IV liga mężczyzn wschód
Runda: 1, Numer kolejki: 2
Data kolejki ligowej: 2017-10-01
Termin Numer
meczu
Mecz
A-X
Wynik Wer.
2017-09-30 17:30 8 LKS „Orzeł” Wojnarowa - KS „Talar Team” Szczawa 3:11 tak
1   A PLICHTA Józef W JANIK Bartosz 1:3 (8:11, 11:7, 6:11, 5:11) 0:1
2   B KANTOR Michał X OPYD Artur 2:3 (6:11, 11:9, 8:11, 12:10, 6:11) 0:2
3   C PARAIS Leszek Y NIEĆ Andrzej 3:1 (11:8, 5:11, 11:9, 11:6) 1:2
4   D SZAREK Marcin Z TALAR Paweł 3:0 (11:9, 11:7, 11:8) 2:2
5   A KANTOR Michał
SZAREK Marcin
W TALAR Paweł
OPYD Artur
0:3 (9:11, 10:12, 8:11) 2:3
6   B OBRZUT Tomasz
PARAIS Leszek
X JANIK Bartosz
NIEĆ Andrzej
0:3 (10:12, 3:11, 10:12) 2:4
7   A PLICHTA Józef X OPYD Artur 0:3 (6:11, 8:11, 7:11) 2:5
8   B KANTOR Michał W JANIK Bartosz 0:3 (8:11, 3:11, 9:11) 2:6
9   D SZAREK Marcin Y NIEĆ Andrzej 0:3 (9:11, 11:13, 7:11) 2:7
10   C PARAIS Leszek Z TALAR Paweł 3:1 (11:8, 9:11, 11:7, 11:7) 3:7
11   A OBRZUT Tomasz Y NIEĆ Andrzej 1:3 (5:11, 11:8, 6:11, 5:11) 3:8
12   C PARAIS Leszek W JANIK Bartosz 2:3 (11:9, 7:11, 8:11, 11:7, 3:11) 3:9
13   B KANTOR Michał Z TALAR Paweł 2:3 (11:8, 7:11, 9:11, 13:11, 6:11) 3:10
14   D SZAREK Marcin X OPYD Artur 0:3 (7:11, 9:11, 8:11) 3:11
2017-10-01 11:00 9 LKS „Dobrzanka” Dobra - LUKS „Galux” Skrzyszów III 6:8 tak
1   A PIETRZAK Krzysztof W JASIELSKI Marek 3:1 (9:11, 11:3, 11:5, 11:3) 1:0
2   B MIŚKOWIEC Jerzy X JASIELSKI Franciszek 3:0 (11:4, 11:7, 11:8) 2:0
3   C MRÓZEK Jan Y BAŃBOR Andrzej 0:3 (10:12, 8:11, 5:11) 2:1
4   D CZYRNEK Jakub Z TABOR Marcin 1:3 (2:11, 11:9, 13:15, 11:13) 2:2
5   A CZYRNEK Jakub
PIETRZAK Krzysztof
W JASIELSKI Franciszek
JASIELSKI Marek
3:0 (11:6, 11:6, 11:9) 3:2
6   B MRÓZEK Jan
MIŚKOWIEC Jerzy
X BAŃBOR Andrzej
TABOR Marcin
0:3 (7:11, 10:12, 7:11) 3:3
7   A PIETRZAK Krzysztof X JASIELSKI Franciszek 3:0 (11:8, 11:4, 11:4) 4:3
8   B MIŚKOWIEC Jerzy W JASIELSKI Marek 3:2 (11:5, 10:12, 11:7, 6:11, 12:10) 5:3
9   D CZYRNEK Jakub Y BAŃBOR Andrzej 0:3 (5:11, 7:11, 6:11) 5:4
10   C MRÓZEK Jan Z TABOR Marcin 0:3 (3:11, 7:11, 6:11) 5:5
11   A PIETRZAK Krzysztof Y BAŃBOR Andrzej 1:3 (6:11, 11:8, 7:11, 12:14) 5:6
