V liga rejon Kraków
Runda: 1, Numer kolejki: 5
Data kolejki ligowej: 2017-11-04
Termin Numer
meczu
Mecz
A-X
Wynik Wer.
2017-11-04 09:30 29 PKS „Porta” Kraków II - KS „Górnik” Wieliczka II 11:3 tak
1   A KALICIAK Dariusz W SZOTT Krzysztof 3:2 (8:11, 11:4, 8:11, 11:6, 11:8) 1:0
2   B KMIEĆ Paweł X GĘDŁEK Władysław 3:0 (11:9, 11:8, 12:10) 2:0
3   C KOHUTEK Konrad Y BUCH Marcin 3:0 (11:9, 11:7, 13:11) 3:0
4   D KRAWCZYK Kacper Z GARYCKI Andrzej 3:1 (11:5, 11:6, 5:11, 11:7) 4:0
5   A KALICIAK Dariusz
KMIEĆ Paweł
W SZOTT Krzysztof
BUCH Marcin
3:2 (8:11, 11:5, 13:11, 4:11, 11:6) 5:0
6   B KRAWCZYK Kacper
KOHUTEK Konrad
X GARYCKI Andrzej
GĘDŁEK Władysław
3:2 (11:5, 8:11, 9:11, 11:8, 11:5) 6:0
7   A KALICIAK Dariusz X GĘDŁEK Władysław 3:0 (11:2, 11:4, 12:10) 7:0
8   B KMIEĆ Paweł W SZOTT Krzysztof 2:3 (11:6, 8:11, 7:11, 11:5, 4:11) 7:1
9   D KRAWCZYK Kacper Y BUCH Marcin 3:1 (12:10, 10:12, 11:7, 13:11) 8:1
10   C KOHUTEK Konrad Z GARYCKI Andrzej 3:1 (8:11, 11:8, 11:9, 11:4) 9:1
11   A KALICIAK Dariusz Y BUCH Marcin 3:1 (10:12, 11:2, 11:8, 11:9) 10:1
12   C KOHUTEK Konrad W SZOTT Krzysztof 0:3 (10:12, 4:11, 5:11) 10:2
13   B KMIEĆ Paweł Z GARYCKI Andrzej 3:0 (11:3, 11:4, 11:2) 11:2
14   D KRAWCZYK Kacper X GĘDŁEK Władysław 2:3 (11:6, 5:11, 11:6, 2:11, 9:11) 11:3
2017-11-04 13:00 30 MKS KSOS Kraków III - „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie II 0:14 tak
1   A PIEPRZYK Szymon W BOCHENEK Dariusz 0:3 (3:11, 5:11, 3:11) 0:1
2   B MARCHEWKA Kamil X KUC Leszek 0:3 (4:11, 7:11, 2:11) 0:2
3   C BUJAK Piotr Y NAŁÓDKA Dariusz 1:3 (20:22, 11:8, 5:11, 4:11) 0:3
4   D WALCZAK Wojciech Z STANISZEWSKI Krzysztof 0:3 (8:11, 5:11, 5:11) 0:4
5   A BUJAK Piotr
CHOLEWA Wacław
W STANISZEWSKI Krzysztof
BOCHENEK Dariusz
0:3 (9:11, 3:11, 6:11) 0:5
6   B MARCHEWKA Kamil
PIEPRZYK Szymon
X NAŁÓDKA Dariusz
KUC Leszek
1:3 (5:11, 11:6, 8:11, 11:13) 0:6
7   A PIEPRZYK Szymon X KUC Leszek 0:3 (15:17, 9:11, 4:11) 0:7
8   B MARCHEWKA Kamil W BOCHENEK Dariusz 0:3 (3:11, 5:11, 1:11) 0:8
9   D WALCZAK Wojciech Y NAŁÓDKA Dariusz 0:3 (4:11, 5:11, 6:11) 0:9
10   C BUJAK Piotr Z STANISZEWSKI Krzysztof 0:3 (3:11, 12:14, 4:11) 0:10
11   A PIEPRZYK Szymon Y NAŁÓDKA Dariusz 1:3 (10:12, 7:11, 14:12, 9:11) 0:11
