III liga mężczyzn => Runda zasadnicza
Runda: 1, Numer kolejki: 12
Data kolejki ligowej: 2018-01-21
Termin Numer
meczu
Mecz
A-X
Wynik Wer.
2018-01-20 10:00 78 KS „Bronowianka” Kraków III - KS „Podwawelski” Kraków II 12:2 tak
1   A JABŁOŃSKI Paweł W JANIK Angelika 2:3 (12:10, 11:6, 5:11, 8:11, 13:15) 0:1
2   B GÓRECKI Wojciech X PIETRZAK Agnieszka 3:2 (7:11, 7:11, 11:7, 11:7, 11:6) 1:1
3   C BOGACZ Wojciech Y BIEL Jakub 3:0 (11:7, 11:3, 11:8) 2:1
4   D OLCZAK Mariusz Z MOREK Radosław 3:2 (6:11, 11:3, 11:3, 6:11, 11:8) 3:1
5   A JABŁOŃSKI Paweł
OLCZAK Mariusz
W JANIK Angelika
PIETRZAK Agnieszka
3:1 (11:6, 12:10, 10:12, 11:4) 4:1
6   B GÓRECKI Wojciech
BOGACZ Wojciech
X BIEL Jakub
MOREK Radosław
3:1 (11:8, 11:8, 5:11, 11:7) 5:1
7   A JABŁOŃSKI Paweł X PIETRZAK Agnieszka 3:1 (12:10, 6:11, 11:9, 11:7) 6:1
8   B GÓRECKI Wojciech W JANIK Angelika 3:0 (12:10, 11:2, 11:7) 7:1
9   D OLCZAK Mariusz Y BIEL Jakub 1:3 (17:15, 8:11, 11:13, 7:11) 7:2
10   C BOGACZ Wojciech Z MOREK Radosław 3:0 (11:9, 12:10, 11:5) 8:2
11   A JABŁOŃSKI Paweł Y BIEL Jakub 3:2 (7:11, 11:7, 9:11, 11:4, 11:8) 9:2
12   C BOGACZ Wojciech W JANIK Angelika 3:2 (9:11, 11:1, 8:11, 12:10, 11:7) 10:2
13   B GÓRECKI Wojciech Z MOREK Radosław 3:0 (11:8, 11:4, 12:10) 11:2
14   D OLCZAK Mariusz X PIETRZAK Agnieszka 3:0 (11:7, 11:6, 11:5) 12:2
2017-12-28 19:00 79 UKS „Villa Verde” Olesno II - UKS „Orkan” SP 5 Nowy Targ 12:2 tak
1   A PUSHKAROV Kostyantyn W NĘDZA-KUBINIEC Tomasz 3:1 (11:6, 6:11, 11:4, 16:14) 1:0
2   B KIEROŃSKI Adam X SUBIK Filip 3:0 (11:8, 11:3, 11:6) 2:0
3   C BŁOCHO Przemysław Y OBROCHTA Piotr 3:2 (11:4, 8:11, 11:4, 9:11, 11:9) 3:0
4   D JANISZEWSKI Kamil Z WALICZEK Wojciech 0:3 (8:11, 5:11, 10:12) 3:1
5   A KIEROŃSKI Adam
PUSHKAROV Kostyantyn
W SUBIK Filip
WALICZEK Wojciech
3:0 (11:9, 11:6, 11:4) 4:1
6   B JANISZEWSKI Kamil
BŁOCHO Przemysław
X OBROCHTA Piotr
NĘDZA-KUBINIEC Tomasz
3:2 (11:8, 8:11, 10:12, 11:8, 11:6) 5:1
7   A PUSHKAROV Kostyantyn X SUBIK Filip 3:0 (11:9, 11:3, 11:9) 6:1
8   B KIEROŃSKI Adam W NĘDZA-KUBINIEC Tomasz 3:0 (11:6, 11:5, 11:6) 7:1
9   D JANISZEWSKI Kamil Y OBROCHTA Piotr 3:1 (9:11, 11:9, 11:9, 13:11) 8:1
