III liga mężczyzn
Runda: 1, Numer kolejki: 11
Data kolejki ligowej: 2018-01-14
Termin Numer
meczu
Mecz
A-X
Wynik Wer.
2018-01-13 17:00 71 GSWAL „Bogdański” Grybów - KS „Bronowianka” Kraków III
2018-01-14 11:00 72 KS „Start” Nowy Sącz - KS „Gorce” Nowy Targ II 5:9
1   A BORKOWSKI Marek W DŁUGOPOLSKI Miłosz 3:2 (11:7, 9:11, 7:11, 11:6, 11:6) 1:0
2   B TROJANOWSKI Adrian X KRÓLIKOWSKI Bartosz 1:3 (8:11, 7:11, 11:6, 8:11) 1:1
3   C TROJANOWSKI Kamil Y GARB Aleksandra 0:3 (14:16, 8:11, 5:11) 1:2
4   D MACIUSZEK Wiesław Z KOWALCZYK Zuzanna 1:3 (5:11, 12:10, 8:11, 6:11) 1:3
5   A BORKOWSKI Marek
TROJANOWSKI Kamil
W GARB Aleksandra
KOWALCZYK Zuzanna
1:3 (16:18, 7:11, 14:12, 7:11) 1:4
6   B MACIUSZEK Wiesław
TROJANOWSKI Adrian
X KRÓLIKOWSKI Bartosz
DŁUGOPOLSKI Miłosz
3:2 (11:8, 7:11, 11:9, 8:11, 11:6) 2:4
7   A BORKOWSKI Marek X KRÓLIKOWSKI Bartosz 0:3 (13:15, 8:11, 5:11) 2:5
8   B TROJANOWSKI Adrian W DŁUGOPOLSKI Miłosz 3:0 (12:10, 15:13, 11:5) 3:5
9   D MACIUSZEK Wiesław Y GARB Aleksandra 1:3 (11:6, 7:11, 6:11, 9:11) 3:6
10   C TROJANOWSKI Kamil Z KOWALCZYK Zuzanna 2:3 (11:7, 11:7, 7:11, 6:11, 10:12) 3:7
11   A BORKOWSKI Marek Y GARB Aleksandra 1:3 (6:11, 11:7, 7:11, 8:11) 3:8
12   C TROJANOWSKI Kamil W DŁUGOPOLSKI Miłosz 3:0 (11:8, 11:3, 11:7) 4:8
13   B TROJANOWSKI Adrian Z KOWALCZYK Zuzanna 1:3 (11:7, 5:11, 10:12, 8:11) 4:9
14   D MACIUSZEK Wiesław X KRÓLIKOWSKI Bartosz 3:1 (11:9, 11:9, 8:11, 11:8) 5:9
2018-01-12 18:30 73 „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie - KS „Spektrum-Karpol” Słopnice II 2:12
1   A PIĄSTKA Michał W MATUSIAK Łukasz 1:3 (2:11, 6:11, 11:9, 11:13) 0:1
2   B BRUZDA Rafał X BOLSĘGA Paweł 1:3 (14:12, 6:11, 3:11, 7:11) 0:2
3   C NALEPA Maciej Y PACH Łukasz 1:3 (9:11, 9:11, 11:4, 11:13) 0:3
4   D ZIMNICKI Tomasz Z SOBCZAK Krzysztof 3:1 (6:11, 11:7, 11:6, 11:5) 1:3
5   A PIĄSTKA Michał
BRUZDA Rafał
W BOLSĘGA Paweł
MATUSIAK Łukasz
0:3 (8:11, 9:11, 6:11) 1:4
6   B ZIMNICKI Tomasz
NALEPA Maciej
X SOBCZAK Krzysztof
PACH Łukasz
2:3 (8:11, 12:10, 6:11, 11:5, 3:11) 1:5
7   A PIĄSTKA Michał X BOLSĘGA Paweł 1:3 (11:7, 10:12, 8:11, 5:11) 1:6
8   B BRUZDA Rafał W MATUSIAK Łukasz 0:3 (7:11, 2:11, 9:11) 1:7
9   D ZIMNICKI Tomasz Y PACH Łukasz 2:3 (11:8, 6:11, 11:8, 7:11, 4:11) 1:8
10   C NALEPA Maciej Z SOBCZAK Krzysztof 3:2 (7:11, 11:5, 11:5, 5:11, 13:11) 2:8
11   A PIĄSTKA Michał Y PACH Łukasz 0:3 (9:11, 6:11, 8:11) 2:9
12   C NALEPA Maciej W MATUSIAK Łukasz 1:3 (14:12, 5:11, 3:11, 8:11) 2:10
13   B BRUZDA Rafał Z SOBCZAK Krzysztof 1:3 (8:11, 12:10, 8:11, 10:12) 2:11
14   D ZIMNICKI Tomasz X BOLSĘGA Paweł 1:3 (8:11, 11:8, 9:11, 14:16) 2:12
2018-01-17 19:30 74 „Semarch-Podwawelski” Kraków III - MKS KSOS Kraków 5:9
Brak wyników szczegółowych dla tego meczu.
