III liga mężczyzn
Runda: 1, Numer kolejki: 3
Data kolejki ligowej: 2017-10-15
Termin Numer
meczu
Mecz
A-X
Wynik Wer.
2017-10-28 14:00 15 MKS „Skawa” Wadowice - KS „Bronowianka” Kraków III
2017-10-15 16:00 16 UKS „Villa Verde” Olesno II - MKS KSOS Kraków 11:3
1   A PUSHKAROV Kostyantyn W ZAJĄC Jacek 3:0 (11:9, 11:1, 11:4) 1:0
2   B KIEROŃSKI Adam X KONSTANTYN Paweł 3:2 (9:11, 11:7, 7:11, 11:8, 11:8) 2:0
3   C JANISZEWSKI Kamil Y UTYLSKI Filip 1:3 (5:11, 7:11, 12:10, 10:12) 2:1
4   D BŁOCHO Przemysław Z RADEK Arkadiusz 3:0 (11:1, 11:6, 12:10) 3:1
5   A KIEROŃSKI Adam
PUSHKAROV Kostyantyn
W UTYLSKI Filip
KONSTANTYN Paweł
3:0 (11:1, 11:7, 11:5) 4:1
6   B JANISZEWSKI Kamil
BŁOCHO Przemysław
X ZAJĄC Jacek
RADEK Arkadiusz
3:0 (11:8, 13:11, 11:9) 5:1
7   A PUSHKAROV Kostyantyn X KONSTANTYN Paweł 2:3 (9:11, 12:10, 11:4, 7:11, 9:11) 5:2
8   B KIEROŃSKI Adam W ZAJĄC Jacek 3:1 (11:7, 11:3, 7:11, 11:8) 6:2
9   D BŁOCHO Przemysław Y UTYLSKI Filip 3:1 (8:11, 11:8, 11:4, 12:10) 7:2
10   C JANISZEWSKI Kamil Z RADEK Arkadiusz 3:2 (12:14, 11:6, 11:9, 6:11, 12:10) 8:2
11   A PUSHKAROV Kostyantyn Y UTYLSKI Filip 3:0 (11:6, 11:9, 11:2) 9:2
12   C JANISZEWSKI Kamil W ZAJĄC Jacek 3:0 (11:4, 11:6, 11:3) 10:2
13   B KIEROŃSKI Adam Z RADEK Arkadiusz 3:0 (11:6, 11:8, 11:9) 11:2
14   D BŁOCHO Przemysław X KONSTANTYN Paweł 2:3 (8:11, 7:11, 13:11, 11:8, 8:11) 11:3
2017-10-13 18:00 17 KS „Spektrum-Karpol” Słopnice II - KS „Podwawelski” Kraków II 12:2
1   A MADZULA Paweł W BOCHENEK Mariusz 3:2 (6:11, 6:11, 11:9, 11:8, 11:9) 1:0
2   B BOLSĘGA Paweł X BIEL Jakub 3:0 (11:7, 12:10, 11:7) 2:0
3   C MATUSIAK Łukasz Y JANIK Angelika 2:3 (4:11, 11:4, 11:9, 6:11, 6:11) 2:1
4   D KAIM Adrian Z PIETRZAK Agnieszka 1:3 (6:11, 11:13, 11:5, 8:11) 2:2
5   A BOLSĘGA Paweł
MATUSIAK Łukasz
W BIEL Jakub
BOCHENEK Mariusz
3:1 (11:9, 11:7, 7:11, 11:6) 3:2
6   B KAIM Adrian
MADZULA Paweł
X JANIK Angelika
PIETRZAK Agnieszka
3:2 (11:3, 10:12, 9:11, 14:12, 11:5) 4:2
7   A MADZULA Paweł X BIEL Jakub 3:0 (11:5, 11:5, 11:7) 5:2
8   B BOLSĘGA Paweł W BOCHENEK Mariusz 3:1 (11:3, 11:3, 10:12, 11:6) 6:2
9   D KAIM Adrian Y JANIK Angelika 3:1 (9:11, 11:9, 11:9, 15:13) 7:2
