III liga mężczyzn => Runda zasadnicza
Runda: 1, Numer kolejki: 9
Data kolejki ligowej: 2017-12-10
Termin Numer
meczu
Mecz
A-X
Wynik Wer.
2017-12-20 18:00 57 KS „Gorce” Nowy Targ II - KS „Bronowianka” Kraków III 6:8 tak
1   A KOWALKOWSKI Maciej W JABŁOŃSKI Paweł 1:3 (8:11, 11:13, 11:8, 10:12) 0:1
2   B KRÓLIKOWSKI Bartosz X BOGACZ Wojciech 3:1 (8:11, 11:7, 15:13, 11:7) 1:1
3   C KOWALCZYK Zuzanna Y GÓRECKI Wojciech 0:3 (5:11, 10:12, 6:11) 1:2
4   D GARB Aleksandra Z OLCZAK Mariusz 3:2 (16:14, 8:11, 11:7, 6:11, 11:9) 2:2
5   A GARB Aleksandra
KOWALCZYK Zuzanna
W GÓRECKI Wojciech
JABŁOŃSKI Paweł
3:1 (9:11, 13:11, 11:8, 11:8) 3:2
6   B KRÓLIKOWSKI Bartosz
KOWALKOWSKI Maciej
X BOGACZ Wojciech
KNAGA Łukasz
1:3 (11:5, 9:11, 10:12, 9:11) 3:3
7   A KOWALKOWSKI Maciej X BOGACZ Wojciech 1:3 (5:11, 6:11, 11:9, 8:11) 3:4
8   B KRÓLIKOWSKI Bartosz W JABŁOŃSKI Paweł 3:0 (11:8, 11:6, 11:9) 4:4
9   D GARB Aleksandra Y GÓRECKI Wojciech 0:3 (5:11, 13:15, 7:11) 4:5
10   C KOWALCZYK Zuzanna Z OLCZAK Mariusz 1:3 (11:8, 7:11, 9:11, 8:11) 4:6
11   A KOWALKOWSKI Maciej Y GÓRECKI Wojciech 0:3 (4:11, 9:11, 9:11) 4:7
12   C KOWALCZYK Zuzanna W KNAGA Łukasz 2:3 (11:6, 9:11, 9:11, 11:6, 6:11) 4:8
13   B KRÓLIKOWSKI Bartosz Z OLCZAK Mariusz 3:0 (11:1, 11:8, 11:3) 5:8
14   D GARB Aleksandra X BOGACZ Wojciech 3:1 (11:8, 11:3, 9:11, 11:6) 6:8
2017-12-09 17:00 58 GSWAL „Bogdański” Grybów - KS „Spektrum-Karpol” Słopnice II 3:11 tak
1   A GŁÓWCZYK Jan W BOLSĘGA Paweł 2:3 (11:9, 7:11, 13:11, 7:11, 5:11) 0:1
2   B URBAN Mariusz X MATUSIAK Łukasz 0:3 (3:11, 8:11, 5:11) 0:2
3   C MÓL Marcin Y PACH Łukasz 3:2 (10:12, 11:8, 3:11, 11:5, 11:5) 1:2
4   D NOWAK Marcin Z SOBCZAK Krzysztof 2:3 (7:11, 11:8, 10:12, 11:8, 7:11) 1:3
5   A GŁÓWCZYK Jan
URBAN Mariusz
W SOBCZAK Krzysztof
PACH Łukasz
0:3 (9:11, 7:11, 7:11) 1:4
6   B NOWAK Marcin
MÓL Marcin
X MATUSIAK Łukasz
BOLSĘGA Henryk
3:2 (7:11, 11:8, 9:11, 11:9, 11:8) 2:4
7   A GŁÓWCZYK Jan X MATUSIAK Łukasz 1:3 (5:11, 11:8, 9:11, 9:11) 2:5
8   B URBAN Mariusz W BOLSĘGA Paweł 0:3 (6:11, 4:11, 8:11) 2:6
9   D NOWAK Marcin Y PACH Łukasz 1:3 (11:6, 9:11, 8:11, 9:11) 2:7
