IV liga mężczyzn zachód
Runda: 1, Numer kolejki: 1
Data kolejki ligowej: 2017-09-23
Termin Numer
meczu
Mecz
A-X
Wynik Wer.
2017-10-07 15:00 1 UKS „Polfin” Oświęcim - KS „Gorce” Nowy Targ III 7:7
1   A MICZOŁEK Krzysztof W MAŁYSIAK Kamila 3:0 (11:9, 11:6, 11:3) 1:0
2   B KOZIEŁ Michał X CYRWUS Anna 3:0 (11:5, 13:11, 11:5) 2:0
3   C WÓJCIK Krzysztof Y KOWALKOWSKI Maciej 2:3 (11:9, 8:11, 11:7, 7:11, 7:11) 2:1
4   D POLAKOW Aleksander Z RÓŻAŃSKI Damian 0:3 (2:11, 8:11, 6:11) 2:2
5   A POLAKOW Aleksander
MICZOŁEK Krzysztof
W MAŁYSIAK Kamila
CYRWUS Anna
0:3 (9:11, 6:11, 7:11) 2:3
6   B KOZIEŁ Michał
WÓJCIK Krzysztof
X KOWALKOWSKI Maciej
RÓŻAŃSKI Damian
3:0 (12:10, 13:11, 11:5) 3:3
7   A MICZOŁEK Krzysztof X CYRWUS Anna 2:3 (3:11, 11:9, 9:11, 14:12, 8:11) 3:4
8   B KOZIEŁ Michał W MAŁYSIAK Kamila 3:0 (11:3, 11:7, 11:5) 4:4
9   D POLAKOW Aleksander Y KOWALKOWSKI Maciej 0:3 (8:11, 11:13, 5:11) 4:5
10   C WÓJCIK Krzysztof Z RÓŻAŃSKI Damian 3:0 (11:5, 11:6, 11:5) 5:5
11   A MICZOŁEK Krzysztof Y KOWALKOWSKI Maciej 0:3 (7:11, 7:11, 9:11) 5:6
12   C WÓJCIK Krzysztof W MAŁYSIAK Kamila 3:1 (11:2, 6:11, 11:3, 11:7) 6:6
13   B KOZIEŁ Michał Z RÓŻAŃSKI Damian 1:3 (7:11, 11:5, 10:12, 7:11) 6:7
14   D MOSKAŁA Ryszard X CYRWUS Anna 3:1 (11:7, 8:11, 11:6, 11:9) 7:7
2017-10-06 18:00 2 ULKS „Lachowice” II - LKS „Olmex” Piotrowice I 4:10
1   A KUŹNIK Grzegorz W BODNAR Michał 3:1 (10:12, 11:6, 11:5, 11:5) 1:0
2   B SKOWRON Daniel X WODNIAK Kamil 1:3 (6:11, 10:12, 11:7, 15:17) 1:1
3   C BANAŚ Jan Y BODNAR Marcin 0:3 (3:11, 8:11, 10:12) 1:2
4   D KACHEL Jan Z PIEKARCZYK Michał 0:3 (3:11, 8:11, 5:11) 1:3
5   A SKOWRON Daniel
KACHEL Jan
W BODNAR Marcin
PIEKARCZYK Tomasz
2:3 (6:11, 11:5, 8:11, 12:10, 7:11) 1:4
6   B KUŹNIK Grzegorz
BANAŚ Jan
X PIEKARCZYK Michał
WODNIAK Kamil
1:3 (11:4, 10:12, 7:11, 7:11) 1:5
7   A KUŹNIK Grzegorz X WODNIAK Kamil 3:2 (9:11, 8:11, 11:7, 12:10, 11:2) 2:5
8   B SKOWRON Daniel W BODNAR Michał 3:0 (11:7, 11:8, 11:2) 3:5
9   D KACHEL Jan Y BARTNICKI Jakub 0:3 (5:11, 9:11, 10:12) 3:6
10   C BANAŚ Jan Z PIEKARCZYK Michał 0:3 (3:11, 8:11, 7:11) 3:7
11   A KUŹNIK Grzegorz Y BARTNICKI Jakub 3:0 (11:9, 11:5, 11:8) 4:7
12   C KACHEL Piotr W BODNAR Michał 0:3 (6:11, 5:11, 7:11) 4:8
13   B SKOWRON Daniel Z PIEKARCZYK Michał 2:3 (11:9, 12:10, 7:11, 6:11, 6:11) 4:9
14   D KACHEL Jan X WODNIAK Kamil 2:3 (11:9, 9:11, 4:11, 11:3, 7:11) 4:10
