II liga mężczyzn => Runda zasadnicza
Runda: 1, Numer kolejki: 13
Data kolejki ligowej: 2018-01-27
Termin Numer
meczu
Mecz
A-X
Wynik Wer.
2018-01-28 14:00 73 AZS PWSW MLKS „Nurt” Przemyśl - UKS TKKF MOSiR Dukla 3:7 tak
1 1 A IWANIUCH Rafał X OLBRYCHT Michał 1:3 (10:12, 11:9, 6:11, 12:14) 0:1
2 2 C CHMIELOWSKI Jakub W SPOREK Mariusz 3:0 (11:8, 11:8, 11:5) 1:1
3 1 B KIEŁT Dawid Y KOPCZYK Hubert 1:3 (13:11, 4:11, 6:11, 9:11) 1:2
4 2 D BLAT Piotr Z GAŁUSZKA Jacek 0:3 (12:14, 6:11, 5:11) 1:3
5 1 A IWANIUCH Rafał
KIEŁT Dawid
X KOPCZYK Hubert
SPOREK Mariusz
3:1 (12:10, 11:7, 6:11, 11:5) 2:3
6 2 C BOROWIAK Krzysztof
CHMIELOWSKI Jakub
W GAŁUSZKA Jacek
OLBRYCHT Michał
1:3 (7:11, 9:11, 11:6, 12:14) 2:4
7 1 A IWANIUCH Rafał Y KOPCZYK Hubert 3:1 (11:5, 11:8, 8:11, 11:6) 3:4
8 2 C CHMIELOWSKI Jakub Z GAŁUSZKA Jacek 0:3 (9:11, 12:14, 9:11) 3:5
9 1 B KIEŁT Dawid X OLBRYCHT Michał 2:3 (11:9, 10:12, 12:14, 11:5, 5:11) 3:6
10 2 D BLAT Piotr W KOCIUBA Filip 1:3 (8:11, 9:11, 11:9, 7:11) 3:7
2018-01-27 15:00 74 KTS GOSiR Krościenko Wyżne - UKS „Zarabie” Myślenice 9:1 tak
1 1 A STĄPOR Rafał X DUDZIAK Damian 3:0 (11:6, 11:5, 11:6) 1:0
2 2 C SEROKA Szymon W ZAKRZYŃSKI Dominik 3:0 (11:2, 11:9, 11:5) 2:0
3 1 B KLOCEK Kamil Y OSTANEK Michał 3:1 (11:7, 11:7, 6:11, 11:9) 3:0
4 2 D TOMOŃ Grzegorz Z ŚWIATŁOŃ Piotr 3:1 (6:11, 11:8, 13:11, 11:7) 4:0
5 1 A TOMOŃ Grzegorz
STĄPOR Rafał
X DUDZIAK Damian
OSTANEK Michał
1:3 (6:11, 8:11, 12:10, 9:11) 4:1
6 2 C SEROKA Szymon
KLOCEK Kamil
W ZAKRZYŃSKI Dominik
ŚWIATŁOŃ Piotr
3:1 (11:9, 11:7, 7:11, 13:11) 5:1
7 1 A STĄPOR Rafał Y OSTANEK Michał 3:2 (11:7, 10:12, 14:12, 4:11, 11:7) 6:1
8 2 C SEROKA Szymon Z ŚWIATŁOŃ Piotr 3:1 (11:7, 13:11, 14:16, 11:9) 7:1
9 1 B KLOCEK Kamil X DUDZIAK Damian 3:0 (11:9, 11:5, 11:9) 8:1
10 2 D TOMOŃ Grzegorz W ZAKRZYŃSKI Dominik 3:0 (11:9, 11:4, 11:6) 9:1
2018-01-27 11:00 75 KS „Spektrum-Karpol” Słopnice - ULKS „Lachowice” 9:1 tak
1 1 A MADZULA Paweł X RACZEK Marcin 3:1 (4:11, 11:7, 11:9, 13:11) 1:0
2 2 C KAIM Adrian W GRAJNY Piotr 3:1 (11:7, 9:11, 11:6, 11:3) 2:0
3 1 B OBROCHTA Paweł Y SURMA Krzysztof 3:0 (11:9, 11:8, 11:4) 3:0
4 2 D MAGULSKI Damian Z KACHEL Mateusz 3:0 (11:3, 13:11, 11:4) 4:0
5 1 A OBROCHTA Paweł
MADZULA Paweł
X GRAJNY Piotr
RACZEK Marcin
3:1 (11:4, 7:11, 11:2, 11:9) 5:0
6 2 C MAGULSKI Damian
KAIM Adrian
W SURMA Krzysztof
KACHEL Mateusz
0:3 (8:11, 15:17, 8:11) 5:1
7 1 A MADZULA Paweł Y SURMA Krzysztof 3:0 (11:6, 13:11, 11:8) 6:1
8 2 C KAIM Adrian Z KACHEL Mateusz 3:1 (9:11, 11:2, 11:8, 12:10) 7:1
9 1 B OBROCHTA Paweł X RACZEK Marcin 3:2 (9:11, 12:10, 11:6, 7:11, 11:7) 8:1
10 2 D MAGULSKI Damian W GRAJNY Piotr 3:2 (8:11, 11:4, 11:7, 9:11, 11:8) 9:1
2018-01-28 16:00 76 KSTS MOSiR „Karpaty” Krosno - UKS „Płomień” Limanowa 5:5 tak
1 1 A JURCZAK Michał X SUŁKOWSKI Bartosz 2:3 (11:7, 12:10, 8:11, 9:11, 12:14) 0:1
