V liga rejon Kraków => Runda zasadnicza
Runda: 1, Numer kolejki: 4
Data kolejki ligowej: 2017-10-21
Termin Numer
meczu
Mecz
A-X
Wynik Wer.
2017-10-22 11:00 22 KS „Górnik” Wieliczka II - „Q Team” Kraków 4:10 tak
1   A SZOTT Krzysztof W PALCZYŃSKI Bogdan 3:2 (11:9, 11:3, 6:11, 7:11, 11:6) 1:0
2   B GĘDŁEK Władysław X STOLARCZYK Marcin 1:3 (4:11, 4:11, 11:6, 7:11) 1:1
3   C PUCZEK Robert Y WALA Tomasz 0:3 (5:11, 7:11, 5:11) 1:2
4   D BUCH Marcin Z WOJTOŃ Przemysław 0:3 (6:11, 6:11, 10:12) 1:3
5   A GĘDŁEK Władysław
PUCZEK Robert
W PALCZYŃSKI Bogdan
STOLARCZYK Marcin
2:3 (10:12, 11:13, 11:7, 11:5, 8:11) 1:4
6   B SZOTT Krzysztof
BUCH Marcin
X WALA Tomasz
WOJTOŃ Przemysław
3:0 (12:10, 11:9, 14:12) 2:4
7   A SZOTT Krzysztof X STOLARCZYK Marcin 3:0 (11:5, 12:10, 11:8) 3:4
8   B GĘDŁEK Władysław W PALCZYŃSKI Bogdan 1:3 (10:12, 10:12, 11:7, 6:11) 3:5
9   D BUCH Marcin Y WALA Tomasz 0:3 (8:11, 6:11, 7:11) 3:6
10   C PUCZEK Robert Z WOJTOŃ Przemysław 0:3 (4:11, 8:11, 6:11) 3:7
11   A SZOTT Krzysztof Y WALA Tomasz 3:2 (11:9, 8:11, 11:7, 6:11, 11:1) 4:7
12   C PUCZEK Robert W PALCZYŃSKI Bogdan 0:3 (8:11, 9:11, 7:11) 4:8
13   B GĘDŁEK Władysław Z WOJTOŃ Przemysław 0:3 (5:11, 6:11, 3:11) 4:9
14   D BUCH Marcin X STOLARCZYK Marcin 0:3 (9:11, 9:11, 5:11) 4:10
2017-10-22 11:00 23 UKS „Zarabie” Myślenice III - TKS „Opoka” Trzebinia II 9:5 tak
1   A ŚWIATŁOŃ Sebastian W SITARZ Krzysztof 3:1 (14:12, 11:5, 6:11, 11:3) 1:0
2   B ŚWIĘCH Jarosław X WIELGOSZ Mirosław 0:3 (8:11, 5:11, 11:13) 1:1
3   C CZYŻYCKI Bogdan Y BAŁUSZEK Kamil 3:1 (11:9, 7:11, 11:5, 15:13) 2:1
4   D TALAGA Samuel Z KURDZIEL Mikołaj 3:1 (11:7, 9:11, 11:5, 11:9) 3:1
5   A ŚWIATŁOŃ Sebastian
ŚWIĘCH Jarosław
W BAŁUSZEK Kamil
WIELGOSZ Mirosław
0:3 (4:11, 7:11, 7:11) 3:2
6   B CZYŻYCKI Bogdan
TALAGA Samuel
X SITARZ Krzysztof
KURDZIEL Mikołaj
3:0 (11:6, 11:6, 11:9) 4:2
7   A ŚWIATŁOŃ Sebastian X WIELGOSZ Mirosław 3:2 (7:11, 10:12, 11:9, 11:6, 11:8) 5:2
8   B ŚWIĘCH Jarosław W SITARZ Krzysztof 1:3 (18:16, 5:11, 5:11, 2:11) 5:3
9   D TALAGA Samuel Y BAŁUSZEK Kamil 1:3 (5:11, 13:11, 4:11, 12:14) 5:4
10   C CZYŻYCKI Bogdan Z KURDZIEL Mikołaj 3:0 (11:9, 11:9, 11:9) 6:4
