III liga mężczyzn => Runda zasadnicza
Runda: 1, Numer kolejki: 2
Data kolejki ligowej: 2017-10-01
Termin Numer
meczu
Mecz
A-X
Wynik Wer.
2017-09-30 16:00 8 KS „Bronowianka” Kraków III - „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie 13:1 tak
1   A KNAGA Łukasz W KONIECZNY Tomasz 3:0 (11:7, 11:8, 11:5) 1:0
2   B OLCZAK Mariusz X WOJDYŁA Dominik 3:1 (9:11, 11:5, 11:3, 11:5) 2:0
3   C GÓRECKI Wojciech Y PORĄBKA Dariusz 3:0 (11:4, 11:7, 11:9) 3:0
4   D BOGACZ Wojciech Z BRUZDA Rafał 3:0 (11:4, 11:9, 11:7) 4:0
5   A GÓRECKI Wojciech
OLCZAK Mariusz
W PORĄBKA Dariusz
WOJDYŁA Dominik
3:0 (11:2, 11:7, 11:6) 5:0
6   B BOGACZ Wojciech
KNAGA Łukasz
X KONIECZNY Tomasz
BRUZDA Rafał
3:2 (14:12, 4:11, 12:14, 11:8, 11:8) 6:0
7   A KNAGA Łukasz X WOJDYŁA Dominik 3:0 (11:7, 14:12, 11:9) 7:0
8   B OLCZAK Mariusz W KONIECZNY Tomasz 3:2 (11:7, 11:9, 10:12, 10:12, 11:5) 8:0
9   D BOGACZ Wojciech Y PORĄBKA Dariusz 3:0 (11:6, 11:6, 11:7) 9:0
10   C GÓRECKI Wojciech Z BRUZDA Rafał 3:1 (11:6, 11:5, 9:11, 11:8) 10:0
11   A KNAGA Łukasz Y PORĄBKA Dariusz 3:0 (11:3, 11:1, 11:5) 11:0
12   C GÓRECKI Wojciech W KONIECZNY Tomasz 3:0 (WO) 12:0
13   B OLCZAK Mariusz Z BRUZDA Rafał 1:3 (11:8, 9:11, 4:11, 9:11) 12:1
14   D BOGACZ Wojciech X WOJDYŁA Dominik 3:1 (11:3, 11:4, 10:12, 11:7) 13:1
2017-09-30 19:00 9 „Semarch-Podwawelski” Kraków III - KS „Start” Nowy Sącz 6:8 tak
1   A ZALEWSKI Krzysztof W BORKOWSKI Marek 3:2 (11:4, 2:11, 11:7, 5:11, 11:4) 1:0
2   B RAPUTA Tomasz X TROJANOWSKI Adrian 0:3 (2:11, 4:11, 9:11) 1:1
3   C KLUZEK Sławomir Y TROJANOWSKI Kamil 3:1 (11:9, 11:8, 9:11, 11:6) 2:1
4   D BIAŁY Sebastian Z MACIUSZEK Wiesław 0:3 (6:11, 7:11, 8:11) 2:2
5   A RAPUTA Tomasz
ZALEWSKI Krzysztof
W BORKOWSKI Marek
TROJANOWSKI Kamil
1:3 (9:11, 11:4, 10:12, 6:11) 2:3
6   B BIAŁY Sebastian
KLUZEK Sławomir
X MACIUSZEK Wiesław
TROJANOWSKI Adrian
0:3 (6:11, 9:11, 9:11) 2:4
7   A ZALEWSKI Krzysztof X TROJANOWSKI Adrian 3:2 (13:11, 6:11, 11:5, 5:11, 11:9) 3:4
8   B RAPUTA Tomasz W BORKOWSKI Marek 3:2 (4:11, 6:11, 11:7, 11:6, 12:10) 4:4
9   D BIAŁY Sebastian Y TROJANOWSKI Kamil 1:3 (4:11, 9:11, 11:8, 7:11) 4:5
