V liga rejon Kraków
Runda: 1, Numer kolejki: 1
Data kolejki ligowej: 2017-09-23
Termin Numer
meczu
Mecz
A-X
Wynik Wer.
2017-10-19 19:30 1 LKS „Polonia” Wilczkowice - KS „Górnik” Wieliczka II 9:5 tak
1   A DROZD Paweł W SZOTT Krzysztof 3:0 (11:7, 11:7, 11:7) 1:0
2   B DUDA Patryk X PUCZEK Robert 0:3 (9:11, 9:11, 5:11) 1:1
3   C ŚLAZYK Paweł Y GĘDŁEK Władysław 3:0 (11:8, 11:5, 11:5) 2:1
4   D JEDYNAK Damian Z BUCH Marcin 3:0 (11:9, 13:11, 11:7) 3:1
5   A ŚLAZYK Paweł
DUDA Patryk
W GĘDŁEK Władysław
PUCZEK Robert
0:3 (10:12, 10:12, 9:11) 3:2
6   B DROZD Paweł
JEDYNAK Damian
X SZOTT Krzysztof
BUCH Marcin
3:2 (12:10, 9:11, 7:11, 11:3, 11:4) 4:2
7   A DROZD Paweł X PUCZEK Robert 3:0 (11:6, 14:12, 11:5) 5:2
8   B DUDA Patryk W SZOTT Krzysztof 0:3 (3:11, 6:11, 9:11) 5:3
9   D JEDYNAK Damian Y GĘDŁEK Władysław 3:0 (11:8, 11:6, 11:9) 6:3
10   C ŚLAZYK Paweł Z BUCH Marcin 3:1 (11:9, 11:7, 9:11, 11:9) 7:3
11   A DROZD Paweł Y GĘDŁEK Władysław 3:1 (4:11, 11:7, 11:9, 11:2) 8:3
12   C ZIELIŃSKI Andrzej W SZOTT Krzysztof 0:3 (7:11, 4:11, 13:15) 8:4
13   B DUDA Patryk Z BUCH Marcin 0:3 (5:11, 8:11, 10:12) 8:5
14   D JEDYNAK Damian X PUCZEK Robert 3:0 (11:8, 11:7, 11:6) 9:5
2017-09-23 10:00 2 UKS „Rokicie” Szczytniki - „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie II 4:10 tak
1   A GARYCKI Adrian W STANISZEWSKI Krzysztof 3:2 (11:9, 8:11, 11:9, 6:11, 11:9) 1:0
2   B LEWICKI Piotr X KUC Leszek 3:0 (11:9, 11:5, 11:9) 2:0
3   C KLIMCZAK Marek Y BOCHENEK Dariusz 1:3 (11:8, 8:11, 9:11, 8:11) 2:1
4   D MALARCZYK Martyna Z GŁOWACKI Arkadiusz 0:3 (4:11, 6:11, 16:18) 2:2
5   A KLIMCZAK Marek
GARYCKI Adrian
W KUC Leszek
GŁOWACKI Arkadiusz
1:3 (8:11, 11:2, 10:12, 10:12) 2:3
6   B MALARCZYK Martyna
WAŚNIOWSKI Oliwier
X STANISZEWSKI Krzysztof
BOCHENEK Dariusz
0:3 (4:11, 5:11, 4:11) 2:4
7   A GARYCKI Adrian X KUC Leszek 0:3 (8:11, 8:11, 13:15) 2:5
8   B LEWICKI Piotr W STANISZEWSKI Krzysztof 0:3 (6:11, 5:11, 3:11) 2:6
9   D MALARCZYK Martyna Y BOCHENEK Dariusz 0:3 (1:11, 7:11, 3:11) 2:7
10   C KLIMCZAK Marek Z GŁOWACKI Arkadiusz 3:0 (11:8, 11:6, 15:13) 3:7
11   A GARYCKI Adrian Y BOCHENEK Dariusz 0:3 (8:11, 4:11, 12:14) 3:8