10   C MATUSIAK Łukasz Z PIETRZAK Agnieszka 3:1 (12:10, 11:5, 11:13, 12:10) 8:2
11   A MADZULA Paweł Y JANIK Angelika 3:2 (8:11, 8:11, 11:8, 11:9, 11:4) 9:2
12   C MATUSIAK Łukasz W BOCHENEK Mariusz 3:0 (11:9, 11:8, 11:7) 10:2
13   B BOLSĘGA Paweł Z PIETRZAK Agnieszka 3:0 (11:1, 11:7, 11:5) 11:2
14   D KAIM Adrian X BIEL Jakub 3:0 (11:8, 11:6, 11:7) 12:2
2017-10-16 18:00 18 KS „Gorce” Nowy Targ II - UKS „Orkan” SP 5 Nowy Targ 7:7
1   A KRÓLIKOWSKI Bartosz W WALICZEK Wojciech 3:1 (11:3, 8:11, 12:10, 11:6) 1:0
2   B WĄSIK Marcin X SUBIK Filip 3:1 (11:8, 11:4, 8:11, 11:3) 2:0
3   C GARB Aleksandra Y NĘDZA-KUBINIEC Tomasz 1:3 (11:13, 5:11, 11:6, 5:11) 2:1
4   D KOWALCZYK Zuzanna Z OBROCHTA Piotr 0:3 (8:11, 9:11, 8:11) 2:2
5   A GARB Aleksandra
KOWALCZYK Zuzanna
W SUBIK Filip
WALICZEK Wojciech
3:1 (11:8, 11:6, 8:11, 11:8) 3:2
6   B WĄSIK Marcin
KRÓLIKOWSKI Bartosz
X OBROCHTA Piotr
NĘDZA-KUBINIEC Tomasz
3:2 (11:4, 8:11, 11:9, 4:11, 13:11) 4:2
7   A KRÓLIKOWSKI Bartosz X SUBIK Filip 3:2 (9:11, 12:10, 7:11, 11:7, 11:6) 5:2
8   B WĄSIK Marcin W WALICZEK Wojciech 3:2 (12:10, 6:11, 10:12, 11:7, 11:9) 6:2
9   D KOWALCZYK Zuzanna Y NĘDZA-KUBINIEC Tomasz 0:3 (9:11, 5:11, 7:11) 6:3
10   C GARB Aleksandra Z OBROCHTA Piotr 2:3 (11:9, 11:9, 7:11, 7:11, 7:11) 6:4
11   A KRÓLIKOWSKI Bartosz Y NĘDZA-KUBINIEC Tomasz 0:3 (9:11, 3:11, 9:11) 6:5
12   C GARB Aleksandra W WALICZEK Wojciech 3:2 (2:11, 4:11, 11:7, 11:8, 12:10) 7:5
13   B WĄSIK Marcin Z OBROCHTA Piotr 0:3 (10:12, 8:11, 10:12) 7:6
14   D DŁUGOPOLSKI Miłosz X SUBIK Filip 0:3 (8:11, 14:16, 8:11) 7:7
2017-10-19 18:00 19 GSWAL „Bogdański” Grybów - KS „Bronowianka” Kraków II
2017-10-15 11:00 20 KS „Start” Nowy Sącz - UKS „Płomień” Limanowa II 1:13
1   A BORKOWSKI Marek W SUŁKOWSKI Karol 0:3 (3:11, 5:11, 9:11) 0:1
2   B TROJANOWSKI Adrian X KOSMAL Dawid 0:3 (4:11, 9:11, 4:11) 0:2
3   C TROJANOWSKI Kamil Y SUŁKOWSKI Bartosz 1:3 (12:14, 4:11, 11:7, 6:11) 0:3
4   D MACIUSZEK Wiesław Z SAWCZAK Miłosz(j) 0:3 (10:12, 10:12, 10:12) 0:4
5   A BORKOWSKI Marek
TROJANOWSKI Kamil
W SAWCZAK Miłosz(j)
SUŁKOWSKI Karol
2:3 (9:11, 11:9, 11:9, 6:11, 5:11) 0:5
6   B MACIUSZEK Wiesław
TROJANOWSKI Adrian
X SUŁKOWSKI Bartosz