10   C KLUZEK Sławomir Z MACIUSZEK Wiesław 3:1 (8:11, 11:8, 11:5, 13:11) 5:5
11   A ZALEWSKI Krzysztof Y TROJANOWSKI Kamil 1:3 (11:13, 8:11, 11:7, 9:11) 5:6
12   C KLUZEK Sławomir W BORKOWSKI Marek 2:3 (11:7, 11:9, 6:11, 8:11, 9:11) 5:7
13   B RAPUTA Tomasz Z MACIUSZEK Wiesław 3:2 (5:11, 9:11, 11:9, 14:12, 11:8) 6:7
14   D BIAŁY Sebastian X TROJANOWSKI Adrian 0:3 (6:11, 3:11, 9:11) 6:8
2017-10-03 17:30 10 UKS „Płomień” Limanowa II - GSWAL „Bogdański” Grybów 8:6 tak
1   A GOLONKA Albert W NOWAK Marcin 3:0 (11:3, 11:4, 11:2) 1:0
2   B KOSMAL Kinga X MÓL Marcin 2:3 (11:3, 11:7, 9:11, 7:11, 6:11) 1:1
3   C SUŁKOWSKI Karol Y GŁÓWCZYK Jan 3:0 (11:7, 11:9, 11:3) 2:1
4   D SAWCZAK Miłosz(j) Z TOKARZ Adam 3:0 (11:6, 11:1, 11:4) 3:1
5   A KOSMAL Kinga
GOLONKA Albert
W NOWAK Marcin
MÓL Marcin
3:2 (6:11, 11:9, 11:4, 3:11, 11:9) 4:1
6   B SAWCZAK Miłosz(j)
SUŁKOWSKI Karol
X TOKARZ Adam
GŁÓWCZYK Jan
3:0 (11:8, 11:5, 11:8) 5:1
7   A GOLONKA Albert X MÓL Marcin 3:2 (9:11, 7:11, 12:10, 11:6, 11:5) 6:1
8   B KOSMAL Kinga W NOWAK Marcin 1:3 (11:5, 4:11, 8:11, 7:11) 6:2
9   D SAWCZAK Miłosz(j) Y GŁÓWCZYK Jan 3:0 (13:11, 11:4, 12:10) 7:2
10   C SUŁKOWSKI Karol Z TOKARZ Adam 3:2 (7:11, 11:3, 11:6, 9:11, 14:12) 8:2
11   A GOLONKA Filip Y GŁÓWCZYK Jan 0:3 (5:11, 3:11, 11:13) 8:3
12   C SUŁKOWSKI Karol W NOWAK Marcin 1:3 (8:11, 6:11, 11:5, 6:11) 8:4
13   B DOMITER Julia Z TOKARZ Adam 0:3 (6:11, 6:11, 9:11) 8:5
14   D SAWCZAK Miłosz(j) X MÓL Marcin 0:3 (5:11, 7:11, 8:11) 8:6
2017-10-01 15:30 11 KS „Bronowianka” Kraków II - KS „Gorce” Nowy Targ II 11:3 tak
1   A ZHAO Ziyi W KOWALCZYK Zuzanna 3:0 (11:2, 11:9, 11:5) 1:0
2   B KOŁODZIEJ Ewa X GARB Aleksandra 3:2 (11:8, 6:11, 15:13, 5:11, 12:10) 2:0
3   C ŚLIWA Alicja Y KRÓLIKOWSKI Bartosz 1:3 (8:11, 11:6, 8:11, 2:11) 2:1
4   D ŁEBEK Alicja Z WĄSIK Marcin 0:3 (1:11, 9:11, 8:11) 2:2
5   A ŚLIWA Alicja
ZHAO Ziyi
W WĄSIK Marcin
KRÓLIKOWSKI Bartosz
3:0 (11:9, 11:7, 11:8) 3:2
6   B KOŁODZIEJ Ewa
ŁEBEK Alicja
X GARB Aleksandra
KOWALCZYK Zuzanna
3:1 (11:8, 8:11, 11:8, 11:5) 4:2
7   A ZHAO Ziyi X GARB Aleksandra 3:0 (11:5, 11:8, 11:6) 5:2
