V liga rejon Kraków
Runda: 1, Numer kolejki: 2
Data kolejki ligowej: 2017-09-30
Termin Numer
meczu
Mecz
A-X
Wynik Wer.
2017-10-10 18:00 8 KS „Górnik” Wieliczka II - TKS „Opoka” Trzebinia II 2:12
1   A SZOTT Krzysztof W BAŁUSZEK Kamil 3:2 (11:9, 7:11, 11:9, 8:11, 15:13) 1:0
2   B PUCZEK Robert X SITARZ Krzysztof 1:3 (11:9, 8:11, 7:11, 8:11) 1:1
3   C GARYCKI Andrzej Y WIELGOSZ Mirosław 1:3 (5:11, 11:8, 7:11, 7:11) 1:2
4   D GĘDŁEK Władysław Z KURDZIEL Mikołaj 1:3 (9:11, 13:15, 11:7, 3:11) 1:3
5   A GĘDŁEK Władysław
PUCZEK Robert
W BAŁUSZEK Kamil
WIELGOSZ Mirosław
0:3 (3:11, 7:11, 6:11) 1:4
6   B GARYCKI Andrzej
SZOTT Krzysztof
X SITARZ Krzysztof
KURDZIEL Mikołaj
2:3 (10:12, 14:16, 11:5, 11:6, 12:14) 1:5
7   A SZOTT Krzysztof X SITARZ Krzysztof 3:1 (7:11, 12:10, 11:9, 11:7) 2:5
8   B PUCZEK Robert W BAŁUSZEK Kamil 0:3 (5:11, 4:11, 3:11) 2:6
9   D GĘDŁEK Władysław Y WIELGOSZ Mirosław 1:3 (8:11, 12:10, 9:11, 10:12) 2:7
10   C GARYCKI Andrzej Z KURDZIEL Mikołaj 1:3 (5:11, 6:11, 11:5, 9:11) 2:8
11   A SZOTT Krzysztof Y WIELGOSZ Mirosław 2:3 (11:6, 8:11, 11:8, 6:11, 10:12) 2:9
12   C GARYCKI Andrzej W BAŁUSZEK Kamil 0:3 (6:11, 7:11, 9:11) 2:10
13   B PUCZEK Robert Z KURDZIEL Mikołaj 1:3 (6:11, 5:11, 11:2, 9:11) 2:11
14   D GĘDŁEK Władysław X SITARZ Krzysztof 2:3 (9:11, 14:12, 9:11, 11:2, 13:15) 2:12
2017-10-05 17:00 9 „Q Team” Kraków - „Kruszbud-Gryf” Gdów 0:14
1   A PALCZYŃSKI Bogdan W CELARY Mateusz 1:3 (12:10, 7:11, 2:11, 1:11) 0:1
2   B WALA Tomasz X KOŁOS Arkadiusz 0:3 (1:11, 9:11, 8:11) 0:2
3   C WOJTOŃ Przemysław Y KUTAJ Maksymilian 0:3 (6:11, 5:11, 8:11) 0:3
4   D BIESAGA Marek Z TURECKI Kacper 0:3 (8:11, 6:11, 8:11) 0:4
5   A BIESAGA Marek
PALCZYŃSKI Bogdan
W CELARY Mateusz
TURECKI Kacper
0:3 (8:11, 6:11, 8:11) 0:5
6   B WALA Tomasz
WOJTOŃ Przemysław
X KOŁOS Arkadiusz
KUTAJ Maksymilian
1:3 (5:11, 11:8, 8:11, 10:12) 0:6
7   A PALCZYŃSKI Bogdan X KOŁOS Arkadiusz 0:3 (7:11, 9:11, 6:11) 0:7
8   B WALA Tomasz W CELARY Mateusz 0:3 (4:11, 7:11, 5:11) 0:8
9   D BIESAGA Marek Y KUTAJ Maksymilian 0:3 (5:11, 5:11, 9:11) 0:9
10   C WOJTOŃ Przemysław Z TURECKI Kacper 1:3 (10:12, 5:11, 11:8, 4:11) 0:10