10   C BŁOCHO Przemysław Z WALICZEK Wojciech 3:2 (14:12, 8:11, 7:11, 11:6, 11:6) 9:1
11   A PUSHKAROV Kostyantyn Y OBROCHTA Piotr 3:0 (11:7, 11:8, 11:8) 10:1
12   C BŁOCHO Przemysław W NĘDZA-KUBINIEC Tomasz 3:0 (11:8, 11:3, 11:9) 11:1
13   B KIEROŃSKI Adam Z WALICZEK Wojciech 3:0 (11:7, 11:5, 11:3) 12:1
14   D JANISZEWSKI Kamil X SUBIK Filip 1:3 (5:11, 13:15, 12:10, 15:17) 12:2
2018-01-19 19:00 80 MKS „Skawa” Wadowice - KS „Bronowianka” Kraków II 7:7 tak
1   A GOŁDA Gabriel W PĘK Karolina 0:3 (5:11, 10:12, 3:11) 0:1
2   B PIETRAŃCZYK Jakub X ZHAO Ziyi 0:3 (7:11, 10:12, 3:11) 0:2
3   C JURZAK Łukasz Y SZTWIERTNIA Ilona 2:3 (12:10, 9:11, 9:11, 11:8, 9:11) 0:3
4   D PALACZ Mirosław Z GĄSIOR Natalia 3:2 (8:11, 5:11, 11:9, 11:6, 11:4) 1:3
5   A PALACZ Mirosław
JURZAK Łukasz
W PĘK Karolina
ZHAO Ziyi
3:2 (6:11, 11:6, 7:11, 11:7, 11:8) 2:3
6   B GOŁDA Gabriel
PIETRAŃCZYK Jakub
X SZTWIERTNIA Ilona
GĄSIOR Natalia
0:3 (8:11, 3:11, 6:11) 2:4
7   A GOŁDA Gabriel X ZHAO Ziyi 0:3 (5:11, 8:11, 8:11) 2:5
8   B PIETRAŃCZYK Jakub W PĘK Karolina 2:3 (11:9, 11:4, 9:11, 8:11, 10:12) 2:6
9   D PALACZ Mirosław Y SZTWIERTNIA Ilona 3:1 (11:6, 6:11, 11:8, 11:9) 3:6
10   C JURZAK Łukasz Z GĄSIOR Natalia 3:0 (11:9, 11:7, 12:10) 4:6
11   A GOŁDA Gabriel Y SZTWIERTNIA Ilona 3:1 (9:11, 11:9, 11:8, 11:7) 5:6
12   C JURZAK Łukasz W PĘK Karolina 3:1 (11:6, 9:11, 12:10, 11:7) 6:6
13   B PIETRAŃCZYK Jakub Z GĄSIOR Natalia 3:2 (9:11, 4:11, 12:10, 11:8, 11:6) 7:6
14   D PALACZ Mirosław X ZHAO Ziyi 1:3 (5:11, 9:11, 13:11, 6:11) 7:7
2018-01-27 13:00 81 MKS KSOS Kraków - UKS „Płomień” Limanowa II 10:4 tak
1   A PEREK Nikodem W DOMITER Julia 3:0 (11:7, 11:7, 13:11) 1:0
2   B RADEK Arkadiusz X TWARÓG Mariusz 3:0 (11:1, 11:1, 11:6) 2:0
3   C KONSTANTYN Paweł Y SAWCZAK Miłosz(j) 0:3 (9:11, 9:11, 2:11) 2:1
4   D UTYLSKI Filip Z SUŁKOWSKI Karol 3:0 (11:2, 11:2, 11:2) 3:1
5   A UTYLSKI Filip
PEREK Nikodem
W TWARÓG Mariusz
DOMITER Julia
3:0 (11:3, 11:8, 11:8) 4:1
6   B ZAJĄC Jacek
RADEK Arkadiusz
X SAWCZAK Miłosz(j)
SUŁKOWSKI Karol
1:3 (8:11, 14:16, 11:5, 5:11) 4:2
7   A PEREK Nikodem X TWARÓG Mariusz 3:0 (11:9, 11:2, 11:4) 5:2
