III liga mężczyzn => Runda zasadnicza
Runda: 1, Numer kolejki: 8
Data kolejki ligowej: 2017-12-03
Termin Numer
meczu
Mecz
A-X
Wynik Wer.
2017-11-28 17:30 50 KS „Bronowianka” Kraków III - KS „Bronowianka” Kraków II 6:8 tak
1   A JABŁOŃSKI Paweł W PĘK Karolina 2:3 (8:11, 11:9, 11:6, 8:11, 9:11) 0:1
2   B BOGACZ Wojciech X KOŁODZIEJ Ewa 2:3 (11:9, 11:8, 12:14, 9:11, 8:11) 0:2
3   C GÓRECKI Wojciech Y ŚLIWA Alicja 3:1 (11:9, 9:11, 12:10, 11:7) 1:2
4   D OLCZAK Mariusz Z ŁEBEK Alicja 2:3 (3:11, 13:11, 11:6, 4:11, 7:11) 1:3
5   A JABŁOŃSKI Paweł
OLCZAK Mariusz
W ŚLIWA Alicja
PĘK Karolina
3:2 (13:11, 7:11, 8:11, 11:7, 11:3) 2:3
6   B GÓRECKI Wojciech
BOGACZ Wojciech
X KOŁODZIEJ Ewa
ŁEBEK Alicja
1:3 (16:18, 9:11, 11:7, 11:13) 2:4
7   A JABŁOŃSKI Paweł X KOŁODZIEJ Ewa 2:3 (14:16, 11:7, 9:11, 11:4, 5:11) 2:5
8   B BOGACZ Wojciech W PĘK Karolina 0:3 (9:11, 9:11, 7:11) 2:6
9   D OLCZAK Mariusz Y ŚLIWA Alicja 0:3 (6:11, 10:12, 9:11) 2:7
10   C GÓRECKI Wojciech Z ŁEBEK Alicja 3:0 (11:8, 11:6, 13:11) 3:7
11   A JABŁOŃSKI Paweł Y ŚLIWA Alicja 3:2 (16:14, 8:11, 14:12, 6:11, 11:9) 4:7
12   C GÓRECKI Wojciech W PĘK Karolina 3:1 (11:9, 11:4, 7:11, 11:5) 5:7
13   B BOGACZ Wojciech Z ŁEBEK Alicja 3:2 (9:11, 11:8, 9:11, 11:8, 11:5) 6:7
14   D OLCZAK Mariusz X KOŁODZIEJ Ewa 1:3 (5:11, 11:8, 11:13, 2:11) 6:8
2017-12-30 14:00 51 UKS „Orkan” SP 5 Nowy Targ - UKS „Płomień” Limanowa II 7:7 tak
1   A NĘDZA-KUBINIEC Tomasz W GOLONKA Albert 2:3 (6:11, 11:9, 5:11, 11:7, 8:11) 0:1
2   B WALICZEK Wojciech X SUŁKOWSKI Karol 1:3 (14:16, 9:11, 11:8, 8:11) 0:2
3   C SUBIK Filip Y SAWCZAK Miłosz(j) 3:2 (7:11, 8:11, 11:6, 11:6, 11:8) 1:2
4   D OBROCHTA Piotr Z KOSMAL Kinga 1:3 (9:11, 11:5, 8:11, 9:11) 1:3
5   A SUBIK Filip
WALICZEK Wojciech
W SAWCZAK Miłosz(j)
SUŁKOWSKI Karol
3:2 (11:6, 11:9, 12:14, 9:11, 11:6) 2:3
6   B OBROCHTA Piotr
NĘDZA-KUBINIEC Tomasz
X KOSMAL Kinga
GOLONKA Albert
0:3 (10:12, 5:11, 10:12) 2:4
7   A NĘDZA-KUBINIEC Tomasz X SUŁKOWSKI Karol 3:0 (11:8, 11:7, 11:8) 3:4
8   B WALICZEK Wojciech W GOLONKA Albert 0:3 (7:11, 9:11, 1:11) 3:5
9   D OBROCHTA Piotr Y SAWCZAK Miłosz(j) 3:0 (11:5, 14:12, 11:7) 4:5
