IV liga mężczyzn zachód
Runda: 1, Numer kolejki: 3
Data kolejki ligowej: 2017-10-14
Termin Numer
meczu
Mecz
A-X
Wynik Wer.
2017-10-14 13:00 15 ULKS „Lachowice” II - KS „Gorce” Nowy Targ III 6:8
1   A KUŹNIK Grzegorz W KOWALKOWSKI Maciej 0:3 (6:11, 8:11, 8:11) 0:1
2   B SKOWRON Daniel X MAŁYSIAK Kamila 3:2 (11:8, 9:11, 11:5, 6:11, 11:9) 1:1
3   C KACHEL Jan Y KLAG Wiktor 1:3 (11:7, 5:11, 9:11, 2:11) 1:2
4   D KACHEL Piotr Z RÓŻAŃSKI Damian 0:3 (5:11, 3:11, 9:11) 1:3
5   A SKOWRON Daniel
KACHEL Jan
W KOWALKOWSKI Maciej
RÓŻAŃSKI Damian
1:3 (11:7, 9:11, 8:11, 5:11) 1:4
6   B KUŹNIK Grzegorz
GRAJNY Piotr
X MAŁYSIAK Kamila
KLAG Wiktor
3:1 (11:9, 8:11, 11:8, 11:9) 2:4
7   A KUŹNIK Grzegorz X MAŁYSIAK Kamila 3:0 (11:9, 11:7, 11:5) 3:4
8   B SKOWRON Daniel W KOWALKOWSKI Maciej 3:1 (6:11, 14:12, 11:7, 11:8) 4:4
9   D GRAJNY Piotr Y KLAG Wiktor 0:3 (3:11, 2:11, 8:11) 4:5
10   C KACHEL Jan Z RÓŻAŃSKI Damian 0:3 (5:11, 6:11, 8:11) 4:6
11   A KUŹNIK Grzegorz Y KLAG Wiktor 3:1 (11:5, 11:6, 8:11, 11:9) 5:6
12   C KACHEL Jan W KOWALKOWSKI Maciej 0:3 (6:11, 11:13, 5:11) 5:7
13   B SKOWRON Daniel Z RÓŻAŃSKI Damian 3:0 (15:13, 11:8, 11:8) 6:7
14   D GRAJNY Piotr X MAŁYSIAK Kamila 0:3 (4:11, 7:11, 9:11) 6:8
2017-10-13 18:00 16 MKS KSOS Kraków II - UKS „Polfin” Oświęcim 11:3
1   A ROBAK Wiktor W GASIDŁO Grzegorz 3:1 (7:11, 11:1, 11:6, 11:5) 1:0
2   B RAJTAR Marek X POLAKOW Aleksander 3:0 (11:3, 14:12, 11:2) 2:0
3   C PACYNA Dariusz Y WÓJCIK Krzysztof 0:3 (5:11, 9:11, 4:11) 2:1
4   D PASIECZNY Jan Z MICZOŁEK Krzysztof 3:0 (11:3, 11:3, 11:8) 3:1
5   A RAJTAR Marek
ŁACH Bartłomiej
W WÓJCIK Krzysztof
POLAKOW Aleksander
3:2 (12:14, 9:11, 12:10, 11:6, 11:7) 4:1
6   B PASIECZNY Jan
ROBAK Wiktor
X GASIDŁO Grzegorz
MICZOŁEK Krzysztof
3:0 (14:12, 11:9, 11:6) 5:1
7   A ROBAK Wiktor X POLAKOW Aleksander 3:1 (11:4, 10:12, 11:5, 12:10) 6:1
8   B RAJTAR Marek W GASIDŁO Grzegorz 3:0 (11:4, 11:4, 11:3) 7:1
9   D PASIECZNY Jan Y WÓJCIK Krzysztof 2:3 (16:14, 8:11, 11:9, 9:11, 6:11) 7:2
10   C PACYNA Dariusz Z MICZOŁEK Krzysztof 3:0 (11:9, 11:5, 11:7) 8:2
11   A ROBAK Wiktor Y WÓJCIK Krzysztof 2:3 (11:8, 6:11, 12:10, 6:11, 4:11) 8:3
12   C ŁACH Bartłomiej W GASIDŁO Grzegorz 3:0 (11:9, 11:9, 11:3) 9:3
13   B RAJTAR Marek Z MICZOŁEK Krzysztof 3:0 (11:2, 11:9, 11:9) 10:3
14   D PASIECZNY Jan X POLAKOW Aleksander 3:0 (11:7, 11:6, 11:9) 11:3