12   C MRÓZEK Jan W JASIELSKI Marek 0:3 (5:11, 6:11, 4:11) 5:7
13   B MIŚKOWIEC Jerzy Z TABOR Marcin 0:3 (2:11, 6:11, 6:11) 5:8
14   D CZYRNEK Jakub X JASIELSKI Franciszek 3:0 (11:9, 11:1, 11:8) 6:8
2017-10-01 11:00 10 KS „Turbacz” Mszana Dolna - LUKS „Lipie” Lipie 8:6 tak
1   A BOBER Damian W ODELGA Jan 3:0 (11:2, 12:10, 11:5) 1:0
2   B SZEWCZYK Jarosław X CEWKA Piotr 3:2 (11:8, 11:6, 4:11, 5:11, 11:7) 2:0
3   C SURMA Mariusz Y SZCZECINA Piotr 0:3 (3:11, 10:12, 5:11) 2:1
4   D PITALA Stanisław Z MRUK Piotr 2:3 (11:6, 5:11, 6:11, 11:9, 2:11) 2:2
5   A BOBER Damian
SZEWCZYK Jarosław
W CEWKA Piotr
SZCZECINA Piotr
3:0 (13:11, 11:7, 11:6) 3:2
6   B LEKKI Paweł
SURMA Mariusz
X MRUK Piotr
WÓJS Tomasz
3:1 (11:7, 11:6, 11:13, 11:4) 4:2
7   A BOBER Damian X CEWKA Piotr 3:0 (13:11, 11:9, 11:4) 5:2
8   B SZEWCZYK Jarosław W ODELGA Jan 1:3 (8:11, 11:8, 10:12, 7:11) 5:3
9   D LEKKI Paweł Y SZCZECINA Piotr 1:3 (9:11, 11:13, 11:9, 6:11) 5:4
10   C SURMA Mariusz Z MRUK Piotr 0:3 (5:11, 6:11, 8:11) 5:5
11   A BOBER Damian Y SZCZECINA Piotr 3:2 (11:5, 8:11, 11:3, 8:11, 11:4) 6:5
12   C SURMA Mariusz W ODELGA Jan 3:0 (11:6, 11:5, 11:5) 7:5
13   B SZEWCZYK Jarosław Z MRUK Piotr 3:2 (12:10, 9:11, 8:11, 11:5, 13:11) 8:5
14   D LEKKI Paweł X CEWKA Piotr 1:3 (9:11, 11:8, 7:11, 10:12) 8:6
2017-10-01 11:00 11 MKS „Radość” Gorlice - MKS „Tarnovia” Tarnów 9:5 tak
1   A PIECHOWICZ Marek W ROBAK Mateusz 3:2 (5:11, 16:14, 7:11, 11:9, 11:8) 1:0
2   B ŁABOWSKI Józef X MROCZEK Adrian 3:1 (11:8, 11:6, 7:11, 11:7) 2:0
3   C WARIAN Mirosław Y ŻYDOWSKA Weronika 1:3 (11:8, 9:11, 6:11, 9:11) 2:1
4   D WOJTAS Tomasz Z JEWUŁA Mateusz 2:3 (7:11, 11:5, 11:4, 0:11, 6:11) 2:2
5   A PIECHOWICZ Marek
WOJTAS Tomasz
W ŻYDOWSKA Weronika
ROBAK Mateusz
1:3 (10:12, 14:12, 6:11, 9:11) 2:3
6   B ŁABOWSKI Józef
WARIAN Mirosław
X MROCZEK Adrian
JEWUŁA Mateusz
3:1 (12:10, 11:9, 7:11, 11:3) 3:3
7   A PIECHOWICZ Marek X MROCZEK Adrian 2:3 (11:8, 9:11, 6:11, 11:4, 10:12) 3:4
8   B ŁABOWSKI Józef W ROBAK Mateusz 3:0 (11:5, 11:3, 11:7) 4:4