11   A PALCZYŃSKI Bogdan Y KUTAJ Maksymilian 2:3 (9:11, 10:12, 11:8, 11:9, 5:11) 0:11
12   C WOJTOŃ Przemysław W CELARY Mateusz 0:3 (10:12, 7:11, 6:11) 0:12
13   B WALA Tomasz Z TURECKI Kacper 1:3 (9:11, 8:11, 11:6, 11:13) 0:13
14   D BIESAGA Marek X KOŁOS Arkadiusz 0:3 (3:11, 4:11, 9:11) 0:14
2017-10-07 15:00 10 UKS „Zarabie” Myślenice III - „Siemacha” Kraków II 8:6
1   A CZYŻYCKI Bogdan W GALA Bartłomiej 3:2 (5:11, 8:11, 13:11, 11:4, 11:1) 1:0
2   B STALMACH Zbigniew X KUĆ Grzegorz 3:0 (11:8, 11:7, 11:5) 2:0
3   C TALAGA Samuel Y GALA Dawid 3:1 (11:8, 11:7, 6:11, 12:10) 3:0
4   D ŚWIĘCH Jarosław Z WOJAS Bartłomiej 1:3 (8:11, 12:10, 9:11, 5:11) 3:1
5   A TALAGA Samuel
STALMACH Zbigniew
W WOJAS Bartłomiej
GALA Bartłomiej
2:3 (9:11, 11:6, 9:11, 12:10, 7:11) 3:2
6   B CZYŻYCKI Bogdan
ŚWIĘCH Jarosław
X KUĆ Grzegorz
GALA Dawid
3:0 (12:10, 11:6, 11:4) 4:2
7   A CZYŻYCKI Bogdan X KUĆ Grzegorz 3:0 (11:6, 11:4, 11:8) 5:2
8   B STALMACH Zbigniew W GALA Bartłomiej 1:3 (11:9, 9:11, 13:15, 9:11) 5:3
9   D ŚWIĘCH Jarosław Y GALA Dawid 0:3 (9:11, 7:11, 8:11) 5:4
10   C TALAGA Samuel Z WOJAS Bartłomiej 1:3 (10:12, 11:9, 9:11, 10:12) 5:5
11   A CZYŻYCKI Bogdan Y GALA Dawid 3:0 (11:6, 11:7, 11:4) 6:5
12   C TALAGA Samuel W GALA Bartłomiej 3:2 (7:11, 11:4, 14:12, 6:11, 13:11) 7:5
13   B STALMACH Zbigniew Z WOJAS Bartłomiej 3:1 (11:8, 11:1, 9:11, 11:8) 8:5
14   D ŚWIĘCH Jarosław X KUĆ Grzegorz 0:3 (7:11, 8:11, 5:11) 8:6
2017-10-01 11:00 11 KS „Bronowianka” Kraków V - LKS „Wisła” Rząska 3:11 tak
1   A ZAJĄC Anna W DZIURA Wojciech 2:3 (7:11, 11:5, 11:8, 7:11, 8:11) 0:1
2   B GÓRECKA Dominika X KORCZEK Łukasz 1:3 (11:9, 6:11, 8:11, 7:11) 0:2
3   C KOPACKI Paweł Y MICHAŁOWSKI Włodzimierz 1:3 (7:11, 11:5, 9:11, 4:11) 0:3
4   D WOLAŃCZYK Paweł Z BUŁA Dominik 3:0 (11:5, 11:5, 11:6) 1:3
5   A ZAJĄC Anna
GÓRECKA Dominika
W MICHAŁOWSKI Włodzimierz
DZIURA Wojciech
2:3 (19:17, 11:4, 5:11, 5:11, 7:11) 1:4
6   B KOPACKI Paweł
WOLAŃCZYK Paweł
X BUŁA Dominik
KORCZEK Łukasz
2:3 (7:11, 11:6, 11:6, 6:11, 10:12) 1:5
7   A ZAJĄC Anna X KORCZEK Łukasz 1:3 (11:2, 9:11, 7:11, 4:11) 1:6
8   B GÓRECKA Dominika W DZIURA Wojciech 2:3 (8:11, 11:5, 7:11, 11:9, 5:11) 1:7
