IV liga mężczyzn zachód
Runda: 1, Numer kolejki: 5
Data kolejki ligowej: 2017-11-04
Termin Numer
meczu
Mecz
A-X
Wynik Wer.
2017-11-04 16:00 29 MKS KSOS Kraków II - KS „Gorce” Nowy Targ III 8:6 tak
1   A KUBIC Marcin W KOWALKOWSKI Maciej 3:1 (11:7, 4:11, 11:3, 11:7) 1:0
2   B RAJTAR Marek X CYRWUS Anna 1:3 (8:11, 9:11, 11:8, 10:12) 1:1
3   C ROBAK Wiktor Y MAŁYSIAK Kamila 0:3 (4:11, 6:11, 6:11) 1:2
4   D PEREK Nikodem Z RÓŻAŃSKI Damian 3:2 (11:6, 9:11, 11:5, 3:11, 12:10) 2:2
5   A KUBIC Marcin
ROBAK Wiktor
W MAŁYSIAK Kamila
CYRWUS Anna
0:3 (11:13, 5:11, 6:11) 2:3
6   B RAJTAR Marek
PEREK Nikodem
X KOWALKOWSKI Maciej
RÓŻAŃSKI Damian
3:2 (9:11, 11:4, 9:11, 11:5, 11:7) 3:3
7   A KUBIC Marcin X CYRWUS Anna 3:2 (11:6, 13:15, 11:3, 9:11, 11:7) 4:3
8   B RAJTAR Marek W KOWALKOWSKI Maciej 1:3 (11:9, 8:11, 7:11, 9:11) 4:4
9   D PEREK Nikodem Y MAŁYSIAK Kamila 3:0 (11:5, 11:9, 11:5) 5:4
10   C ROBAK Wiktor Z RÓŻAŃSKI Damian 1:3 (11:9, 5:11, 4:11, 9:11) 5:5
11   A KUBIC Marcin Y MAŁYSIAK Kamila 3:2 (4:11, 11:9, 11:7, 10:12, 11:5) 6:5
12   C STOCHEL Adam W KOWALKOWSKI Maciej 0:3 (9:11, 9:11, 7:11) 6:6
13   B RAJTAR Marek Z RÓŻAŃSKI Damian 3:2 (11:3, 12:14, 16:14, 9:11, 11:5) 7:6
14   D PEREK Nikodem X CYRWUS Anna 3:2 (6:11, 7:11, 11:1, 11:4, 11:4) 8:6
2017-11-08 18:00 30 TKS „Opoka” Trzebinia - ULKS „Lachowice” II 14:0 tak
1   A FRĄCZEK Łukasz W GRAJNY Piotr 3:0 (11:4, 11:1, 12:10) 1:0
2   B ZAJĘCKI Rafał X KACHEL Jan 3:0 (11:4, 11:6, 11:9) 2:0
3   C GLANOWSKI Bartosz Y BANAŚ Jan 3:0 (11:2, 11:8, 11:3) 3:0
4   D BAŁUSZEK Kamil Z KUTEK Edyta 3:0 (11:5, 11:8, 11:2) 4:0
5   A FRĄCZEK Łukasz
GLANOWSKI Bartosz
W GRAJNY Piotr
KUTEK Edyta
3:0 (11:2, 11:7, 11:4) 5:0
6   B BAŁUSZEK Kamil
ZAJĘCKI Rafał
X KACHEL Jan
BANAŚ Jan
3:0 (11:8, 11:7, 11:4) 6:0
7   A FRĄCZEK Łukasz X KACHEL Jan 3:0 (12:10, 11:3, 11:9) 7:0
8   B ZAJĘCKI Rafał W GRAJNY Piotr 3:0 (13:11, 11:8, 11:8) 8:0
9   D BAŁUSZEK Kamil Y BANAŚ Jan 3:0 (11:8, 11:6, 11:7) 9:0
10   C GLANOWSKI Bartosz Z KUTEK Edyta 3:0 (11:3, 11:2, 11:6) 10:0
