III liga mężczyzn => Runda zasadnicza
Runda: 1, Numer kolejki: 1
Data kolejki ligowej: 2017-09-24
Termin Numer
meczu
Mecz
A-X
Wynik Wer.
2017-09-28 18:30 1 UKS „Villa Verde” Olesno II - KS „Bronowianka” Kraków III 8:6 tak
1   A PUSHKAROV Kostyantyn W BOGACZ Wojciech 3:0 (11:7, 11:9, 11:3) 1:0
2   B BŁOCHO Przemysław X GÓRECKI Wojciech 0:3 (5:11, 11:13, 10:12) 1:1
3   C KIEROŃSKI Adam Y OLCZAK Mariusz 3:0 (11:5, 11:2, 11:7) 2:1
4   D JANISZEWSKI Kamil Z KNAGA Łukasz 0:3 (3:11, 9:11, 5:11) 2:2
5   A KIEROŃSKI Adam
PUSHKAROV Kostyantyn
W GÓRECKI Wojciech
OLCZAK Mariusz
2:3 (8:11, 8:11, 11:7, 11:8, 8:11) 2:3
6   B JANISZEWSKI Kamil
BŁOCHO Przemysław
X BOGACZ Wojciech
KNAGA Łukasz
3:0 (11:8, 13:11, 11:8) 3:3
7   A PUSHKAROV Kostyantyn X GÓRECKI Wojciech 3:1 (11:5, 11:4, 12:14, 13:11) 4:3
8   B BŁOCHO Przemysław W BOGACZ Wojciech 3:1 (6:11, 11:7, 11:8, 11:9) 5:3
9   D JANISZEWSKI Kamil Y OLCZAK Mariusz 2:3 (12:10, 7:11, 7:11, 11:7, 9:11) 5:4
10   C KIEROŃSKI Adam Z KNAGA Łukasz 3:0 (11:6, 11:6, 11:9) 6:4
11   A PUSHKAROV Kostyantyn Y OLCZAK Mariusz 3:0 (11:5, 11:3, 11:8) 7:4
12   C KIEROŃSKI Adam W BOGACZ Wojciech 3:0 (11:5, 11:8, 11:9) 8:4
13   B BŁOCHO Przemysław Z KNAGA Łukasz 0:3 (0:11, 5:11, 6:11) 8:5
14   D JANISZEWSKI Kamil X GÓRECKI Wojciech 0:3 (11:13, 4:11, 6:11) 8:6
2017-11-10 18:30 2 MKS „Skawa” Wadowice - KS „Podwawelski” Kraków II 9:5 tak
1   A PIETRAŃCZYK Jakub W BIEL Jakub 1:3 (7:11, 6:11, 11:8, 3:11) 0:1
2   B GOŁDA Gabriel X MOREK Radosław 3:2 (10:12, 9:11, 11:6, 11:6, 11:6) 1:1
3   C JURZAK Łukasz Y BOCHENEK Mariusz 3:2 (9:11, 9:11, 11:4, 11:8, 11:9) 2:1
4   D PALACZ Mirosław Z PIETRZAK Agnieszka 3:1 (11:9, 7:11, 11:8, 11:9) 3:1
5   A PALACZ Mirosław
JURZAK Łukasz
W BIEL Jakub
BOCHENEK Mariusz
3:0 (11:6, 11:8, 14:12) 4:1
6   B GOŁDA Gabriel
PIETRAŃCZYK Jakub
X PIETRZAK Agnieszka
MOREK Radosław
0:3 (7:11, 6:11, 7:11) 4:2
7   A PIETRAŃCZYK Jakub X MOREK Radosław 1:3 (11:9, 6:11, 5:11, 7:11) 4:3
8   B GOŁDA Gabriel W BIEL Jakub 3:2 (7:11, 11:6, 5:11, 11:3, 11:3) 5:3
9   D PALACZ Mirosław Y BOCHENEK Mariusz 3:0 (11:5, 11:5, 11:5) 6:3
10   C JURZAK Łukasz Z PIETRZAK Agnieszka 3:0 (11:9, 11:7, 11:4) 7:3
