III liga mężczyzn => Runda zasadnicza
Runda: 1, Numer kolejki: 4
Data kolejki ligowej: 2017-10-22
Termin Numer
meczu
Mecz
A-X
Wynik Wer.
2018-01-23 18:00 22 KS „Bronowianka” Kraków III - „Semarch-Podwawelski” Kraków III 7:7 tak
1   A JABŁOŃSKI Paweł W ZALEWSKI Krzysztof 2:3 (12:10, 9:11, 14:16, 11:5, 5:11) 0:1
2   B BOGACZ Wojciech X BIAŁY Sebastian 3:2 (7:11, 12:14, 11:3, 11:8, 11:7) 1:1
3   C OLCZAK Mariusz Y RAPUTA Tomasz 0:3 (9:11, 4:11, 9:11) 1:2
4   D GÓRECKI Wojciech Z KLUZEK Sławomir 3:0 (11:8, 11:6, 13:11) 2:2
5   A JABŁOŃSKI Paweł
OLCZAK Mariusz
W RAPUTA Tomasz
KLUZEK Sławomir
0:3 (7:11, 6:11, 8:11) 2:3
6   B GÓRECKI Wojciech
BOGACZ Wojciech
X ZALEWSKI Krzysztof
BIAŁY Sebastian
3:2 (7:11, 11:8, 11:6, 8:11, 11:9) 3:3
7   A JABŁOŃSKI Paweł X BIAŁY Sebastian 3:1 (8:11, 12:10, 11:6, 11:9) 4:3
8   B BOGACZ Wojciech W ZALEWSKI Krzysztof 0:3 (5:11, 5:11, 8:11) 4:4
9   D GÓRECKI Wojciech Y RAPUTA Tomasz 3:1 (11:9, 8:11, 11:2, 11:4) 5:4
10   C OLCZAK Mariusz Z KLUZEK Sławomir 1:3 (9:11, 11:8, 8:11, 12:14) 5:5
11   A JABŁOŃSKI Paweł Y RAPUTA Tomasz 3:2 (13:11, 12:10, 5:11, 4:11, 11:6) 6:5
12   C OLCZAK Mariusz W ZALEWSKI Krzysztof 2:3 (11:9, 11:9, 7:11, 8:11, 8:11) 6:6
13   B BOGACZ Wojciech Z KLUZEK Sławomir 0:3 (10:12, 5:11, 8:11) 6:7
14   D GÓRECKI Wojciech X KLUZEK Grzegorz 3:0 (11:8, 11:3, 11:5) 7:7
2017-10-19 17:30 23 UKS „Płomień” Limanowa II - „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie 11:3 tak
1   A SUŁKOWSKI Bartosz W PIĄSTKA Michał 3:0 (11:3, 11:1, 11:7) 1:0
2   B KOSMAL Dawid X ZIMNICKI Tomasz 3:1 (11:5, 13:11, 7:11, 11:9) 2:0
3   C SUŁKOWSKI Karol Y BRUZDA Rafał 3:2 (9:11, 14:12, 5:11, 11:5, 11:7) 3:0
4   D KOSMAL Kinga Z WOJDYŁA Dominik 3:1 (11:2, 11:8, 10:12, 11:6) 4:0
5   A SUŁKOWSKI Bartosz
KOSMAL Dawid
W PIĄSTKA Michał
WOJDYŁA Dominik
3:1 (6:11, 11:6, 15:13, 11:9) 5:0
6   B SUŁKOWSKI Karol
GOLONKA Filip
X ZIMNICKI Tomasz
BRUZDA Rafał
1:3 (8:11, 7:11, 11:9, 4:11) 5:1
7   A SUŁKOWSKI Bartosz X ZIMNICKI Tomasz 3:0 (11:8, 11:5, 11:5) 6:1
8   B KOSMAL Dawid W PIĄSTKA Michał 3:0 (14:12, 11:1, 11:5) 7:1
9   D GOLONKA Filip Y BRUZDA Rafał 0:3 (3:11, 6:11, 4:11) 7:2