11   A ŚWIATŁOŃ Sebastian Y BAŁUSZEK Kamil 3:0 (22:20, 11:5, 11:8) 7:4
12   C CZYŻYCKI Bogdan W SITARZ Krzysztof 3:0 (11:2, 11:6, 11:7) 8:4
13   B ŚWIĘCH Jarosław Z KURDZIEL Mikołaj 2:3 (11:8, 11:5, 9:11, 6:11, 7:11) 8:5
14   D TALAGA Samuel X WIELGOSZ Mirosław 3:0 (11:7, 11:7, 11:9) 9:5
2017-10-21 13:00 24 KS „Bronowianka” Kraków V - „Kruszbud-Gryf” Gdów 4:10 tak
1   A KOPACKI Paweł W CELARY Mateusz 0:3 (4:11, 4:11, 9:11) 0:1
2   B KUSIAK Franciszek X KOŁOS Arkadiusz 2:3 (11:8, 14:12, 3:11, 7:11, 7:11) 0:2
3   C ŁUKASIK Sławomir Y TURECKI Kacper 0:3 (9:11, 9:11, 9:11) 0:3
4   D WOLAŃCZYK Paweł Z GUZIK Aleksandra 3:2 (11:7, 11:8, 12:14, 16:18, 13:11) 1:3
5   A KOPACKI Paweł
KUSIAK Franciszek
W CELARY Mateusz
GUZIK Aleksandra
3:2 (11:9, 6:11, 8:11, 11:9, 11:7) 2:3
6   B ŁUKASIK Sławomir
WOLAŃCZYK Paweł
X KOŁOS Arkadiusz
TURECKI Kacper
1:3 (11:7, 6:11, 4:11, 7:11) 2:4
7   A KOPACKI Paweł X KOŁOS Arkadiusz 0:3 (7:11, 8:11, 9:11) 2:5
8   B KUSIAK Franciszek W CELARY Mateusz 0:3 (8:11, 4:11, 7:11) 2:6
9   D WOLAŃCZYK Paweł Y TURECKI Kacper 2:3 (11:6, 8:11, 7:11, 11:3, 9:11) 2:7
10   C ŁUKASIK Sławomir Z GUZIK Aleksandra 0:3 (7:11, 9:11, 5:11) 2:8
11   A KOPACKI Paweł Y TURECKI Kacper 3:1 (11:8, 11:9, 6:11, 11:4) 3:8
12   C ŁUKASIK Sławomir W CELARY Mateusz 0:3 (5:11, 6:11, 7:11) 3:9
13   B KUSIAK Franciszek Z GUZIK Aleksandra 3:2 (6:11, 11:13, 11:6, 11:9, 11:9) 4:9
14   D WOLAŃCZYK Paweł X KOŁOS Arkadiusz 0:3 (3:11, 2:11, 5:11) 4:10
2017-10-20 18:00 25 PKS „Porta” Kraków I - „Siemacha” Kraków II 14:0 tak
1   A KUTYŁA Dawid W KUĆ Grzegorz 3:0 (11:3, 11:6, 11:4) 1:0
2   B NOWICKI Marek X CNOTA Jakub 3:0 (11:3, 11:2, 11:3) 2:0
3   C MAŚLONG Mirosław Y GALA Dawid 3:0 (11:7, 11:7, 11:5) 3:0
4   D PARTYKA Ryszard Z CZERNUKHIN Jewhen 3:0 (11:4, 11:6, 11:8) 4:0
5   A MAŚLONG Mirosław
NOWICKI Marek
W KUĆ Grzegorz
GALA Dawid
3:0 (11:6, 11:6, 11:9) 5:0
6   B KUTYŁA Dawid
PARTYKA Ryszard
X CNOTA Jakub
CZERNUKHIN Jewhen
3:0 (11:2, 14:12, 11:5) 6:0
7   A KUTYŁA Dawid X CNOTA Jakub 3:0 (11:1, 11:3, 12:10) 7:0
8   B NOWICKI Marek W KUĆ Grzegorz 3:0 (11:6, 11:3, 11:4) 8:0
9   D PARTYKA Ryszard Y GALA Dawid 3:0 (11:7, 11:4, 11:2) 9:0