10   C SUBIK Filip Z KOSMAL Kinga 3:0 (11:9, 11:6, 11:6) 5:5
11   A NĘDZA-KUBINIEC Tomasz Y SAWCZAK Miłosz(j) 0:3 (3:11, 10:12, 7:11) 5:6
12   C SUBIK Filip W GOLONKA Albert 3:1 (11:7, 12:10, 14:16, 12:10) 6:6
13   B WALICZEK Wojciech Z KOSMAL Kinga 2:3 (4:11, 11:6, 11:1, 11:13, 8:11) 6:7
14   D OBROCHTA Piotr X SUŁKOWSKI Karol 3:1 (4:11, 11:3, 11:6, 11:3) 7:7
2018-01-24 19:30 52 KS „Podwawelski” Kraków II - „Semarch-Podwawelski” Kraków III 9:5 tak
1   A PIETRZAK Agnieszka W BIAŁY Sebastian 3:1 (11:8, 12:14, 11:6, 11:4) 1:0
2   B MOREK Radosław X ZALEWSKI Krzysztof 1:3 (11:6, 3:11, 9:11, 1:11) 1:1
3   C BIEL Jakub Y KLUZEK Sławomir 0:3 (4:11, 8:11, 9:11) 1:2
4   D JANIK Angelika Z RAPUTA Tomasz 3:0 (11:7, 11:7, 11:4) 2:2
5   A JANIK Angelika
PIETRZAK Agnieszka
W RAPUTA Tomasz
KLUZEK Sławomir
3:1 (10:12, 11:7, 11:7, 11:7) 3:2
6   B BIEL Jakub
MOREK Radosław
X ZALEWSKI Krzysztof
BIAŁY Sebastian
3:1 (11:9, 6:11, 14:12, 11:5) 4:2
7   A PIETRZAK Agnieszka X ZALEWSKI Krzysztof 3:2 (11:7, 7:11, 14:16, 11:9, 11:9) 5:2
8   B MOREK Radosław W KLUZEK Grzegorz 3:2 (4:11, 12:10, 11:5, 10:12, 11:7) 6:2
9   D JANIK Angelika Y KLUZEK Sławomir 3:1 (11:7, 7:11, 11:9, 11:4) 7:2
10   C BIEL Jakub Z RAPUTA Tomasz 0:3 (5:11, 10:12, 8:11) 7:3
11   A PIETRZAK Agnieszka Y KLUZEK Sławomir 1:3 (5:11, 11:9, 5:11, 9:11) 7:4
12   C BIEL Jakub W KLUZEK Grzegorz 3:1 (11:7, 9:11, 11:9, 11:9) 8:4
13   B MOREK Radosław Z RAPUTA Tomasz 0:3 (4:11, 11:13, 8:11) 8:5
14   D JANIK Angelika X ZALEWSKI Krzysztof 3:1 (11:5, 11:7, 9:11, 12:10) 9:5
2017-12-03 11:00 53 UKS „Villa Verde” Olesno II - „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie 13:1 tak
1   A PUSHKAROV Kostyantyn W ZIMNICKI Tomasz 3:2 (11:5, 11:5, 9:11, 8:11, 11:6) 1:0
2   B BŁOCHO Przemysław X NALEPA Maciej 3:1 (8:11, 11:4, 11:6, 11:6) 2:0
3   C KIEROŃSKI Adam Y PORĄBKA Dariusz 3:0 (11:2, 11:3, 11:3) 3:0
4   D JANISZEWSKI Kamil Z BRUZDA Rafał 3:2 (7:11, 9:11, 11:5, 11:9, 11:7) 4:0
5   A KIEROŃSKI Adam
PUSHKAROV Kostyantyn
W NALEPA Maciej
BRUZDA Rafał
3:0 (11:4, 11:7, 11:3) 5:0
6   B JANISZEWSKI Kamil
BŁOCHO Przemysław
X PORĄBKA Dariusz
ZIMNICKI Tomasz
3:0 (11:9, 11:6, 11:4) 6:0
