II liga mężczyzn => Runda zasadnicza
Runda: 1, Numer kolejki: 11
Data kolejki ligowej: 2018-01-13
Termin Numer
meczu
Mecz
A-X
Wynik Wer.
2018-01-13 16:00 61 UKS TKKF MOSiR Dukla - KS „Bronowianka” Kraków 0:10 tak
1 1 A OLBRYCHT Michał X KUZMENKO Hrihorii 0:3 (6:11, 9:11, 5:11) 0:1
2 2 C SPOREK Szymon W OSIKA Sławomir 0:3 (5:11, 8:11, 7:11) 0:2
3 1 B KOPCZYK Hubert Y KARMOLIŃSKI Maciej 2:3 (7:11, 11:5, 11:9, 6:11, 1:11) 0:3
4 2 D GAŁUSZKA Jacek Z KOŁODZIEJ Szymon 0:3 (6:11, 9:11, 12:14) 0:4
5 1 A KOCIUBA Filip
SPOREK Szymon
X KOŁODZIEJ Szymon
KUZMENKO Hrihorii
0:3 (8:11, 7:11, 7:11) 0:5
6 2 C GAŁUSZKA Jacek
OLBRYCHT Michał
W OSIKA Sławomir
KARMOLIŃSKI Maciej
2:3 (11:7, 6:11, 11:9, 8:11, 3:11) 0:6
7 1 A OLBRYCHT Michał Y KARMOLIŃSKI Maciej 0:3 (5:11, 8:11, 1:11) 0:7
8 2 C SPOREK Szymon Z KOŁODZIEJ Szymon 0:3 (9:11, 7:11, 1:11) 0:8
9 1 B KOPCZYK Hubert X KUZMENKO Hrihorii 0:3 (9:11, 10:12, 10:12) 0:9
10 2 D KOCIUBA Filip W OSIKA Sławomir 0:3 (4:11, 5:11, 5:11) 0:10
2018-01-13 15:00 62 AZS PWSW MLKS „Nurt” Przemyśl - ULKS „Lachowice” 8:2 tak
1 1 A IWANIUCH Rafał X PNIACZEK Dominik 3:0 (11:9, 15:13, 11:5) 1:0
2 2 C CHMIELOWSKI Jakub W GRAJNY Piotr 3:0 (11:2, 11:6, 15:13) 2:0
3 1 B KIEŁT Dawid Y SURMA Krzysztof 3:2 (7:11, 11:9, 6:11, 11:8, 11:6) 3:0
4 2 D BLAT Piotr Z KACHEL Mateusz 1:3 (11:13, 11:2, 4:11, 7:11) 3:1
5 1 A IWANIUCH Rafał
KIEŁT Dawid
X KACHEL Mateusz
PNIACZEK Dominik
3:0 (11:8, 11:3, 11:5) 4:1
6 2 C BLAT Piotr
CHMIELOWSKI Jakub
W SURMA Krzysztof
GRAJNY Piotr
1:3 (6:11, 11:6, 13:15, 7:11) 4:2
7 1 A IWANIUCH Rafał Y SURMA Krzysztof 3:0 (11:7, 11:9, 17:15) 5:2
8 2 C CHMIELOWSKI Jakub Z KACHEL Mateusz 3:0 (12:10, 11:4, 11:9) 6:2
9 1 B KIEŁT Dawid X PNIACZEK Dominik 3:0 (11:9, 11:8, 11:8) 7:2
10 2 D BLAT Piotr W GRAJNY Piotr 3:0 (12:10, 11:7, 11:8) 8:2
2018-01-13 15:00 63 KTS GOSiR Krościenko Wyżne - UKS „Płomień” Limanowa 5:5 tak
1 1 A KLOCEK Kamil X SUŁKOWSKI Bartosz 2:3 (11:7, 11:7, 7:11, 7:11, 12:14) 0:1
2 2 C TOMOŃ Grzegorz W KOSMAL Dawid 1:3 (1:11, 11:9, 8:11, 6:11) 0:2
3 1 B STĄPOR Rafał Y MICHALCZYK Jakub 3:0 (14:12, 11:9, 12:10) 1:2
4 2 D SEROKA Szymon Z ROZUM Dawid 3:1 (11:7, 11:8, 10:12, 11:4) 2:2
5 1 A TOMOŃ Grzegorz
STĄPOR Rafał
X SUŁKOWSKI Bartosz
KOSMAL Dawid
3:1 (11:5, 11:4, 11:13, 11:6) 3:2
6 2 C SEROKA Szymon
KLOCEK Kamil
W MICHALCZYK Jakub
ROZUM Dawid
0:3 (7:11, 5:11, 4:11) 3:3
7 1 A KLOCEK Kamil Y MICHALCZYK Jakub 3:2 (11:9, 9:11, 12:10, 9:11, 11:8) 4:3
8 2 C TOMOŃ Grzegorz Z ROZUM Dawid 3:0 (11:9, 11:4, 11:4) 5:3
9 1 B STĄPOR Rafał X SUŁKOWSKI Bartosz 1:3 (5:11, 9:11, 11:9, 5:11) 5:4
10 2 D SEROKA Szymon W KOSMAL Dawid 0:3 (2:11, 9:11, 5:11) 5:5
2018-01-13 14:00 64 KS „Spektrum-Karpol” Słopnice - PKS „Kolping” Jarosław II 3:7 tak