12   C BUJAK Piotr W BOCHENEK Dariusz 0:3 (7:11, 7:11, 4:11) 0:12
13   B MARCHEWKA Kamil Z STANISZEWSKI Krzysztof 0:3 (6:11, 7:11, 5:11) 0:13
14   D CHOLEWA Wacław X KUC Leszek 0:3 (1:11, 1:11, 2:11) 0:14
2017-11-05 10:00 31 LKS „Wisła” Rząska - LKS „Polonia” Wilczkowice 7:7 tak
1   A BUŁA Dominik W ŚLAZYK Paweł 0:3 (7:11, 8:11, 13:15) 0:1
2   B DZIURA Wojciech X DROZD Paweł 3:1 (6:11, 11:6, 11:8, 12:10) 1:1
3   C KORCZEK Łukasz Y PIASKOWSKI Piotr 3:2 (11:5, 6:11, 11:8, 8:11, 11:7) 2:1
4   D MICHAŁOWSKI Włodzimierz Z JEDYNAK Damian 0:3 (7:11, 5:11, 6:11) 2:2
5   A BUŁA Dominik
KORCZEK Łukasz
W DROZD Paweł
JEDYNAK Damian
0:3 (2:11, 5:11, 8:11) 2:3
6   B MICHAŁOWSKI Włodzimierz
DZIURA Wojciech
X ŚLAZYK Paweł
PIASKOWSKI Piotr
3:2 (11:8, 14:12, 5:11, 9:11, 11:9) 3:3
7   A BUŁA Dominik X DROZD Paweł 1:3 (5:11, 10:12, 11:8, 6:11) 3:4
8   B DZIURA Wojciech W ŚLAZYK Paweł 3:2 (6:11, 11:9, 11:5, 3:11, 11:9) 4:4
9   D MICHAŁOWSKI Włodzimierz Y PIASKOWSKI Piotr 2:3 (7:11, 11:6, 11:4, 9:11, 7:11) 4:5
10   C KORCZEK Łukasz Z JEDYNAK Damian 3:1 (11:6, 6:11, 11:5, 11:9) 5:5
11   A ROMANOWSKI Cezary Y PIASKOWSKI Piotr 2:3 (9:11, 4:11, 13:11, 12:10, 7:11) 5:6
12   C KORCZEK Łukasz W ŚLAZYK Paweł 3:1 (11:6, 6:11, 11:8, 11:9) 6:6
13   B DZIURA Wojciech Z JEDYNAK Damian 3:0 (11:8, 11:2, 11:9) 7:6
14   D MICHAŁOWSKI Włodzimierz X DROZD Paweł 1:3 (9:11, 8:11, 12:10, 6:11) 7:7
2017-10-25 18:00 32 „Siemacha” Kraków II - UKS „Rokicie” Szczytniki 11:3 tak
1   A KUĆ Grzegorz W KLIMCZAK Marek 1:3 (7:11, 5:11, 11:9, 8:11) 0:1
2   B GALA Bartłomiej X GARYCKI Adrian 3:0 (11:7, 11:7, 11:7) 1:1
3   C WOJAS Bartłomiej Y WAŚNIOWSKI Oliwier 3:1 (11:3, 6:11, 11:2, 12:10) 2:1
4   D GALA Dawid Z MALARCZYK Martyna 3:0 (11:6, 11:3, 13:11) 3:1
5   A KUĆ Grzegorz
GALA Dawid
W GARYCKI Adrian
MALARCZYK Martyna
3:2 (11:6, 11:3, 8:11, 6:11, 11:6) 4:1
6   B WOJAS Bartłomiej
GALA Bartłomiej
X KLIMCZAK Marek
WAŚNIOWSKI Oliwier
3:0 (11:7, 11:9, 11:9) 5:1
7   A KUĆ Grzegorz X GARYCKI Adrian 3:1 (15:13, 11:6, 6:11, 11:2) 6:1
8   B GALA Bartłomiej W KLIMCZAK Marek 3:2 (11:4, 10:12, 11:5, 9:11, 11:7) 7:1
9   D GALA Dawid Y WAŚNIOWSKI Oliwier 3:0 (11:5, 11:7, 11:5) 8:1