10   C MAŚLONG Mirosław Z CZERNUKHIN Jewhen 3:0 (11:4, 11:4, 11:4) 10:0
11   A KUTYŁA Dawid Y GALA Dawid 3:0 (11:5, 11:4, 11:4) 11:0
12   C MAŚLONG Mirosław W KUĆ Grzegorz 3:0 (11:4, 11:5, 11:4) 12:0
13   B NOWICKI Marek Z CZERNUKHIN Jewhen 3:0 (11:7, 11:8, 11:3) 13:0
14   D PARTYKA Ryszard X CNOTA Jakub 3:0 (11:5, 11:4, 11:8) 14:0
2017-10-21 14:00 26 UKS „Rokicie” Szczytniki - LKS „Wisła” Rząska 6:8 tak
1   A MALARCZYK Martyna W BUŁA Dominik 0:3 (6:11, 7:11, 5:11) 0:1
2   B TUREK Tomasz X ROMANOWSKI Cezary 3:0 (11:4, 11:5, 11:9) 1:1
3   C GARYCKI Adrian Y KORCZEK Łukasz 2:3 (11:9, 11:9, 5:11, 8:11, 12:14) 1:2
4   D KLIMCZAK Marek Z MICHAŁOWSKI Włodzimierz 1:3 (9:11, 11:8, 9:11, 10:12) 1:3
5   A TUREK Tomasz
MALARCZYK Martyna
W BUŁA Dominik
KORCZEK Łukasz
1:3 (11:9, 9:11, 9:11, 9:11) 1:4
6   B KLIMCZAK Marek
GARYCKI Adrian
X ROMANOWSKI Cezary
MICHAŁOWSKI Włodzimierz
3:0 (11:6, 12:10, 11:9) 2:4
7   A MALARCZYK Martyna X ROMANOWSKI Cezary 1:3 (11:5, 4:11, 4:11, 9:11) 2:5
8   B TUREK Tomasz W BUŁA Dominik 1:3 (6:11, 11:6, 5:11, 5:11) 2:6
9   D KLIMCZAK Marek Y KORCZEK Łukasz 3:1 (11:9, 8:11, 11:9, 11:8) 3:6
10   C GARYCKI Adrian Z MICHAŁOWSKI Włodzimierz 0:3 (7:11, 5:11, 8:11) 3:7
11   A MALARCZYK Martyna Y KORCZEK Łukasz 0:3 (2:11, 3:11, 3:11) 3:8
12   C GARYCKI Adrian W BUŁA Dominik 3:0 (11:3, 11:4, 11:4) 4:8
13   B TUREK Tomasz Z MICHAŁOWSKI Włodzimierz 3:2 (11:9, 4:11, 6:11, 11:7, 11:8) 5:8
14   D KLIMCZAK Marek X ROMANOWSKI Cezary 3:2 (5:11, 11:7, 9:11, 11:9, 11:9) 6:8
2017-10-22 17:00 27 LKS „Polonia” Wilczkowice - MKS KSOS Kraków III 10:4 tak
1   A DROZD Paweł W PIEPRZYK Szymon 3:0 (11:9, 11:8, 11:6) 1:0
2   B DUDA Patryk X CHOLEWA Wacław 3:0 (11:6, 12:10, 11:8) 2:0
3   C ŚLAZYK Paweł Y WALCZAK Wojciech 3:0 (11:6, 11:3, 12:10) 3:0
4   D JEDYNAK Damian Z BUJAK Piotr 3:1 (11:4, 11:5, 8:11, 11:4) 4:0
5   A DROZD Paweł
JEDYNAK Damian
W CHOLEWA Wacław
PIEPRZYK Szymon
3:0 (11:6, 11:7, 13:11) 5:0
6   B ŚLAZYK Paweł
ZIELIŃSKI Andrzej
X BUJAK Piotr
KUSZYŃSKI Marek
0:3 (4:11, 6:11, 5:11) 5:1
7   A DROZD Paweł X CHOLEWA Wacław 3:0 (11:4, 11:3, 13:11) 6:1
