V liga rejon Kraków
Runda: 1, Numer kolejki: 3
Data kolejki ligowej: 2017-10-14
Termin Numer
meczu
Mecz
A-X
Wynik Wer.
2017-10-13 18:30 15 „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie II - KS „Górnik” Wieliczka II 7:7
Brak wyników szczegółowych dla tego meczu.
2017-11-03 18:00 16 PKS „Porta” Kraków II - LKS „Polonia” Wilczkowice 5:9 tak
1   A SZYMAŃSKI Radosław W DROZD Paweł 0:3 (6:11, 3:11, 5:11) 0:1
2   B KOHUTEK Konrad X ŚLAZYK Paweł 2:3 (7:11, 5:11, 12:10, 11:5, 6:11) 0:2
3   C KRAWCZYK Kacper Y JEDYNAK Damian 0:3 (5:11, 10:12, 6:11) 0:3
4   D KMIEĆ Paweł Z PIASKOWSKI Piotr 0:3 (4:11, 9:11, 5:11) 0:4
5   A SZYMAŃSKI Radosław
KMIEĆ Paweł
W PIASKOWSKI Piotr
DROZD Paweł
1:3 (7:11, 11:9, 5:11, 9:11) 0:5
6   B KRAWCZYK Kacper
KOHUTEK Konrad
X ŚLAZYK Paweł
JEDYNAK Damian
3:1 (12:10, 11:7, 7:11, 11:7) 1:5
7   A SZYMAŃSKI Radosław X ŚLAZYK Paweł 0:3 (6:11, 4:11, 7:11) 1:6
8   B KOHUTEK Konrad W DUDA Patryk 3:0 (11:8, 11:7, 11:4) 2:6
9   D KMIEĆ Paweł Y JEDYNAK Damian 3:2 (8:11, 13:15, 11:3, 11:7, 11:9) 3:6
10   C KRAWCZYK Kacper Z PIASKOWSKI Piotr 0:3 (9:11, 3:11, 5:11) 3:7
11   A SZYMAŃSKI Radosław Y ZIELIŃSKI Andrzej 3:0 (11:7, 11:5, 11:9) 4:7
12   C KRAWCZYK Kacper W DUDA Patryk 1:3 (7:11, 11:8, 11:13, 7:11) 4:8
13   B KOHUTEK Konrad Z PIASKOWSKI Piotr 1:3 (6:11, 9:11, 11:9, 9:11) 4:9
14   D KMIEĆ Paweł X ŚLAZYK Paweł 3:2 (11:8, 6:11, 12:14, 11:7, 11:9) 5:9
2017-10-18 18:00 17 MKS KSOS Kraków III - UKS „Rokicie” Szczytniki 7:7 tak
1   A MARCHEWKA Kamil W KLIMCZAK Marek 0:3 (7:11, 4:11, 9:11) 0:1
2   B PIEPRZYK Szymon X MALARCZYK Martyna 3:1 (11:8, 11:7, 10:12, 11:9) 1:1
3   C WALCZAK Wojciech Y GARYCKI Adrian 0:3 (6:11, 8:11, 7:11) 1:2
4   D BUJAK Piotr Z GAJ Milena 3:0 (11:5, 11:6, 11:7) 2:2
5   A MARCHEWKA Kamil
PIEPRZYK Szymon
W GAJ Milena
MALARCZYK Martyna
3:1 (17:15, 11:3, 4:11, 11:3) 3:2
6   B BUJAK Piotr
CHOLEWA Wacław
X KLIMCZAK Marek
GARYCKI Adrian
1:3 (11:8, 3:11, 3:11, 4:11) 3:3
7   A MARCHEWKA Kamil X MALARCZYK Martyna 3:0 (11:8, 11:9, 11:5) 4:3
8   B PIEPRZYK Szymon W KLIMCZAK Marek 2:3 (6:11, 14:16, 11:9, 13:11, 8:11) 4:4
9   D BUJAK Piotr Y GARYCKI Adrian 1:3 (4:11, 11:4, 8:11, 9:11) 4:5
10   C WALCZAK Wojciech Z GAJ Milena 3:0 (11:4, 11:9, 12:10) 5:5
11   A MARCHEWKA Kamil Y GARYCKI Adrian 3:1 (10:12, 11:9, 11:9, 11:8) 6:5
12   C CHOLEWA Wacław W KLIMCZAK Marek 2:3 (3:11, 11:9, 11:6, 4:11, 1:11) 6:6
13   B PIEPRZYK Szymon Z GAJ Milena 3:2 (7:11, 11:4, 11:4, 5:11, 11:1) 7:6
14   D BUJAK Piotr X MALARCZYK Martyna 2:3 (11:7, 11:9, 7:11, 9:11, 5:11) 7:7
