III liga mężczyzn
Runda: 1, Numer kolejki: 5
Data kolejki ligowej: 2017-11-05
Termin Numer
meczu
Mecz
A-X
Wynik Wer.
2017-11-04 13:00 29 MKS KSOS Kraków - KS „Bronowianka” Kraków III 7:7 tak
1   A KONSTANTYN Paweł W JABŁOŃSKI Paweł 2:3 (7:11, 9:11, 11:5, 13:11, 11:13) 0:1
2   B RADEK Arkadiusz X KNAGA Łukasz 1:3 (7:11, 14:12, 3:11, 9:11) 0:2
3   C UTYLSKI Filip Y GÓRECKI Wojciech 1:3 (9:11, 7:11, 11:8, 7:11) 0:3
4   D ZAJĄC Jacek Z OLCZAK Mariusz 1:3 (11:7, 8:11, 9:11, 4:11) 0:4
5   A UTYLSKI Filip
KONSTANTYN Paweł
W BOGACZ Wojciech
KNAGA Łukasz
3:0 (11:8, 11:4, 11:9) 1:4
6   B ZAJĄC Jacek
RADEK Arkadiusz
X JABŁOŃSKI Paweł
OLCZAK Mariusz
3:2 (11:9, 11:8, 2:11, 11:13, 11:3) 2:4
7   A KONSTANTYN Paweł X KNAGA Łukasz 3:1 (7:11, 11:7, 11:9, 11:8) 3:4
8   B RADEK Arkadiusz W JABŁOŃSKI Paweł 2:3 (8:11, 13:11, 11:6, 10:12, 6:11) 3:5
9   D ZAJĄC Jacek Y GÓRECKI Wojciech 2:3 (8:11, 5:11, 11:9, 11:6, 2:11) 3:6
10   C UTYLSKI Filip Z OLCZAK Mariusz 3:2 (9:11, 5:11, 11:7, 11:7, 11:5) 4:6
11   A KONSTANTYN Paweł Y BOGACZ Wojciech 3:1 (11:6, 9:11, 12:10, 11:5) 5:6
12   C UTYLSKI Filip W JABŁOŃSKI Paweł 3:1 (4:11, 11:7, 11:5, 11:8) 6:6
13   B RADEK Arkadiusz Z OLCZAK Mariusz 2:3 (3:11, 5:11, 11:7, 11:5, 9:11) 6:7
14   D ZAJĄC Jacek X KNAGA Łukasz 3:0 (16:14, 15:13, 11:9) 7:7
2017-11-03 18:00 30 KS „Spektrum-Karpol” Słopnice II - MKS „Skawa” Wadowice 9:5 tak
1   A BOLSĘGA Paweł W GOŁDA Gabriel 3:1 (5:11, 11:7, 11:7, 11:5) 1:0
2   B MATUSIAK Łukasz X PIETRAŃCZYK Jakub 3:0 (11:7, 12:10, 11:8) 2:0
3   C PACH Łukasz Y JURZAK Łukasz 3:1 (11:6, 6:11, 11:7, 11:9) 3:0
4   D SOBCZAK Krzysztof Z PALACZ Mirosław 0:3 (6:11, 6:11, 5:11) 3:1
5   A SOBCZAK Krzysztof
PACH Łukasz
W PALACZ Mirosław
JURZAK Łukasz
2:3 (14:12, 11:8, 2:11, 7:11, 3:11) 3:2
6   B BOLSĘGA Paweł
MATUSIAK Łukasz
X GOŁDA Gabriel
PIETRAŃCZYK Jakub
3:1 (11:9, 10:12, 12:10, 11:4) 4:2
7   A BOLSĘGA Paweł X PIETRAŃCZYK Jakub 3:1 (11:5, 11:7, 2:11, 11:4) 5:2
8   B MATUSIAK Łukasz W GOŁDA Gabriel 3:1 (9:11, 11:5, 11:7, 11:7) 6:2
9   D SOBCZAK Krzysztof Y JURZAK Łukasz 2:3 (11:5, 11:9, 7:11, 7:11, 7:11) 6:3
10   C PACH Łukasz Z PALACZ Mirosław 2:3 (11:6, 11:6, 6:11, 6:11, 7:11) 6:4