2017-09-22 18:00 3 MKS KSOS Kraków II - KS „Górnik” Wieliczka 8:6
1   A ROBAK Wiktor W KURCZYNA Łukasz 0:3 (8:11, 9:11, 4:11) 0:1
2   B RAJTAR Marek X MARCHEWKA Artur 3:2 (7:11, 11:7, 12:14, 11:6, 11:6) 1:1
3   C PASIECZNY Jan Y KOLIŃSKI Witold 3:2 (9:11, 2:11, 11:7, 11:6, 11:6) 2:1
4   D PACYNA Dariusz Z FLOREK Arkadiusz 3:1 (12:14, 11:3, 11:1, 11:3) 3:1
5   A RAJTAR Marek
KUBIC Marcin
W MARCHEWKA Artur
KURCZYNA Łukasz
0:3 (9:11, 6:11, 9:11) 3:2
6   B PACYNA Dariusz
PASIECZNY Jan
X FLOREK Arkadiusz
KOLIŃSKI Witold
1:3 (7:11, 11:9, 4:11, 12:14) 3:3
7   A ROBAK Wiktor X MARCHEWKA Artur 1:3 (8:11, 11:4, 7:11, 6:11) 3:4
8   B RAJTAR Marek W KURCZYNA Łukasz 3:2 (9:11, 9:11, 12:10, 11:6, 11:7) 4:4
9   D PACYNA Dariusz Y KOLIŃSKI Witold 3:0 (11:4, 12:10, 16:14) 5:4
10   C PASIECZNY Jan Z FLOREK Arkadiusz 2:3 (11:13, 10:12, 14:12, 13:11, 9:11) 5:5
11   A ROBAK Wiktor Y KOLIŃSKI Witold 3:2 (6:11, 11:5, 5:11, 12:10, 11:8) 6:5
12   C KUBIC Marcin W KURCZYNA Łukasz 1:3 (8:11, 11:7, 10:12, 10:12) 6:6
13   B RAJTAR Marek Z FLOREK Arkadiusz 3:2 (11:9, 7:11, 8:11, 11:5, 11:8) 7:6
14   D PACYNA Dariusz X MARCHEWKA Artur 3:1 (11:6, 10:12, 11:6, 11:6) 8:6
2017-09-26 19:00 4 TKS „Opoka” Trzebinia - KTS „Victoria” Spytkowice 12:2
1   A GLANOWSKI Bartosz W MAMOŃ Wojciech 3:0 (11:5, 11:7, 12:10) 1:0
2   B WIELGOSZ Mirosław X CHOJNA Dawid 1:3 (11:8, 6:11, 10:12, 3:11) 1:1
3   C FRĄCZEK Łukasz Y WARMUZ Kamil 3:0 (11:4, 11:4, 11:6) 2:1
4   D ZAJĘCKI Rafał Z GRONDALCZYK Adrian 3:0 (11:6, 11:9, 11:5) 3:1
5   A FRĄCZEK Łukasz
GLANOWSKI Bartosz
W WARMUZ Kamil
CHOJNA Dawid
3:0 (11:4, 11:8, 11:6) 4:1
6   B WIELGOSZ Mirosław
ZAJĘCKI Rafał
X MAMOŃ Wojciech
GRONDALCZYK Adrian
3:1 (11:4, 8:11, 12:10, 11:7) 5:1
7   A GLANOWSKI Bartosz X CHOJNA Dawid 3:0 (11:3, 11:8, 11:7) 6:1
8   B WIELGOSZ Mirosław W MAMOŃ Wojciech 3:0 (11:7, 11:7, 11:5) 7:1
9   D ZAJĘCKI Rafał Y WARMUZ Kamil 3:0 (11:5, 11:5, 11:6) 8:1
10   C FRĄCZEK Łukasz Z GRONDALCZYK Adrian 3:2 (11:6, 8:11, 7:11, 11:4, 11:5) 9:1
11   A GLANOWSKI Bartosz Y WARMUZ Kamil 3:0 (11:5, 11:7, 13:11) 10:1
12   C FRĄCZEK Łukasz W MAMOŃ Wojciech 3:1 (7:11, 11:8, 11:3, 11:8) 11:1
13   B WIELGOSZ Mirosław Z GRONDALCZYK Adrian 0:3 (7:11, 8:11, 7:11) 11:2
14   D ZAJĘCKI Rafał X CHOJNA Dawid 3:0 (11:1, 11:4, 11:9) 12:2
2017-10-05 18:00 5 „Siemacha” Kraków - KS „Podwawelski” Kraków IV 9:5
1   A GRATKOWSKI Jacek W PIETRZYK Marcin 3:1 (11:6, 11:2, 5:11, 11:2) 1:0