8   B RADEK Arkadiusz W DOMITER Julia 3:0 (13:11, 11:4, 11:6) 6:2
9   D UTYLSKI Filip Y SAWCZAK Miłosz(j) 3:0 (11:4, 11:9, 11:7) 7:2
10   C ZAJĄC Jacek Z SUŁKOWSKI Karol 0:3 (1:11, 7:11, 3:11) 7:3
11   A PEREK Nikodem Y SAWCZAK Miłosz(j) 1:3 (8:11, 12:10, 6:11, 6:11) 7:4
12   C ZAJĄC Jacek W DOMITER Julia 3:0 (11:4, 11:6, 11:8) 8:4
13   B RADEK Arkadiusz Z SUŁKOWSKI Karol 3:0 (11:3, 11:5, 11:8) 9:4
14   D UTYLSKI Filip X TWARÓG Mariusz 3:0 (11:5, 11:5, 11:4) 10:4
2018-01-19 18:00 82 KS „Spektrum-Karpol” Słopnice II - „Semarch-Podwawelski” Kraków III 4:10 tak
1   A BOLSĘGA Paweł W ZALEWSKI Krzysztof 3:1 (11:13, 11:9, 11:4, 13:11) 1:0
2   B SOBCZAK Krzysztof X KLUZEK Grzegorz 3:1 (11:13, 12:10, 11:4, 11:9) 2:0
3   C PACH Łukasz Y RAPUTA Tomasz 2:3 (11:7, 11:6, 8:11, 8:11, 9:11) 2:1
4   D TABOR Janusz Z KLUZEK Sławomir 0:3 (6:11, 10:12, 8:11) 2:2
5   A BOLSĘGA Paweł
PACH Łukasz
W ZALEWSKI Krzysztof
KLUZEK Grzegorz
3:1 (11:1, 11:8, 7:11, 11:4) 3:2
6   B SOBCZAK Krzysztof
PIĘTOŃ Robert
X RAPUTA Tomasz
KLUZEK Sławomir
0:3 (9:11, 6:11, 7:11) 3:3
7   A BOLSĘGA Paweł X KLUZEK Grzegorz 3:0 (11:4, 11:7, 11:7) 4:3
8   B SOBCZAK Krzysztof W ZALEWSKI Krzysztof 1:3 (11:5, 4:11, 5:11, 8:11) 4:4
9   D PIĘTOŃ Robert Y RAPUTA Tomasz 0:3 (6:11, 7:11, 6:11) 4:5
10   C PACH Łukasz Z KLUZEK Sławomir 1:3 (6:11, 11:6, 6:11, 5:11) 4:6
11   A BOLSĘGA Paweł Y RAPUTA Tomasz 1:3 (5:11, 12:10, 11:13, 9:11) 4:7
12   C PACH Łukasz W ZALEWSKI Krzysztof 0:3 (4:11, 5:11, 8:11) 4:8
13   B SOBCZAK Krzysztof Z KLUZEK Sławomir 2:3 (11:3, 11:8, 8:11, 7:11, 7:11) 4:9
14   D PIĘTOŃ Robert X KLUZEK Grzegorz 2:3 (11:5, 5:11, 13:11, 12:14, 7:11) 4:10
2017-11-18 14:00 83 KS „Gorce” Nowy Targ II - „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie 7:7 tak
1   A KRÓLIKOWSKI Bartosz W NALEPA Maciej 1:3 (9:11, 9:11, 11:4, 8:11) 0:1
2   B GARB Aleksandra X WOJDYŁA Dominik 3:0 (11:6, 11:7, 11:9) 1:1
3   C KOWALCZYK Zuzanna Y BRUZDA Rafał 2:3 (8:11, 5:11, 11:6, 11:6, 8:11) 1:2
4   D DŁUGOPOLSKI Miłosz Z ZIMNICKI Tomasz 0:3 (5:11, 6:11, 6:11) 1:3
5   A KRÓLIKOWSKI Bartosz
DŁUGOPOLSKI Miłosz
W PORĄBKA Dariusz
ZIMNICKI Tomasz
3:1 (9:11, 16:14, 13:11, 11:4) 2:3