11   A FRĄCZEK Łukasz Y BANAŚ Jan 3:0 (11:8, 11:2, 11:2) 11:0
12   C GLANOWSKI Bartosz W GRAJNY Piotr 3:0 (11:5, 11:8, 11:6) 12:0
13   B ZAJĘCKI Rafał Z KUTEK Edyta 3:0 (11:7, 11:2, 11:5) 13:0
14   D BAŁUSZEK Kamil X KACHEL Jan 3:0 (11:8, 11:2, 11:8) 14:0
2017-11-03 18:00 31 „Siemacha” Kraków - UKS „Polfin” Oświęcim 10:4 tak
1   A PIEGZA Adrian W GASIDŁO Grzegorz 3:0 (11:6, 11:3, 11:1) 1:0
2   B WIERZBIŃSKI Marcin X SARNA Ryszard 1:3 (7:11, 5:11, 11:5, 12:14) 1:1
3   C GŁĄB Damian Y WÓJCIK Krzysztof 3:0 (11:8, 11:9, 11:9) 2:1
4   D RESZKA Jakub Z MICZOŁEK Krzysztof 3:1 (11:8, 11:6, 8:11, 11:7) 3:1
5   A GŁĄB Damian
PIEGZA Adrian
W WÓJCIK Krzysztof
MICZOŁEK Krzysztof
3:1 (9:11, 11:8, 11:7, 11:7) 4:1
6   B WIERZBIŃSKI Marcin
RESZKA Jakub
X SARNA Ryszard
GASIDŁO Grzegorz
3:2 (7:11, 9:11, 11:5, 11:6, 11:8) 5:1
7   A PIEGZA Adrian X SARNA Ryszard 3:0 (11:7, 14:12, 11:9) 6:1
8   B WIERZBIŃSKI Marcin W GASIDŁO Grzegorz 3:1 (11:7, 11:2, 4:11, 11:6) 7:1
9   D RESZKA Jakub Y WÓJCIK Krzysztof 2:3 (8:11, 11:9, 9:11, 11:8, 10:12) 7:2
10   C GŁĄB Damian Z MICZOŁEK Krzysztof 3:0 (11:5, 11:4, 11:2) 8:2
11   A PIEGZA Adrian Y WÓJCIK Krzysztof 1:3 (9:11, 9:11, 12:10, 8:11) 8:3
12   C PIOTROWSKI Wiktor W GASIDŁO Grzegorz 0:3 (7:11, 5:11, 7:11) 8:4
13   B WIERZBIŃSKI Marcin Z MICZOŁEK Krzysztof 3:0 (11:4, 11:8, 11:8) 9:4
14   D RESZKA Jakub X SARNA Ryszard 3:2 (11:9, 11:13, 15:13, 6:11, 11:9) 10:4
2017-10-30 19:00 32 LKS „Olmex” Piotrowice II - LKS „Olmex” Piotrowice I 0:14 tak
1   A BROSZKIEWICZ Łukasz W WODNIAK Kamil 1:3 (7:11, 11:9, 2:11, 3:11) 0:1
2   B FOKSIŃSKI Przemysław X PIEKARCZYK Michał 2:3 (7:11, 11:8, 11:9, 6:11, 7:11) 0:2
3   C FILEK Maciej Y MOSKAŁA Grzegorz 0:3 (6:11, 5:11, 6:11) 0:3
4   D BROSZKIEWICZ Karol Z BARTNICKI Jakub 2:3 (11:7, 7:11, 9:11, 11:7, 9:11) 0:4
5   A FOKSIŃSKI Przemysław
BROSZKIEWICZ Łukasz
W MOSKAŁA Grzegorz
PIEKARCZYK Michał
0:3 (10:12, 5:11, 5:11) 0:5
6   B ANTECKI Patryk
MITORAJ Paweł
X WODNIAK Kamil
BARTNICKI Jakub
1:3 (5:11, 4:11, 12:10, 4:11) 0:6
