III liga mężczyzn => Runda zasadnicza
Runda: 1, Numer kolejki: 13
Data kolejki ligowej: 2018-01-28
Termin Numer
meczu
Mecz
A-X
Wynik Wer.
2018-01-28 11:00 85 KS „Start” Nowy Sącz - KS „Bronowianka” Kraków III 7:7 tak
1   A BORKOWSKI Marek W GÓRECKI Wojciech 1:3 (3:11, 11:8, 6:11, 4:11) 0:1
2   B TROJANOWSKI Adrian X BOGACZ Wojciech 3:2 (11:9, 5:11, 13:11, 1:11, 12:10) 1:1
3   C TROJANOWSKI Kamil Y OLCZAK Mariusz 3:2 (13:15, 6:11, 11:6, 11:9, 11:7) 2:1
4   D MACIUSZEK Wiesław Z JABŁOŃSKI Paweł 1:3 (11:7, 12:14, 8:11, 13:15) 2:2
5   A MACIUSZEK Wiesław
TROJANOWSKI Adrian
W GÓRECKI Wojciech
BOGACZ Wojciech
2:3 (9:11, 11:7, 11:8, 7:11, 7:11) 2:3
6   B BORKOWSKI Marek
TROJANOWSKI Kamil
X JABŁOŃSKI Paweł
OLCZAK Mariusz
3:2 (5:11, 8:11, 11:8, 11:9, 11:8) 3:3
7   A BORKOWSKI Marek X BOGACZ Wojciech 0:3 (7:11, 10:12, 9:11) 3:4
8   B TROJANOWSKI Adrian W GÓRECKI Wojciech 3:1 (8:11, 11:8, 13:11, 11:9) 4:4
9   D MACIUSZEK Wiesław Y OLCZAK Mariusz 3:0 (11:7, 11:8, 11:8) 5:4
10   C TROJANOWSKI Kamil Z JABŁOŃSKI Paweł 2:3 (11:9, 9:11, 8:11, 11:8, 14:16) 5:5
11   A BORKOWSKI Marek Y OLCZAK Mariusz 3:2 (11:9, 3:11, 11:8, 4:11, 11:1) 6:5
12   C TROJANOWSKI Kamil W GÓRECKI Wojciech 1:3 (11:8, 9:11, 7:11, 6:11) 6:6
13   B TROJANOWSKI Adrian Z JABŁOŃSKI Paweł 3:2 (9:11, 11:3, 2:11, 11:6, 12:10) 7:6
14   D MACIUSZEK Wiesław X BOGACZ Wojciech 0:3 (5:11, 9:11, 7:11) 7:7
2018-01-28 10:30 86 „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie - GSWAL „Bogdański” Grybów 11:3 tak
1   A ZIMNICKI Tomasz W NOWAK Marcin 1:3 (7:11, 11:8, 5:11, 7:11) 0:1
2   B NALEPA Maciej X MÓL Marcin 1:3 (5:11, 3:11, 11:9, 11:13) 0:2
3   C BRUZDA Rafał Y TOKARZ Adam 3:2 (11:6, 6:11, 11:8, 7:11, 11:9) 1:2
4   D PIĄSTKA Michał Z URBAN Mariusz 3:1 (5:11, 13:11, 11:5, 11:9) 2:2
5   A PIĄSTKA Michał
BRUZDA Rafał
W NOWAK Marcin
MÓL Marcin
3:0 (11:7, 11:6, 12:10) 3:2
6   B ZIMNICKI Tomasz
NALEPA Maciej
X TOKARZ Adam
URBAN Mariusz
3:1 (10:12, 11:7, 11:9, 11:4) 4:2
7   A ZIMNICKI Tomasz X MÓL Marcin 3:1 (11:5, 11:9, 8:11, 11:5) 5:2
8   B NALEPA Maciej W NOWAK Marcin 3:2 (11:6, 11:3, 9:11, 6:11, 11:8) 6:2
9   D PIĄSTKA Michał Y TOKARZ Adam 3:1 (7:11, 11:6, 13:11, 11:6) 7:2