2 2 C WIŚNIEWSKI Karol W KOSMAL Dawid 3:0 (12:10, 11:6, 11:3) 1:1
3 1 B PELCZAR Dawid Y MICHALCZYK Jakub 0:3 (6:11, 8:11, 7:11) 1:2
4 2 D ANTOSIAK Daniel Z GAIK Krystian 2:3 (8:11, 5:11, 11:6, 11:8, 12:14) 1:3
5 1 A JURCZAK Michał
WIŚNIEWSKI Karol
X SUŁKOWSKI Bartosz
KOSMAL Dawid
3:2 (11:8, 6:11, 8:11, 11:9, 12:10) 2:3
6 2 C PELCZAR Dawid
ANTOSIAK Daniel
W MICHALCZYK Jakub
ROZUM Dawid
3:1 (11:8, 11:6, 7:11, 11:9) 3:3
7 1 A JURCZAK Michał Y MICHALCZYK Jakub 2:3 (7:11, 6:11, 11:5, 11:5, 7:11) 3:4
8 2 C WIŚNIEWSKI Karol Z GAIK Krystian 3:2 (9:11, 12:10, 11:8, 8:11, 11:8) 4:4
9 1 B PELCZAR Dawid X SUŁKOWSKI Bartosz 0:3 (6:11, 5:11, 9:11) 4:5
10 2 D ANTOSIAK Daniel W ROZUM Dawid 3:1 (8:11, 11:6, 11:4, 11:6) 5:5
2018-01-21 11:00 77 LUKS „Galux” Skrzyszów - PKS „Kolping” Jarosław II 2:8 tak
1 1 A DUDEK Radosław X MARCINOWSKI Krzysztof 0:3 (9:11, 11:13, 6:11) 0:1
2 2 C GALUS Mateusz W ŻOŁYNIAK Hubert 3:2 (9:11, 11:9, 11:9, 9:11, 11:8) 1:1
3 1 B FLAUMENHAFT Jacek Y CYRNEK Piotr 0:3 (6:11, 11:13, 8:11) 1:2
4 2 D MLECZKO Radosław Z CZERNIK Mateusz 0:3 (9:11, 6:11, 8:11) 1:3
5 1 A MLECZKO Radosław
DUDEK Radosław
X CYRNEK Piotr
MARCINOWSKI Krzysztof
2:3 (3:11, 11:9, 4:11, 11:6, 3:11) 1:4
6 2 C GALUS Mateusz
FLAUMENHAFT Jacek
W ŻOŁYNIAK Hubert
CZERNIK Mateusz
1:3 (13:11, 8:11, 2:11, 4:11) 1:5
7 1 A DUDEK Radosław Y CYRNEK Piotr 0:3 (2:11, 7:11, 8:11) 1:6
8 2 C GALUS Mateusz Z CZERNIK Mateusz 0:3 (1:11, 4:11, 8:11) 1:7
9 1 B FLAUMENHAFT Jacek X MARCINOWSKI Krzysztof 1:3 (7:11, 11:9, 7:11, 10:12) 1:8
10 2 D MLECZKO Radosław W ŻOŁYNIAK Hubert 3:0 (11:8, 12:10, 11:9) 2:8
2018-01-23 18:00 78 KS „Gorce” Nowy Targ - „Witmar-Podwawelski” Kraków 6:4 tak
1 1 A CZYSZCZOŃ Jakub X BIAŁCZYK Łukasz 1:3 (2:11, 4:11, 13:11, 9:11) 0:1
2 2 C MOZDYNIEWICZ Marek W STRZAŁKA Marek 3:0 (11:7, 11:6, 11:5) 1:1
3 1 B KLAG Tomasz Y CHYC Tomasz 1:3 (11:6, 10:12, 8:11, 9:11) 1:2
4 2 D KOLASA Szymon Z JANIK Tomasz 2:3 (6:11, 11:6, 11:6, 7:11, 9:11) 1:3
5 1 A MOZDYNIEWICZ Marek
KLAG Tomasz
X CHYC Tomasz
BIAŁCZYK Łukasz
3:2 (7:11, 11:7, 11:9, 6:11, 13:11) 2:3
6 2 C CZYSZCZOŃ Jakub
KOLASA Szymon
W STRZAŁKA Marek
JANIK Tomasz
3:1 (11:6, 11:5, 7:11, 11:4) 3:3
7 1 A CZYSZCZOŃ Jakub Y CHYC Tomasz 1:3 (7:11, 8:11, 11:9, 8:11) 3:4
8 2 C MOZDYNIEWICZ Marek Z JANIK Tomasz 3:1 (11:8, 11:9, 10:12, 11:6) 4:4
9 1 B KLAG Tomasz X BIAŁCZYK Łukasz 3:0 (11:7, 11:7, 11:6) 5:4
10 2 D KOLASA Szymon W STRZAŁKA Marek 3:0 (11:5, 12:10, 11:2) 6:4
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13
W przypadku uwag do rankingu prosimy o kontakt z WGiD (wgid@kozts.pl).
Drużyna KU AZS Politechnika Rzeszów II przekazała miejsce w rozgrywkach KTS GOSiR Krościenko Wyżne.
Drużyna GMKS „Strzelec-Pegaz” Frysztak II przekazała miejsce w rozgrywkach UKS TKKF MOSiR Dukla.