10   C WOJAS Bartłomiej Z MALARCZYK Martyna 3:0 (11:7, 11:6, 11:5) 9:1
11   A CNOTA Jakub Y WAŚNIOWSKI Oliwier 3:0 (11:8, 11:7, 11:6) 10:1
12   C WOJAS Bartłomiej W KLIMCZAK Marek 1:3 (6:11, 5:11, 11:9, 8:11) 10:2
13   B GALA Bartłomiej Z MALARCZYK Martyna 3:0 (11:5, 11:8, 11:8) 11:2
14   D CZERNUKHIN Jewhen X GARYCKI Adrian 0:3 (10:12, 5:11, 7:11) 11:3
2017-11-06 18:00 33 PKS „Porta” Kraków I - „Kruszbud-Gryf” Gdów 4:10 tak
1   A KUTYŁA Dawid W KOŁOS Arkadiusz 0:3 (1:11, 5:11, 6:11) 0:1
2   B MAŚLONG Mirosław X TURECKI Kacper 3:2 (14:12, 8:11, 13:11, 7:11, 11:8) 1:1
3   C PARTYKA Ryszard Y KUTAJ Maksymilian 2:3 (11:7, 11:13, 8:11, 11:8, 7:11) 1:2
4   D NOWICKI Marek Z CELARY Mateusz 1:3 (11:5, 5:11, 4:11, 6:11) 1:3
5   A KUTYŁA Dawid
PARTYKA Ryszard
W KOŁOS Arkadiusz
KUTAJ Maksymilian
1:3 (6:11, 13:11, 8:11, 6:11) 1:4
6   B MAŚLONG Mirosław
NOWICKI Marek
X CELARY Mateusz
TURECKI Kacper
2:3 (7:11, 11:2, 14:12, 6:11, 7:11) 1:5
7   A KUTYŁA Dawid X TURECKI Kacper 3:1 (11:5, 4:11, 11:9, 11:7) 2:5
8   B MAŚLONG Mirosław W KOŁOS Arkadiusz 1:3 (8:11, 11:9, 5:11, 7:11) 2:6
9   D NOWICKI Marek Y KUTAJ Maksymilian 3:0 (11:4, 11:7, 16:14) 3:6
10   C PARTYKA Ryszard Z CELARY Mateusz 0:3 (9:11, 6:11, 9:11) 3:7
11   A KUTYŁA Dawid Y KUTAJ Maksymilian 2:3 (11:7, 11:9, 9:11, 15:17, 8:11) 3:8
12   C PARTYKA Ryszard W KOŁOS Arkadiusz 1:3 (8:11, 12:10, 7:11, 4:11) 3:9
13   B MAŚLONG Mirosław Z CELARY Mateusz 0:3 (7:11, 5:11, 9:11) 3:10
14   D NOWICKI Marek X TURECKI Kacper 3:0 (12:10, 11:3, 11:5) 4:10
2017-11-12 11:00 34 TKS „Opoka” Trzebinia II - KS „Bronowianka” Kraków V 6:8
1   A WIELGOSZ Mirosław W KOPACKA Anna 3:0 (11:3, 11:5, 11:8) 1:0
2   B GRABANIA Zdzisław X KOPACKI Paweł 0:3 (7:11, 4:11, 7:11) 1:1
3   C ZAJĘCKI Paweł Y KUSIAK Franciszek 1:3 (7:11, 4:11, 11:7, 14:16) 1:2
4   D KURDZIEL Mikołaj Z WOLAŃCZYK Paweł 2:3 (7:11, 9:11, 11:9, 13:11, 14:16) 1:3
5   A WIELGOSZ Mirosław
KURDZIEL Mikołaj
W KOPACKI Paweł
KUSIAK Franciszek
3:1 (11:9, 11:6, 6:11, 11:9) 2:3
6   B GRABANIA Zdzisław
ZAJĘCKI Paweł
X KOPACKA Anna
WOLAŃCZYK Paweł
0:3 (5:11, 5:11, 4:11) 2:4
7   A WIELGOSZ Mirosław X KOPACKI Paweł 3:2 (11:3, 9:11, 11:9, 9:11, 11:8) 3:4