8   B DUDA Patryk W PIEPRZYK Szymon 1:3 (10:12, 6:11, 11:8, 7:11) 6:2
9   D JEDYNAK Damian Y WALCZAK Wojciech 3:0 (11:9, 11:4, 11:9) 7:2
10   C ŚLAZYK Paweł Z BUJAK Piotr 3:1 (11:6, 4:11, 13:11, 11:4) 8:2
11   A DROZD Paweł Y WALCZAK Wojciech 3:0 (11:9, 11:3, 11:5) 9:2
12   C ZIELIŃSKI Andrzej W PIEPRZYK Szymon 0:3 (9:11, 6:11, 8:11) 9:3
13   B DUDA Patryk Z BUJAK Piotr 0:3 (9:11, 10:12, 4:11) 9:4
14   D JEDYNAK Damian X CHOLEWA Wacław 3:0 (11:3, 11:4, 11:2) 10:4
2017-10-20 18:30 28 „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie II - PKS „Porta” Kraków II 8:6 tak
1   A GŁOWACKI Arkadiusz W KALICIAK Dariusz 0:3 (11:13, 7:11, 7:11) 0:1
2   B NAŁÓDKA Dariusz X KOHUTEK Konrad 0:3 (8:11, 9:11, 6:11) 0:2
3   C STANISZEWSKI Krzysztof Y KRAWCZYK Kacper 3:0 (11:7, 11:7, 11:2) 1:2
4   D BOCHENEK Dariusz Z KMIEĆ Paweł 3:0 (11:8, 11:8, 11:7) 2:2
5   A STANISZEWSKI Krzysztof
BOCHENEK Dariusz
W KRAWCZYK Kacper
KOHUTEK Konrad
3:0 (11:4, 11:5, 11:8) 3:2
6   B NAŁÓDKA Dariusz
GŁOWACKI Arkadiusz
X KALICIAK Dariusz
KMIEĆ Paweł
0:3 (4:11, 6:11, 8:11) 3:3
7   A GŁOWACKI Arkadiusz X KOHUTEK Konrad 1:3 (11:9, 8:11, 7:11, 8:11) 3:4
8   B NAŁÓDKA Dariusz W KALICIAK Dariusz 3:1 (11:7, 6:11, 11:8, 13:11) 4:4
9   D BOCHENEK Dariusz Y KRAWCZYK Kacper 3:2 (11:5, 11:4, 7:11, 7:11, 11:8) 5:4
10   C STANISZEWSKI Krzysztof Z KMIEĆ Paweł 3:2 (11:4, 11:7, 8:11, 10:12, 11:9) 6:4
11   A GŁOWACKI Arkadiusz Y KRAWCZYK Kacper 2:3 (12:10, 12:10, 7:11, 7:11, 8:11) 6:5
12   C STANISZEWSKI Krzysztof W KALICIAK Dariusz 0:3 (9:11, 5:11, 5:11) 6:6
13   B NAŁÓDKA Dariusz Z KMIEĆ Paweł 3:1 (11:9, 11:8, 5:11, 11:7) 7:6
14   D BOCHENEK Dariusz X KOHUTEK Konrad 3:1 (8:11, 14:12, 11:7, 11:7) 8:6
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13
Drużyna KS "Cracovia 1906" Kraków przekazała miejsce w rozgrywkach LKS "Polonia" Wilczkowice.
Drużyna YMCA Kraków nie przystąpiła do rozgrywek.
W związku z dużą ilością zgłoszeń do VI ligi rejon Kraków w rozgrywkach V ligi będzie uczestniczyć 14 drużyn.
Drużyny PKS "Porta" Kraków II, MKS KSOS Kraków III przystąpiły do rozgrywek na zasadzie uzupełnienia. Zarząd KOZTS na prośbę klubu przyznał miejsce "Kruszbud-Gryf" Gdów.