12   C KLIMCZAK Marek W STANISZEWSKI Krzysztof 3:0 (11:4, 11:5, 13:11) 4:8
13   B WAŚNIOWSKI Oliwier Z GŁOWACKI Arkadiusz 0:3 (9:11, 6:11, 3:11) 4:9
14   D MALARCZYK Martyna X KUC Leszek 1:3 (12:10, 3:11, 2:11, 4:11) 4:10
2017-09-23 11:00 3 PKS „Porta” Kraków II - PKS „Porta” Kraków I 3:11 tak
1   A KOHUTEK Konrad W KUTYŁA Dawid 2:3 (6:11, 11:9, 11:7, 8:11, 9:11) 0:1
2   B KALICIAK Dariusz X MAŚLONG Mirosław 3:0 (11:8, 11:6, 11:9) 1:1
3   C KRAWCZYK Kacper Y NOWICKI Marek 0:3 (2:11, 5:11, 4:11) 1:2
4   D KMIEĆ Paweł Z PARTYKA Ryszard 2:3 (10:12, 8:11, 11:9, 11:7, 8:11) 1:3
5   A KRAWCZYK Kacper
KOHUTEK Konrad
W MAŚLONG Mirosław
NOWICKI Marek
0:3 (10:12, 2:11, 7:11) 1:4
6   B KALICIAK Dariusz
KMIEĆ Paweł
X KUTYŁA Dawid
PARTYKA Ryszard
1:3 (11:6, 10:12, 6:11, 8:11) 1:5
7   A KOHUTEK Konrad X MAŚLONG Mirosław 0:3 (4:11, 5:11, 5:11) 1:6
8   B KALICIAK Dariusz W KUTYŁA Dawid 0:3 (9:11, 4:11, 5:11) 1:7
9   D KMIEĆ Paweł Y NOWICKI Marek 1:3 (8:11, 7:11, 11:7, 5:11) 1:8
10   C KRAWCZYK Kacper Z PARTYKA Ryszard 1:3 (14:12, 7:11, 8:11, 8:11) 1:9
11   A KOHUTEK Konrad Y NOWICKI Marek 0:3 (6:11, 4:11, 9:11) 1:10
12   C KRAWCZYK Kacper W KUTYŁA Dawid 3:2 (11:9, 8:11, 4:11, 12:10, 11:7) 2:10
13   B KALICIAK Dariusz Z PARTYKA Ryszard 3:0 (11:2, 11:9, 11:6) 3:10
14   D KMIEĆ Paweł X MAŚLONG Mirosław 1:3 (9:11, 5:11, 11:7, 9:11) 3:11
2017-09-23 13:00 4 MKS KSOS Kraków III - KS „Bronowianka” Kraków V 1:13 tak
1   A MARCHEWKA Kamil W ZAJĄC Anna 0:3 (2:11, 10:12, 6:11) 0:1
2   B PIEPRZYK Szymon X KUSIAK Franciszek 2:3 (11:8, 7:11, 11:6, 9:11, 5:11) 0:2
3   C CHOLEWA Wacław Y ŁUKASIK Sławomir 2:3 (8:11, 11:9, 9:11, 11:2, 6:11) 0:3
4   D BUJAK Piotr Z KOPACKI Paweł 0:3 (7:11, 8:11, 9:11) 0:4
5   A BUJAK Piotr
KUSZYŃSKI Marek
W ŁUKASIK Sławomir
WOLAŃCZYK Paweł
2:3 (11:7, 1:11, 11:9, 7:11, 3:11) 0:5
6   B MARCHEWKA Kamil
PIEPRZYK Szymon
X KUSIAK Franciszek
ZAJĄC Anna
0:3 (4:11, 3:11, 3:11) 0:6
7   A MARCHEWKA Kamil X KUSIAK Franciszek 0:3 (11:13, 8:11, 6:11) 0:7
8   B PIEPRZYK Szymon W ZAJĄC Anna 2:3 (11:7, 11:8, 9:11, 9:11, 9:11) 0:8
9   D BUJAK Piotr Y ŁUKASIK Sławomir 3:0 (11:6, 11:8, 11:6) 1:8
10   C CHOLEWA Wacław Z KOPACKI Paweł 0:3 (7:11, 1:11, 6:11) 1:9
