V liga rejon Kraków => Runda zasadnicza
Runda: 1, Numer kolejki: 6
Data kolejki ligowej: 2017-11-18
Termin Numer
meczu
Mecz
A-X
Wynik Wer.
2017-11-19 11:00 36 KS „Górnik” Wieliczka II - UKS „Zarabie” Myślenice III 5:9 tak
1   A SZOTT Krzysztof W ŚWIATŁOŃ Sebastian 3:2 (11:9, 6:11, 28:30, 11:6, 12:10) 1:0
2   B PUCZEK Robert X STALMACH Zbigniew 0:3 (10:12, 8:11, 3:11) 1:1
3   C BUCH Marcin Y TALAGA Samuel 0:3 (9:11, 4:11, 10:12) 1:2
4   D GĘDŁEK Władysław Z ŚWIĘCH Jarosław 3:0 (11:7, 11:8, 11:8) 2:2
5   A SZOTT Krzysztof
BUCH Marcin
W TALAGA Samuel
STALMACH Zbigniew
1:3 (10:12, 11:9, 10:12, 8:11) 2:3
6   B GĘDŁEK Władysław
PUCZEK Robert
X ŚWIATŁOŃ Sebastian
ŚWIĘCH Jarosław
2:3 (7:11, 11:9, 8:11, 11:9, 12:14) 2:4
7   A SZOTT Krzysztof X STALMACH Zbigniew 3:1 (9:11, 11:6, 11:7, 11:9) 3:4
8   B PUCZEK Robert W ŚWIATŁOŃ Sebastian 0:3 (5:11, 6:11, 9:11) 3:5
9   D GĘDŁEK Władysław Y TALAGA Samuel 0:3 (8:11, 8:11, 5:11) 3:6
10   C BUCH Marcin Z ŚWIĘCH Jarosław 2:3 (10:12, 11:9, 7:11, 11:8, 8:11) 3:7
11   A SZOTT Krzysztof Y TALAGA Samuel 3:2 (11:6, 9:11, 3:11, 11:9, 11:6) 4:7
12   C BUCH Marcin W ŚWIATŁOŃ Sebastian 0:3 (8:11, 7:11, 8:11) 4:8
13   B PUCZEK Robert Z ŚWIĘCH Jarosław 3:0 (11:8, 11:9, 11:7) 5:8
14   D GĘDŁEK Władysław X STALMACH Zbigniew 0:3 (7:11, 8:11, 10:12) 5:9
2017-11-15 18:00 37 KS „Bronowianka” Kraków V - „Q Team” Kraków 4:10 tak
1   A CHWOJKO Jagoda W PALCZYŃSKI Bogdan 3:1 (11:7, 11:9, 9:11, 11:9) 1:0
2   B KUSIAK Franciszek X STOLARCZYK Marcin 1:3 (8:11, 8:11, 11:8, 6:11) 1:1
3   C SKUBA Emilia Y WOJTOŃ Przemysław 0:3 (7:11, 7:11, 6:11) 1:2
4   D WOLAŃCZYK Paweł Z BIESAGA Marek 3:2 (3:11, 3:11, 11:7, 11:6, 11:7) 2:2
5   A SKUBA Emilia
CHWOJKO Jagoda
W BIESAGA Marek
STOLARCZYK Marcin
1:3 (1:11, 11:7, 9:11, 11:13) 2:3
6   B KUSIAK Franciszek
WOLAŃCZYK Paweł
X PALCZYŃSKI Bogdan
WOJTOŃ Przemysław
3:2 (11:9, 10:12, 8:11, 11:9, 11:6) 3:3
7   A CHWOJKO Jagoda X STOLARCZYK Marcin 2:3 (5:11, 11:6, 7:11, 11:9, 8:11) 3:4
8   B KUSIAK Franciszek W PALCZYŃSKI Bogdan 0:3 (8:11, 6:11, 7:11) 3:5
9   D WOLAŃCZYK Paweł Y WOJTOŃ Przemysław 0:3 (8:11, 16:18, 7:11) 3:6
10   C SKUBA Emilia Z BIESAGA Marek 3:0 (11:7, 11:9, 12:10) 4:6