10   C BRUZDA Rafał Z URBAN Mariusz 3:2 (11:6, 10:12, 11:6, 8:11, 11:6) 8:2
11   A ZIMNICKI Tomasz Y TOKARZ Adam 3:1 (9:11, 11:8, 11:5, 11:9) 9:2
12   C BRUZDA Rafał W NOWAK Marcin 3:2 (12:10, 8:11, 11:8, 4:11, 11:4) 10:2
13   B NALEPA Maciej Z URBAN Mariusz 1:3 (5:11, 11:5, 6:11, 7:11) 10:3
14   D PIĄSTKA Michał X MÓL Marcin 3:1 (8:11, 11:9, 12:10, 12:10) 11:3
2018-01-28 10:00 87 „Semarch-Podwawelski” Kraków III - KS „Gorce” Nowy Targ II 11:3 tak
1   A ZALEWSKI Krzysztof W KOWALKOWSKI Maciej 3:0 (11:8, 11:8, 11:8) 1:0
2   B BIAŁY Sebastian X KRÓLIKOWSKI Bartosz 3:1 (8:11, 13:11, 12:10, 13:11) 2:0
3   C KLUZEK Sławomir Y DŁUGOPOLSKI Miłosz 3:0 (11:5, 14:12, 11:7) 3:0
4   D RAPUTA Tomasz Z GARB Aleksandra 3:0 (11:4, 14:12, 11:9) 4:0
5   A RAPUTA Tomasz
KLUZEK Sławomir
W KRÓLIKOWSKI Bartosz
DŁUGOPOLSKI Miłosz
3:0 (11:4, 11:7, 11:7) 5:0
6   B ZALEWSKI Krzysztof
BIAŁY Sebastian
X GARB Aleksandra
KOWALKOWSKI Maciej
3:2 (11:9, 6:11, 8:11, 11:8, 11:8) 6:0
7   A ZALEWSKI Krzysztof X KRÓLIKOWSKI Bartosz 3:0 (11:9, 12:10, 11:5) 7:0
8   B BIAŁY Sebastian W KOWALKOWSKI Maciej 2:3 (11:9, 12:10, 6:11, 10:12, 10:12) 7:1
9   D RAPUTA Tomasz Y DŁUGOPOLSKI Miłosz 3:0 (11:4, 14:12, 11:5) 8:1
10   C KLUZEK Sławomir Z GARB Aleksandra 3:1 (8:11, 11:3, 11:8, 11:4) 9:1
11   A ZALEWSKI Krzysztof Y DŁUGOPOLSKI Miłosz 3:0 (11:7, 11:2, 11:2) 10:1
12   C KLUZEK Sławomir W KOWALKOWSKI Maciej 2:3 (5:11, 11:9, 11:9, 10:12, 7:11) 10:2
13   B BIAŁY Sebastian Z GARB Aleksandra 3:0 (11:6, 11:4, 11:3) 11:2
14   D RAPUTA Tomasz X KRÓLIKOWSKI Bartosz 0:3 (8:11, 8:11, 9:11) 11:3
2018-01-26 18:00 88 UKS „Płomień” Limanowa II - KS „Spektrum-Karpol” Słopnice II 4:10 tak
1   A GOLONKA Filip W MATUSIAK Łukasz 0:3 (3:11, 3:11, 6:11) 0:1
2   B DOMITER Julia X PIĘTOŃ Robert 0:3 (6:11, 10:12, 10:12) 0:2
3   C SUŁKOWSKI Karol Y SOBCZAK Krzysztof 3:2 (7:11, 11:7, 11:9, 3:11, 11:8) 1:2
4   D SAWCZAK Miłosz(j) Z BOLSĘGA Paweł 1:3 (9:11, 7:11, 11:6, 9:11) 1:3
5   A GOLONKA Filip
DOMITER Julia
W BOLSĘGA Paweł
MATUSIAK Łukasz
0:3 (6:11, 6:11, 5:11) 1:4
6   B SAWCZAK Miłosz(j)
SUŁKOWSKI Karol
X SOBCZAK Krzysztof
PIĘTOŃ Robert