2017-10-12 18:00 17 TKS „Opoka” Trzebinia - LKS „Olmex” Piotrowice I 11:3
1   A FRĄCZEK Łukasz W PIEKARCZYK Michał 3:1 (9:11, 11:8, 11:8, 11:5) 1:0
2   B ZAJĘCKI Rafał X BODNAR Marcin 3:1 (11:2, 11:5, 9:11, 11:5) 2:0
3   C GLANOWSKI Bartosz Y PIEKARCZYK Tomasz 3:0 (11:7, 11:4, 11:5) 3:0
4   D BAŁUSZEK Kamil Z BODNAR Michał 3:0 (11:5, 11:9, 11:8) 4:0
5   A BAŁUSZEK Kamil
ZAJĘCKI Rafał
W PIEKARCZYK Michał
PIEKARCZYK Tomasz
3:1 (11:7, 11:9, 10:12, 12:10) 5:0
6   B FRĄCZEK Łukasz
GLANOWSKI Bartosz
X BODNAR Marcin
BODNAR Michał
3:0 (11:4, 11:7, 11:3) 6:0
7   A FRĄCZEK Łukasz X BODNAR Marcin 3:0 (11:2, 11:5, 12:10) 7:0
8   B ZAJĘCKI Rafał W PIEKARCZYK Michał 2:3 (11:9, 11:5, 7:11, 6:11, 11:13) 7:1
9   D BAŁUSZEK Kamil Y MOSKAŁA Grzegorz 1:3 (10:12, 11:8, 9:11, 8:11) 7:2
10   C GLANOWSKI Bartosz Z BODNAR Michał 3:2 (9:11, 11:6, 11:7, 10:12, 11:8) 8:2
11   A FRĄCZEK Łukasz Y MOSKAŁA Grzegorz 3:0 (11:9, 11:9, 11:9) 9:2
12   C GLANOWSKI Bartosz W PIEKARCZYK Michał 3:1 (11:3, 11:4, 9:11, 11:3) 10:2
13   B ZAJĘCKI Rafał Z BODNAR Michał 3:2 (3:11, 11:7, 9:11, 11:7, 12:10) 11:2
14   D BAŁUSZEK Kamil X BODNAR Marcin 0:3 (5:11, 12:14, 3:11) 11:3
2017-10-14 18:00 18 „Siemacha” Kraków - KS „Górnik” Wieliczka 10:4
1   A GRATKOWSKI Jacek W MARCHEWKA Artur 3:0 (11:9, 11:8, 11:6) 1:0
2   B RESZKA Jakub X KOLIŃSKI Witold 1:3 (10:12, 11:9, 7:11, 4:11) 1:1
3   C GŁĄB Damian Y KURCZYNA Łukasz 3:1 (11:13, 11:8, 11:5, 11:8) 2:1
4   D PIEGZA Adrian Z LELEK Paweł 3:0 (15:13, 11:6, 11:9) 3:1
5   A GŁĄB Damian
PIEGZA Adrian
W MARCHEWKA Artur
KURCZYNA Łukasz
3:2 (12:10, 9:11, 8:11, 11:3, 11:6) 4:1
6   B RESZKA Jakub
GRATKOWSKI Jacek
X LELEK Paweł
KOLIŃSKI Witold
3:0 (11:8, 11:6, 11:6) 5:1
7   A GRATKOWSKI Jacek X KOLIŃSKI Witold 3:1 (6:11, 12:10, 11:9, 11:7) 6:1
8   B RESZKA Jakub W MARCHEWKA Artur 3:2 (11:13, 11:3, 8:11, 11:7, 13:11) 7:1
9   D PIEGZA Adrian Y KURCZYNA Łukasz 3:0 (11:8, 11:7, 11:5) 8:1
10   C GŁĄB Damian Z LELEK Paweł 3:1 (11:7, 11:8, 8:11, 11:6) 9:1
11   A GRATKOWSKI Jacek Y KURCZYNA Łukasz 2:3 (8:11, 11:4, 4:11, 12:10, 10:12) 9:2
12   C CNOTA Jakub W MARCHEWKA Artur 0:3 (4:11, 3:11, 3:11) 9:3
13   B RESZKA Jakub Z LELEK Paweł 2:3 (8:11, 7:11, 11:7, 12:10, 9:11) 9:4
14   D PIEGZA Adrian X KOLIŃSKI Witold 3:0 (12:10, 11:2, 11:7) 10:4
do ustalenia 19 LKS „Olmex” Piotrowice II - KTS „Victoria” Spytkowice
2017-10-14 14:00 20 UKS „Zarabie” Myślenice II - KS „Podwawelski” Kraków IV 7:7