7   A BROSZKIEWICZ Łukasz X PIEKARCZYK Michał 1:3 (6:11, 11:4, 7:11, 16:18) 0:7
8   B FOKSIŃSKI Przemysław W WODNIAK Kamil 0:3 (7:11, 5:11, 5:11) 0:8
9   D BROSZKIEWICZ Karol Y MOSKAŁA Grzegorz 2:3 (14:12, 7:11, 9:11, 11:9, 8:11) 0:9
10   C FILEK Maciej Z BARTNICKI Jakub 0:3 (6:11, 9:11, 5:11) 0:10
11   A MITORAJ Paweł Y MOSKAŁA Grzegorz 0:3 (4:11, 6:11, 3:11) 0:11
12   C FILEK Maciej W WODNIAK Kamil 0:3 (4:11, 8:11, 8:11) 0:12
13   B FOKSIŃSKI Przemysław Z BARTNICKI Jakub 1:3 (11:6, 8:11, 4:11, 7:11) 0:13
14   D ANTECKI Patryk X PIEKARCZYK Michał 0:3 (3:11, 1:11, 8:11) 0:14
2017-11-09 20:00 33 UKS „Zarabie” Myślenice II - KS „Górnik” Wieliczka 13:1
1   A DŹWIG Andrzej W KURCZYNA Łukasz 1:3 (9:11, 11:9, 7:11, 14:16) 0:1
2   B KUZIO Waldemar X MARCHEWKA Artur 3:2 (8:11, 9:11, 11:9, 11:7, 11:8) 1:1
3   C GDULA Adam Y KOLIŃSKI Witold 3:0 (11:7, 11:7, 11:5) 2:1
4   D CZYŻYCKI Bogdan Z LELEK Paweł 3:0 (11:6, 11:4, 11:4) 3:1
5   A KUZIO Waldemar
GDULA Adam
W MARCHEWKA Artur
KURCZYNA Łukasz
3:1 (9:11, 11:7, 11:8, 11:7) 4:1
6   B CZYŻYCKI Bogdan
DŹWIG Andrzej
X LELEK Paweł
KOLIŃSKI Witold
3:1 (11:8, 9:11, 11:8, 11:7) 5:1
7   A DŹWIG Andrzej X MARCHEWKA Artur 3:0 (11:9, 11:6, 11:4) 6:1
8   B KUZIO Waldemar W KURCZYNA Łukasz 3:2 (11:9, 5:11, 8:11, 11:4, 11:7) 7:1
9   D CZYŻYCKI Bogdan Y KOLIŃSKI Witold 3:0 (11:7, 11:6, 11:7) 8:1
10   C GDULA Adam Z LELEK Paweł 3:0 (11:5, 11:3, 11:7) 9:1
11   A DŹWIG Andrzej Y KOLIŃSKI Witold 3:1 (11:6, 7:11, 11:8, 11:7) 10:1
12   C GDULA Adam W KURCZYNA Łukasz 3:1 (11:5, 11:6, 10:12, 11:6) 11:1
13   B KUZIO Waldemar Z LELEK Paweł 3:0 (11:5, 14:12, 11:6) 12:1
14   D CZYŻYCKI Bogdan X MARCHEWKA Artur 3:1 (11:6, 11:7, 8:11, 11:9) 13:1
2017-11-04 13:00 34 KS „Bronowianka” Kraków IV - KTS „Victoria” Spytkowice 4:10 tak
1   A SZTWIERTNIA Ilona W MAMOŃ Wojciech 3:0 (11:5, 11:1, 11:9) 1:0
2   B CYGANKIEWICZ Filip X WARMUZ Kamil 0:3 (7:11, 5:11, 9:11) 1:1
3   C CHODACKI Marcin Y GRONDALCZYK Adrian 0:3 (3:11, 8:11, 9:11) 1:2
4   D ZAJĄC Anna Z CHOJNA Dawid 2:3 (11:7, 6:11, 13:11, 12:14, 4:11) 1:3