10   C SUŁKOWSKI Karol Z WOJDYŁA Dominik 3:1 (3:11, 11:7, 11:8, 11:5) 8:2
11   A SUŁKOWSKI Bartosz Y BRUZDA Rafał 3:1 (11:9, 11:8, 9:11, 13:11) 9:2
12   C SUŁKOWSKI Karol W PIĄSTKA Michał 3:1 (9:11, 11:5, 11:8, 11:7) 10:2
13   B KOSMAL Dawid Z WOJDYŁA Dominik 3:1 (5:11, 11:4, 11:2, 11:6) 11:2
14   D GOLONKA Filip X ZIMNICKI Tomasz 0:3 (7:11, 6:11, 5:11) 11:3
2017-10-21 16:00 24 KS „Bronowianka” Kraków II - KS „Start” Nowy Sącz 10:4 tak
1   A PĘK Karolina W BORKOWSKI Marek 3:1 (11:9, 10:12, 11:9, 11:4) 1:0
2   B KOŁODZIEJ Ewa X TROJANOWSKI Adrian 1:3 (7:11, 20:18, 10:12, 14:16) 1:1
3   C ŚLIWA Alicja Y TROJANOWSKI Kamil 3:1 (11:8, 11:3, 7:11, 11:3) 2:1
4   D ŁEBEK Alicja Z MACIUSZEK Wiesław 3:0 (11:3, 11:5, 12:10) 3:1
5   A ŚLIWA Alicja
PĘK Karolina
W MACIUSZEK Wiesław
TROJANOWSKI Adrian
3:0 (11:4, 11:7, 11:3) 4:1
6   B KOŁODZIEJ Ewa
ŁEBEK Alicja
X BORKOWSKI Marek
TROJANOWSKI Kamil
1:3 (10:12, 11:2, 10:12, 7:11) 4:2
7   A PĘK Karolina X TROJANOWSKI Adrian 2:3 (7:11, 11:6, 10:12, 11:6, 8:11) 4:3
8   B KOŁODZIEJ Ewa W BORKOWSKI Marek 1:3 (14:12, 6:11, 8:11, 15:17) 4:4
9   D ŁEBEK Alicja Y TROJANOWSKI Kamil 3:2 (6:11, 11:7, 11:9, 5:11, 12:10) 5:4
10   C ŚLIWA Alicja Z MACIUSZEK Wiesław 3:0 (11:8, 11:5, 11:9) 6:4
11   A PĘK Karolina Y TROJANOWSKI Kamil 3:0 (12:10, 11:3, 11:8) 7:4
12   C ŚLIWA Alicja W BORKOWSKI Marek 3:1 (4:11, 11:5, 11:5, 11:7) 8:4
13   B KOŁODZIEJ Ewa Z MACIUSZEK Wiesław 3:1 (9:11, 11:5, 11:5, 11:4) 9:4
14   D ŁEBEK Alicja X TROJANOWSKI Adrian 3:0 (11:7, 11:9, 11:7) 10:4
2017-10-21 13:00 25 UKS „Orkan” SP 5 Nowy Targ - GSWAL „Bogdański” Grybów 10:4 tak
1   A SUBIK Filip W MÓL Marcin 2:3 (11:8, 12:14, 8:11, 11:2, 10:12) 0:1
2   B OBROCHTA Piotr X NOWAK Marcin 3:0 (11:8, 11:4, 11:2) 1:1
3   C WALICZEK Wojciech Y KIEŁBASA Józef 3:1 (7:11, 11:7, 11:5, 11:7) 2:1
4   D NĘDZA-KUBINIEC Tomasz Z GŁÓWCZYK Jan 3:0 (11:4, 11:9, 11:7) 3:1
5   A OBROCHTA Piotr
NĘDZA-KUBINIEC Tomasz
W KIEŁBASA Józef
GŁÓWCZYK Jan
3:1 (11:6, 10:12, 11:8, 11:6) 4:1
6   B SUBIK Filip
WALICZEK Wojciech
X NOWAK Marcin
MÓL Marcin
1:3 (11:7, 6:11, 11:13, 8:11) 4:2
7   A SUBIK Filip X NOWAK Marcin 3:2 (13:11, 6:11, 8:11, 11:6, 11:4) 5:2
