III liga mężczyzn => Runda zasadnicza
Runda: 1, Numer kolejki: 6
Data kolejki ligowej: 2017-11-19
Termin Numer
meczu
Mecz
A-X
Wynik Wer.
2018-01-25 17:00 36 KS „Bronowianka” Kraków III - UKS „Płomień” Limanowa II 8:6 tak
1   A JABŁOŃSKI Paweł W GOLONKA Albert 1:3 (11:8, 9:11, 7:11, 1:11) 0:1
2   B BOGACZ Wojciech X SAWCZAK Miłosz(j) 0:3 (9:11, 10:12, 6:11) 0:2
3   C OLCZAK Mariusz Y TWARÓG Mariusz 3:1 (9:11, 11:6, 11:6, 11:6) 1:2
4   D GÓRECKI Wojciech Z SUŁKOWSKI Karol 3:0 (11:3, 11:6, 11:5) 2:2
5   A GÓRECKI Wojciech
BOGACZ Wojciech
W TWARÓG Mariusz
GOLONKA Albert
0:3 (8:11, 3:11, 15:17) 2:3
6   B JABŁOŃSKI Paweł
OLCZAK Mariusz
X SAWCZAK Miłosz(j)
SUŁKOWSKI Karol
3:0 (11:8, 11:6, 11:9) 3:3
7   A JABŁOŃSKI Paweł X SAWCZAK Miłosz(j) 3:2 (4:11, 11:13, 11:5, 12:10, 11:8) 4:3
8   B BOGACZ Wojciech W GOLONKA Albert 0:3 (2:11, 5:11, 2:11) 4:4
9   D GÓRECKI Wojciech Y TWARÓG Mariusz 3:0 (11:9, 11:9, 11:5) 5:4
10   C OLCZAK Mariusz Z SUŁKOWSKI Karol 3:0 (11:6, 11:9, 11:9) 6:4
11   A JABŁOŃSKI Paweł Y TWARÓG Mariusz 3:2 (8:11, 11:9, 11:6, 9:11, 14:12) 7:4
12   C OLCZAK Mariusz W GOLONKA Albert 0:3 (9:11, 1:11, 10:12) 7:5
13   B BOGACZ Wojciech Z SUŁKOWSKI Karol 0:3 (9:11, 5:11, 6:11) 7:6
14   D GÓRECKI Wojciech X SAWCZAK Miłosz(j) 3:2 (11:8, 6:11, 8:11, 11:3, 11:3) 8:6
2017-11-18 13:00 37 KS „Bronowianka” Kraków II - „Semarch-Podwawelski” Kraków III 3:11 tak
1   A SYRDA Zuzanna W BIAŁY Sebastian 0:3 (5:11, 5:11, 7:11) 0:1
2   B ŚLIWA Alicja X ZALEWSKI Krzysztof 1:3 (13:11, 8:11, 6:11, 5:11) 0:2
3   C KOŁODZIEJ Ewa Y RAPUTA Tomasz 1:3 (8:11, 11:7, 7:11, 5:11) 0:3
4   D ŁEBEK Alicja Z KLUZEK Sławomir 2:3 (11:5, 6:11, 11:5, 12:14, 8:11) 0:4
5   A ŚLIWA Alicja
SYRDA Zuzanna
W RAPUTA Tomasz
KLUZEK Sławomir
0:3 (10:12, 5:11, 7:11) 0:5
6   B KOŁODZIEJ Ewa
ŁEBEK Alicja
X ZALEWSKI Krzysztof
KLUZEK Grzegorz
3:1 (13:15, 11:8, 11:8, 11:6) 1:5
7   A SYRDA Zuzanna X ZALEWSKI Krzysztof 0:3 (11:13, 7:11, 12:14) 1:6
8   B ŚLIWA Alicja W BIAŁY Sebastian 3:0 (11:6, 11:5, 11:3) 2:6
9   D ŁEBEK Alicja Y RAPUTA Tomasz 2:3 (11:9, 8:11, 9:11, 11:7, 10:12) 2:7
10   C KOŁODZIEJ Ewa Z KLUZEK Sławomir 0:3 (8:11, 5:11, 9:11) 2:8