11   A BOLSĘGA Paweł Y JURZAK Łukasz 3:2 (11:8, 9:11, 11:7, 7:11, 11:8) 7:4
12   C PACH Łukasz W GOŁDA Gabriel 3:2 (11:5, 11:7, 5:11, 13:15, 14:12) 8:4
13   B MATUSIAK Łukasz Z PALACZ Mirosław 3:1 (11:6, 11:6, 9:11, 11:3) 9:4
14   D SOBCZAK Krzysztof X PIETRAŃCZYK Jakub 1:3 (11:5, 7:11, 8:11, 8:11) 9:5
2017-10-31 18:00 31 KS „Gorce” Nowy Targ II - UKS „Villa Verde” Olesno II 3:11 tak
1   A GARB Aleksandra W JANISZEWSKI Kamil 1:3 (9:11, 10:12, 11:6, 8:11) 0:1
2   B KOWALCZYK Zuzanna X PUSHKAROV Kostyantyn 0:3 (7:11, 8:11, 5:11) 0:2
3   C KRÓLIKOWSKI Bartosz Y KIEROŃSKI Adam 1:3 (9:11, 3:11, 12:10, 4:11) 0:3
4   D DŁUGOPOLSKI Miłosz Z BŁOCHO Przemysław 0:3 (7:11, 6:11, 7:11) 0:4
5   A KRÓLIKOWSKI Bartosz
DŁUGOPOLSKI Miłosz
W KIEROŃSKI Adam
PUSHKAROV Kostyantyn
0:3 (5:11, 11:13, 6:11) 0:5
6   B GARB Aleksandra
KOWALCZYK Zuzanna
X JANISZEWSKI Kamil
BŁOCHO Przemysław
2:3 (11:9, 13:11, 5:11, 9:11, 9:11) 0:6
7   A GARB Aleksandra X PUSHKAROV Kostyantyn 0:3 (3:11, 6:11, 8:11) 0:7
8   B KOWALCZYK Zuzanna W JANISZEWSKI Kamil 2:3 (10:12, 11:9, 8:11, 11:4, 6:11) 0:8
9   D DŁUGOPOLSKI Miłosz Y KIEROŃSKI Adam 0:3 (5:11, 11:13, 11:13) 0:9
10   C KRÓLIKOWSKI Bartosz Z BŁOCHO Przemysław 3:1 (11:8, 8:11, 13:11, 11:8) 1:9
11   A GARB Aleksandra Y KIEROŃSKI Adam 0:3 (4:11, 5:11, 2:11) 1:10
12   C KRÓLIKOWSKI Bartosz W JANISZEWSKI Kamil 3:1 (11:9, 11:4, 8:11, 11:1) 2:10
13   B KOWALCZYK Zuzanna Z BŁOCHO Przemysław 3:2 (11:5, 11:6, 9:11, 7:11, 11:4) 3:10
14   D DŁUGOPOLSKI Miłosz X PUSHKAROV Kostyantyn 0:3 (8:11, 8:11, 6:11) 3:11
2017-11-04 17:00 32 GSWAL „Bogdański” Grybów - KS „Podwawelski” Kraków II 5:9
1   A MÓL Marcin W PIETRZAK Agnieszka 0:3 (6:11, 4:11, 1:11) 0:1
2   B GŁÓWCZYK Jan X BIEL Jakub 0:3 (7:11, 6:11, 6:11) 0:2
3   C NOWAK Marcin Y JANIK Angelika 3:1 (11:9, 11:5, 11:13, 11:8) 1:2
4   D TOKARZ Adam Z MOREK Radosław 2:3 (12:10, 6:11, 11:5, 10:12, 9:11) 1:3
5   A TOKARZ Adam
GŁÓWCZYK Jan
W JANIK Angelika
PIETRZAK Agnieszka
1:3 (9:11, 14:12, 8:11, 6:11) 1:4
6   B NOWAK Marcin
MÓL Marcin
X BIEL Jakub
MOREK Radosław
3:2 (9:11, 11:2, 10:12, 11:9, 14:12) 2:4
7   A MÓL Marcin X BIEL Jakub 2:3 (7:11, 9:11, 11:7, 11:9, 5:11) 2:5
8   B GŁÓWCZYK Jan W PIETRZAK Agnieszka 1:3 (7:11, 9:11, 11:9, 9:11) 2:6