11   A MARCHEWKA Kamil Y WOLAŃCZYK Paweł 0:3 (4:11, 5:11, 8:11) 1:10
12   C CHOLEWA Wacław W ZAJĄC Anna 0:3 (4:11, 7:11, 5:11) 1:11
13   B PIEPRZYK Szymon Z KOPACKI Paweł 0:3 (7:11, 7:11, 8:11) 1:12
14   D BUJAK Piotr X KUSIAK Franciszek 0:3 (8:11, 7:11, 9:11) 1:13
2017-09-24 11:00 5 LKS „Wisła” Rząska - UKS „Zarabie” Myślenice III 8:6 tak
1   A DZIURA Wojciech W ŚWIATŁOŃ Sebastian 2:3 (11:6, 11:8, 5:11, 11:13, 7:11) 0:1
2   B KORCZEK Łukasz X PORADZISZ Michał 2:3 (11:8, 8:11, 11:9, 4:11, 6:11) 0:2
3   C MICHAŁOWSKI Włodzimierz Y STALMACH Zbigniew 3:1 (11:6, 6:11, 12:10, 11:7) 1:2
4   D ROMANOWSKI Cezary Z TALAGA Samuel 1:3 (11:4, 8:11, 10:12, 3:11) 1:3
5   A MICHAŁOWSKI Włodzimierz
DZIURA Wojciech
W TALAGA Samuel
STALMACH Zbigniew
3:1 (11:6, 9:11, 12:10, 11:4) 2:3
6   B ROMANOWSKI Cezary
KORCZEK Łukasz
X ŚWIATŁOŃ Sebastian
ŚWIĘCH Jarosław
2:3 (8:11, 12:10, 11:13, 11:8, 8:11) 2:4
7   A DZIURA Wojciech X PORADZISZ Michał 3:0 (11:5, 12:10, 12:10) 3:4
8   B KORCZEK Łukasz W ŚWIATŁOŃ Sebastian 3:0 (11:8, 11:9, 11:9) 4:4
9   D ROMANOWSKI Cezary Y STALMACH Zbigniew 1:3 (6:11, 6:11, 11:9, 8:11) 4:5
10   C MICHAŁOWSKI Włodzimierz Z TALAGA Samuel 3:0 (13:11, 11:3, 11:6) 5:5
11   A DZIURA Wojciech Y STALMACH Zbigniew 3:1 (11:9, 7:11, 11:8, 11:8) 6:5
12   C MICHAŁOWSKI Włodzimierz W ŚWIATŁOŃ Sebastian 3:1 (11:8, 11:4, 8:11, 11:6) 7:5
13   B KORCZEK Łukasz Z TALAGA Samuel 3:1 (11:6, 11:5, 8:11, 11:8) 8:5
14   D BUŁA Dominik X PORADZISZ Michał 2:3 (13:11, 8:11, 5:11, 11:8, 8:11) 8:6
2017-09-23 18:00 6 „Siemacha” Kraków II - „Q Team” Kraków 8:6 tak
1   A GALA Bartłomiej W WALA Tomasz 2:3 (9:11, 8:11, 14:12, 11:9, 12:14) 0:1
2   B WOJAS Bartłomiej X WOJTOŃ Przemysław 3:2 (11:9, 2:11, 12:10, 4:11, 11:9) 1:1
3   C KUĆ Grzegorz Y PALCZYŃSKI Bogdan 3:2 (11:9, 8:11, 11:9, 11:13, 11:8) 2:1
4   D CZERNUKHIN Jewhen Z BIESAGA Marek 0:3 (4:11, 5:11, 8:11) 2:2
5   A WOJAS Bartłomiej
GALA Bartłomiej
W PALCZYŃSKI Bogdan
WOJTOŃ Przemysław
3:1 (11:6, 11:8, 7:11, 11:9) 3:2
6   B KUĆ Grzegorz
GALA Dawid
X BIESAGA Marek
WALA Tomasz
1:3 (1:11, 6:11, 11:8, 3:11) 3:3
7   A GALA Bartłomiej X WOJTOŃ Przemysław 3:0 (11:8, 11:9, 11:7) 4:3