9   D WOLAŃCZYK Paweł Y MICHAŁOWSKI Włodzimierz 0:3 (1:11, 7:11, 11:13) 1:8
10   C KOPACKI Paweł Z BUŁA Dominik 3:0 (11:7, 11:8, 13:11) 2:8
11   A ZAJĄC Anna Y MICHAŁOWSKI Włodzimierz 0:3 (6:11, 8:11, 9:11) 2:9
12   C KOPACKI Paweł W DZIURA Wojciech 0:3 (8:11, 9:11, 4:11) 2:10
13   B GÓRECKA Dominika Z BUŁA Dominik 3:0 (11:8, 11:6, 11:6) 3:10
14   D WOLAŃCZYK Paweł X ROMANOWSKI Cezary 1:3 (10:12, 13:11, 5:11, 5:11) 3:11
2017-09-29 18:00 12 PKS „Porta” Kraków I - MKS KSOS Kraków III 14:0 tak
1   A KUTYŁA Dawid W BUJAK Piotr 3:2 (8:11, 11:4, 11:2, 9:11, 11:6) 1:0
2   B MAŚLONG Mirosław X CHOLEWA Wacław 3:1 (11:4, 11:7, 7:11, 11:3) 2:0
3   C NOWICKI Marek Y KUSZYŃSKI Marek 3:0 (11:4, 11:5, 11:6) 3:0
4   D PARTYKA Ryszard Z PIEPRZYK Szymon 3:0 (11:2, 11:3, 11:7) 4:0
5   A KUTYŁA Dawid
PARTYKA Ryszard
W BUJAK Piotr
PIEPRZYK Szymon
3:1 (11:5, 8:11, 11:8, 11:4) 5:0
6   B MAŚLONG Mirosław
NOWICKI Marek
X CHOLEWA Wacław
KUSZYŃSKI Marek
3:0 (11:5, 11:9, 11:7) 6:0
7   A KUTYŁA Dawid X CHOLEWA Wacław 3:0 (11:6, 11:5, 11:7) 7:0
8   B MAŚLONG Mirosław W BUJAK Piotr 3:0 (11:8, 11:9, 11:6) 8:0
9   D PARTYKA Ryszard Y KUSZYŃSKI Marek 3:0 (11:5, 11:5, 11:4) 9:0
10   C NOWICKI Marek Z PIEPRZYK Szymon 3:0 (11:6, 11:5, 11:9) 10:0
11   A KUTYŁA Dawid Y KUSZYŃSKI Marek 3:0 (11:2, 11:9, 11:6) 11:0
12   C NOWICKI Marek W BUJAK Piotr 3:0 (11:2, 11:2, 11:2) 12:0
13   B MAŚLONG Mirosław Z PIEPRZYK Szymon 3:0 (11:2, 16:14, 11:5) 13:0
14   D PARTYKA Ryszard X CHOLEWA Wacław 3:0 (11:1, 11:4, 11:5) 14:0
2017-09-30 10:00 13 UKS „Rokicie” Szczytniki - PKS „Porta” Kraków II 8:6 tak
1   A TUREK Tomasz W KOHUTEK Konrad 3:2 (5:11, 11:7, 8:11, 11:8, 11:7) 1:0
2   B GARYCKI Adrian X KALICIAK Dariusz 1:3 (9:11, 12:14, 11:3, 8:11) 1:1
3   C KLIMCZAK Marek Y KRAWCZYK Kacper 3:1 (11:6, 6:11, 11:5, 11:8) 2:1
4   D LEWICKI Piotr Z KMIEĆ Paweł 1:3 (6:11, 4:11, 11:9, 9:11) 2:2
5   A KLIMCZAK Marek
TUREK Tomasz
W KRAWCZYK Kacper
KOHUTEK Konrad
3:2 (10:12, 11:3, 9:11, 11:3, 11:7) 3:2
6   B GARYCKI Adrian
LEWICKI Piotr
X KALICIAK Dariusz
KMIEĆ Paweł
2:3 (12:10, 3:11, 6:11, 11:8, 8:11) 3:3
7   A TUREK Tomasz X KALICIAK Dariusz 3:1 (13:15, 12:10, 11:7, 11:6) 4:3
