III liga mężczyzn => Runda zasadnicza
Runda: 1, Numer kolejki: 7
Data kolejki ligowej: 2017-11-26
Termin Numer
meczu
Mecz
A-X
Wynik Wer.
2017-11-24 18:00 43 KS „Spektrum-Karpol” Słopnice II - KS „Bronowianka” Kraków III 11:3 tak
1   A BOLSĘGA Paweł W GÓRECKI Wojciech 3:2 (11:9, 11:8, 6:11, 12:14, 11:3) 1:0
2   B SOBCZAK Krzysztof X OLCZAK Mariusz 3:2 (12:10, 7:11, 7:11, 11:6, 11:4) 2:0
3   C URBAŃSKI Adam Y JABŁOŃSKI Paweł 2:3 (11:9, 5:11, 7:11, 11:4, 7:11) 2:1
4   D MATUSIAK Łukasz Z WILK Roman 3:0 (11:3, 11:4, 11:6) 3:1
5   A BOLSĘGA Paweł
MATUSIAK Łukasz
W JABŁOŃSKI Paweł
OLCZAK Mariusz
3:1 (11:6, 11:8, 12:14, 11:3) 4:1
6   B SOBCZAK Krzysztof
URBAŃSKI Adam
X GÓRECKI Wojciech
WILK Roman
3:1 (11:7, 8:11, 11:6, 11:9) 5:1
7   A BOLSĘGA Paweł X OLCZAK Mariusz 3:1 (12:10, 11:8, 9:11, 11:7) 6:1
8   B SOBCZAK Krzysztof W GÓRECKI Wojciech 1:3 (11:13, 10:12, 11:2, 4:11) 6:2
9   D MATUSIAK Łukasz Y JABŁOŃSKI Paweł 3:2 (11:8, 11:8, 11:13, 11:13, 11:9) 7:2
10   C URBAŃSKI Adam Z WILK Roman 3:0 (11:4, 11:3, 11:7) 8:2
11   A BOLSĘGA Paweł Y JABŁOŃSKI Paweł 3:1 (11:7, 10:12, 12:10, 11:7) 9:2
12   C URBAŃSKI Adam W GÓRECKI Wojciech 1:3 (6:11, 11:13, 11:3, 7:11) 9:3
13   B SOBCZAK Krzysztof Z WILK Roman 3:0 (11:2, 11:4, 11:5) 10:3
14   D MATUSIAK Łukasz X OLCZAK Mariusz 3:1 (4:11, 11:5, 11:9, 14:12) 11:3
2017-11-29 18:30 44 KS „Gorce” Nowy Targ II - MKS KSOS Kraków 0:14 WO tak
Brak wyników szczegółowych dla tego meczu.
2017-11-24 19:00 45 GSWAL „Bogdański” Grybów - MKS „Skawa” Wadowice 5:9 tak
1   A NOWAK Marcin W GOŁDA Gabriel 2:3 (11:6, 10:12, 10:12, 11:9, 9:11) 0:1
2   B MÓL Marcin X JURZAK Łukasz 3:0 (11:7, 12:10, 11:5) 1:1
3   C GAŁUSZKA Mateusz Y PALACZ Mirosław 0:3 (5:11, 5:11, 3:11) 1:2
4   D GŁÓWCZYK Jan Z RUPA Robert 3:0 (12:10, 13:11, 11:3) 2:2
5   A GŁÓWCZYK Jan
GAŁUSZKA Mateusz
W PALACZ Mirosław
JURZAK Łukasz
0:3 (4:11, 2:11, 5:11) 2:3
6   B NOWAK Marcin
MÓL Marcin
X GOŁDA Gabriel
RUPA Robert
3:2 (11:4, 11:4, 8:11, 8:11, 11:7) 3:3
7   A NOWAK Marcin X JURZAK Łukasz 3:1 (12:10, 5:11, 11:6, 11:7) 4:3
8   B MÓL Marcin W GOŁDA Gabriel 1:3 (6:11, 11:5, 9:11, 9:11) 4:4
9   D GŁÓWCZYK Jan Y PALACZ Mirosław 1:3 (3:11, 8:11, 12:10, 3:11) 4:5
10   C GAŁUSZKA Mateusz Z RUPA Robert 0:3 (5:11, 10:12, 9:11) 4:6
11   A NOWAK Marcin Y PALACZ Mirosław 1:3 (7:11, 5:11, 11:5, 4:11) 4:7
12   C GAŁUSZKA Mateusz W GOŁDA Gabriel 0:3 (9:11, 3:11, 3:11) 4:8
13   B MÓL Marcin Z RUPA Robert 3:1 (11:5, 6:11, 11:4, 12:10) 5:8
14   D GŁÓWCZYK Jan X JURZAK Łukasz 0:3 (8:11, 6:11, 6:11) 5:9
