IV liga mężczyzn zachód
Runda: 1, Numer kolejki: 11
Data kolejki ligowej: 2018-01-13
Termin Numer
meczu
Mecz
A-X
Wynik Wer.
2018-01-12 17:00 71 LKS „Olmex” Piotrowice II - KS „Gorce” Nowy Targ III 0:14
1   A ANTECKI Patryk W RÓŻAŃSKI Damian 0:3 (1:11, 5:11, 7:11) 0:1
2   B FOKSIŃSKI Przemysław X CYRWUS Anna 0:3 (8:11, 9:11, 9:11) 0:2
3   C BROSZKIEWICZ Karol Y KLAG Wiktor 0:3 (3:11, 5:11, 7:11) 0:3
4   D ŻYDEK Robert Z MAŁYSIAK Kamila 0:3 (7:11, 12:14, 7:11) 0:4
5   A ŻYDEK Robert
BROSZKIEWICZ Karol
W KLAG Wiktor
RÓŻAŃSKI Damian
2:3 (7:11, 11:6, 9:11, 11:9, 9:11) 0:5
6   B FOKSIŃSKI Przemysław
ANTECKI Patryk
X MAŁYSIAK Kamila
CYRWUS Anna
0:3 (4:11, 1:11, 1:11) 0:6
7   A ANTECKI Patryk X CYRWUS Anna 0:3 (2:11, 10:12, 5:11) 0:7
8   B FOKSIŃSKI Przemysław W RÓŻAŃSKI Damian 0:3 (10:12, 6:11, 7:11) 0:8
9   D ŻYDEK Robert Y KLAG Wiktor 0:3 (6:11, 8:11, 6:11) 0:9
10   C BROSZKIEWICZ Karol Z MAŁYSIAK Kamila 0:3 (7:11, 1:11, 6:11) 0:10
11   A ANTECKI Patryk Y KLAG Wiktor 0:3 (5:11, 5:11, 8:11) 0:11
12   C BROSZKIEWICZ Karol W RÓŻAŃSKI Damian 1:3 (8:11, 14:12, 5:11, 7:11) 0:12
13   B FOKSIŃSKI Przemysław Z MAŁYSIAK Kamila 0:3 (2:11, 2:11, 5:11) 0:13
14   D ŻYDEK Robert X CYRWUS Anna 0:3 (6:11, 7:11, 3:11) 0:14
2018-01-13 11:00 72 UKS „Zarabie” Myślenice II - „Siemacha” Kraków 1:13
1   A GDULA Adam W GRATKOWSKI Jacek 2:3 (11:4, 11:2, 4:11, 6:11, 5:11) 0:1
2   B SZLACHETKA Jakub X OSIKA Janusz 0:3 (5:11, 8:11, 7:11) 0:2
3   C KUZIO Maciej Y PIEGZA Adrian 1:3 (7:11, 8:11, 11:8, 8:11) 0:3
4   D DŹWIG Andrzej Z GŁĄB Damian 0:3 (4:11, 7:11, 5:11) 0:4
5   A SZLACHETKA Jakub
KUZIO Maciej
W WIERZBIŃSKI Marcin
RESZKA Jakub
1:3 (11:13, 11:5, 8:11, 7:11) 0:5
6   B DŹWIG Andrzej
GDULA Adam
X GŁĄB Damian
PIEGZA Adrian
1:3 (9:11, 7:11, 11:9, 7:11) 0:6
7   A GDULA Adam X OSIKA Janusz 1:3 (11:5, 8:11, 8:11, 7:11) 0:7
8   B SZLACHETKA Jakub W RESZKA Jakub 3:2 (7:11, 11:8, 9:11, 11:8, 11:9) 1:7
9   D DŹWIG Andrzej Y PIEGZA Adrian 0:3 (4:11, 9:11, 8:11) 1:8
10   C KUZIO Maciej Z GŁĄB Damian 0:3 (7:11, 4:11, 8:11) 1:9
11   A KUZIO Waldemar Y PIEGZA Adrian 1:3 (10:12, 8:11, 11:9, 10:12) 1:10
12   C KUZIO Maciej W RESZKA Jakub 1:3 (9:11, 8:11, 11:9, 5:11) 1:11
13   B SZLACHETKA Jakub Z GŁĄB Damian 0:3 (1:11, 4:11, 6:11) 1:12
14   D DŹWIG Andrzej X WIERZBIŃSKI Marcin 1:3 (9:11, 11:7, 8:11, 9:11) 1:13
2018-01-16 18:00 73 KS „Bronowianka” Kraków IV - TKS „Opoka” Trzebinia 8:6 tak
1   A CHODACKI Marcin W TOMSIA Sławomir 3:0 (11:9, 11:8, 12:10) 1:0
2   B ZAJĄC Anna X SITARZ Krzysztof 3:0 (11:6, 11:9, 13:11) 2:0
3   C SZCZEBAK Jerzy Y GLANOWSKI Bartosz 0:3 (9:11, 10:12, 9:11) 2:1
4   D GĄSIOR Natalia Z FRĄCZEK Łukasz 1:3 (7:11, 11:9, 8:11, 11:13) 2:2