8   B KOŁODZIEJ Ewa W KOWALCZYK Zuzanna 3:2 (11:8, 9:11, 11:5, 6:11, 11:4) 6:2
9   D ŁEBEK Alicja Y KRÓLIKOWSKI Bartosz 3:1 (6:11, 19:17, 11:7, 11:6) 7:2
10   C ŚLIWA Alicja Z WĄSIK Marcin 3:0 (11:5, 11:6, 11:9) 8:2
11   A ZHAO Ziyi Y KRÓLIKOWSKI Bartosz 3:1 (7:11, 11:1, 11:7, 12:10) 9:2
12   C ŚLIWA Alicja W KOWALCZYK Zuzanna 3:2 (11:6, 11:8, 8:11, 8:11, 12:10) 10:2
13   B KOŁODZIEJ Ewa Z WĄSIK Marcin 2:3 (11:3, 11:6, 9:11, 5:11, 6:11) 10:3
14   D ŁEBEK Alicja X GARB Aleksandra 3:2 (6:11, 12:10, 11:5, 11:13, 11:3) 11:3
2017-09-30 12:00 12 UKS „Orkan” SP 5 Nowy Targ - KS „Spektrum-Karpol” Słopnice II 4:10 tak
1   A SUBIK Filip W KAIM Adrian 3:2 (6:11, 11:3, 11:2, 9:11, 11:5) 1:0
2   B WALICZEK Wojciech X MATUSIAK Łukasz 0:3 (6:11, 9:11, 10:12) 1:1
3   C OBROCHTA Piotr Y OBROCHTA Paweł 2:3 (11:9, 11:9, 5:11, 5:11, 9:11) 1:2
4   D WOLSKI Tomasz Z BOLSĘGA Paweł 1:3 (14:12, 10:12, 6:11, 10:12) 1:3
5   A WOLSKI Tomasz
WALICZEK Wojciech
W BOLSĘGA Paweł
MATUSIAK Łukasz
0:3 (9:11, 8:11, 10:12) 1:4
6   B OBROCHTA Piotr
SUBIK Filip
X OBROCHTA Paweł
KAIM Adrian
0:3 (5:11, 4:11, 3:11) 1:5
7   A SUBIK Filip X MATUSIAK Łukasz 2:3 (11:7, 9:11, 11:8, 8:11, 9:11) 1:6
8   B WALICZEK Wojciech W KAIM Adrian 3:2 (11:9, 11:2, 10:12, 10:12, 11:6) 2:6
9   D NĘDZA-KUBINIEC Tomasz Y OBROCHTA Paweł 1:3 (3:11, 11:8, 9:11, 9:11) 2:7
10   C OBROCHTA Piotr Z BOLSĘGA Paweł 0:3 (7:11, 8:11, 9:11) 2:8
11   A SUBIK Filip Y OBROCHTA Paweł 0:3 (12:14, 4:11, 6:11) 2:9
12   C OBROCHTA Piotr W KAIM Adrian 3:0 (11:2, 11:7, 11:7) 3:9
13   B WALICZEK Wojciech Z BOLSĘGA Paweł 0:3 (5:11, 13:15, 7:11) 3:10
14   D NĘDZA-KUBINIEC Tomasz X MATUSIAK Łukasz 3:1 (12:10, 13:11, 10:12, 11:8) 4:10
2017-10-01 17:00 13 KS „Podwawelski” Kraków II - MKS KSOS Kraków 4:10 tak
1   A BIEL Jakub W RADEK Arkadiusz 1:3 (7:11, 11:5, 9:11, 10:12) 0:1
2   B PIETRZAK Agnieszka X UTYLSKI Filip 0:3 (10:12, 5:11, 3:11) 0:2
3   C PETKA Krzysztof Y PEREK Nikodem 3:0 (11:7, 11:6, 11:9) 1:2
4   D MOREK Radosław Z ZAJĄC Jacek 1:3 (11:6, 6:11, 8:11, 7:11) 1:3
5   A PETKA Krzysztof
MOREK Radosław
W ZAJĄC Jacek
RADEK Arkadiusz
2:3 (6:11, 11:7, 8:11, 11:9, 8:11) 1:4