10   C MÓL Marcin Z SOBCZAK Krzysztof 3:2 (11:5, 5:11, 9:11, 11:8, 11:7) 3:7
11   A GŁÓWCZYK Jan Y PACH Łukasz 2:3 (11:9, 8:11, 8:11, 11:7, 3:11) 3:8
12   C MÓL Marcin W BOLSĘGA Paweł 0:3 (9:11, 10:12, 8:11) 3:9
13   B URBAN Mariusz Z SOBCZAK Krzysztof 1:3 (11:5, 4:11, 5:11, 5:11) 3:10
14   D NOWAK Marcin X MATUSIAK Łukasz 2:3 (11:9, 7:11, 8:11, 11:8, 6:11) 3:11
2017-12-10 11:00 59 KS „Start” Nowy Sącz - MKS KSOS Kraków 4:10 tak
1   A TROJANOWSKI Adrian W KONSTANTYN Paweł 1:3 (6:11, 2:11, 12:10, 9:11) 0:1
2   B TROJANOWSKI Kamil X RADEK Arkadiusz 0:3 (7:11, 5:11, 7:11) 0:2
3   C MACIUSZEK Wiesław Y UTYLSKI Filip 0:3 (8:11, 10:12, 9:11) 0:3
4   D BORKOWSKI Marek Z ZAJĄC Jacek 3:1 (11:8, 9:11, 11:9, 11:6) 1:3
5   A BORKOWSKI Marek
TROJANOWSKI Kamil
W ZAJĄC Jacek
RADEK Arkadiusz
1:3 (8:11, 11:5, 10:12, 9:11) 1:4
6   B MACIUSZEK Wiesław
TROJANOWSKI Adrian
X UTYLSKI Filip
KONSTANTYN Paweł
3:1 (11:9, 5:11, 11:5, 11:6) 2:4
7   A TROJANOWSKI Adrian X RADEK Arkadiusz 2:3 (3:11, 12:10, 11:4, 12:14, 5:11) 2:5
8   B TROJANOWSKI Kamil W KONSTANTYN Paweł 3:1 (11:6, 12:14, 11:7, 11:9) 3:5
9   D BORKOWSKI Marek Y UTYLSKI Filip 0:3 (7:11, 4:11, 8:11) 3:6
10   C MACIUSZEK Wiesław Z ZAJĄC Jacek 2:3 (11:9, 9:11, 11:8, 8:11, 8:11) 3:7
11   A TROJANOWSKI Adrian Y UTYLSKI Filip 0:3 (5:11, 6:11, 9:11) 3:8
12   C MACIUSZEK Wiesław W KONSTANTYN Paweł 0:3 (11:13, 8:11, 8:11) 3:9
13   B TROJANOWSKI Kamil Z ZAJĄC Jacek 3:0 (13:11, 12:10, 11:6) 4:9
14   D BORKOWSKI Marek X RADEK Arkadiusz 1:3 (9:11, 11:3, 4:11, 5:11) 4:10
2017-12-10 10:30 60 „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie - MKS „Skawa” Wadowice 6:8 tak
1   A BRUZDA Rafał W GOŁDA Gabriel 1:3 (5:11, 6:11, 11:7, 9:11) 0:1
2   B NALEPA Maciej X PIETRAŃCZYK Jakub 2:3 (8:11, 11:6, 7:11, 11:8, 7:11) 0:2
3   C PIĄSTKA Michał Y PALACZ Mirosław 0:3 (9:11, 6:11, 4:11) 0:3
4   D ZIMNICKI Tomasz Z JURZAK Łukasz 3:2 (7:11, 11:6, 11:6, 4:11, 13:11) 1:3
5   A PIĄSTKA Michał
BRUZDA Rafał
W PALACZ Mirosław
JURZAK Łukasz
2:3 (6:11, 11:6, 4:11, 11:9, 9:11) 1:4
6   B ZIMNICKI Tomasz
NALEPA Maciej
X GOŁDA Gabriel
PIETRAŃCZYK Jakub
3:2 (11:8, 11:9, 9:11, 9:11, 11:5) 2:4