5   A ZAJĄC Anna
GĄSIOR Natalia
W FRĄCZEK Łukasz
GLANOWSKI Bartosz
3:2 (11:6, 9:11, 11:9, 9:11, 14:12) 3:2
6   B SZCZEBAK Jerzy
CHODACKI Marcin
X SITARZ Krzysztof
TOMSIA Sławomir
3:1 (11:8, 8:11, 11:9, 11:7) 4:2
7   A CHODACKI Marcin X SITARZ Krzysztof 3:0 (11:7, 11:5, 11:8) 5:2
8   B ZAJĄC Anna W TOMSIA Sławomir 3:0 (11:8, 11:5, 11:7) 6:2
9   D GĄSIOR Natalia Y GLANOWSKI Bartosz 0:3 (5:11, 9:11, 7:11) 6:3
10   C SZCZEBAK Jerzy Z FRĄCZEK Łukasz 0:3 (3:11, 10:12, 8:11) 6:4
11   A CHODACKI Marcin Y GLANOWSKI Bartosz 0:3 (9:11, 4:11, 5:11) 6:5
12   C SZCZEBAK Jerzy W TOMSIA Sławomir 3:0 (11:4, 11:6, 11:6) 7:5
13   B ZAJĄC Anna Z FRĄCZEK Łukasz 1:3 (9:11, 11:4, 8:11, 12:14) 7:6
14   D GĄSIOR Natalia X SITARZ Krzysztof 3:0 (11:8, 11:3, 11:8) 8:6
2018-01-17 18:00 74 UKS „Jola” Kraków - MKS KSOS Kraków II 0:14
1   A KOSTECKI Andrzej W RAJTAR Marek 0:3 (8:11, 7:11, 4:11) 0:1
2   B KONSTANTY Adam X PACYNA Dariusz 0:3 (6:11, 4:11, 1:11) 0:2
3   C NOWACKA Dorota Y PASIECZNY Jan 1:3 (8:11, 7:11, 11:9, 7:11) 0:3
4   D ZYSEK Piotr Z ŁACH Bartłomiej 0:3 (4:11, 7:11, 5:11) 0:4
5   A KONSTANTY Adam
KOSTECKI Andrzej
W RAJTAR Marek
PACYNA Dariusz
0:3 (8:11, 8:11, 6:11) 0:5
6   B NOWACKA Dorota
ZYSEK Piotr
X PASIECZNY Jan
ŁACH Bartłomiej
0:3 (8:11, 8:11, 4:11) 0:6
7   A KOSTECKI Andrzej X PACYNA Dariusz 0:3 (5:11, 5:11, 9:11) 0:7
8   B KONSTANTY Adam W RAJTAR Marek 0:3 (4:11, 4:11, 3:11) 0:8
9   D ZYSEK Piotr Y PASIECZNY Jan 0:3 (4:11, 7:11, 3:11) 0:9
10   C NOWACKA Dorota Z ŁACH Bartłomiej 1:3 (11:7, 6:11, 5:11, 4:11) 0:10
11   A KOSTECKI Andrzej Y PASIECZNY Jan 0:3 (4:11, 4:11, 3:11) 0:11
12   C NOWACKA Dorota W RAJTAR Marek 0:3 (10:12, 18:20, 5:11) 0:12
13   B KONSTANTY Adam Z ŁACH Bartłomiej 0:3 (3:11, 4:11, 6:11) 0:13
14   D ZYSEK Piotr X PACYNA Dariusz 0:3 (9:11, 4:11, 7:11) 0:14
2018-01-14 12:30 75 KS „Podwawelski” Kraków IV - ULKS „Lachowice” II 8:6
1   A WOLANIN Piotr W KUŹNIK Grzegorz 1:3 (8:11, 11:3, 8:11, 7:11) 0:1
2   B KOSIŃSKI Mateusz X SKOWRON Daniel 1:3 (9:11, 11:6, 4:11, 8:11) 0:2
3   C PIETRZYK Marcin Y KACHEL Jan 3:0 (11:6, 11:8, 11:2) 1:2
4   D BOLEK Łukasz Z KACHEL Piotr 3:0 (11:3, 11:6, 11:5) 2:2
5   A KOSIŃSKI Mateusz
WOLANIN Piotr
W KUŹNIK Grzegorz
SKOWRON Daniel
0:3 (9:11, 8:11, 5:11) 2:3
6   B PIETRZYK Marcin
BOLEK Łukasz
X KACHEL Jan
KACHEL Piotr
3:0 (11:3, 11:7, 11:7) 3:3
7   A WOLANIN Piotr X SKOWRON Daniel 0:3 (7:11, 9:11, 6:11) 3:4
8   B KOSIŃSKI Mateusz W KUŹNIK Grzegorz 0:3 (10:12, 7:11, 1:11) 3:5
9   D BOLEK Łukasz Y KACHEL Jan 3:0 (11:4, 11:8, 11:5) 4:5
10   C PIETRZYK Marcin Z KACHEL Piotr 3:0 (11:6, 11:7, 11:7) 5:5
11   A WOLANIN Piotr Y KACHEL Jan 3:0 (11:5, 11:5, 11:2) 6:5
