II liga mężczyzn => Runda zasadnicza
Runda: 1, Numer kolejki: 10
Data kolejki ligowej: 2017-12-16
Termin Numer
meczu
Mecz
A-X
Wynik Wer.
2018-01-14 17:00 55 KS „Bronowianka” Kraków - LUKS „Galux” Skrzyszów 8:2 tak
1 1 A KARMOLIŃSKI Maciej X DUDEK Radosław 3:0 (11:5, 11:4, 11:4) 1:0
2 2 C OSIKA Sławomir W GALUS Mateusz 3:1 (11:7, 11:8, 7:11, 11:2) 2:0
3 1 B KUZMENKO Hrihorii Y FLAUMENHAFT Jacek 3:2 (11:8, 11:7, 6:11, 6:11, 11:6) 3:0
4 2 D KOŁODZIEJ Szymon Z MLECZKO Radosław 3:1 (11:5, 9:11, 11:7, 11:8) 4:0
5 1 A KOŁODZIEJ Szymon
KUZMENKO Hrihorii
X MLECZKO Radosław
DUDEK Radosław
3:0 (11:6, 11:7, 11:9) 5:0
6 2 C OSIKA Sławomir
KARMOLIŃSKI Maciej
W GALUS Mateusz
FLAUMENHAFT Jacek
3:1 (12:14, 11:6, 11:6, 11:6) 6:0
7 1 A KARMOLIŃSKI Maciej Y FLAUMENHAFT Jacek 1:3 (6:11, 5:11, 11:8, 8:11) 6:1
8 2 C OSIKA Sławomir Z MLECZKO Radosław 3:1 (11:6, 11:9, 9:11, 11:7) 7:1
9 1 B KUZMENKO Hrihorii X DUDEK Radosław 1:3 (11:7, 9:11, 6:11, 11:13) 7:2
10 2 D KOŁODZIEJ Szymon W GALUS Mateusz 3:0 (11:6, 11:5, 11:9) 8:2
2018-01-21 17:00 56 KS „Gorce” Nowy Targ - KSTS MOSiR „Karpaty” Krosno 7:3 tak
1 1 A CZYSZCZOŃ Jakub X PELCZAR Dawid 3:1 (11:4, 2:11, 11:1, 11:6) 1:0
2 2 C MOZDYNIEWICZ Marek W WIŚNIEWSKI Karol 1:3 (8:11, 11:5, 10:12, 11:13) 1:1
3 1 B KLAG Tomasz Y JURCZAK Michał 3:2 (12:10, 11:9, 4:11, 5:11, 11:8) 2:1
4 2 D KOLASA Szymon Z ANTOSIAK Daniel 3:1 (9:11, 11:9, 11:6, 11:9) 3:1
5 1 A MOZDYNIEWICZ Marek
KLAG Tomasz
X JURCZAK Michał
WIŚNIEWSKI Karol
2:3 (13:11, 9:11, 15:13, 8:11, 4:11) 3:2
6 2 C CZYSZCZOŃ Jakub
KOLASA Szymon
W PELCZAR Dawid
ANTOSIAK Daniel
3:2 (11:5, 11:4, 11:13, 4:11, 11:5) 4:2
7 1 A CZYSZCZOŃ Jakub Y JURCZAK Michał 0:3 (12:14, 10:12, 7:11) 4:3
8 2 C MOZDYNIEWICZ Marek Z ANTOSIAK Daniel 3:0 (11:5, 11:3, 11:5) 5:3
9 1 B KLAG Tomasz X PELCZAR Dawid 3:0 (11:9, 11:3, 11:6) 6:3
10 2 D KOLASA Szymon W WIŚNIEWSKI Karol 3:2 (11:9, 12:14, 9:11, 11:6, 11:6) 7:3
2018-01-28 17:00 57 „Witmar-Podwawelski” Kraków - KS „Spektrum-Karpol” Słopnice 4:6 tak
1 1 A BIAŁCZYK Łukasz X MADZULA Paweł 3:0 (11:8, 11:2, 11:9) 1:0
2 2 C STRZAŁKA Marek W KAIM Adrian 0:3 (4:11, 8:11, 3:11) 1:1
3 1 B CHYC Tomasz Y OBROCHTA Paweł 3:1 (11:8, 11:8, 5:11, 11:6) 2:1
4 2 D PETKA Krzysztof Z MAGULSKI Damian 0:3 (8:11, 11:13, 9:11) 2:2
5 1 A CHYC Tomasz
BIAŁCZYK Łukasz
X OBROCHTA Paweł
MADZULA Paweł
2:3 (5:11, 5:11, 11:7, 11:9, 9:11) 2:3
6 2 C STRZAŁKA Marek
PETKA Krzysztof
W MAGULSKI Damian
KAIM Adrian
0:3 (5:11, 5:11, 9:11) 2:4
7 1 A BIAŁCZYK Łukasz Y OBROCHTA Paweł 3:1 (12:10, 12:10, 3:11, 11:1) 3:4
8 2 C STRZAŁKA Marek Z MAGULSKI Damian 2:3 (2:11, 11:7, 10:12, 11:8, 5:11) 3:5
9 1 B CHYC Tomasz X MADZULA Paweł 3:0 (11:6, 12:10, 11:8) 4:5
10 2 D PETKA Krzysztof W KAIM Adrian 0:3 (10:12, 9:11, 9:11) 4:6
2018-01-12 16:00 58 PKS „Kolping” Jarosław II - KTS GOSiR Krościenko Wyżne 8:2 tak