1 1 A MADZULA Paweł X MARCINOWSKI Krzysztof 0:3 (7:11, 5:11, 8:11) 0:1
2 2 C KAIM Adrian W ŻOŁYNIAK Hubert 3:1 (6:11, 12:10, 11:9, 11:5) 1:1
3 1 B OBROCHTA Paweł Y CYRNEK Piotr 0:3 (5:11, 1:11, 5:11) 1:2
4 2 D MAGULSKI Damian Z CZERNIK Mateusz 0:3 (9:11, 11:13, 5:11) 1:3
5 1 A OBROCHTA Paweł
MADZULA Paweł
X CYRNEK Piotr
MARCINOWSKI Krzysztof
0:3 (11:13, 5:11, 5:11) 1:4
6 2 C MAGULSKI Damian
KAIM Adrian
W ŻOŁYNIAK Hubert
CZERNIK Mateusz
3:1 (11:9, 6:11, 11:9, 11:7) 2:4
7 1 A MADZULA Paweł Y CYRNEK Piotr 1:3 (7:11, 7:11, 11:9, 6:11) 2:5
8 2 C KAIM Adrian Z CZERNIK Mateusz 0:3 (4:11, 4:11, 12:14) 2:6
9 1 B OBROCHTA Paweł X MARCINOWSKI Krzysztof 3:0 (11:8, 11:6, 12:10) 3:6
10 2 D MAGULSKI Damian W ŻOŁYNIAK Hubert 0:3 (9:11, 7:11, 6:11) 3:7
2018-01-14 18:00 65 KSTS MOSiR „Karpaty” Krosno - „Witmar-Podwawelski” Kraków 6:4 tak
1 1 A JURCZAK Michał X BIAŁCZYK Łukasz 2:3 (12:10, 11:8, 9:11, 14:16, 8:11) 0:1
2 2 C WIŚNIEWSKI Karol W STRZAŁKA Marek 3:0 (11:4, 11:5, 12:10) 1:1
3 1 B PELCZAR Dawid Y CHYC Tomasz 0:3 (8:11, 5:11, 10:12) 1:2
4 2 D ANTOSIAK Daniel Z JANIK Tomasz 1:3 (13:15, 11:8, 14:16, 7:11) 1:3
5 1 A JURCZAK Michał
WIŚNIEWSKI Karol
X STRZAŁKA Marek
BIAŁCZYK Łukasz
3:2 (10:12, 12:10, 10:12, 11:7, 11:7) 2:3
6 2 C PELCZAR Dawid
ANTOSIAK Daniel
W CHYC Tomasz
JANIK Tomasz
3:0 (11:3, 12:10, 11:9) 3:3
7 1 A JURCZAK Michał Y CHYC Tomasz 3:1 (3:11, 11:9, 11:4, 11:5) 4:3
8 2 C WIŚNIEWSKI Karol Z JANIK Tomasz 3:0 (11:7, 11:5, 11:8) 5:3
9 1 B KRUKAR Piotr X BIAŁCZYK Łukasz 0:3 (6:11, 5:11, 6:11) 5:4
10 2 D ANTOSIAK Daniel W STRZAŁKA Marek 3:1 (8:11, 11:7, 11:7, 11:5) 6:4
2018-01-13 17:00 66 LUKS „Galux” Skrzyszów - KS „Gorce” Nowy Targ 1:9 tak
1 1 A DUDEK Radosław X CZYSZCZOŃ Jakub 3:2 (6:11, 11:6, 11:6, 7:11, 11:7) 1:0
2 2 C MLECZKO Radosław W KOLASA Szymon 0:3 (1:11, 7:11, 5:11) 1:1
3 1 B FLAUMENHAFT Jacek Y KLAG Tomasz 1:3 (11:9, 4:11, 6:11, 6:11) 1:2
4 2 D GALUS Mateusz Z MOZDYNIEWICZ Marek 0:3 (6:11, 1:11, 5:11) 1:3
5 1 A MLECZKO Radosław
DUDEK Radosław
X MOZDYNIEWICZ Marek
KLAG Tomasz
2:3 (11:6, 3:11, 11:9, 5:11, 7:11) 1:4
6 2 C GALUS Mateusz
FLAUMENHAFT Jacek
W CZYSZCZOŃ Jakub
KOLASA Szymon
1:3 (10:12, 11:8, 8:11, 7:11) 1:5
7 1 A DUDEK Radosław Y KLAG Tomasz 0:3 (5:11, 9:11, 6:11) 1:6
8 2 C NOSAL Mirosław Z MOZDYNIEWICZ Marek 0:3 (1:11, 3:11, 8:11) 1:7
9 1 B FLAUMENHAFT Jacek X CZYSZCZOŃ Jakub 2:3 (7:11, 11:3, 8:11, 11:5, 9:11) 1:8
10 2 D GALUS Mateusz W KOLASA Szymon 0:3 (11:13, 10:12, 7:11) 1:9
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13
W przypadku uwag do rankingu prosimy o kontakt z WGiD (wgid@kozts.pl).
Drużyna KU AZS Politechnika Rzeszów II przekazała miejsce w rozgrywkach KTS GOSiR Krościenko Wyżne.
Drużyna GMKS „Strzelec-Pegaz” Frysztak II przekazała miejsce w rozgrywkach UKS TKKF MOSiR Dukla.