6   B BIEL Jakub
PIETRZAK Agnieszka
X UTYLSKI Filip
PEREK Nikodem
1:3 (11:7, 14:16, 4:11, 6:11) 1:5
7   A BIEL Jakub X UTYLSKI Filip 1:3 (8:11, 11:6, 10:12, 7:11) 1:6
8   B PIETRZAK Agnieszka W RADEK Arkadiusz 1:3 (5:11, 9:11, 12:10, 8:11) 1:7
9   D MOREK Radosław Y PEREK Nikodem 3:1 (11:9, 11:8, 6:11, 12:10) 2:7
10   C PETKA Krzysztof Z ZAJĄC Jacek 1:3 (10:12, 5:11, 11:8, 9:11) 2:8
11   A BIEL Jakub Y PEREK Nikodem 3:0 (11:0, 11:0, 11:0) 3:8
12   C PETKA Krzysztof W RADEK Arkadiusz 0:3 (6:11, 5:11, 3:11) 3:9
13   B PIETRZAK Agnieszka Z ZAJĄC Jacek 3:1 (11:8, 8:11, 11:8, 11:8) 4:9
14   D MOREK Radosław X UTYLSKI Filip 0:3 (12:14, 7:11, 7:11) 4:10
2017-10-01 11:00 14 UKS „Villa Verde” Olesno II - MKS „Skawa” Wadowice 9:5 tak
1   A MOTYKA Tadeusz W GOŁDA Gabriel 3:1 (11:7, 11:7, 7:11, 13:11) 1:0
2   B KIEROŃSKI Adam X PIETRAŃCZYK Jakub 3:0 (11:4, 11:9, 11:3) 2:0
3   C BŁOCHO Przemysław Y PALACZ Mirosław 2:3 (7:11, 8:11, 11:9, 13:11, 9:11) 2:1
4   D JANISZEWSKI Kamil Z JURZAK Łukasz 3:2 (11:3, 12:10, 6:11, 14:16, 11:8) 3:1
5   A KIEROŃSKI Adam
MOTYKA Tadeusz
W PALACZ Mirosław
JURZAK Łukasz
2:3 (11:8, 4:11, 11:13, 11:6, 6:11) 3:2
6   B JANISZEWSKI Kamil
BŁOCHO Przemysław
X GOŁDA Gabriel
PIETRAŃCZYK Jakub
1:3 (5:11, 11:5, 10:12, 8:11) 3:3
7   A MOTYKA Tadeusz X PIETRAŃCZYK Jakub 2:3 (11:3, 11:8, 6:11, 9:11, 10:12) 3:4
8   B KIEROŃSKI Adam W GOŁDA Gabriel 3:0 (11:9, 11:4, 13:11) 4:4
9   D JANISZEWSKI Kamil Y PALACZ Mirosław 3:1 (5:11, 11:8, 11:9, 11:8) 5:4
10   C PUSHKAROV Kostyantyn Z JURZAK Łukasz 3:1 (14:12, 11:1, 9:11, 11:8) 6:4
11   A MOTYKA Tadeusz Y PALACZ Mirosław 0:3 (6:11, 9:11, 6:11) 6:5
12   C PUSHKAROV Kostyantyn W GOŁDA Gabriel 3:0 (11:5, 11:9, 11:4) 7:5
13   B KIEROŃSKI Adam Z JURZAK Łukasz 3:0 (11:3, 11:5, 11:3) 8:5
14   D JANISZEWSKI Kamil X PIETRAŃCZYK Jakub 3:1 (5:11, 11:6, 11:5, 11:9) 9:5
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13
Drużyna „Dorbud-Rokicie” Szczytniki przekazała miejsce w rozgrywkach KS „Bronowianka” Kraków II.
Drużyna LUKS „Galux” Skrzyszów II przekazała miejsce w rozgrywkach KS „Bronowianka” Kraków III.