2018-01-14 11:00 75 UKS „Płomień” Limanowa II - MKS „Skawa” Wadowice 8:6
1   A SAWCZAK Miłosz(j) W GOŁDA Gabriel 1:3 (11:7, 8:11, 11:13, 5:11) 0:1
2   B GOLONKA Albert X PALACZ Mirosław 3:0 (12:10, 14:12, 11:8) 1:1
3   C SUŁKOWSKI Karol Y JURZAK Łukasz 3:0 (11:9, 11:7, 11:7) 2:1
4   D KOSMAL Kinga Z PIETRAŃCZYK Jakub 0:3 (7:11, 9:11, 8:11) 2:2
5   A KOSMAL Kinga
GOLONKA Albert
W PALACZ Mirosław
JURZAK Łukasz
0:3 (4:11, 7:11, 6:11) 2:3
6   B SAWCZAK Miłosz(j)
SUŁKOWSKI Karol
X GOŁDA Gabriel
PIETRAŃCZYK Jakub
3:2 (11:9, 7:11, 9:11, 11:9, 11:8) 3:3
7   A SAWCZAK Miłosz(j) X PALACZ Mirosław 2:3 (11:8, 11:6, 8:11, 8:11, 8:11) 3:4
8   B GOLONKA Albert W GOŁDA Gabriel 3:1 (11:6, 11:8, 8:11, 11:8) 4:4
9   D KOSMAL Wojciech Y JURZAK Łukasz 1:3 (11:8, 7:11, 8:11, 7:11) 4:5
10   C SUŁKOWSKI Karol Z PIETRAŃCZYK Jakub 3:1 (11:6, 11:9, 9:11, 13:11) 5:5
11   A SAWCZAK Miłosz(j) Y JURZAK Łukasz 3:2 (11:7, 11:6, 7:11, 9:11, 13:11) 6:5
12   C SUŁKOWSKI Karol W GOŁDA Gabriel 3:0 (11:6, 11:2, 11:7) 7:5
13   B GOLONKA Albert Z PIETRAŃCZYK Jakub 3:0 (11:8, 11:4, 11:9) 8:5
14   D KOSMAL Wojciech X PALACZ Mirosław 1:3 (6:11, 10:12, 11:6, 3:11) 8:6
2018-01-11 17:00 76 KS „Bronowianka” Kraków II - UKS „Villa Verde” Olesno II 5:9 tak
1   A ŚLIWA Alicja W PUSHKAROV Kostyantyn 0:3 (7:11, 9:11, 8:11) 0:1
2   B ŁEBEK Alicja X JANISZEWSKI Kamil 3:2 (5:11, 6:11, 11:7, 11:6, 11:6) 1:1
3   C KOŁODZIEJ Ewa Y KIEROŃSKI Adam 1:3 (9:11, 4:11, 11:9, 5:11) 1:2
4   D SZTWIERTNIA Ilona Z BŁOCHO Przemysław 0:3 (8:11, 8:11, 9:11) 1:3
5   A ŚLIWA Alicja
SZTWIERTNIA Ilona
W KIEROŃSKI Adam
PUSHKAROV Kostyantyn
2:3 (6:11, 11:9, 13:11, 9:11, 8:11) 1:4
6   B KOŁODZIEJ Ewa
ŁEBEK Alicja
X JANISZEWSKI Kamil
BŁOCHO Przemysław
2:3 (6:11, 11:3, 11:4, 6:11, 6:11) 1:5
7   A ŚLIWA Alicja X JANISZEWSKI Kamil 3:2 (5:11, 11:9, 11:8, 9:11, 11:2) 2:5
8   B ŁEBEK Alicja W PUSHKAROV Kostyantyn 0:3 (4:11, 8:11, 9:11) 2:6