3:0 (11:4, 11:7, 11:3) 2:4
7   A GOLONKA Filip X PIĘTOŃ Robert 1:3 (13:11, 6:11, 8:11, 8:11) 2:5
8   B DOMITER Julia W MATUSIAK Łukasz 0:3 (8:11, 8:11, 7:11) 2:6
9   D SAWCZAK Miłosz(j) Y SOBCZAK Krzysztof 3:0 (11:9, 11:8, 11:6) 3:6
10   C SUŁKOWSKI Karol Z BOLSĘGA Paweł 1:3 (10:12, 11:8, 10:12, 5:11) 3:7
11   A GOLONKA Filip Y SOBCZAK Krzysztof 0:3 (7:11, 8:11, 9:11) 3:8
12   C SUŁKOWSKI Karol W MATUSIAK Łukasz 0:3 (9:11, 3:11, 11:13) 3:9
13   B DOMITER Julia Z BOLSĘGA Paweł 0:3 (7:11, 8:11, 9:11) 3:10
14   D SAWCZAK Miłosz(j) X PIĘTOŃ Robert 3:0 (11:5, 11:5, 11:7) 4:10
2018-01-24 17:45 89 KS „Bronowianka” Kraków II - MKS KSOS Kraków 7:7 tak
1   A PĘK Karolina W UTYLSKI Filip 3:1 (9:11, 11:5, 13:11, 11:6) 1:0
2   B ŚLIWA Alicja X KONSTANTYN Paweł 1:3 (5:11, 11:9, 7:11, 8:11) 1:1
3   C ŁEBEK Alicja Y ZAJĄC Jacek 3:2 (6:11, 11:6, 11:3, 8:11, 11:5) 2:1
4   D KOŁODZIEJ Ewa Z RADEK Arkadiusz 0:3 (5:11, 6:11, 7:11) 2:2
5   A ŚLIWA Alicja
PĘK Karolina
W UTYLSKI Filip
KONSTANTYN Paweł
3:2 (11:13, 12:10, 11:6, 7:11, 11:6) 3:2
6   B KOŁODZIEJ Ewa
ŁEBEK Alicja
X ZAJĄC Jacek
RADEK Arkadiusz
1:3 (10:12, 11:6, 8:11, 5:11) 3:3
7   A PĘK Karolina X KONSTANTYN Paweł 3:1 (11:4, 13:11, 6:11, 11:3) 4:3
8   B ŚLIWA Alicja W UTYLSKI Filip 2:3 (9:11, 3:11, 11:8, 11:8, 8:11) 4:4
9   D KOŁODZIEJ Ewa Y ZAJĄC Jacek 3:0 (11:8, 11:5, 11:6) 5:4
10   C ŁEBEK Alicja Z RADEK Arkadiusz 2:3 (5:11, 11:5, 9:11, 11:4, 8:11) 5:5
11   A PĘK Karolina Y ZAJĄC Jacek 3:0 (11:6, 11:7, 11:6) 6:5
12   C ŁEBEK Alicja W UTYLSKI Filip 2:3 (5:11, 14:12, 11:3, 6:11, 6:11) 6:6
13   B ŚLIWA Alicja Z RADEK Arkadiusz 0:3 (3:11, 4:11, 6:11) 6:7
14   D KOŁODZIEJ Ewa X KONSTANTYN Paweł 3:0 (11:6, 11:1, 12:10) 7:7
2018-01-27 12:00 90 UKS „Orkan” SP 5 Nowy Targ - MKS „Skawa” Wadowice 10:4 tak
1   A SUBIK Filip W GOŁDA Gabriel 3:1 (11:8, 11:9, 3:11, 11:7) 1:0
2   B NĘDZA-KUBINIEC Tomasz X PIETRAŃCZYK Jakub 3:1 (11:6, 11:13, 11:4, 11:4) 2:0
3   C OBROCHTA Piotr Y PALACZ Mirosław 0:3 (2:11, 8:11, 10:12) 2:1
4   D WOLSKI Tomasz Z RUPA Robert 3:1 (11:7, 9:11, 11:4, 11:6) 3:1
5   A OBROCHTA Piotr
NĘDZA-KUBINIEC Tomasz
W PALACZ Mirosław
GOŁDA Gabriel
3:2 (11:8, 9:11, 12:14, 11:7, 11:9) 4:1