8   B GRABANIA Zdzisław W KOPACKA Anna 3:1 (8:11, 13:11, 11:6, 11:8) 4:4
9   D KURDZIEL Mikołaj Y KUSIAK Franciszek 3:0 (11:9, 11:9, 11:9) 5:4
10   C ZAJĘCKI Paweł Z WOLAŃCZYK Paweł 2:3 (11:8, 8:11, 12:10, 11:13, 8:11) 5:5
11   A WIELGOSZ Mirosław Y KUSIAK Franciszek 2:3 (12:14, 11:7, 11:9, 9:11, 9:11) 5:6
12   C ZAJĘCKI Paweł W KOPACKA Anna 3:1 (11:6, 7:11, 14:12, 11:8) 6:6
13   B GRABANIA Zdzisław Z WOLAŃCZYK Paweł 0:3 (4:11, 7:11, 5:11) 6:7
14   D KURDZIEL Mikołaj X KOPACKI Paweł 1:3 (6:11, 9:11, 11:9, 4:11) 6:8
2017-11-05 09:00 35 „Q Team” Kraków - UKS „Zarabie” Myślenice III 9:5 tak
1   A PALCZYŃSKI Bogdan W TALAGA Samuel 3:0 (11:4, 11:7, 11:9) 1:0
2   B WALA Tomasz X ŚWIATŁOŃ Sebastian 1:3 (9:11, 11:9, 5:11, 9:11) 1:1
3   C BIESAGA Marek Y STALMACH Zbigniew 0:3 (5:11, 8:11, 6:11) 1:2
4   D WOJTOŃ Przemysław Z ŚWIĘCH Jarosław 3:0 (11:6, 11:0, 11:4) 2:2
5   A WALA Tomasz
WOJTOŃ Przemysław
W TALAGA Samuel
STALMACH Zbigniew
0:3 (8:11, 17:19, 3:11) 2:3
6   B BIESAGA Marek
PALCZYŃSKI Bogdan
X ŚWIATŁOŃ Sebastian
ŚWIĘCH Jarosław
3:2 (10:12, 11:8, 11:13, 14:12, 11:9) 3:3
7   A PALCZYŃSKI Bogdan X ŚWIATŁOŃ Sebastian 3:0 (11:9, 11:9, 14:12) 4:3
8   B WALA Tomasz W TALAGA Samuel 3:0 (11:5, 11:9, 11:5) 5:3
9   D WOJTOŃ Przemysław Y STALMACH Zbigniew 1:3 (11:6, 5:11, 5:11, 9:11) 5:4
10   C BIESAGA Marek Z ŚWIĘCH Jarosław 3:1 (6:11, 11:5, 11:5, 11:9) 6:4
11   A PALCZYŃSKI Bogdan Y STALMACH Zbigniew 3:1 (11:4, 11:9, 9:11, 12:10) 7:4
12   C BIESAGA Marek W TALAGA Samuel 2:3 (5:11, 11:6, 11:9, 12:14, 15:17) 7:5
13   B WALA Tomasz Z ŚWIĘCH Jarosław 3:0 (11:5, 11:6, 12:10) 8:5
14   D WOJTOŃ Przemysław X ŚWIATŁOŃ Sebastian 3:1 (9:11, 11:8, 11:9, 11:9) 9:5
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13
Drużyna KS „Cracovia 1906” Kraków przekazała miejsce w rozgrywkach LKS „Polonia” Wilczkowice.
Drużyna YMCA Kraków nie przystąpiła do rozgrywek.
W związku z dużą ilością zgłoszeń do VI ligi rejon Kraków w rozgrywkach V ligi będzie uczestniczyć 14 drużyn.
Drużyny PKS „Porta” Kraków II, MKS KSOS Kraków III przystąpiły do rozgrywek na zasadzie uzupełnienia. Zarząd KOZTS na prośbę klubu przyznał miejsce „Kruszbud-Gryf” Gdów.
Dokumenty do pobrania: Protokół meczu | Regulamin | Terminarz I rundy