8   B WOJAS Bartłomiej W WALA Tomasz 1:3 (6:11, 11:9, 8:11, 12:14) 4:4
9   D GALA Dawid Y PALCZYŃSKI Bogdan 3:2 (11:9, 11:5, 9:11, 8:11, 11:9) 5:4
10   C KUĆ Grzegorz Z BIESAGA Marek 2:3 (6:11, 8:11, 11:4, 11:7, 5:11) 5:5
11   A GALA Bartłomiej Y PALCZYŃSKI Bogdan 3:2 (6:11, 11:2, 11:7, 8:11, 11:9) 6:5
12   C KUĆ Grzegorz W WALA Tomasz 0:3 (12:14, 6:11, 7:11) 6:6
13   B WOJAS Bartłomiej Z BIESAGA Marek 3:2 (11:9, 6:11, 11:8, 10:12, 11:8) 7:6
14   D GALA Dawid X WOJTOŃ Przemysław 3:0 (12:10, 11:7, 11:9) 8:6
2017-09-23 11:00 7 „Kruszbud-Gryf” Gdów - TKS „Opoka” Trzebinia II 14:0 tak
1   A CELARY Mateusz W BAŁUSZEK Marcin 3:0 (11:1, 11:3, 11:2) 1:0
2   B KOŁOS Arkadiusz X BAŁUSZEK Kamil 3:0 (11:5, 11:1, 11:9) 2:0
3   C TURECKI Kacper Y GRABANIA Zdzisław 3:1 (10:12, 11:1, 11:6, 11:5) 3:0
4   D KUTAJ Maksymilian Z KURDZIEL Mikołaj 3:2 (10:12, 11:3, 11:5, 10:12, 11:4) 4:0
5   A CELARY Mateusz
TURECKI Kacper
W BAŁUSZEK Marcin
KURDZIEL Mikołaj
3:0 (11:2, 11:5, 11:5) 5:0
6   B KOŁOS Arkadiusz
KUTAJ Maksymilian
X BAŁUSZEK Kamil
GRABANIA Zdzisław
3:0 (11:4, 11:5, 11:3) 6:0
7   A CELARY Mateusz X BAŁUSZEK Kamil 3:0 (11:7, 11:4, 11:3) 7:0
8   B KOŁOS Arkadiusz W BAŁUSZEK Marcin 3:0 (11:1, 11:2, 11:3) 8:0
9   D KUTAJ Maksymilian Y GRABANIA Zdzisław 3:0 (11:5, 11:6, 11:4) 9:0
10   C TURECKI Kacper Z KURDZIEL Mikołaj 3:0 (11:6, 11:9, 11:8) 10:0
11   A CELARY Mateusz Y GRABANIA Zdzisław 3:0 (11:3, 11:5, 11:3) 11:0
12   C TURECKI Kacper W BAŁUSZEK Marcin 3:0 (11:5, 13:11, 11:5) 12:0
13   B KOŁOS Arkadiusz Z KURDZIEL Mikołaj 3:0 (11:4, 11:4, 14:12) 13:0
14   D KUTAJ Maksymilian X BAŁUSZEK Kamil 3:0 (11:6, 11:8, 11:7) 14:0
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13
Drużyna KS „Cracovia 1906” Kraków przekazała miejsce w rozgrywkach LKS „Polonia” Wilczkowice.
Drużyna YMCA Kraków nie przystąpiła do rozgrywek.
W związku z dużą ilością zgłoszeń do VI ligi rejon Kraków w rozgrywkach V ligi będzie uczestniczyć 14 drużyn.
Drużyny PKS „Porta” Kraków II, MKS KSOS Kraków III przystąpiły do rozgrywek na zasadzie uzupełnienia. Zarząd KOZTS na prośbę klubu przyznał miejsce „Kruszbud-Gryf” Gdów.
Dokumenty do pobrania: Protokół meczu | Regulamin | Terminarz I rundy