2017-11-26 11:00 46 KS „Start” Nowy Sącz - UKS „Villa Verde” Olesno II 3:11 tak
1   A BORKOWSKI Marek W KIEROŃSKI Adam 0:3 (6:11, 5:11, 5:11) 0:1
2   B TROJANOWSKI Adrian X BŁOCHO Przemysław 2:3 (11:8, 8:11, 2:11, 11:7, 6:11) 0:2
3   C TROJANOWSKI Kamil Y PUSHKAROV Kostyantyn 1:3 (6:11, 8:11, 14:12, 11:13) 0:3
4   D MACIUSZEK Wiesław Z JANISZEWSKI Kamil 3:0 (11:9, 11:8, 11:4) 1:3
5   A MACIUSZEK Wiesław
TROJANOWSKI Adrian
W KIEROŃSKI Adam
PUSHKAROV Kostyantyn
0:3 (5:11, 8:11, 6:11) 1:4
6   B BORKOWSKI Marek
TROJANOWSKI Kamil
X JANISZEWSKI Kamil
BŁOCHO Przemysław
2:3 (11:8, 8:11, 11:13, 11:9, 10:12) 1:5
7   A BORKOWSKI Marek X BŁOCHO Przemysław 1:3 (11:5, 9:11, 6:11, 8:11) 1:6
8   B TROJANOWSKI Adrian W KIEROŃSKI Adam 0:3 (2:11, 4:11, 1:11) 1:7
9   D MACIUSZEK Wiesław Y PUSHKAROV Kostyantyn 1:3 (11:8, 8:11, 5:11, 5:11) 1:8
10   C TROJANOWSKI Kamil Z JANISZEWSKI Kamil 3:2 (9:11, 7:11, 11:4, 13:11, 11:7) 2:8
11   A BORKOWSKI Marek Y PUSHKAROV Kostyantyn 2:3 (7:11, 11:5, 8:11, 11:8, 11:13) 2:9
12   C TROJANOWSKI Kamil W KIEROŃSKI Adam 0:3 (1:11, 5:11, 3:11) 2:10
13   B TROJANOWSKI Adrian Z JANISZEWSKI Kamil 3:2 (9:11, 4:11, 11:2, 11:8, 11:6) 3:10
14   D MACIUSZEK Wiesław X BŁOCHO Przemysław 2:3 (11:9, 9:11, 5:11, 11:9, 6:11) 3:11
2017-11-26 10:30 47 „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie - KS „Podwawelski” Kraków II 7:7 tak
1   A ZIMNICKI Tomasz W BOCHENEK Mariusz 3:0 (11:8, 11:6, 11:6) 1:0
2   B BRUZDA Rafał X PIETRZAK Agnieszka 3:0 (11:8, 11:9, 11:8) 2:0
3   C WOJDYŁA Dominik Y BIEL Jakub 0:3 (10:12, 5:11, 6:11) 2:1
4   D NALEPA Maciej Z MOREK Radosław 3:0 (13:11, 11:4, 11:6) 3:1
5   A ZIMNICKI Tomasz
BRUZDA Rafał
W BIEL Jakub
BOCHENEK Mariusz
0:3 (8:11, 4:11, 3:11) 3:2
6   B WOJDYŁA Dominik
NALEPA Maciej
X PIETRZAK Agnieszka
MOREK Radosław
0:3 (9:11, 9:11, 8:11) 3:3
7   A ZIMNICKI Tomasz X PIETRZAK Agnieszka 3:1 (2:11, 11:8, 11:7, 11:8) 4:3
8   B BRUZDA Rafał W BOCHENEK Mariusz 0:3 (5:11, 6:11, 10:12) 4:4
9   D NALEPA Maciej Y BIEL Jakub 1:3 (4:11, 19:17, 3:11, 6:11) 4:5
10   C WOJDYŁA Dominik Z MOREK Radosław 3:2 (10:12, 11:9, 11:9, 4:11, 11:8) 5:5
11   A ZIMNICKI Tomasz Y BIEL Jakub 1:3 (15:13, 5:11, 12:14, 5:11) 5:6
12   C PORĄBKA Dariusz W BOCHENEK Mariusz 0:3 (9:11, 9:11, 3:11) 5:7
13   B BRUZDA Rafał Z MOREK Radosław 3:2 (9:11, 7:11, 11:8, 11:8, 11:8) 6:7
14   D NALEPA Maciej X PIETRZAK Agnieszka 3:0 (11:6, 11:4, 14:12) 7:7
2017-11-25 19:00 48 „Semarch-Podwawelski” Kraków III - UKS „Orkan” SP 5 Nowy Targ 6:8 tak