9   D WOJTAS Tomasz Y ŻYDOWSKA Weronika 3:1 (15:13, 9:11, 11:6, 11:4) 5:4
10   C WARIAN Mirosław Z JEWUŁA Mateusz 0:3 (7:11, 2:11, 6:11) 5:5
11   A PIECHOWICZ Marek Y ŻYDOWSKA Weronika 3:1 (11:6, 11:2, 6:11, 11:5) 6:5
12   C WARIAN Mirosław W ROBAK Mateusz 3:1 (11:9, 11:9, 12:14, 11:8) 7:5
13   B ŁABOWSKI Józef Z JEWUŁA Mateusz 3:0 (11:6, 11:7, 11:4) 8:5
14   D WOJTAS Tomasz X MROCZEK Adrian 3:1 (11:5, 11:7, 8:11, 11:4) 9:5
2017-09-30 17:00 12 LZS „Solidarni” Mędrzechów I - LZS „Solidarni” Mędrzechów II 11:3 tak
1   A GAJEWSKI Dominik W RUSEK Andrzej 3:0 (11:6, 11:4, 11:2) 1:0
2   B JASTRZĘBSKI Dawid X WOLIŃSKI Andrzej 3:0 (11:6, 11:6, 11:8) 2:0
3   C OPIOŁA Tomasz Y WOLIŃSKI Zenon 3:0 (11:8, 11:8, 11:4) 3:0
4   D SZCZEPAŃSKI Andrzej Z TOBIASZ Andrzej 3:0 (11:8, 11:6, 11:6) 4:0
5   A GAJEWSKI Dominik
SZCZEPAŃSKI Andrzej
W WOLIŃSKI Andrzej
WOLIŃSKI Zenon
2:3 (7:11, 11:8, 6:11, 11:4, 4:11) 4:1
6   B FURTAK Krzysztof
JASTRZĘBSKI Dawid
X RUSEK Andrzej
TOBIASZ Andrzej
3:0 (11:3, 11:5, 11:6) 5:1
7   A GAJEWSKI Dominik X WOLIŃSKI Andrzej 3:1 (11:6, 11:6, 8:11, 11:7) 6:1
8   B JASTRZĘBSKI Dawid W RUSEK Andrzej 3:0 (11:6, 11:6, 11:4) 7:1
9   D SZCZEPAŃSKI Andrzej Y WOLIŃSKI Zenon 0:3 (9:11, 8:11, 9:11) 7:2
10   C OPIOŁA Tomasz Z CZUPRYNA Andrzej 3:1 (11:5, 11:13, 11:9, 11:5) 8:2
11   A GAJEWSKI Dominik Y WOLIŃSKI Zenon 1:3 (7:11, 11:13, 11:9, 5:11) 8:3
12   C OPIOŁA Tomasz W RUSEK Andrzej 3:0 (11:5, 11:9, 11:5) 9:3
13   B FURTAK Krzysztof Z CZUPRYNA Andrzej 3:0 (11:5, 11:6, 11:4) 10:3
14   D SZCZEPAŃSKI Andrzej X WOLIŃSKI Andrzej 3:2 (11:8, 3:11, 11:8, 9:11, 11:7) 11:3
2017-10-07 15:00 13 UKS „Villa Verde” Olesno III - LUKS „Galux” Skrzyszów II 6:8 tak
1   A JANISZEWSKI Tomasz W PIS Marcin 1:3 (6:11, 11:8, 9:11, 8:11) 0:1
2   B CHRABĄSZCZ Aleksandra X KASPRZYK Michalina 3:1 (8:11, 11:4, 11:8, 13:11) 1:1
3   C FLOREK Sławomir Y PIS Kamil 3:0 (11:6, 11:5, 11:6) 2:1
4   D TATARCZUCH Marek Z SKRĘŻYNA Hubert 1:3 (11:8, 3:11, 3:11, 9:11) 2:2
5   A FLOREK Sławomir
TATARCZUCH Marek
W PIS Kamil
PIS Marcin
0:3 (8:11, 8:11, 8:11) 2:3
6   B JANISZEWSKI Tomasz