9   D SZTWIERTNIA Ilona Y KIEROŃSKI Adam 0:3 (4:11, 3:11, 6:11) 2:7
10   C KOŁODZIEJ Ewa Z BŁOCHO Przemysław 3:0 (11:5, 11:9, 14:12) 3:7
11   A ŚLIWA Alicja Y KIEROŃSKI Adam 1:3 (11:9, 4:11, 6:11, 5:11) 3:8
12   C KOŁODZIEJ Ewa W PUSHKAROV Kostyantyn 0:3 (11:13, 10:12, 9:11) 3:9
13   B ŁEBEK Alicja Z BŁOCHO Przemysław 3:1 (12:10, 9:11, 15:13, 11:3) 4:9
14   D SZTWIERTNIA Ilona X JANISZEWSKI Kamil 3:0 (11:6, 11:9, 11:4) 5:9
2018-01-13 17:00 77 UKS „Orkan” SP 5 Nowy Targ - KS „Podwawelski” Kraków II 7:7 tak
1   A SUBIK Filip W JANIK Angelika 1:3 (11:8, 8:11, 12:14, 10:12) 0:1
2   B WALICZEK Wojciech X BOCHENEK Mariusz 3:0 (11:7, 11:5, 11:8) 1:1
3   C OBROCHTA Piotr Y BIEL Jakub 1:3 (11:4, 7:11, 10:12, 7:11) 1:2
4   D WOLSKI Tomasz Z PIETRZAK Agnieszka 3:0 (11:8, 11:8, 11:7) 2:2
5   A WOLSKI Tomasz
SUBIK Filip
W JANIK Angelika
PIETRZAK Agnieszka
2:3 (11:7, 10:12, 11:8, 10:12, 8:11) 2:3
6   B OBROCHTA Piotr
WALICZEK Wojciech
X BIEL Jakub
MOREK Radosław
1:3 (5:11, 11:13, 11:9, 7:11) 2:4
7   A SUBIK Filip X BOCHENEK Mariusz 3:2 (11:6, 8:11, 11:7, 13:15, 11:8) 3:4
8   B WALICZEK Wojciech W JANIK Angelika 0:3 (11:13, 10:12, 8:11) 3:5
9   D WOLSKI Tomasz Y BIEL Jakub 3:2 (11:4, 6:11, 9:11, 11:6, 13:11) 4:5
10   C OBROCHTA Piotr Z PIETRZAK Agnieszka 3:2 (11:5, 9:11, 11:6, 7:11, 11:7) 5:5
11   A SUBIK Filip Y BIEL Jakub 3:2 (11:8, 17:19, 11:6, 8:11, 12:10) 6:5
12   C OBROCHTA Piotr W JANIK Angelika 2:3 (11:2, 11:3, 8:11, 9:11, 6:11) 6:6
13   B WALICZEK Wojciech Z PIETRZAK Agnieszka 1:3 (11:9, 4:11, 9:11, 9:11) 6:7
14   D WOLSKI Tomasz X MOREK Radosław 3:1 (11:8, 7:11, 11:7, 11:6) 7:7
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13
Drużyna „Dorbud-Rokicie” Szczytniki przekazała miejsce w rozgrywkach KS „Bronowianka” Kraków II.
Drużyna LUKS „Galux” Skrzyszów II przekazała miejsce w rozgrywkach KS „Bronowianka” Kraków III.
Dokumenty do pobrania: Protokół meczu | Regulamin | Terminarz I rundy