11   A PIETRAŃCZYK Jakub Y BOCHENEK Mariusz 3:2 (8:11, 12:10, 6:11, 11:8, 11:7) 8:3
12   C JURZAK Łukasz W BIEL Jakub 0:3 (11:13, 6:11, 2:11) 8:4
13   B GOŁDA Gabriel Z PIETRZAK Agnieszka 2:3 (6:11, 11:7, 6:11, 14:12, 10:12) 8:5
14   D PALACZ Mirosław X MOREK Radosław 3:1 (11:7, 9:11, 13:11, 11:8) 9:5
2017-09-23 13:00 3 MKS KSOS Kraków - UKS „Orkan” SP 5 Nowy Targ 8:6 tak
1   A KONSTANTYN Paweł W OBROCHTA Piotr 3:2 (5:11, 9:11, 13:11, 12:10, 11:8) 1:0
2   B UTYLSKI Filip X WALICZEK Wojciech 3:1 (11:8, 11:5, 7:11, 11:9) 2:0
3   C RADEK Arkadiusz Y WOLSKI Tomasz 3:2 (5:11, 10:12, 11:7, 12:10, 11:4) 3:0
4   D ZAJĄC Jacek Z SUBIK Filip 1:3 (4:11, 11:8, 2:11, 6:11) 3:1
5   A UTYLSKI Filip
KONSTANTYN Paweł
W OBROCHTA Piotr
SUBIK Filip
3:1 (9:11, 11:3, 11:7, 11:7) 4:1
6   B ZAJĄC Jacek
RADEK Arkadiusz
X WOLSKI Tomasz
WALICZEK Wojciech
2:3 (10:12, 11:7, 4:11, 11:8, 8:11) 4:2
7   A KONSTANTYN Paweł X WALICZEK Wojciech 1:3 (4:11, 5:11, 11:6, 9:11) 4:3
8   B UTYLSKI Filip W OBROCHTA Piotr 3:0 (11:7, 12:10, 11:8) 5:3
9   D ZAJĄC Jacek Y WOLSKI Tomasz 3:0 (11:6, 13:11, 11:6) 6:3
10   C RADEK Arkadiusz Z SUBIK Filip 3:2 (8:11, 7:11, 11:9, 11:9, 11:3) 7:3
11   A KONSTANTYN Paweł Y WOLSKI Tomasz 3:1 (4:11, 14:12, 11:3, 11:7) 8:3
12   C RADEK Arkadiusz W OBROCHTA Piotr 2:3 (11:1, 8:11, 11:4, 2:11, 8:11) 8:4
13   B UTYLSKI Filip Z SUBIK Filip 1:3 (8:11, 9:11, 11:5, 10:12) 8:5
14   D ZAJĄC Jacek X WALICZEK Wojciech 2:3 (11:4, 9:11, 11:6, 4:11, 10:12) 8:6
2017-09-22 18:00 4 KS „Spektrum-Karpol” Słopnice II - KS „Bronowianka” Kraków II 7:7 tak
1   A BOLSĘGA Paweł W ZHAO Ziyi 0:3 (12:14, 3:11, 11:13) 0:1
2   B URBAŃSKI Adam X KOŁODZIEJ Ewa 1:3 (12:14, 4:11, 11:9, 8:11) 0:2
3   C MATUSIAK Łukasz Y ŚLIWA Alicja 3:0 (12:10, 11:6, 11:9) 1:2
4   D SOBCZAK Krzysztof Z ŁEBEK Alicja 3:1 (11:4, 8:11, 11:6, 11:9) 2:2
5   A SOBCZAK Krzysztof
URBAŃSKI Adam
W ŚLIWA Alicja
ZHAO Ziyi
1:3 (11:9, 7:11, 12:14, 2:11) 2:3
6   B BOLSĘGA Paweł
MATUSIAK Łukasz
X KOŁODZIEJ Ewa
ŁEBEK Alicja
3:1 (9:11, 11:8, 12:10, 11:9) 3:3
7   A BOLSĘGA Paweł X KOŁODZIEJ Ewa 3:1 (11:5, 9:11, 12:10, 11:5) 4:3
8   B URBAŃSKI Adam W ZHAO Ziyi 0:3 (6:11, 4:11, 7:11) 4:4