7   A BRUZDA Rafał X PIETRAŃCZYK Jakub 2:3 (11:6, 11:8, 11:13, 7:11, 8:11) 2:5
8   B NALEPA Maciej W GOŁDA Gabriel 0:3 (6:11, 8:11, 6:11) 2:6
9   D ZIMNICKI Tomasz Y PALACZ Mirosław 3:2 (12:10, 8:11, 10:12, 11:6, 11:5) 3:6
10   C PIĄSTKA Michał Z JURZAK Łukasz 2:3 (5:11, 12:10, 11:8, 6:11, 6:11) 3:7
11   A BRUZDA Rafał Y PALACZ Mirosław 0:3 (3:11, 9:11, 3:11) 3:8
12   C PIĄSTKA Michał W GOŁDA Gabriel 3:2 (12:10, 6:11, 9:11, 11:5, 11:8) 4:8
13   B NALEPA Maciej Z JURZAK Łukasz 3:1 (7:11, 11:4, 11:5, 11:7) 5:8
14   D ZIMNICKI Tomasz X PIETRAŃCZYK Jakub 3:2 (10:12, 11:13, 11:7, 11:4, 11:4) 6:8
2017-12-03 17:00 61 „Semarch-Podwawelski” Kraków III - UKS „Villa Verde” Olesno II 3:11 tak
1   A KLUZEK Grzegorz W PUSHKAROV Kostyantyn 0:3 (6:11, 5:11, 7:11) 0:1
2   B ZALEWSKI Krzysztof X BŁOCHO Przemysław 1:3 (11:6, 3:11, 9:11, 4:11) 0:2
3   C RAPUTA Tomasz Y KIEROŃSKI Adam 0:3 (12:14, 9:11, 11:13) 0:3
4   D KLUZEK Sławomir Z JANISZEWSKI Kamil 2:3 (11:6, 8:11, 12:14, 11:8, 7:11) 0:4
5   A RAPUTA Tomasz
KLUZEK Sławomir
W JANISZEWSKI Kamil
BŁOCHO Przemysław
2:3 (11:7, 8:11, 11:6, 9:11, 15:17) 0:5
6   B ZALEWSKI Krzysztof
KLUZEK Grzegorz
X KIEROŃSKI Adam
PUSHKAROV Kostyantyn
1:3 (7:11, 11:7, 5:11, 5:11) 0:6
7   A KLUZEK Grzegorz X BŁOCHO Przemysław 1:3 (5:11, 11:3, 8:11, 7:11) 0:7
8   B ZALEWSKI Krzysztof W PUSHKAROV Kostyantyn 0:3 (7:11, 3:11, 5:11) 0:8
9   D KLUZEK Sławomir Y KIEROŃSKI Adam 3:0 (12:10, 11:3, 11:6) 1:8
10   C RAPUTA Tomasz Z JANISZEWSKI Kamil 3:0 (11:6, 11:5, 11:9) 2:8
11   A KLUZEK Grzegorz Y KIEROŃSKI Adam 1:3 (6:11, 7:11, 11:9, 4:11) 2:9
12   C RAPUTA Tomasz W PUSHKAROV Kostyantyn 0:3 (7:11, 10:12, 1:11) 2:10
13   B ZALEWSKI Krzysztof Z JANISZEWSKI Kamil 1:3 (7:11, 11:13, 11:6, 8:11) 2:11
14   D KLUZEK Sławomir X BŁOCHO Przemysław 3:1 (13:11, 11:3, 8:11, 11:9) 3:11
2018-01-11 17:30 62 UKS „Płomień” Limanowa II - KS „Podwawelski” Kraków II 9:5 tak
1   A SAWCZAK Miłosz(j) W PIETRZAK Agnieszka 1:3 (9:11, 7:11, 11:9, 8:11) 0:1
2   B GOLONKA Albert X MOREK Radosław 3:0 (11:7, 11:6, 11:6) 1:1
3   C SUŁKOWSKI Karol Y JANIK Angelika 3:0 (12:10, 11:5, 11:3) 2:1
4   D KOSMAL Kinga Z BIEL Jakub 1:3 (12:10, 9:11, 8:11, 2:11) 2:2