2   B WIERZBIŃSKI Marcin X BIEŃCZYCKI Łukasz 3:1 (11:5, 11:9, 6:11, 11:7) 2:0
3   C RESZKA Jakub Y WOJCIACZYK Antoni 1:3 (8:11, 11:7, 6:11, 7:11) 2:1
4   D PIEGZA Adrian Z BOLEK Łukasz 2:3 (10:12, 6:11, 14:12, 11:4, 11:13) 2:2
5   A GŁĄB Damian
PIEGZA Adrian
W PIETRZYK Marcin
BOLEK Łukasz
3:1 (6:11, 11:6, 11:4, 11:4) 3:2
6   B WIERZBIŃSKI Marcin
GRATKOWSKI Jacek
X WOJCIACZYK Antoni
BIEŃCZYCKI Łukasz
3:0 (11:8, 11:9, 11:8) 4:2
7   A GRATKOWSKI Jacek X BIEŃCZYCKI Łukasz 3:0 (11:9, 11:3, 11:9) 5:2
8   B WIERZBIŃSKI Marcin W PIETRZYK Marcin 1:3 (11:13, 11:9, 5:11, 8:11) 5:3
9   D PIEGZA Adrian Y WOJCIACZYK Antoni 3:0 (11:7, 12:10, 11:5) 6:3
10   C RESZKA Jakub Z BOLEK Łukasz 0:3 (10:12, 8:11, 8:11) 6:4
11   A GRATKOWSKI Jacek Y WOJCIACZYK Antoni 3:0 (11:9, 11:4, 11:9) 7:4
12   C RESZKA Jakub W PIETRZYK Marcin 3:1 (11:7, 16:18, 11:8, 11:8) 8:4
13   B WIERZBIŃSKI Marcin Z BOLEK Łukasz 1:3 (6:11, 10:12, 11:9, 7:11) 8:5
14   D PIEGZA Adrian X BIEŃCZYCKI Łukasz 3:0 (11:4, 12:10, 11:8) 9:5
2017-10-01 09:00 6 LKS „Olmex” Piotrowice II - UKS „Jola” Kraków 11:3
Brak wyników szczegółowych dla tego meczu.
2017-09-23 11:00 7 UKS „Zarabie” Myślenice II - KS „Bronowianka” Kraków IV 9:5
1   A KUZIO Maciej W GÓRECKA Dominika 1:3 (3:11, 11:7, 4:11, 11:13) 0:1
2   B SZLACHETKA Jakub X CHODACKI Marcin 3:2 (11:8, 11:9, 9:11, 9:11, 12:10) 1:1
3   C DŹWIG Andrzej Y SZCZEBAK Jerzy 3:0 (11:8, 11:9, 11:6) 2:1
4   D GDULA Adam Z MISZCZYK Łukasz 3:0 (16:14, 11:7, 11:7) 3:1
5   A SZLACHETKA Jakub
GDULA Adam
W SZCZEBAK Jerzy
MISZCZYK Łukasz
2:3 (6:11, 8:11, 13:11, 12:10, 8:11) 3:2
6   B KUZIO Waldemar
DŹWIG Andrzej
X CHODACKI Marcin
GÓRECKA Dominika
3:2 (11:13, 11:9, 6:11, 11:7, 11:6) 4:2
7   A KUZIO Maciej X CHODACKI Marcin 1:3 (11:7, 11:13, 12:14, 7:11) 4:3
8   B SZLACHETKA Jakub W GÓRECKA Dominika 3:2 (4:11, 8:11, 11:4, 11:4, 11:8) 5:3
9   D GDULA Adam Y SZCZEBAK Jerzy 3:0 (11:8, 11:7, 12:10) 6:3
10   C DŹWIG Andrzej Z MISZCZYK Łukasz 0:3 (8:11, 9:11, 8:11) 6:4
11   A KUZIO Maciej Y SZCZEBAK Jerzy 3:2 (11:9, 12:14, 11:6, 7:11, 11:9) 7:4
12   C DŹWIG Andrzej W GÓRECKA Dominika 3:0 (11:9, 11:7, 11:6) 8:4
13   B SZLACHETKA Jakub Z MISZCZYK Łukasz 0:3 (3:11, 1:11, 8:11) 8:5
14   D GDULA Adam X CHODACKI Marcin 3:1 (11:4, 5:11, 11:3, 12:10) 9:5
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13
Dokumenty do pobrania: Protokół meczu | Regulamin | Terminarz I rundy