1   A ZALEWSKI Krzysztof W SUBIK Filip 2:3 (11:4, 9:11, 4:11, 11:7, 5:11) 0:1
2   B KLUZEK Grzegorz X NĘDZA-KUBINIEC Tomasz 1:3 (2:11, 9:11, 11:9, 6:11) 0:2
3   C RAPUTA Tomasz Y OBROCHTA Piotr 3:2 (11:9, 8:11, 11:8, 7:11, 11:8) 1:2
4   D KLUZEK Sławomir Z WOLSKI Tomasz 3:1 (14:12, 8:11, 11:7, 11:7) 2:2
5   A RAPUTA Tomasz
KLUZEK Sławomir
W WOLSKI Tomasz
SUBIK Filip
3:0 (11:4, 11:9, 12:10) 3:2
6   B ZALEWSKI Krzysztof
BIAŁY Sebastian
X OBROCHTA Piotr
NĘDZA-KUBINIEC Tomasz
2:3 (7:11, 5:11, 11:8, 11:8, 5:11) 3:3
7   A ZALEWSKI Krzysztof X NĘDZA-KUBINIEC Tomasz 0:3 (10:12, 10:12, 7:11) 3:4
8   B KLUZEK Grzegorz W SUBIK Filip 1:3 (5:11, 11:6, 4:11, 3:11) 3:5
9   D KLUZEK Sławomir Y OBROCHTA Piotr 0:3 (5:11, 9:11, 2:11) 3:6
10   C RAPUTA Tomasz Z WOLSKI Tomasz 3:1 (3:11, 11:6, 11:6, 11:9) 4:6
11   A ZALEWSKI Krzysztof Y OBROCHTA Piotr 1:3 (4:11, 11:8, 8:11, 5:11) 4:7
12   C RAPUTA Tomasz W SUBIK Filip 1:3 (7:11, 5:11, 11:7, 9:11) 4:8
13   B BIAŁY Sebastian Z WOLSKI Tomasz 3:2 (4:11, 9:11, 11:8, 15:13, 11:9) 5:8
14   D KLUZEK Sławomir X NĘDZA-KUBINIEC Tomasz 3:2 (12:10, 7:11, 6:11, 11:8, 11:8) 6:8
2017-12-10 11:00 49 UKS „Płomień” Limanowa II - KS „Bronowianka” Kraków II 8:6 tak
1   A MICHALCZYK Jakub W PĘK Karolina 3:1 (11:4, 11:9, 8:11, 12:10) 1:0
2   B SAWCZAK Miłosz(j) X ŁEBEK Alicja 3:1 (11:6, 10:12, 11:6, 11:6) 2:0
3   C KOSMAL Kinga Y ŚLIWA Alicja 0:3 (9:11, 6:11, 5:11) 2:1
4   D SUŁKOWSKI Karol Z KOŁODZIEJ Ewa 3:1 (12:10, 11:8, 9:11, 11:9) 3:1
5   A MICHALCZYK Jakub
SAWCZAK Miłosz(j)
W ŚLIWA Alicja
PĘK Karolina
3:1 (11:9, 11:7, 10:12, 12:10) 4:1
6   B KOSMAL Kinga
SUŁKOWSKI Karol
X KOŁODZIEJ Ewa
ŁEBEK Alicja
1:3 (10:12, 12:14, 11:6, 9:11) 4:2
7   A MICHALCZYK Jakub X ŁEBEK Alicja 3:0 (11:5, 11:9, 13:11) 5:2
8   B SAWCZAK Miłosz(j) W PĘK Karolina 2:3 (11:7, 9:11, 3:11, 12:10, 8:11) 5:3
9   D SUŁKOWSKI Karol Y ŚLIWA Alicja 3:1 (7:11, 11:4, 11:8, 12:10) 6:3
10   C KOSMAL Kinga Z KOŁODZIEJ Ewa 2:3 (12:10, 6:11, 11:6, 9:11, 6:11) 6:4
11   A MICHALCZYK Jakub Y ŚLIWA Alicja 3:1 (9:11, 14:12, 11:3, 11:8) 7:4
12   C KOSMAL Kinga W PĘK Karolina 0:3 (6:11, 6:11, 8:11) 7:5
13   B SAWCZAK Miłosz(j) Z KOŁODZIEJ Ewa 3:0 (12:10, 11:9, 11:5) 8:5
14   D SUŁKOWSKI Karol X ŁEBEK Alicja 0:3 (10:12, 9:11, 5:11) 8:6
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13
Drużyna „Dorbud-Rokicie” Szczytniki przekazała miejsce w rozgrywkach KS „Bronowianka” Kraków II.
Drużyna LUKS „Galux” Skrzyszów II przekazała miejsce w rozgrywkach KS „Bronowianka” Kraków III.