6   B WOLSKI Tomasz
SUBIK Filip
X PIETRAŃCZYK Jakub
RUPA Robert
3:1 (8:11, 11:4, 11:5, 11:3) 5:1
7   A SUBIK Filip X PIETRAŃCZYK Jakub 3:1 (11:3, 11:5, 8:11, 11:7) 6:1
8   B NĘDZA-KUBINIEC Tomasz W GOŁDA Gabriel 3:1 (8:11, 14:12, 11:8, 12:10) 7:1
9   D WOLSKI Tomasz Y PALACZ Mirosław 2:3 (7:11, 9:11, 12:10, 13:11, 6:11) 7:2
10   C OBROCHTA Piotr Z RUPA Robert 3:2 (6:11, 6:11, 18:16, 11:0, 11:7) 8:2
11   A SUBIK Filip Y PALACZ Mirosław 1:3 (11:7, 8:11, 8:11, 10:12) 8:3
12   C OBROCHTA Piotr W GOŁDA Gabriel 3:0 (11:9, 11:7, 11:4) 9:3
13   B STOPKA-PROKOWSKI Kazimierz Z RUPA Robert 0:3 (4:11, 8:11, 8:11) 9:4
14   D BŁACHUT Kacper X PIETRAŃCZYK Jakub 3:0 (11:0, 11:0, 11:0) 10:4
2018-01-28 13:30 91 KS „Podwawelski” Kraków II - UKS „Villa Verde” Olesno II 4:10 tak
1   A BOCHENEK Mariusz W BŁOCHO Przemysław 2:3 (7:11, 11:8, 4:11, 11:8, 5:11) 0:1
2   B MOREK Radosław X JANISZEWSKI Kamil 1:3 (11:9, 8:11, 8:11, 9:11) 0:2
3   C BIEL Jakub Y PUSHKAROV Kostyantyn 1:3 (6:11, 7:11, 11:9, 4:11) 0:3
4   D PIETRZAK Agnieszka Z KIEROŃSKI Adam 1:3 (7:11, 8:11, 11:7, 0:11) 0:4
5   A BIEL Jakub
BOCHENEK Mariusz
W KIEROŃSKI Adam
PUSHKAROV Kostyantyn
0:3 (7:11, 8:11, 2:11) 0:5
6   B PIETRZAK Agnieszka
MOREK Radosław
X JANISZEWSKI Kamil
BŁOCHO Przemysław
2:3 (6:11, 9:11, 11:8, 12:10, 6:11) 0:6
7   A BOCHENEK Mariusz X JANISZEWSKI Kamil 3:0 (11:5, 11:5, 11:7) 1:6
8   B MOREK Radosław W BŁOCHO Przemysław 1:3 (11:9, 4:11, 7:11, 6:11) 1:7
9   D PIETRZAK Agnieszka Y PUSHKAROV Kostyantyn 0:3 (4:11, 6:11, 6:11) 1:8
10   C BIEL Jakub Z PROCHAZKA Tomasz 3:1 (12:10, 7:11, 11:7, 11:7) 2:8
11   A BOCHENEK Mariusz Y PUSHKAROV Kostyantyn 0:3 (7:11, 7:11, 7:11) 2:9
12   C BIEL Jakub W BŁOCHO Przemysław 0:3 (9:11, 4:11, 3:11) 2:10
13   B MOREK Radosław Z PROCHAZKA Tomasz 3:1 (5:11, 11:8, 11:4, 11:5) 3:10
14   D PIETRZAK Agnieszka X JANISZEWSKI Kamil 3:2 (12:10, 8:11, 11:5, 1:11, 11:5) 4:10
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13
Drużyna „Dorbud-Rokicie” Szczytniki przekazała miejsce w rozgrywkach KS „Bronowianka” Kraków II.
Drużyna LUKS „Galux” Skrzyszów II przekazała miejsce w rozgrywkach KS „Bronowianka” Kraków III.