1   A GDULA Adam W WOJCIACZYK Antoni 3:0 (12:10, 13:11, 11:5) 1:0
2   B SZLACHETKA Jakub X BOLEK Łukasz 0:3 (3:11, 6:11, 3:11) 1:1
3   C KUZIO Maciej Y PIETRZYK Marcin 2:3 (12:10, 11:8, 9:11, 9:11, 12:14) 1:2
4   D DŹWIG Andrzej Z BIEŃCZYCKI Łukasz 1:3 (11:4, 7:11, 9:11, 13:15) 1:3
5   A KUZIO Waldemar
DŹWIG Andrzej
W PIETRZYK Marcin
BOLEK Łukasz
3:1 (5:11, 11:3, 11:9, 11:9) 2:3
6   B SZLACHETKA Jakub
GDULA Adam
X WOJCIACZYK Antoni
BIEŃCZYCKI Łukasz
0:3 (10:12, 8:11, 9:11) 2:4
7   A GDULA Adam X BOLEK Łukasz 3:1 (5:11, 11:7, 11:5, 11:6) 3:4
8   B SZLACHETKA Jakub W WOJCIACZYK Antoni 2:3 (11:9, 11:6, 8:11, 16:18, 9:11) 3:5
9   D DŹWIG Andrzej Y PIETRZYK Marcin 1:3 (11:7, 11:13, 3:11, 3:11) 3:6
10   C KUZIO Waldemar Z BIEŃCZYCKI Łukasz 3:1 (5:11, 11:9, 11:8, 11:1) 4:6
11   A GDULA Adam Y PIETRZYK Marcin 3:2 (10:12, 12:10, 4:11, 11:4, 11:7) 5:6
12   C KUZIO Waldemar W WOJCIACZYK Antoni 3:1 (11:8, 9:11, 11:9, 11:5) 6:6
13   B SZLACHETKA Jakub Z BIEŃCZYCKI Łukasz 3:1 (13:15, 13:11, 12:10, 11:8) 7:6
14   D DŹWIG Andrzej X BOLEK Łukasz 1:3 (9:11, 9:11, 11:5, 7:11) 7:7
2017-10-14 14:00 21 KS „Bronowianka” Kraków IV - UKS „Jola” Kraków 14:0
1   A SZTWIERTNIA Ilona W KONSTANTY Adam 3:0 (11:7, 11:6, 11:9) 1:0
2   B GĄSIOR Natalia X WÓJCIK Albert 3:0 (11:5, 11:5, 11:5) 2:0
3   C CHODACKI Marcin Y KOSTECKI Andrzej 3:0 (11:9, 11:2, 11:7) 3:0
4   D CYGANKIEWICZ Filip Z PIOTROWSKA Ewelina 3:0 (11:3, 11:6, 11:2) 4:0
5   A SZTWIERTNIA Ilona
GĄSIOR Natalia
W WÓJCIK Albert
KOSTECKI Andrzej
3:0 (11:3, 11:9, 11:7) 5:0
6   B CHODACKI Marcin
CYGANKIEWICZ Filip
X KONSTANTY Adam
PIOTROWSKA Ewelina
3:0 (11:4, 11:5, 11:5) 6:0
7   A SZTWIERTNIA Ilona X WÓJCIK Albert 3:0 (11:4, 11:6, 11:7) 7:0
8   B GĄSIOR Natalia W KONSTANTY Adam 3:0 (11:6, 11:3, 11:8) 8:0
9   D CYGANKIEWICZ Filip Y KOSTECKI Andrzej 3:1 (10:12, 11:4, 11:8, 11:8) 9:0
10   C CHODACKI Marcin Z PIOTROWSKA Ewelina 3:0 (11:5, 11:6, 11:6) 10:0
11   A SZTWIERTNIA Ilona Y KOSTECKI Andrzej 3:0 (11:3, 11:6, 11:4) 11:0
12   C CHODACKI Marcin W KONSTANTY Adam 3:0 (11:5, 12:10, 11:8) 12:0
13   B GĄSIOR Natalia Z PIOTROWSKA Ewelina 3:0 (11:6, 11:9, 11:5) 13:0
14   D SZCZEBAK Jerzy X WÓJCIK Albert 3:2 (11:8, 11:13, 10:12, 11:1, 11:5) 14:0
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13
Dokumenty do pobrania: Protokół meczu | Regulamin | Terminarz I rundy