KOSMAL Dawid
1:3 (12:10, 1:11, 7:11, 7:11) 0:6
7   A BORKOWSKI Marek X KOSMAL Dawid 1:3 (3:11, 13:11, 6:11, 8:11) 0:7
8   B TROJANOWSKI Adrian W SUŁKOWSKI Karol 2:3 (11:6, 11:8, 4:11, 11:13, 7:11) 0:8
9   D MACIUSZEK Wiesław Y SUŁKOWSKI Bartosz 0:3 (7:11, 5:11, 4:11) 0:9
10   C TROJANOWSKI Kamil Z SAWCZAK Miłosz(j) 1:3 (7:11, 11:9, 9:11, 7:11) 0:10
11   A BORKOWSKI Marek Y SUŁKOWSKI Bartosz 1:3 (9:11, 6:11, 12:10, 5:11) 0:11
12   C TROJANOWSKI Kamil W SUŁKOWSKI Karol 0:3 (8:11, 10:12, 8:11) 0:12
13   B TROJANOWSKI Adrian Z SAWCZAK Miłosz(j) 3:2 (7:11, 11:4, 7:11, 16:14, 11:6) 1:12
14   D MACIUSZEK Wiesław X KOSMAL Dawid 0:3 (3:11, 5:11, 3:11) 1:13
2017-10-15 10:30 21 „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie - „Semarch-Podwawelski” Kraków III 6:8
1   A PIĄSTKA Michał W ZALEWSKI Krzysztof 3:2 (7:11, 12:10, 11:6, 6:11, 11:7) 1:0
2   B ZIMNICKI Tomasz X BIAŁY Sebastian 3:0 (12:10, 11:5, 11:1) 2:0
3   C WOJDYŁA Dominik Y KLUZEK Sławomir 0:3 (9:11, 9:11, 8:11) 2:1
4   D BRUZDA Rafał Z RAPUTA Tomasz 0:3 (8:11, 8:11, 8:11) 2:2
5   A ZIMNICKI Tomasz
PIĄSTKA Michał
W RAPUTA Tomasz
KLUZEK Sławomir
2:3 (4:11, 11:9, 13:11, 3:11, 1:11) 2:3
6   B WOJDYŁA Dominik
BRUZDA Rafał
X KLUZEK Grzegorz
BIAŁY Sebastian
3:2 (11:3, 11:9, 8:11, 15:17, 11:7) 3:3
7   A PIĄSTKA Michał X BIAŁY Sebastian 2:3 (6:11, 11:5, 9:11, 16:14, 10:12) 3:4
8   B ZIMNICKI Tomasz W ZALEWSKI Krzysztof 3:0 (11:9, 11:9, 11:8) 4:4
9   D BRUZDA Rafał Y KLUZEK Sławomir 0:3 (5:11, 7:11, 8:11) 4:5
10   C WOJDYŁA Dominik Z RAPUTA Tomasz 0:3 (10:12, 5:11, 3:11) 4:6
11   A PIĄSTKA Michał Y KLUZEK Sławomir 2:3 (12:10, 6:11, 3:11, 11:8, 9:11) 4:7
12   C WOJDYŁA Dominik W KLUZEK Grzegorz 3:0 (11:9, 11:4, 13:11) 5:7
13   B ZIMNICKI Tomasz Z RAPUTA Tomasz 3:2 (7:11, 11:9, 11:6, 3:11, 11:7) 6:7
14   D BRUZDA Rafał X BIAŁY Sebastian 0:3 (10:12, 6:11, 10:12) 6:8
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13
Drużyna „Dorbud-Rokicie” Szczytniki przekazała miejsce w rozgrywkach KS „Bronowianka” Kraków II.
Drużyna LUKS „Galux” Skrzyszów II przekazała miejsce w rozgrywkach KS „Bronowianka” Kraków III.
Dokumenty do pobrania: Protokół meczu | Regulamin | Terminarz I rundy