8   B OBROCHTA Piotr W MÓL Marcin 3:2 (9:11, 7:11, 11:4, 11:5, 11:6) 6:2
9   D NĘDZA-KUBINIEC Tomasz Y KIEŁBASA Józef 3:1 (7:11, 11:7, 11:4, 11:3) 7:2
10   C WALICZEK Wojciech Z GŁÓWCZYK Jan 3:2 (8:11, 11:9, 11:4, 1:11, 11:9) 8:2
11   A SUBIK Filip Y KIEŁBASA Józef 3:2 (13:11, 9:11, 7:11, 11:8, 11:5) 9:2
12   C WALICZEK Wojciech W MÓL Marcin 2:3 (12:10, 7:11, 9:11, 11:6, 5:11) 9:3
13   B BŁACHUT Kacper Z GŁÓWCZYK Jan 0:3 (2:11, 7:11, 4:11) 9:4
14   D NĘDZA-KUBINIEC Tomasz X NOWAK Marcin 3:1 (11:9, 8:11, 11:8, 11:7) 10:4
2018-01-31 19:30 26 KS „Podwawelski” Kraków II - KS „Gorce” Nowy Targ II 7:7 tak
1   A BIEL Jakub W KRÓLIKOWSKI Bartosz 3:2 (11:6, 11:6, 6:11, 7:11, 13:11) 1:0
2   B MOREK Radosław X GARB Aleksandra 0:3 (6:11, 6:11, 10:12) 1:1
3   C JANIK Angelika Y KOWALCZYK Zuzanna 3:0 (13:11, 13:11, 11:9) 2:1
4   D PIETRZAK Agnieszka Z WĄSIK Marcin 3:1 (11:4, 5:11, 11:8, 12:10) 3:1
5   A JANIK Angelika
PIETRZAK Agnieszka
W WĄSIK Marcin
KRÓLIKOWSKI Bartosz
1:3 (9:11, 12:10, 4:11, 9:11) 3:2
6   B BIEL Jakub
MOREK Radosław
X GARB Aleksandra
KOWALCZYK Zuzanna
2:3 (17:15, 10:12, 7:11, 11:9, 14:16) 3:3
7   A BIEL Jakub X GARB Aleksandra 3:1 (16:14, 13:11, 13:15, 11:9) 4:3
8   B MOREK Radosław W KRÓLIKOWSKI Bartosz 0:3 (6:11, 8:11, 7:11) 4:4
9   D PIETRZAK Agnieszka Y KOWALCZYK Zuzanna 3:0 (11:6, 11:3, 11:7) 5:4
10   C JANIK Angelika Z WĄSIK Marcin 2:3 (9:11, 11:8, 5:11, 11:8, 10:12) 5:5
11   A BIEL Jakub Y KOWALCZYK Zuzanna 3:1 (5:11, 11:9, 12:10, 11:7) 6:5
12   C JANIK Angelika W KRÓLIKOWSKI Bartosz 0:3 (8:11, 4:11, 3:11) 6:6
13   B MOREK Radosław Z WĄSIK Marcin 2:3 (8:11, 11:8, 11:5, 10:12, 8:11) 6:7
14   D PIETRZAK Agnieszka X GARB Aleksandra 3:2 (6:11, 11:7, 11:9, 9:11, 11:8) 7:7
2017-10-19 19:00 27 UKS „Villa Verde” Olesno II - KS „Spektrum-Karpol” Słopnice II 9:5 tak
1   A PUSHKAROV Kostyantyn W MATUSIAK Łukasz 3:0 (11:9, 11:5, 12:10) 1:0
2   B BŁOCHO Przemysław X SOBCZAK Krzysztof 3:1 (8:11, 11:5, 11:6, 11:4) 2:0
3   C KIEROŃSKI Adam Y URBAŃSKI Adam 3:0 (11:6, 11:4, 11:7) 3:0
4   D JANISZEWSKI Kamil Z BOLSĘGA Paweł 1:3 (11:7, 4:11, 10:12, 8:11) 3:1
5   A KIEROŃSKI Adam
PUSHKAROV Kostyantyn