2017-10-15 11:00 18 LKS „Wisła” Rząska - PKS „Porta” Kraków I 5:9 tak
1   A DZIURA Wojciech W KUTYŁA Dawid 3:0 (11:7, 11:4, 11:8) 1:0
2   B KORCZEK Łukasz X NOWICKI Marek 1:3 (4:11, 11:4, 4:11, 5:11) 1:1
3   C ROMANOWSKI Cezary Y MAŚLONG Mirosław 0:3 (10:12, 9:11, 6:11) 1:2
4   D MICHAŁOWSKI Włodzimierz Z PARTYKA Ryszard 1:3 (10:12, 11:8, 9:11, 8:11) 1:3
5   A MICHAŁOWSKI Włodzimierz
DZIURA Wojciech
W MAŚLONG Mirosław
NOWICKI Marek
3:1 (11:8, 11:5, 10:12, 13:11) 2:3
6   B ROMANOWSKI Cezary
KORCZEK Łukasz
X KUTYŁA Dawid
PARTYKA Ryszard
3:1 (11:4, 11:8, 8:11, 11:5) 3:3
7   A DZIURA Wojciech X NOWICKI Marek 0:3 (10:12, 10:12, 3:11) 3:4
8   B KORCZEK Łukasz W KUTYŁA Dawid 2:3 (11:8, 16:18, 11:9, 4:11, 6:11) 3:5
9   D MICHAŁOWSKI Włodzimierz Y MAŚLONG Mirosław 2:3 (9:11, 12:10, 11:8, 5:11, 9:11) 3:6
10   C ROMANOWSKI Cezary Z PARTYKA Ryszard 0:3 (9:11, 8:11, 8:11) 3:7
11   A DZIURA Wojciech Y MAŚLONG Mirosław 3:1 (11:8, 11:3, 3:11, 11:4) 4:7
12   C ROMANOWSKI Cezary W KUTYŁA Dawid 1:3 (6:11, 11:7, 6:11, 8:11) 4:8
13   B KORCZEK Łukasz Z PARTYKA Ryszard 3:2 (11:5, 3:11, 3:11, 17:15, 11:3) 5:8
14   D MICHAŁOWSKI Włodzimierz X NOWICKI Marek 0:3 (9:11, 6:11, 6:11) 5:9
2017-10-14 18:00 19 „Siemacha” Kraków II - KS „Bronowianka” Kraków V 7:7 tak
1   A GALA Bartłomiej W CHWOJKO Jagoda 3:0 (13:11, 11:8, 12:10) 1:0
2   B KUĆ Grzegorz X KUSIAK Franciszek 3:2 (7:11, 11:6, 11:9, 9:11, 11:7) 2:0
3   C GALA Dawid Y KOPACKI Paweł 1:3 (8:11, 7:11, 11:9, 6:11) 2:1
4   D WOJAS Bartłomiej Z WOLAŃCZYK Paweł 2:3 (6:11, 12:14, 14:12, 11:8, 13:15) 2:2
5   A WOJAS Bartłomiej
GALA Bartłomiej
W KOPACKI Paweł
KUSIAK Franciszek
3:2 (11:9, 9:11, 11:5, 9:11, 11:9) 3:2
6   B KUĆ Grzegorz
GALA Dawid
X WOLAŃCZYK Paweł
CHWOJKO Jagoda
3:2 (4:11, 11:6, 6:11, 11:8, 11:6) 4:2
7   A GALA Bartłomiej X KUSIAK Franciszek 0:3 (6:11, 6:11, 7:11) 4:3
8   B KUĆ Grzegorz W CHWOJKO Jagoda 3:0 (11:9, 11:6, 12:10) 5:3
9   D WOJAS Bartłomiej Y KOPACKI Paweł 0:3 (8:11, 9:11, 3:11) 5:4
10   C GALA Dawid Z WOLAŃCZYK Paweł 1:3 (8:11, 7:11, 11:8, 7:11) 5:5
11   A GALA Bartłomiej Y KOPACKI Paweł 0:3 (9:11, 10:12, 3:11) 5:6
12   C GALA Dawid W CHWOJKO Jagoda 3:0 (12:10, 11:5, 11:2) 6:6
13   B KUĆ Grzegorz Z WOLAŃCZYK Paweł 0:3 (8:11, 10:12, 7:11) 6:7
14   D WOJAS Bartłomiej X KUSIAK Franciszek 3:0 (11:6, 11:8, 11:3) 7:7
2017-10-14 11:00 20 „Kruszbud-Gryf” Gdów - UKS „Zarabie” Myślenice III 14:0 tak
1   A CELARY Mateusz W ŚWIĘCH Jarosław 3:0 (11:4, 11:5, 11:5) 1:0
2   B TURECKI Kacper X BEŁZA Janusz 3:1 (11:4, 11:6, 9:11, 11:5) 2:0
3   C KUTAJ Maksymilian Y TALAGA Samuel 3:1 (11:5, 11:5, 9:11, 11:6) 3:0