9   D SOBCZAK Krzysztof Y ŚLIWA Alicja 3:2 (4:11, 4:11, 11:6, 11:8, 11:5) 5:4
10   C MATUSIAK Łukasz Z ŁEBEK Alicja 3:1 (7:11, 11:7, 11:6, 12:10) 6:4
11   A BOLSĘGA Paweł Y ŚLIWA Alicja 3:0 (11:6, 11:9, 11:7) 7:4
12   C MATUSIAK Łukasz W ZHAO Ziyi 1:3 (12:10, 10:12, 8:11, 8:11) 7:5
13   B URBAŃSKI Adam Z ŁEBEK Alicja 2:3 (11:9, 11:7, 11:13, 8:11, 6:11) 7:6
14   D SOBCZAK Krzysztof X KOŁODZIEJ Ewa 1:3 (4:11, 5:11, 11:9, 6:11) 7:7
2017-09-20 18:00 5 KS „Gorce” Nowy Targ II - UKS „Płomień” Limanowa II 10:4 tak
1   A KRÓLIKOWSKI Bartosz W TWARÓG Mariusz 3:0 (11:5, 11:6, 11:5) 1:0
2   B GARB Aleksandra X MICHALCZYK Jakub 2:3 (11:7, 6:11, 7:11, 11:7, 8:11) 1:1
3   C DŁUGOPOLSKI Miłosz Y SUŁKOWSKI Karol 2:3 (6:11, 11:7, 11:8, 7:11, 11:13) 1:2
4   D KOWALCZYK Zuzanna Z DOMITER Julia 3:0 (11:9, 11:5, 11:5) 2:2
5   A KRÓLIKOWSKI Bartosz
DŁUGOPOLSKI Miłosz
W TWARÓG Mariusz
DOMITER Julia
3:0 (11:6, 11:5, 11:4) 3:2
6   B GARB Aleksandra
KOWALCZYK Zuzanna
X MICHALCZYK Jakub
SUŁKOWSKI Karol
3:1 (9:11, 11:7, 11:3, 11:9) 4:2
7   A KRÓLIKOWSKI Bartosz X MICHALCZYK Jakub 2:3 (9:11, 11:4, 4:11, 11:9, 6:11) 4:3
8   B GARB Aleksandra W TWARÓG Mariusz 3:2 (7:11, 11:5, 7:11, 16:14, 11:6) 5:3
9   D KOWALCZYK Zuzanna Y SUŁKOWSKI Karol 3:1 (11:7, 6:11, 11:7, 11:6) 6:3
10   C DŁUGOPOLSKI Miłosz Z DOMITER Julia 3:2 (11:7, 7:11, 11:3, 8:11, 11:9) 7:3
11   A KRÓLIKOWSKI Bartosz Y SUŁKOWSKI Karol 3:1 (12:10, 11:8, 7:11, 11:5) 8:3
12   C DŁUGOPOLSKI Miłosz W TWARÓG Mariusz 2:3 (11:4, 11:4, 8:11, 12:14, 7:11) 8:4
13   B GARB Aleksandra Z DOMITER Julia 3:0 (12:10, 11:9, 11:4) 9:4
14   D KOWALCZYK Zuzanna X MICHALCZYK Jakub 3:1 (11:6, 12:10, 9:11, 11:9) 10:4
2017-09-23 17:00 6 GSWAL „Bogdański” Grybów - „Semarch-Podwawelski” Kraków III 5:9 tak
1   A GAŁUSZKA Mateusz W GADAWSKI Adrian 3:1 (11:8, 5:11, 15:13, 11:8) 1:0
2   B MÓL Marcin X RAPUTA Tomasz 2:3 (7:11, 11:5, 10:12, 11:7, 6:11) 1:1
3   C URBAN Mariusz Y ZALEWSKI Krzysztof 2:3 (11:13, 11:9, 7:11, 15:13, 9:11) 1:2
4   D NOWAK Marcin Z KLUZEK Sławomir 1:3 (14:12, 9:11, 8:11, 6:11) 1:3
5   A URBAN Mariusz
GAŁUSZKA Mateusz
W RAPUTA Tomasz
ZALEWSKI Krzysztof
0:3 (4:11, 6:11, 10:12) 1:4