11   A SYRDA Zuzanna Y RAPUTA Tomasz 0:3 (4:11, 6:11, 4:11) 2:9
12   C KOŁODZIEJ Ewa W KLUZEK Grzegorz 1:3 (11:9, 8:11, 4:11, 7:11) 2:10
13   B ŚLIWA Alicja Z KLUZEK Sławomir 3:2 (11:6, 10:12, 9:11, 11:4, 11:8) 3:10
14   D ŁEBEK Alicja X ZALEWSKI Krzysztof 1:3 (11:9, 7:11, 8:11, 7:11) 3:11
2017-11-18 12:00 38 UKS „Orkan” SP 5 Nowy Targ - „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie 7:7 tak
1   A SUBIK Filip W NALEPA Maciej 3:2 (7:11, 11:9, 11:7, 5:11, 11:8) 1:0
2   B WALICZEK Wojciech X WOJDYŁA Dominik 1:3 (10:12, 11:7, 8:11, 5:11) 1:1
3   C OBROCHTA Piotr Y BRUZDA Rafał 1:3 (9:11, 11:7, 11:13, 5:11) 1:2
4   D WOLSKI Tomasz Z ZIMNICKI Tomasz 1:3 (11:3, 10:12, 9:11, 6:11) 1:3
5   A OBROCHTA Piotr
NĘDZA-KUBINIEC Tomasz
W WOJDYŁA Dominik
NALEPA Maciej
3:0 (11:8, 11:9, 11:8) 2:3
6   B WOLSKI Tomasz
WALICZEK Wojciech
X ZIMNICKI Tomasz
BRUZDA Rafał
2:3 (11:7, 6:11, 11:4, 7:11, 10:12) 2:4
7   A SUBIK Filip X WOJDYŁA Dominik 3:2 (11:7, 11:8, 4:11, 9:11, 11:5) 3:4
8   B NĘDZA-KUBINIEC Tomasz W NALEPA Maciej 3:0 (12:10, 11:5, 13:11) 4:4
9   D WOLSKI Tomasz Y BRUZDA Rafał 3:2 (12:10, 6:11, 11:5, 9:11, 11:7) 5:4
10   C OBROCHTA Piotr Z ZIMNICKI Tomasz 1:3 (7:11, 11:4, 8:11, 8:11) 5:5
11   A SUBIK Filip Y BRUZDA Rafał 0:3 (3:11, 5:11, 5:11) 5:6
12   C OBROCHTA Piotr W NALEPA Maciej 1:3 (9:11, 11:9, 5:11, 12:14) 5:7
13   B NĘDZA-KUBINIEC Tomasz Z ZIMNICKI Tomasz 3:0 (11:8, 14:12, 11:4) 6:7
14   D WOLSKI Tomasz X WOJDYŁA Dominik 3:1 (11:4, 11:7, 7:11, 11:8) 7:7
2017-11-19 17:00 39 KS „Podwawelski” Kraków II - KS „Start” Nowy Sącz 10:4 tak
1   A PIETRZAK Agnieszka W BORKOWSKI Marek 3:1 (11:3, 5:11, 11:8, 11:6) 1:0
2   B JANIK Angelika X TROJANOWSKI Adrian 2:3 (11:6, 13:11, 9:11, 12:14, 12:14) 1:1
3   C MOREK Radosław Y TROJANOWSKI Kamil 3:2 (9:11, 11:6, 7:11, 11:9, 12:10) 2:1
4   D BIEL Jakub Z MACIUSZEK Wiesław 3:1 (11:9, 7:11, 11:8, 12:10) 3:1
5   A JANIK Angelika
PIETRZAK Agnieszka
W BORKOWSKI Marek
TROJANOWSKI Kamil
3:1 (11:5, 11:5, 1:11, 13:11) 4:1
6   B BIEL Jakub
MOREK Radosław
X MACIUSZEK Wiesław
TROJANOWSKI Adrian
2:3 (11:9, 11:13, 7:11, 11:5, 7:11) 4:2
7   A PIETRZAK Agnieszka X TROJANOWSKI Adrian 3:0 (11:6, 11:6, 12:10) 5:2