5   A SAWCZAK Miłosz(j)
SUŁKOWSKI Karol
W JANIK Angelika
PIETRZAK Agnieszka
3:0 (11:4, 11:9, 11:8) 3:2
6   B KOSMAL Kinga
GOLONKA Albert
X BIEL Jakub
MOREK Radosław
2:3 (11:7, 12:14, 11:7, 7:11, 9:11) 3:3
7   A SAWCZAK Miłosz(j) X MOREK Radosław 3:0 (11:6, 11:9, 11:8) 4:3
8   B GOLONKA Albert W PIETRZAK Agnieszka 3:0 (11:5, 11:4, 11:6) 5:3
9   D KOSMAL Kinga Y JANIK Angelika 0:3 (4:11, 8:11, 9:11) 5:4
10   C SUŁKOWSKI Karol Z BIEL Jakub 3:0 (11:3, 11:6, 14:12) 6:4
11   A SAWCZAK Miłosz(j) Y JANIK Angelika 2:3 (11:13, 11:8, 9:11, 13:11, 8:11) 6:5
12   C SUŁKOWSKI Karol W PIETRZAK Agnieszka 3:0 (11:7, 11:3, 11:7) 7:5
13   B GOLONKA Albert Z BIEL Jakub 3:0 (11:6, 11:6, 16:14) 8:5
14   D KOSMAL Kinga X MOREK Radosław 3:0 (11:9, 11:3, 11:8) 9:5
2017-12-09 16:00 63 KS „Bronowianka” Kraków II - UKS „Orkan” SP 5 Nowy Targ 9:5 tak
1   A PĘK Karolina W SUBIK Filip 3:2 (13:11, 5:11, 6:11, 11:7, 11:5) 1:0
2   B KOŁODZIEJ Ewa X WALICZEK Wojciech 1:3 (9:11, 7:11, 11:3, 9:11) 1:1
3   C ŚLIWA Alicja Y OBROCHTA Piotr 3:1 (11:8, 4:11, 11:7, 11:7) 2:1
4   D ŁEBEK Alicja Z WOLSKI Tomasz 0:3 (7:11, 9:11, 8:11) 2:2
5   A ŚLIWA Alicja
PĘK Karolina
W OBROCHTA Piotr
WALICZEK Wojciech
3:1 (9:11, 11:7, 11:4, 11:8) 3:2
6   B KOŁODZIEJ Ewa
ŁEBEK Alicja
X WOLSKI Tomasz
SUBIK Filip
1:3 (9:11, 6:11, 12:10, 6:11) 3:3
7   A PĘK Karolina X WALICZEK Wojciech 3:0 (11:6, 11:6, 11:9) 4:3
8   B KOŁODZIEJ Ewa W SUBIK Filip 1:3 (8:11, 11:9, 8:11, 9:11) 4:4
9   D ŁEBEK Alicja Y OBROCHTA Piotr 3:1 (3:11, 12:10, 11:3, 11:5) 5:4
10   C ŚLIWA Alicja Z WOLSKI Tomasz 3:0 (11:9, 11:5, 11:5) 6:4
11   A PĘK Karolina Y OBROCHTA Piotr 3:2 (11:9, 7:11, 11:7, 9:11, 11:7) 7:4
12   C ŚLIWA Alicja W SUBIK Filip 3:0 (11:7, 11:8, 11:6) 8:4
13   B KOŁODZIEJ Ewa Z WOLSKI Tomasz 3:0 (11:8, 11:7, 11:6) 9:4
14   D ŁEBEK Alicja X WALICZEK Wojciech 0:3 (14:16, 8:11, 8:11) 9:5
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13
Drużyna „Dorbud-Rokicie” Szczytniki przekazała miejsce w rozgrywkach KS „Bronowianka” Kraków II.
Drużyna LUKS „Galux” Skrzyszów II przekazała miejsce w rozgrywkach KS „Bronowianka” Kraków III.