5   A SZTWIERTNIA Ilona
GĄSIOR Natalia
W WARMUZ Kamil
CHOJNA Dawid
3:1 (8:11, 11:7, 11:9, 11:9) 2:3
6   B SZCZEBAK Jerzy
CYGANKIEWICZ Filip
X MAMOŃ Wojciech
GRONDALCZYK Adrian
3:0 (13:11, 12:10, 11:5) 3:3
7   A SZTWIERTNIA Ilona X WARMUZ Kamil 3:2 (11:8, 7:11, 11:7, 8:11, 11:5) 4:3
8   B CYGANKIEWICZ Filip W MAMOŃ Wojciech 1:3 (8:11, 11:8, 7:11, 9:11) 4:4
9   D ZAJĄC Anna Y GRONDALCZYK Adrian 1:3 (11:13, 9:11, 11:9, 5:11) 4:5
10   C SZCZEBAK Jerzy Z CHOJNA Dawid 0:3 (6:11, 11:13, 3:11) 4:6
11   A SZTWIERTNIA Ilona Y GRONDALCZYK Adrian 1:3 (11:1, 5:11, 8:11, 5:11) 4:7
12   C SZCZEBAK Jerzy W MAMOŃ Wojciech 1:3 (11:13, 11:7, 6:11, 7:11) 4:8
13   B CYGANKIEWICZ Filip Z CHOJNA Dawid 1:3 (11:8, 8:11, 7:11, 9:11) 4:9
14   D ZAJĄC Anna X WARMUZ Kamil 0:3 (5:11, 6:11, 9:11) 4:10
2017-11-05 11:00 35 UKS „Jola” Kraków - KS „Podwawelski” Kraków IV 6:8
1   A KOSTECKI Andrzej W WOLANIN Piotr 3:0 (11:5, 11:3, 11:4) 1:0
2   B ZYSEK Piotr X PIETRZYK Marcin 3:0 (12:10, 11:6, 11:7) 2:0
3   C SZATKO-NOWAK Jolanta Y BOLEK Łukasz 3:2 (12:10, 11:7, 12:14, 9:11, 11:6) 3:0
4   D NOWACKA Dorota Z WOJCIACZYK Antoni 0:3 (9:11, 8:11, 7:11) 3:1
5   A NOWACKA Dorota
KOSTECKI Andrzej
W WOJCIACZYK Antoni
WOLANIN Piotr
2:3 (11:8, 11:9, 8:11, 10:12, 7:11) 3:2
6   B SZATKO-NOWAK Jolanta
ZYSEK Piotr
X PIETRZYK Marcin
BOLEK Łukasz
1:3 (8:11, 7:11, 12:10, 9:11) 3:3
7   A KOSTECKI Andrzej X PIETRZYK Marcin 0:3 (9:11, 8:11, 7:11) 3:4
8   B ZYSEK Piotr W WOLANIN Piotr 1:3 (11:9, 8:11, 9:11, 9:11) 3:5
9   D NOWACKA Dorota Y BOLEK Łukasz 0:3 (8:11, 9:11, 9:11) 3:6
10   C SZATKO-NOWAK Jolanta Z WOJCIACZYK Antoni 3:1 (11:9, 11:8, 6:11, 11:9) 4:6
11   A KOSTECKI Andrzej Y BOLEK Łukasz 0:3 (9:11, 8:11, 6:11) 4:7
12   C SZATKO-NOWAK Jolanta W WOLANIN Piotr 3:0 (11:7, 11:8, 11:6) 5:7
13   B ZYSEK Piotr Z WOJCIACZYK Antoni 3:1 (11:8, 8:11, 11:7, 11:9) 6:7
14   D NOWACKA Dorota X PIETRZYK Marcin 1:3 (11:9, 9:11, 8:11, 9:11) 6:8
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13
Dokumenty do pobrania: Protokół meczu | Regulamin | Terminarz I rundy