11   A CHWOJKO Jagoda Y WOJTOŃ Przemysław 2:3 (11:9, 10:12, 6:11, 11:5, 2:11) 4:7
12   C SKUBA Emilia W PALCZYŃSKI Bogdan 1:3 (11:6, 6:11, 9:11, 12:14) 4:8
13   B KUSIAK Franciszek Z WALA Tomasz 0:3 (7:11, 10:12, 5:11) 4:9
14   D WOLAŃCZYK Paweł X STOLARCZYK Marcin 2:3 (5:11, 11:4, 8:11, 11:6, 8:11) 4:10
2017-11-17 18:00 38 PKS „Porta” Kraków I - TKS „Opoka” Trzebinia II 13:1 tak
1   A NOWICKI Marek W WÓJCIK Jan 3:0 (11:1, 11:4, 11:3) 1:0
2   B MAŚLONG Mirosław X WIELGOSZ Mirosław 3:0 (11:4, 11:8, 11:6) 2:0
3   C PARTYKA Ryszard Y ZAJĘCKI Paweł 1:3 (17:15, 9:11, 5:11, 6:11) 2:1
4   D KUTYŁA Dawid Z KURDZIEL Mikołaj 3:0 (11:7, 11:6, 18:16) 3:1
5   A MAŚLONG Mirosław
NOWICKI Marek
W WÓJCIK Jan
KURDZIEL Mikołaj
3:0 (11:7, 11:8, 11:6) 4:1
6   B KUTYŁA Dawid
PARTYKA Ryszard
X WIELGOSZ Mirosław
ZAJĘCKI Paweł
3:2 (7:11, 11:3, 12:10, 2:11, 11:7) 5:1
7   A NOWICKI Marek X WIELGOSZ Mirosław 3:1 (11:6, 9:11, 11:5, 11:4) 6:1
8   B MAŚLONG Mirosław W WÓJCIK Jan 3:1 (11:6, 11:9, 9:11, 11:9) 7:1
9   D KUTYŁA Dawid Y ZAJĘCKI Paweł 3:0 (11:8, 11:8, 11:7) 8:1
10   C PARTYKA Ryszard Z KURDZIEL Mikołaj 3:1 (11:6, 12:14, 11:5, 11:9) 9:1
11   A NOWICKI Marek Y ZAJĘCKI Paweł 3:0 (11:8, 11:6, 11:5) 10:1
12   C PARTYKA Ryszard W WÓJCIK Jan 3:0 (11:1, 11:3, 11:1) 11:1
13   B MAŚLONG Mirosław Z KURDZIEL Mikołaj 3:2 (10:12, 11:5, 11:7, 8:11, 11:1) 12:1
14   D KUTYŁA Dawid X WIELGOSZ Mirosław 3:0 (11:9, 11:2, 11:4) 13:1
2017-11-18 16:00 39 UKS „Rokicie” Szczytniki - „Kruszbud-Gryf” Gdów 1:13 tak
1   A MALARCZYK Martyna W KUTAJ Maksymilian 0:3 (1:11, 5:11, 1:11) 0:1
2   B KLIMCZAK Marek X TURECKI Kacper 1:3 (7:11, 8:11, 11:4, 8:11) 0:2
3   C GARYCKI Adrian Y KOŁOS Arkadiusz 1:3 (7:11, 6:11, 11:9, 3:11) 0:3
4   D WAŚNIOWSKI Oliwier Z CELARY Mateusz 0:3 (5:11, 3:11, 10:12) 0:4
5   A KLIMCZAK Marek
GARYCKI Adrian
W KOŁOS Arkadiusz
KUTAJ Maksymilian
1:3 (9:11, 11:9, 7:11, 7:11) 0:5
6   B MALARCZYK Martyna
WAŚNIOWSKI Oliwier
X TURECKI Kacper
GUZIK Aleksandra
0:3 (5:11, 9:11, 4:11) 0:6
7   A MALARCZYK Martyna X TURECKI Kacper 0:3 (3:11, 5:11, 6:11) 0:7
8   B KLIMCZAK Marek W KUTAJ Maksymilian 0:3 (6:11, 9:11, 6:11) 0:8
9   D WAŚNIOWSKI Oliwier Y KOŁOS Arkadiusz 0:3 (4:11, 1:11, 1:11) 0:9