8   B JANIK Angelika W BORKOWSKI Marek 3:2 (11:8, 11:6, 6:11, 7:11, 11:9) 6:2
9   D BIEL Jakub Y TROJANOWSKI Kamil 3:2 (13:11, 11:13, 11:4, 8:11, 11:9) 7:2
10   C MOREK Radosław Z MACIUSZEK Wiesław 1:3 (11:9, 9:11, 1:11, 7:11) 7:3
11   A PIETRZAK Agnieszka Y TROJANOWSKI Kamil 3:0 (16:14, 11:5, 12:10) 8:3
12   C MOREK Radosław W BORKOWSKI Marek 2:3 (11:8, 13:15, 8:11, 11:9, 6:11) 8:4
13   B JANIK Angelika Z MACIUSZEK Wiesław 3:0 (11:8, 11:9, 11:4) 9:4
14   D BIEL Jakub X TROJANOWSKI Adrian 3:2 (3:11, 9:11, 11:9, 11:9, 11:9) 10:4
2017-11-18 16:00 40 UKS „Villa Verde” Olesno II - GSWAL „Bogdański” Grybów 13:1 tak
1   A PUSHKAROV Kostyantyn W KIEŁBASA Józef 3:0 (11:7, 11:6, 11:4) 1:0
2   B KIEROŃSKI Adam X URBAN Mariusz 3:0 (11:1, 11:5, 11:6) 2:0
3   C BŁOCHO Przemysław Y NOWAK Marcin 3:1 (6:11, 11:7, 11:8, 11:4) 3:0
4   D JANISZEWSKI Kamil Z MÓL Marcin 2:3 (11:7, 8:11, 11:3, 7:11, 7:11) 3:1
5   A KIEROŃSKI Adam
PUSHKAROV Kostyantyn
W KIEŁBASA Józef
URBAN Mariusz
3:1 (11:8, 8:11, 11:4, 11:8) 4:1
6   B JANISZEWSKI Kamil
BŁOCHO Przemysław
X NOWAK Marcin
MÓL Marcin
3:2 (11:6, 5:11, 11:13, 12:10, 11:9) 5:1
7   A PUSHKAROV Kostyantyn X URBAN Mariusz 3:0 (11:3, 11:9, 11:4) 6:1
8   B KIEROŃSKI Adam W KIEŁBASA Józef 3:0 (11:2, 11:6, 11:6) 7:1
9   D JANISZEWSKI Kamil Y NOWAK Marcin 3:1 (14:12, 5:11, 11:6, 11:9) 8:1
10   C BŁOCHO Przemysław Z MÓL Marcin 3:0 (11:9, 11:8, 11:8) 9:1
11   A PUSHKAROV Kostyantyn Y NOWAK Marcin 3:2 (9:11, 11:7, 6:11, 11:4, 11:8) 10:1
12   C BŁOCHO Przemysław W KIEŁBASA Józef 3:0 (13:11, 11:4, 11:3) 11:1
13   B KIEROŃSKI Adam Z MÓL Marcin 3:2 (11:13, 7:11, 11:6, 11:7, 11:8) 12:1
14   D JANISZEWSKI Kamil X URBAN Mariusz 3:1 (11:8, 11:13, 11:9, 11:5) 13:1
2017-12-03 11:00 41 MKS „Skawa” Wadowice - KS „Gorce” Nowy Targ II 12:2 tak
1   A GOŁDA Gabriel W KOWALKOWSKI Maciej 3:0 (11:8, 11:7, 11:9) 1:0
2   B JURZAK Łukasz X KRÓLIKOWSKI Bartosz 2:3 (5:11, 7:11, 11:8, 12:10, 7:11) 1:1
3   C PALACZ Mirosław Y GARB Aleksandra 3:0 (11:4, 11:2, 12:10) 2:1
4   D PIETRAŃCZYK Jakub Z KOWALCZYK Zuzanna 3:1 (7:11, 11:6, 11:8, 11:6) 3:1
5   A PALACZ Mirosław
JURZAK Łukasz
W KRÓLIKOWSKI Bartosz