6   B GARB Aleksandra
KOWALCZYK Zuzanna
X WOJDYŁA Dominik
NALEPA Maciej
3:1 (11:5, 6:11, 11:6, 12:10) 3:3
7   A KRÓLIKOWSKI Bartosz X WOJDYŁA Dominik 3:1 (4:11, 11:9, 12:10, 11:6) 4:3
8   B GARB Aleksandra W NALEPA Maciej 3:2 (7:11, 6:11, 11:7, 11:9, 13:11) 5:3
9   D DŁUGOPOLSKI Miłosz Y BRUZDA Rafał 3:2 (11:7, 8:11, 6:11, 11:9, 11:6) 6:3
10   C KOWALCZYK Zuzanna Z ZIMNICKI Tomasz 1:3 (13:11, 6:11, 10:12, 6:11) 6:4
11   A KRÓLIKOWSKI Bartosz Y BRUZDA Rafał 3:2 (7:11, 11:7, 11:2, 6:11, 16:14) 7:4
12   C KOWALCZYK Zuzanna W NALEPA Maciej 0:3 (5:11, 7:11, 7:11) 7:5
13   B GARB Aleksandra Z ZIMNICKI Tomasz 1:3 (7:11, 13:11, 9:11, 5:11) 7:6
14   D DŁUGOPOLSKI Miłosz X WOJDYŁA Dominik 2:3 (16:14, 5:11, 9:11, 12:10, 4:11) 7:7
2018-01-20 17:00 84 GSWAL „Bogdański” Grybów - KS „Start” Nowy Sącz 4:10 tak
1   A URBAN Mariusz W BORKOWSKI Marek 3:2 (9:11, 11:6, 11:13, 11:9, 11:9) 1:0
2   B GŁÓWCZYK Jan X TROJANOWSKI Adrian 0:3 (5:11, 4:11, 9:11) 1:1
3   C NOWAK Marcin Y TROJANOWSKI Kamil 3:1 (9:11, 11:9, 11:9, 11:5) 2:1
4   D TOKARZ Adam Z MACIUSZEK Wiesław 1:3 (10:12, 11:6, 7:11, 9:11) 2:2
5   A NOWAK Marcin
GŁÓWCZYK Jan
W MACIUSZEK Wiesław
TROJANOWSKI Adrian
3:2 (8:11, 11:5, 11:8, 7:11, 11:3) 3:2
6   B TOKARZ Adam
URBAN Mariusz
X BORKOWSKI Marek
TROJANOWSKI Kamil
2:3 (11:9, 9:11, 8:11, 11:3, 3:11) 3:3
7   A URBAN Mariusz X TROJANOWSKI Adrian 2:3 (7:11, 12:10, 7:11, 11:8, 3:11) 3:4
8   B GŁÓWCZYK Jan W BORKOWSKI Marek 1:3 (10:12, 12:10, 13:15, 6:11) 3:5
9   D TOKARZ Adam Y TROJANOWSKI Kamil 2:3 (11:2, 5:11, 11:5, 10:12, 9:11) 3:6
10   C NOWAK Marcin Z MACIUSZEK Wiesław 0:3 (10:12, 8:11, 6:11) 3:7
11   A URBAN Mariusz Y TROJANOWSKI Kamil 0:3 (6:11, 10:12, 7:11) 3:8
12   C NOWAK Marcin W BORKOWSKI Marek 3:1 (11:8, 11:8, 9:11, 11:9) 4:8
13   B GŁÓWCZYK Jan Z MACIUSZEK Wiesław 0:3 (10:12, 4:11, 7:11) 4:9
14   D TOKARZ Adam X TROJANOWSKI Adrian 0:3 (9:11, 9:11, 9:11) 4:10
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13
Drużyna „Dorbud-Rokicie” Szczytniki przekazała miejsce w rozgrywkach KS „Bronowianka” Kraków II.
Drużyna LUKS „Galux” Skrzyszów II przekazała miejsce w rozgrywkach KS „Bronowianka” Kraków III.