CHRABĄSZCZ Aleksandra
X KASPRZYK Michalina
PIS Konrad
1:3 (9:11, 11:9, 10:12, 9:11) 2:4
7   A JANISZEWSKI Tomasz X KASPRZYK Michalina 3:1 (11:2, 8:11, 11:3, 11:9) 3:4
8   B CHRABĄSZCZ Aleksandra W PIS Marcin 1:3 (11:8, 3:11, 8:11, 7:11) 3:5
9   D TATARCZUCH Marek Y PIS Kamil 3:0 (11:7, 11:8, 11:4) 4:5
10   C FLOREK Sławomir Z SKRĘŻYNA Hubert 3:0 (11:2, 11:8, 11:6) 5:5
11   A JANISZEWSKI Tomasz Y PIS Konrad 3:0 (12:10, 11:5, 11:8) 6:5
12   C FLOREK Sławomir W PIS Marcin 1:3 (6:11, 8:11, 11:9, 9:11) 6:6
13   B CHRABĄSZCZ Aleksandra Z SKRĘŻYNA Hubert 1:3 (8:11, 6:11, 11:8, 8:11) 6:7
14   D TATARCZUCH Marek X KASPRZYK Michalina 0:3 (8:11, 10:12, 11:13) 6:8
2017-10-01 11:00 14 TG „Sokół” Brzesko - MLUKS „Gulon” Zakliczyn 10:4 tak
1   A SKRZYPEK Grzegorz W SZCZEPAŃSKI Dominik 3:0 (11:4, 11:3, 11:2) 1:0
2   B WÓJTOWICZ Wojciech X BARDON Piotr 2:3 (7:11, 11:7, 9:11, 11:4, 12:14) 1:1
3   C SKRZYPEK Adrian Y HEŁMECKI Szymon 3:1 (6:11, 11:9, 13:11, 11:8) 2:1
4   D LENART Marek Z KORNAŚ Bartłomiej 3:1 (11:6, 9:11, 11:3, 11:6) 3:1
5   A LENART Marek
WÓJTOWICZ Wojciech
W SZCZEPAŃSKI Dominik
KORNAŚ Bartłomiej
3:0 (11:9, 11:9, 11:9) 4:1
6   B SKRZYPEK Grzegorz
SKRZYPEK Adrian
X HEŁMECKI Szymon
BARDON Piotr
2:3 (9:11, 11:8, 11:8, 9:11, 10:12) 4:2
7   A SKRZYPEK Grzegorz X BARDON Piotr 3:0 (11:6, 11:6, 11:5) 5:2
8   B WÓJTOWICZ Wojciech W SZCZEPAŃSKI Dominik 1:3 (12:14, 6:11, 11:5, 10:12) 5:3
9   D LENART Marek Y HEŁMECKI Szymon 3:0 (11:8, 11:8, 12:10) 6:3
10   C SKRZYPEK Adrian Z KORNAŚ Bartłomiej 3:1 (11:6, 11:6, 9:11, 11:6) 7:3
11   A SKRZYPEK Grzegorz Y HEŁMECKI Szymon 3:1 (11:7, 7:11, 11:9, 11:6) 8:3
12   C SKRZYPEK Adrian W SZCZEPAŃSKI Dominik 1:3 (11:2, 12:14, 8:11, 6:11) 8:4
13   B WÓJTOWICZ Wojciech Z KORNAŚ Bartłomiej 3:1 (11:8, 11:4, 5:11, 11:5) 9:4
14   D LENART Marek X BARDON Piotr 3:0 (11:5, 11:7, 11:9) 10:4
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13
Drużyna KS „Spektrum-Karpol” Słopnice III przekazała miejsce w rozgrywkach KS „Turbacz” Mszana Dolna.
Dokumenty do pobrania: Protokół meczu | Regulamin | Terminarz I rundy