9   D TOKARZ Adam Y JANIK Angelika 2:3 (6:11, 15:13, 11:2, 8:11, 7:11) 2:7
10   C NOWAK Marcin Z MOREK Radosław 3:2 (11:6, 6:11, 8:11, 11:8, 11:7) 3:7
11   A MÓL Marcin Y JANIK Angelika 3:1 (8:11, 11:7, 11:4, 11:9) 4:7
12   C NOWAK Marcin W PIETRZAK Agnieszka 3:1 (11:9, 11:8, 3:11, 11:8) 5:7
13   B GŁÓWCZYK Jan Z MOREK Radosław 0:3 (14:16, 6:11, 9:11) 5:8
14   D TOKARZ Adam X BIEL Jakub 0:3 (8:11, 9:11, 6:11) 5:9
2017-11-05 11:00 33 KS „Start” Nowy Sącz - UKS „Orkan” SP 5 Nowy Targ 5:9
1   A BORKOWSKI Marek W SUBIK Filip 1:3 (9:11, 9:11, 11:9, 3:11) 0:1
2   B TROJANOWSKI Adrian X OBROCHTA Piotr 3:0 (11:5, 11:8, 11:3) 1:1
3   C TROJANOWSKI Kamil Y NĘDZA-KUBINIEC Tomasz 3:1 (11:5, 7:11, 11:9, 11:6) 2:1
4   D MACIUSZEK Wiesław Z WALICZEK Wojciech 3:1 (11:5, 11:9, 9:11, 11:5) 3:1
5   A BORKOWSKI Marek
TROJANOWSKI Kamil
W OBROCHTA Piotr
NĘDZA-KUBINIEC Tomasz
1:3 (11:3, 10:12, 9:11, 9:11) 3:2
6   B MACIUSZEK Wiesław
TROJANOWSKI Adrian
X SUBIK Filip
WALICZEK Wojciech
3:0 (11:5, 11:4, 11:3) 4:2
7   A BORKOWSKI Marek X OBROCHTA Piotr 0:3 (9:11, 11:13, 4:11) 4:3
8   B TROJANOWSKI Adrian W SUBIK Filip 0:3 (8:11, 5:11, 10:12) 4:4
9   D MACIUSZEK Wiesław Y NĘDZA-KUBINIEC Tomasz 1:3 (11:9, 7:11, 5:11, 9:11) 4:5
10   C TROJANOWSKI Kamil Z WALICZEK Wojciech 2:3 (7:11, 11:9, 7:11, 11:9, 4:11) 4:6
11   A BORKOWSKI Marek Y NĘDZA-KUBINIEC Tomasz 2:3 (11:8, 11:8, 3:11, 9:11, 8:11) 4:7
12   C TROJANOWSKI Kamil W SUBIK Filip 1:3 (9:11, 11:8, 10:12, 9:11) 4:8
13   B TROJANOWSKI Adrian Z WALICZEK Wojciech 3:0 (11:9, 11:7, 11:3) 5:8
14   D MACIUSZEK Wiesław X OBROCHTA Piotr 0:3 (7:11, 10:12, 9:11) 5:9
2017-11-05 10:30 34 „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie - KS „Bronowianka” Kraków II 2:12
Brak wyników szczegółowych dla tego meczu.
do ustalenia 35 „Semarch-Podwawelski” Kraków III - UKS „Płomień” Limanowa II
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13
Drużyna „Dorbud-Rokicie” Szczytniki przekazała miejsce w rozgrywkach KS „Bronowianka” Kraków II.
Drużyna LUKS „Galux” Skrzyszów II przekazała miejsce w rozgrywkach KS „Bronowianka” Kraków III.
Dokumenty do pobrania: Protokół meczu | Regulamin | Terminarz I rundy