10   C GARYCKI Adrian Z GUZIK Aleksandra 0:3 (11:13, 6:11, 14:16) 0:10
11   A MALARCZYK Martyna Y KOŁOS Arkadiusz 0:3 (1:11, 6:11, 4:11) 0:11
12   C GARYCKI Adrian W KUTAJ Maksymilian 0:3 (8:11, 6:11, 8:11) 0:12
13   B KLIMCZAK Marek Z GUZIK Aleksandra 3:0 (11:9, 11:8, 11:7) 1:12
14   D WAŚNIOWSKI Oliwier X TURECKI Kacper 0:3 (5:11, 5:11, 6:11) 1:13
2017-11-19 17:00 40 LKS „Polonia” Wilczkowice - „Siemacha” Kraków II 11:3 tak
1   A JEDYNAK Damian W WOJAS Bartłomiej 3:2 (8:11, 11:7, 9:11, 11:9, 11:5) 1:0
2   B DROZD Paweł X KUĆ Grzegorz 3:0 (11:3, 11:7, 12:10) 2:0
3   C PIASKOWSKI Piotr Y GALA Dawid 3:1 (11:6, 9:11, 11:5, 11:9) 3:0
4   D ŚLAZYK Paweł Z GALA Bartłomiej 3:1 (11:9, 11:7, 6:11, 11:4) 4:0
5   A PIASKOWSKI Piotr
DUDA Patryk
W KUĆ Grzegorz
GALA Dawid
0:3 (4:11, 9:11, 5:11) 4:1
6   B DROZD Paweł
JEDYNAK Damian
X WOJAS Bartłomiej
GALA Bartłomiej
3:2 (5:11, 11:6, 11:8, 10:12, 11:8) 5:1
7   A JEDYNAK Damian X KUĆ Grzegorz 3:2 (11:9, 6:11, 9:11, 11:7, 11:8) 6:1
8   B DROZD Paweł W WOJAS Bartłomiej 3:1 (11:9, 8:11, 11:5, 11:4) 7:1
9   D ŚLAZYK Paweł Y GALA Dawid 3:2 (11:8, 7:11, 11:7, 6:11, 14:12) 8:1
10   C PIASKOWSKI Piotr Z GALA Bartłomiej 3:2 (11:3, 3:11, 11:7, 7:11, 11:8) 9:1
11   A JEDYNAK Damian Y GALA Dawid 3:1 (11:8, 11:5, 10:12, 11:9) 10:1
12   C DUDA Patryk W WOJAS Bartłomiej 0:3 (5:11, 9:11, 6:11) 10:2
13   B DROZD Paweł Z GALA Bartłomiej 3:0 (11:6, 11:6, 11:9) 11:2
14   D ZIELIŃSKI Andrzej X KUĆ Grzegorz 0:3 (6:11, 5:11, 5:11) 11:3
2017-11-17 18:30 41 „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie II - LKS „Wisła” Rząska 6:8 tak
1   A BOCHENEK Dariusz W DZIURA Wojciech 2:3 (11:5, 9:11, 10:12, 11:6, 10:12) 0:1
2   B STANISZEWSKI Krzysztof X KORCZEK Łukasz 1:3 (9:11, 11:5, 9:11, 9:11) 0:2
3   C GIBAŁA Marcin Y MICHAŁOWSKI Włodzimierz 3:0 (11:5, 11:9, 11:4) 1:2
4   D NAŁÓDKA Dariusz Z BUŁA Dominik 3:1 (11:3, 7:11, 11:2, 11:8) 2:2
5   A GIBAŁA Marcin
NAŁÓDKA Dariusz
W MICHAŁOWSKI Włodzimierz
DZIURA Wojciech
2:3 (11:9, 6:11, 11:7, 7:11, 8:11) 2:3
6   B STANISZEWSKI Krzysztof
BOCHENEK Dariusz
X BUŁA Dominik
KORCZEK Łukasz
3:0 (11:5, 11:6, 11:9) 3:3
7   A BOCHENEK Dariusz X KORCZEK Łukasz 1:3 (5:11, 11:6, 7:11, 3:11) 3:4