7   A PUSHKAROV Kostyantyn X NALEPA Maciej 3:0 (11:9, 12:10, 11:7) 7:0
8   B BŁOCHO Przemysław W ZIMNICKI Tomasz 3:2 (5:11, 12:10, 11:7, 7:11, 11:6) 8:0
9   D JANISZEWSKI Kamil Y PORĄBKA Dariusz 3:1 (11:7, 11:4, 9:11, 11:2) 9:0
10   C KIEROŃSKI Adam Z BRUZDA Rafał 3:1 (11:9, 12:10, 12:14, 12:10) 10:0
11   A PUSHKAROV Kostyantyn Y PORĄBKA Dariusz 3:0 (11:6, 11:6, 11:3) 11:0
12   C KIEROŃSKI Adam W ZIMNICKI Tomasz 3:1 (11:5, 11:13, 11:3, 11:4) 12:0
13   B BŁOCHO Przemysław Z BRUZDA Rafał 3:1 (11:6, 11:8, 5:11, 11:4) 13:0
14   D JANISZEWSKI Kamil X NALEPA Maciej 0:3 (9:11, 11:13, 5:11) 13:1
2017-12-01 19:00 54 MKS „Skawa” Wadowice - KS „Start” Nowy Sącz 9:5 tak
1   A GOŁDA Gabriel W TROJANOWSKI Adrian 3:1 (11:7, 11:1, 11:13, 11:7) 1:0
2   B PIETRAŃCZYK Jakub X TROJANOWSKI Kamil 0:3 (5:11, 3:11, 7:11) 1:1
3   C JURZAK Łukasz Y MACIUSZEK Wiesław 3:0 (11:4, 11:8, 11:7) 2:1
4   D PALACZ Mirosław Z BORKOWSKI Marek 3:2 (4:11, 11:4, 8:11, 11:8, 11:7) 3:1
5   A GOŁDA Gabriel
PIETRAŃCZYK Jakub
W MACIUSZEK Wiesław
TROJANOWSKI Adrian
0:3 (10:12, 9:11, 10:12) 3:2
6   B PALACZ Mirosław
JURZAK Łukasz
X BORKOWSKI Marek
TROJANOWSKI Kamil
3:1 (6:11, 11:9, 13:11, 11:5) 4:2
7   A GOŁDA Gabriel X TROJANOWSKI Kamil 2:3 (8:11, 11:8, 11:6, 10:12, 5:11) 4:3
8   B PIETRAŃCZYK Jakub W TROJANOWSKI Adrian 1:3 (11:8, 9:11, 7:11, 9:11) 4:4
9   D PALACZ Mirosław Y MACIUSZEK Wiesław 3:1 (7:11, 11:5, 12:10, 11:5) 5:4
10   C JURZAK Łukasz Z BORKOWSKI Marek 2:3 (5:11, 9:11, 11:8, 11:8, 6:11) 5:5
11   A GOŁDA Gabriel Y MACIUSZEK Wiesław 3:1 (6:11, 11:6, 11:7, 11:9) 6:5
12   C JURZAK Łukasz W TROJANOWSKI Adrian 3:1 (11:5, 8:11, 15:13, 11:4) 7:5
13   B PIETRAŃCZYK Jakub Z BORKOWSKI Marek 3:1 (6:11, 11:6, 11:7, 11:9) 8:5
14   D PALACZ Mirosław X TROJANOWSKI Kamil 3:1 (5:11, 11:6, 11:7, 12:10) 9:5
2017-12-02 14:00 55 MKS KSOS Kraków - GSWAL „Bogdański” Grybów 11:3 tak
1   A PEREK Nikodem W NOWAK Marcin 3:1 (10:12, 11:8, 11:7, 11:8) 1:0
2   B ZAJĄC Jacek X URBAN Mariusz 3:1 (11:7, 11:7, 13:15, 11:4) 2:0
3   C RADEK Arkadiusz Y WAZ Józef 3:0 (11:3, 11:2, 13:11) 3:0
4   D UTYLSKI Filip Z MÓL Marcin 3:0 (11:9, 11:8, 11:8) 4:0