1 1 A CYRNEK Piotr X STĄPOR Rafał 3:0 (11:7, 11:4, 11:5) 1:0
2 2 C CZERNIK Mateusz W TOMOŃ Grzegorz 3:0 (11:6, 11:8, 11:7) 2:0
3 1 B MARCINOWSKI Krzysztof Y KLOCEK Kamil 3:0 (11:6, 11:5, 11:8) 3:0
4 2 D ŻOŁYNIAK Hubert Z SEROKA Szymon 2:3 (9:11, 11:9, 11:2, 9:11, 9:11) 3:1
5 1 A CYRNEK Piotr
MARCINOWSKI Krzysztof
X TOMOŃ Grzegorz
STĄPOR Rafał
3:1 (11:9, 7:11, 11:0, 11:8) 4:1
6 2 C ŻOŁYNIAK Hubert
CZERNIK Mateusz
W SEROKA Szymon
KLOCEK Kamil
3:0 (11:7, 11:5, 11:7) 5:1
7 1 A CYRNEK Piotr Y KLOCEK Kamil 3:0 (11:8, 11:6, 11:4) 6:1
8 2 C CZERNIK Mateusz Z SEROKA Szymon 3:1 (11:6, 10:12, 11:4, 11:4) 7:1
9 1 B MARCINOWSKI Krzysztof X STĄPOR Rafał 3:0 (11:4, 11:8, 11:4) 8:1
10 2 D ŻOŁYNIAK Hubert W TOMOŃ Grzegorz 0:3 (4:11, 4:11, 11:13) 8:2
2017-12-17 12:00 59 UKS „Płomień” Limanowa - AZS PWSW MLKS „Nurt” Przemyśl 10:0 tak
1 1 A SUŁKOWSKI Bartosz X SAWA Bartosz 3:0 (11:1, 11:5, 11:2) 1:0
2 2 C KOSMAL Dawid W BOROWIAK Krzysztof 3:0 (11:8, 11:6, 11:6) 2:0
3 1 B MICHALCZYK Jakub Y BLAT Piotr 3:0 (13:11, 11:9, 11:8) 3:0
4 2 D ROZUM Dawid Z SKŁADOŃ Piotr 3:0 (11:2, 11:4, 11:1) 4:0
5 1 A SUŁKOWSKI Bartosz
KOSMAL Dawid
X BLAT Piotr
SAWA Bartosz
3:0 (11:9, 11:4, 11:9) 5:0
6 2 C MICHALCZYK Jakub
ROZUM Dawid
W BOROWIAK Krzysztof
SKŁADOŃ Piotr
3:0 (11:4, 11:7, 11:6) 6:0
7 1 A SUŁKOWSKI Bartosz Y BLAT Piotr 3:0 (11:8, 11:9, 11:2) 7:0
8 2 C KOSMAL Dawid Z SKŁADOŃ Piotr 3:0 (11:6, 11:4, 11:1) 8:0
9 1 B MICHALCZYK Jakub X SAWA Bartosz 3:0 (11:9, 11:8, 13:11) 9:0
10 2 D ROZUM Dawid W BOROWIAK Krzysztof 3:1 (11:6, 12:10, 8:11, 11:8) 10:0
2017-12-09 16:00 60 UKS „Zarabie” Myślenice - UKS TKKF MOSiR Dukla 5:5 tak
1 1 A OSTANEK Michał X KOCIUBA Filip 3:0 (11:6, 11:7, 11:3) 1:0
2 2 C ZAKRZYŃSKI Dominik W GAŁUSZKA Jacek 3:2 (11:9, 15:13, 5:11, 7:11, 11:5) 2:0
3 1 B DUDZIAK Damian Y OLBRYCHT Michał 1:3 (7:11, 9:11, 12:10, 7:11) 2:1
4 2 D ŚWIATŁOŃ Piotr Z SPOREK Szymon 3:0 (11:8, 11:9, 14:12) 3:1
5 1 A DUDZIAK Damian
OSTANEK Michał
X KOCIUBA Filip
SPOREK Szymon
1:3 (8:11, 11:7, 10:12, 1:11) 3:2
6 2 C ZAKRZYŃSKI Dominik
ŚWIATŁOŃ Piotr
W GAŁUSZKA Jacek
OLBRYCHT Michał
3:2 (6:11, 11:8, 7:11, 12:10, 11:8) 4:2
7 1 A OSTANEK Michał Y OLBRYCHT Michał 3:0 (11:9, 11:7, 11:5) 5:2
8 2 C ZAKRZYŃSKI Dominik Z SPOREK Szymon 2:3 (11:7, 7:11, 7:11, 11:1, 6:11) 5:3
9 1 B DUDZIAK Damian X KOPCZYK Hubert 2:3 (13:15, 11:4, 11:9, 4:11, 10:12) 5:4
10 2 D ŚWIATŁOŃ Piotr W GAŁUSZKA Jacek 1:3 (7:11, 6:11, 12:10, 8:11) 5:5
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13
W przypadku uwag do rankingu prosimy o kontakt z WGiD (wgid@kozts.pl).
Drużyna KU AZS Politechnika Rzeszów II przekazała miejsce w rozgrywkach KTS GOSiR Krościenko Wyżne.
Drużyna GMKS „Strzelec-Pegaz” Frysztak II przekazała miejsce w rozgrywkach UKS TKKF MOSiR Dukla.