W BOLSĘGA Paweł
MATUSIAK Łukasz
3:2 (11:6, 9:11, 11:3, 2:11, 11:4) 4:1
6   B JANISZEWSKI Kamil
BŁOCHO Przemysław
X SOBCZAK Krzysztof
URBAŃSKI Adam
3:1 (11:9, 11:8, 12:14, 14:12) 5:1
7   A PUSHKAROV Kostyantyn X SOBCZAK Krzysztof 3:0 (11:9, 11:8, 11:8) 6:1
8   B BŁOCHO Przemysław W MATUSIAK Łukasz 0:3 (5:11, 6:11, 9:11) 6:2
9   D JANISZEWSKI Kamil Y URBAŃSKI Adam 3:0 (11:8, 11:7, 11:7) 7:2
10   C KIEROŃSKI Adam Z BOLSĘGA Paweł 0:3 (7:11, 10:12, 1:11) 7:3
11   A PUSHKAROV Kostyantyn Y URBAŃSKI Adam 3:0 (11:8, 16:14, 11:7) 8:3
12   C KIEROŃSKI Adam W MATUSIAK Łukasz 2:3 (11:7, 9:11, 11:8, 8:11, 9:11) 8:4
13   B BŁOCHO Przemysław Z BOLSĘGA Paweł 1:3 (6:11, 8:11, 11:8, 7:11) 8:5
14   D JANISZEWSKI Kamil X SOBCZAK Krzysztof 3:2 (14:12, 11:5, 9:11, 4:11, 11:7) 9:5
2017-10-21 13:00 28 MKS „Skawa” Wadowice - MKS KSOS Kraków 9:5 tak
1   A GOŁDA Gabriel W RADEK Arkadiusz 3:2 (11:9, 5:11, 6:11, 13:11, 11:7) 1:0
2   B PIETRAŃCZYK Jakub X UTYLSKI Filip 0:3 (11:13, 6:11, 6:11) 1:1
3   C PALACZ Mirosław Y ZAJĄC Jacek 3:1 (12:10, 10:12, 11:4, 11:7) 2:1
4   D JURZAK Łukasz Z KONSTANTYN Paweł 3:2 (11:9, 11:13, 5:11, 11:8, 17:15) 3:1
5   A PALACZ Mirosław
JURZAK Łukasz
W ZAJĄC Jacek
RADEK Arkadiusz
3:0 (13:11, 11:5, 11:6) 4:1
6   B GOŁDA Gabriel
PIETRAŃCZYK Jakub
X UTYLSKI Filip
KONSTANTYN Paweł
1:3 (11:9, 2:11, 7:11, 7:11) 4:2
7   A GOŁDA Gabriel X UTYLSKI Filip 3:1 (11:6, 11:9, 5:11, 11:9) 5:2
8   B PIETRAŃCZYK Jakub W RADEK Arkadiusz 0:3 (8:11, 12:14, 9:11) 5:3
9   D JURZAK Łukasz Y ZAJĄC Jacek 3:2 (11:9, 9:11, 12:10, 10:12, 11:9) 6:3
10   C PALACZ Mirosław Z KONSTANTYN Paweł 3:2 (11:8, 8:11, 8:11, 11:8, 11:1) 7:3
11   A GOŁDA Gabriel Y ZAJĄC Jacek 3:1 (9:11, 11:7, 11:4, 11:9) 8:3
12   C PALACZ Mirosław W RADEK Arkadiusz 3:0 (11:9, 11:1, 11:4) 9:3
13   B RUPA Robert Z KONSTANTYN Paweł 0:3 (7:11, 8:11, 7:11) 9:4
14   D JURZAK Łukasz X UTYLSKI Filip 1:3 (4:11, 11:8, 6:11, 3:11) 9:5
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13
Drużyna „Dorbud-Rokicie” Szczytniki przekazała miejsce w rozgrywkach KS „Bronowianka” Kraków II.
Drużyna LUKS „Galux” Skrzyszów II przekazała miejsce w rozgrywkach KS „Bronowianka” Kraków III.