KOWALKOWSKI Maciej
3:2 (8:11, 11:6, 8:11, 11:9, 11:4) 4:1
6   B GOŁDA Gabriel
PIETRAŃCZYK Jakub
X GARB Aleksandra
KOWALCZYK Zuzanna
0:3 (3:11, 9:11, 8:11) 4:2
7   A GOŁDA Gabriel X KRÓLIKOWSKI Bartosz 3:2 (14:12, 7:11, 11:7, 7:11, 11:6) 5:2
8   B JURZAK Łukasz W KOWALKOWSKI Maciej 3:1 (11:8, 9:11, 13:11, 11:7) 6:2
9   D PIETRAŃCZYK Jakub Y GARB Aleksandra 3:2 (11:7, 7:11, 11:7, 8:11, 11:3) 7:2
10   C PALACZ Mirosław Z KOWALCZYK Zuzanna 3:0 (11:9, 11:6, 11:8) 8:2
11   A GOŁDA Gabriel Y GARB Aleksandra 3:1 (11:6, 11:3, 10:12, 11:9) 9:2
12   C PALACZ Mirosław W KOWALKOWSKI Maciej 3:0 (11:9, 11:9, 12:10) 10:2
13   B JURZAK Łukasz Z KOWALCZYK Zuzanna 3:2 (9:11, 9:11, 11:5, 11:2, 11:9) 11:2
14   D PIETRAŃCZYK Jakub X KRÓLIKOWSKI Bartosz 3:1 (13:11, 11:2, 10:12, 11:9) 12:2
2017-11-18 13:00 42 MKS KSOS Kraków - KS „Spektrum-Karpol” Słopnice II 7:7 tak
1   A RADEK Arkadiusz W BOLSĘGA Paweł 0:3 (8:11, 10:12, 3:11) 0:1
2   B ZAJĄC Jacek X SOBCZAK Krzysztof 1:3 (10:12, 4:11, 11:9, 9:11) 0:2
3   C PEREK Nikodem Y URBAŃSKI Adam 3:0 (11:6, 12:10, 16:14) 1:2
4   D UTYLSKI Filip Z PACH Łukasz 1:3 (9:11, 11:9, 15:17, 5:11) 1:3
5   A UTYLSKI Filip
PEREK Nikodem
W BOLSĘGA Paweł
PACH Łukasz
3:2 (4:11, 11:7, 8:11, 12:10, 11:9) 2:3
6   B ZAJĄC Jacek
RADEK Arkadiusz
X SOBCZAK Krzysztof
URBAŃSKI Adam
3:2 (8:11, 9:11, 11:7, 11:9, 11:8) 3:3
7   A RADEK Arkadiusz X SOBCZAK Krzysztof 3:0 (11:6, 11:8, 11:6) 4:3
8   B ZAJĄC Jacek W BOLSĘGA Paweł 0:3 (5:11, 9:11, 8:11) 4:4
9   D UTYLSKI Filip Y URBAŃSKI Adam 3:1 (11:2, 11:13, 11:1, 11:7) 5:4
10   C PEREK Nikodem Z PACH Łukasz 1:3 (11:8, 9:11, 6:11, 8:11) 5:5
11   A RADEK Arkadiusz Y URBAŃSKI Adam 3:1 (7:11, 12:10, 11:7, 12:10) 6:5
12   C PEREK Nikodem W BOLSĘGA Paweł 2:3 (11:8, 13:11, 7:11, 11:13, 5:11) 6:6
13   B ZAJĄC Jacek Z PACH Łukasz 0:3 (7:11, 7:11, 9:11) 6:7
14   D UTYLSKI Filip X SOBCZAK Krzysztof 3:0 (11:9, 11:8, 11:3) 7:7
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13
Drużyna „Dorbud-Rokicie” Szczytniki przekazała miejsce w rozgrywkach KS „Bronowianka” Kraków II.
Drużyna LUKS „Galux” Skrzyszów II przekazała miejsce w rozgrywkach KS „Bronowianka” Kraków III.