5   A ZAJĄC Jacek
RADEK Arkadiusz
W WAZ Józef
URBAN Mariusz
3:1 (11:4, 11:9, 9:11, 11:8) 5:0
6   B UTYLSKI Filip
PEREK Nikodem
X NOWAK Marcin
MÓL Marcin
3:1 (11:8, 12:14, 11:8, 15:13) 6:0
7   A PEREK Nikodem X URBAN Mariusz 3:0 (11:9, 11:9, 11:5) 7:0
8   B ZAJĄC Jacek W NOWAK Marcin 0:3 (9:11, 6:11, 7:11) 7:1
9   D UTYLSKI Filip Y WAZ Józef 3:0 (11:5, 11:9, 11:3) 8:1
10   C RADEK Arkadiusz Z MÓL Marcin 3:1 (11:6, 11:9, 8:11, 11:9) 9:1
11   A PEREK Nikodem Y WAZ Józef 3:0 (11:7, 11:2, 11:6) 10:1
12   C RADEK Arkadiusz W NOWAK Marcin 1:3 (7:11, 9:11, 11:8, 8:11) 10:2
13   B ZAJĄC Jacek Z MÓL Marcin 0:3 (9:11, 4:11, 6:11) 10:3
14   D UTYLSKI Filip X URBAN Mariusz 3:0 (11:6, 11:8, 12:10) 11:3
2017-12-01 18:00 56 KS „Spektrum-Karpol” Słopnice II - KS „Gorce” Nowy Targ II 10:4 tak
1   A BOLSĘGA Paweł W KOWALKOWSKI Maciej 3:0 (11:9, 12:10, 13:11) 1:0
2   B PACH Łukasz X KRÓLIKOWSKI Bartosz 3:2 (11:9, 11:9, 2:11, 3:11, 12:10) 2:0
3   C SOBCZAK Krzysztof Y GARB Aleksandra 0:3 (7:11, 9:11, 8:11) 2:1
4   D MATUSIAK Łukasz Z KOWALCZYK Zuzanna 3:0 (11:6, 11:7, 11:6) 3:1
5   A BOLSĘGA Paweł
MATUSIAK Łukasz
W KRÓLIKOWSKI Bartosz
KOWALKOWSKI Maciej
3:1 (6:11, 11:4, 11:6, 11:5) 4:1
6   B SOBCZAK Krzysztof
PACH Łukasz
X GARB Aleksandra
KOWALCZYK Zuzanna
2:3 (11:6, 8:11, 11:8, 7:11, 9:11) 4:2
7   A BOLSĘGA Paweł X KRÓLIKOWSKI Bartosz 3:0 (11:9, 11:7, 11:9) 5:2
8   B PACH Łukasz W KOWALKOWSKI Maciej 3:1 (6:11, 11:9, 11:6, 11:8) 6:2
9   D MATUSIAK Łukasz Y GARB Aleksandra 3:0 (11:5, 11:6, 14:12) 7:2
10   C SOBCZAK Krzysztof Z KOWALCZYK Zuzanna 1:3 (8:11, 11:8, 8:11, 8:11) 7:3
11   A BOLSĘGA Paweł Y GARB Aleksandra 3:2 (11:7, 11:8, 12:14, 11:13, 11:9) 8:3
12   C SOBCZAK Krzysztof W KOWALKOWSKI Maciej 3:1 (7:11, 11:8, 12:10, 11:6) 9:3
13   B PACH Łukasz Z KOWALCZYK Zuzanna 0:3 (9:11, 8:11, 5:11) 9:4
14   D MATUSIAK Łukasz X KRÓLIKOWSKI Bartosz 3:1 (11:3, 11:3, 4:11, 11:6) 10:4
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13
Drużyna „Dorbud-Rokicie” Szczytniki przekazała miejsce w rozgrywkach KS „Bronowianka” Kraków II.
Drużyna LUKS „Galux” Skrzyszów II przekazała miejsce w rozgrywkach KS „Bronowianka” Kraków III.