8   B STANISZEWSKI Krzysztof W DZIURA Wojciech 0:3 (6:11, 8:11, 7:11) 3:5
9   D NAŁÓDKA Dariusz Y MICHAŁOWSKI Włodzimierz 3:2 (9:11, 12:10, 6:11, 11:6, 11:9) 4:5
10   C GIBAŁA Marcin Z BUŁA Dominik 3:0 (11:5, 11:5, 11:9) 5:5
11   A BOCHENEK Dariusz Y MICHAŁOWSKI Włodzimierz 2:3 (9:11, 11:7, 11:8, 10:12, 10:12) 5:6
12   C GIBAŁA Marcin W DZIURA Wojciech 1:3 (8:11, 11:7, 10:12, 14:16) 5:7
13   B STANISZEWSKI Krzysztof Z ROMANOWSKI Cezary 3:0 (11:5, 11:6, 11:4) 6:7
14   D NAŁÓDKA Dariusz X KORCZEK Łukasz 0:3 (6:11, 6:11, 8:11) 6:8
2017-11-18 11:00 42 PKS „Porta” Kraków II - MKS KSOS Kraków III 14:0 tak
1   A ZAPALSKI Bartosz W MARCHEWKA Kamil 3:0 (11:5, 11:4, 11:5) 1:0
2   B KRAWCZYK Kacper X PIEPRZYK Szymon 3:2 (11:5, 6:11, 12:10, 6:11, 11:7) 2:0
3   C KMIEĆ Paweł Y WALCZAK Wojciech 3:0 (11:3, 11:3, 11:4) 3:0
4   D KALICIAK Dariusz Z CHOLEWA Wacław 3:0 (11:3, 11:5, 11:5) 4:0
5   A ZAPALSKI Bartosz
KRAWCZYK Kacper
W MARCHEWKA Kamil
PIEPRZYK Szymon
3:0 (13:11, 11:6, 11:8) 5:0
6   B KALICIAK Dariusz
KMIEĆ Paweł
X BUJAK Piotr
WALCZAK Wojciech
3:0 (11:6, 11:5, 11:5) 6:0
7   A ZAPALSKI Bartosz X PIEPRZYK Szymon 3:1 (11:5, 11:6, 8:11, 13:11) 7:0
8   B KRAWCZYK Kacper W MARCHEWKA Kamil 3:2 (8:11, 11:9, 7:11, 11:5, 11:7) 8:0
9   D KALICIAK Dariusz Y WALCZAK Wojciech 3:0 (11:7, 11:5, 13:11) 9:0
10   C KMIEĆ Paweł Z CHOLEWA Wacław 3:0 (11:3, 11:4, 11:2) 10:0
11   A ZAPALSKI Bartosz Y WALCZAK Wojciech 3:1 (11:5, 9:11, 11:5, 11:5) 11:0
12   C KMIEĆ Paweł W MARCHEWKA Kamil 3:0 (11:7, 11:5, 11:5) 12:0
13   B KRAWCZYK Kacper Z BUJAK Piotr 3:2 (11:9, 0:11, 11:9, 7:11, 11:5) 13:0
14   D KALICIAK Dariusz X PIEPRZYK Szymon 3:0 (11:7, 11:8, 11:5) 14:0
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13
Drużyna KS „Cracovia 1906” Kraków przekazała miejsce w rozgrywkach LKS „Polonia” Wilczkowice.
Drużyna YMCA Kraków nie przystąpiła do rozgrywek.
W związku z dużą ilością zgłoszeń do VI ligi rejon Kraków w rozgrywkach V ligi będzie uczestniczyć 14 drużyn.
Drużyny PKS „Porta” Kraków II, MKS KSOS Kraków III przystąpiły do rozgrywek na zasadzie uzupełnienia. Zarząd KOZTS na prośbę klubu przyznał miejsce „Kruszbud-Gryf” Gdów.