4   D KOŁOS Arkadiusz Z STALMACH Zbigniew 3:0 (11:4, 11:8, 11:9) 4:0
5   A CELARY Mateusz
TURECKI Kacper
W ŚWIĘCH Jarosław
BEŁZA Janusz
3:0 (11:5, 13:11, 11:3) 5:0
6   B KOŁOS Arkadiusz
KUTAJ Maksymilian
X TALAGA Samuel
STALMACH Zbigniew
3:0 (11:9, 11:6, 12:10) 6:0
7   A CELARY Mateusz X BEŁZA Janusz 3:0 (11:3, 11:7, 11:4) 7:0
8   B TURECKI Kacper W ŚWIĘCH Jarosław 3:0 (11:5, 11:7, 11:9) 8:0
9   D KOŁOS Arkadiusz Y TALAGA Samuel 3:0 (11:6, 11:8, 11:6) 9:0
10   C KUTAJ Maksymilian Z STALMACH Zbigniew 3:0 (11:9, 11:4, 11:7) 10:0
11   A CELARY Mateusz Y TALAGA Samuel 3:0 (11:6, 11:3, 11:8) 11:0
12   C KUTAJ Maksymilian W ŚWIĘCH Jarosław 3:0 (11:4, 11:5, 11:8) 12:0
13   B TURECKI Kacper Z STALMACH Zbigniew 3:0 (11:9, 11:7, 11:6) 13:0
14   D KOŁOS Arkadiusz X BEŁZA Janusz 3:0 (11:2, 11:0, 11:5) 14:0
2017-10-15 11:00 21 TKS „Opoka” Trzebinia II - „Q Team” Kraków 11:3 tak
1   A WIELGOSZ Mirosław W WALA Tomasz 3:0 (11:4, 11:8, 11:5) 1:0
2   B ZAJĘCKI Paweł X PALCZYŃSKI Bogdan 3:2 (11:9, 8:11, 11:6, 9:11, 11:6) 2:0
3   C SITARZ Krzysztof Y BIESAGA Marek 3:0 (11:7, 11:5, 11:7) 3:0
4   D KURDZIEL Mikołaj Z WOJTOŃ Przemysław 3:0 (11:8, 20:18, 11:8) 4:0
5   A WIELGOSZ Mirosław
ZAJĘCKI Paweł
W BIESAGA Marek
PALCZYŃSKI Bogdan
3:1 (7:11, 11:8, 11:6, 11:9) 5:0
6   B SITARZ Krzysztof
KURDZIEL Mikołaj
X WALA Tomasz
WOJTOŃ Przemysław
1:3 (11:13, 11:7, 4:11, 5:11) 5:1
7   A WIELGOSZ Mirosław X PALCZYŃSKI Bogdan 3:2 (8:11, 11:7, 12:10, 8:11, 11:9) 6:1
8   B ZAJĘCKI Paweł W WALA Tomasz 2:3 (11:2, 9:11, 11:7, 8:11, 8:11) 6:2
9   D KURDZIEL Mikołaj Y BIESAGA Marek 3:1 (11:7, 11:9, 4:11, 11:5) 7:2
10   C SITARZ Krzysztof Z WOJTOŃ Przemysław 3:2 (11:9, 9:11, 8:11, 11:8, 11:9) 8:2
11   A WIELGOSZ Mirosław Y BIESAGA Marek 3:1 (11:13, 12:10, 11:8, 11:4) 9:2
12   C SITARZ Krzysztof W WALA Tomasz 3:1 (11:9, 11:4, 7:11, 11:9) 10:2
13   B ZAJĘCKI Paweł Z WOJTOŃ Przemysław 3:1 (11:7, 11:7, 10:12, 11:4) 11:2
14   D KURDZIEL Mikołaj X PALCZYŃSKI Bogdan 0:3 (8:11, 9:11, 8:11) 11:3
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13
Drużyna KS „Cracovia 1906” Kraków przekazała miejsce w rozgrywkach LKS „Polonia” Wilczkowice.
Drużyna YMCA Kraków nie przystąpiła do rozgrywek.
W związku z dużą ilością zgłoszeń do VI ligi rejon Kraków w rozgrywkach V ligi będzie uczestniczyć 14 drużyn.
Drużyny PKS „Porta” Kraków II, MKS KSOS Kraków III przystąpiły do rozgrywek na zasadzie uzupełnienia. Zarząd KOZTS na prośbę klubu przyznał miejsce „Kruszbud-Gryf” Gdów.
Dokumenty do pobrania: Protokół meczu | Regulamin | Terminarz I rundy