6   B NOWAK Marcin
MÓL Marcin
X GADAWSKI Adrian
KLUZEK Sławomir
3:1 (5:11, 11:5, 11:9, 11:6) 2:4
7   A GAŁUSZKA Mateusz X RAPUTA Tomasz 0:3 (9:11, 7:11, 3:11) 2:5
8   B MÓL Marcin W GADAWSKI Adrian 3:1 (11:8, 10:12, 11:7, 11:9) 3:5
9   D NOWAK Marcin Y ZALEWSKI Krzysztof 2:3 (8:11, 11:5, 11:7, 6:11, 1:11) 3:6
10   C URBAN Mariusz Z KLUZEK Sławomir 3:2 (5:11, 4:11, 11:5, 11:8, 11:4) 4:6
11   A GAŁUSZKA Mateusz Y ZALEWSKI Krzysztof 0:3 (6:11, 7:11, 6:11) 4:7
12   C URBAN Mariusz W GADAWSKI Adrian 0:3 (8:11, 7:11, 8:11) 4:8
13   B MÓL Marcin Z KLUZEK Sławomir 3:2 (11:8, 8:11, 11:9, 7:11, 11:7) 5:8
14   D NOWAK Marcin X RAPUTA Tomasz 1:3 (11:7, 4:11, 12:14, 7:11) 5:9
2017-09-24 11:00 7 KS „Start” Nowy Sącz - „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie 9:5 tak
1   A BORKOWSKI Marek W NALEPA Maciej 1:3 (12:10, 7:11, 9:11, 9:11) 0:1
2   B TROJANOWSKI Adrian X WOJDYŁA Dominik 3:0 (11:2, 11:6, 13:11) 1:1
3   C TROJANOWSKI Kamil Y PIĄSTKA Michał 2:3 (11:8, 4:11, 8:11, 11:8, 9:11) 1:2
4   D MACIUSZEK Wiesław Z BRUZDA Rafał 0:3 (7:11, 11:13, 6:11) 1:3
5   A BORKOWSKI Marek
TROJANOWSKI Kamil
W PIĄSTKA Michał
WOJDYŁA Dominik
3:2 (10:12, 11:6, 7:11, 11:8, 11:6) 2:3
6   B MACIUSZEK Wiesław
TROJANOWSKI Adrian
X PORĄBKA Dariusz
BRUZDA Rafał
3:0 (11:5, 11:6, 11:5) 3:3
7   A BORKOWSKI Marek X WOJDYŁA Dominik 3:0 (11:5, 11:5, 12:10) 4:3
8   B TROJANOWSKI Adrian W NALEPA Maciej 3:0 (11:6, 11:6, 12:10) 5:3
9   D MACIUSZEK Wiesław Y PIĄSTKA Michał 3:2 (11:9, 10:12, 11:7, 4:11, 11:7) 6:3
10   C TROJANOWSKI Kamil Z BRUZDA Rafał 2:3 (9:11, 11:9, 7:11, 11:6, 10:12) 6:4
11   A BORKOWSKI Marek Y PIĄSTKA Michał 3:2 (9:11, 11:7, 11:9, 9:11, 11:9) 7:4
12   C TROJANOWSKI Kamil W NALEPA Maciej 2:3 (11:5, 7:11, 11:8, 7:11, 9:11) 7:5
13   B TROJANOWSKI Adrian Z BRUZDA Rafał 3:2 (8:11, 11:7, 10:12, 11:8, 12:10) 8:5
14   D MACIUSZEK Wiesław X WOJDYŁA Dominik 3:2 (11:6, 11:7, 9:11, 6:11, 11:6) 9:5
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13
Drużyna „Dorbud-Rokicie” Szczytniki przekazała miejsce w rozgrywkach KS „Bronowianka” Kraków II.
Drużyna LUKS „Galux” Skrzyszów II przekazała miejsce w rozgrywkach KS „Bronowianka” Kraków III.