12   C PIETRZYK Marcin W KUŹNIK Grzegorz 2:3 (6:11, 11:7, 11:7, 8:11, 6:11) 6:6
13   B KOSIŃSKI Mateusz Z KACHEL Piotr 3:0 (11:7, 11:5, 11:7) 7:6
14   D BOLEK Łukasz X SKOWRON Daniel 3:0 (11:3, 12:10, 11:3) 8:6
2018-01-12 18:00 76 KTS „Victoria” Spytkowice - UKS „Polfin” Oświęcim 3:11
1   A CHOJNA Dawid W SARNA Ryszard 1:3 (13:11, 9:11, 8:11, 11:13) 0:1
2   B WARMUZ Kamil X MOSKAŁA Ryszard 2:3 (1:11, 11:8, 4:11, 11:8, 3:11) 0:2
3   C MAMOŃ Wojciech Y WÓJCIK Krzysztof 1:3 (5:11, 6:11, 11:5, 11:13) 0:3
4   D GRONDALCZYK Adrian Z KOZIEŁ Michał 0:3 (6:11, 11:13, 7:11) 0:4
5   A WARMUZ Kamil
CHOJNA Dawid
W KOZIEŁ Michał
MOSKAŁA Ryszard
2:3 (5:11, 11:7, 11:8, 10:12, 7:11) 0:5
6   B MAMOŃ Wojciech
GRONDALCZYK Adrian
X SARNA Ryszard
WÓJCIK Krzysztof
1:3 (1:11, 11:9, 6:11, 8:11) 0:6
7   A CHOJNA Dawid X MOSKAŁA Ryszard 1:3 (8:11, 7:11, 11:8, 5:11) 0:7
8   B WARMUZ Kamil W SARNA Ryszard 0:3 (8:11, 8:11, 3:11) 0:8
9   D GRONDALCZYK Adrian Y WÓJCIK Krzysztof 2:3 (11:4, 7:11, 11:8, 4:11, 9:11) 0:9
10   C MAMOŃ Wojciech Z MICZOŁEK Krzysztof 3:1 (11:9, 9:11, 11:6, 11:5) 1:9
11   A CHOJNA Dawid Y WÓJCIK Krzysztof 1:3 (9:11, 11:9, 9:11, 9:11) 1:10
12   C MAMOŃ Wojciech W DRABEK Kazimierz 3:0 (11:2, 11:8, 11:7) 2:10
13   B WARMUZ Kamil Z MICZOŁEK Krzysztof 0:3 (8:11, 9:11, 9:11) 2:11
14   D GRONDALCZYK Adrian X POLAKOW Aleksander 3:2 (11:8, 8:11, 11:8, 8:11, 11:8) 3:11
2018-01-09 19:00 77 KS „Górnik” Wieliczka - LKS „Olmex” Piotrowice I 7:7 tak
1   A KURCZYNA Łukasz W BODNAR Michał 3:1 (11:8, 9:11, 11:3, 11:4) 1:0
2   B MARCHEWKA Artur X MOSKAŁA Grzegorz 3:1 (11:7, 17:15, 8:11, 11:8) 2:0
3   C KOLIŃSKI Witold Y PIEKARCZYK Michał 3:0 (11:6, 12:10, 11:9) 3:0
4   D LELEK Paweł Z WODNIAK Kamil 2:3 (11:7, 7:11, 10:12, 11:7, 9:11) 3:1
5   A MARCHEWKA Artur
KURCZYNA Łukasz
W MOSKAŁA Grzegorz
PIEKARCZYK Michał
3:2 (11:8, 8:11, 6:11, 11:5, 11:2) 4:1
6   B LELEK Paweł
KOLIŃSKI Witold
X BODNAR Michał
WODNIAK Kamil
1:3 (6:11, 5:11, 12:10, 5:11) 4:2
7   A KURCZYNA Łukasz X MOSKAŁA Grzegorz 0:3 (5:11, 10:12, 8:11) 4:3
8   B MARCHEWKA Artur W BODNAR Michał 3:0 (11:3, 11:6, 11:9) 5:3
9   D LELEK Paweł Y PIEKARCZYK Michał 1:3 (6:11, 2:11, 11:7, 8:11) 5:4
10   C KOLIŃSKI Witold Z WODNIAK Kamil 1:3 (8:11, 9:11, 11:4, 8:11) 5:5
11   A KURCZYNA Łukasz Y PIEKARCZYK Michał 0:3 (10:12, 10:12, 9:11) 5:6
12   C KOLIŃSKI Witold W BODNAR Michał 3:0 (11:6, 11:7, 11:6) 6:6
13   B MARCHEWKA Artur Z WODNIAK Kamil 3:2 (8:11, 8:11, 13:11, 11:3, 11:7) 7:6
14   D LELEK Paweł X MOSKAŁA Grzegorz 1:3 (11:5, 7:11, 7:11, 7:11) 7:7
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13
Dokumenty do pobrania: Protokół meczu | Regulamin | Terminarz I rundy