8   B GARYCKI Adrian W KOHUTEK Konrad 3:0 (11:8, 11:7, 11:6) 5:3
9   D MALARCZYK Martyna Y KRAWCZYK Kacper 0:3 (9:11, 4:11, 8:11) 5:4
10   C KLIMCZAK Marek Z KMIEĆ Paweł 3:1 (7:11, 11:7, 13:11, 11:9) 6:4
11   A TUREK Tomasz Y KRAWCZYK Kacper 3:0 (11:6, 11:5, 11:3) 7:4
12   C KLIMCZAK Marek W KOHUTEK Konrad 3:0 (11:8, 11:8, 11:8) 8:4
13   B GARYCKI Adrian Z KMIEĆ Paweł 1:3 (9:11, 12:10, 5:11, 5:11) 8:5
14   D MALARCZYK Martyna X KALICIAK Dariusz 0:3 (11:13, 8:11, 5:11) 8:6
2017-10-01 17:00 14 LKS „Polonia” Wilczkowice - „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie II 8:6
1   A DROZD Paweł W KUC Leszek 3:0 (11:7, 11:6, 11:7) 1:0
2   B DUDA Patryk X STANISZEWSKI Krzysztof 0:3 (8:11, 5:11, 3:11) 1:1
3   C ŚLAZYK Paweł Y GŁOWACKI Arkadiusz 3:1 (11:6, 11:9, 4:11, 11:3) 2:1
4   D JEDYNAK Damian Z BOCHENEK Dariusz 1:3 (5:11, 8:11, 11:5, 5:11) 2:2
5   A DROZD Paweł
JEDYNAK Damian
W KUC Leszek
GŁOWACKI Arkadiusz
3:0 (11:8, 11:7, 11:4) 3:2
6   B ŚLAZYK Paweł
DUDA Patryk
X STANISZEWSKI Krzysztof
BOCHENEK Dariusz
2:3 (5:11, 12:10, 4:11, 11:6, 4:11) 3:3
7   A DROZD Paweł X STANISZEWSKI Krzysztof 3:0 (11:1, 12:10, 11:8) 4:3
8   B DUDA Patryk W KUC Leszek 0:3 (9:11, 3:11, 8:11) 4:4
9   D JEDYNAK Damian Y GŁOWACKI Arkadiusz 3:0 (11:4, 18:16, 11:7) 5:4
10   C ŚLAZYK Paweł Z BOCHENEK Dariusz 1:3 (3:11, 11:8, 6:11, 9:11) 5:5
11   A DROZD Paweł Y GŁOWACKI Arkadiusz 3:1 (11:7, 6:11, 11:5, 11:7) 6:5
12   C ŚLAZYK Paweł W KUC Leszek 3:0 (11:7, 11:9, 11:8) 7:5
13   B ZIELIŃSKI Andrzej Z BOCHENEK Dariusz 0:3 (3:11, 1:11, 1:11) 7:6
14   D JEDYNAK Damian X STANISZEWSKI Krzysztof 3:1 (4:11, 11:8, 11:7, 13:11) 8:6
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13
Drużyna KS „Cracovia 1906” Kraków przekazała miejsce w rozgrywkach LKS „Polonia” Wilczkowice.
Drużyna YMCA Kraków nie przystąpiła do rozgrywek.
W związku z dużą ilością zgłoszeń do VI ligi rejon Kraków w rozgrywkach V ligi będzie uczestniczyć 14 drużyn.
Drużyny PKS „Porta” Kraków II, MKS KSOS Kraków III przystąpiły do rozgrywek na zasadzie uzupełnienia. Zarząd KOZTS na prośbę klubu przyznał miejsce „Kruszbud-Gryf” Gdów.
Dokumenty do pobrania: Protokół meczu | Regulamin | Terminarz I rundy