II liga mężczyzn => Runda zasadnicza
Runda: 1, Numer kolejki: 9
Data kolejki ligowej: 2017-12-02
Termin Numer
meczu
Mecz
A-X
Wynik Wer.
2017-12-02 16:00 49 UKS „Zarabie” Myślenice - KS „Bronowianka” Kraków 4:6 tak
1 1 A DUDZIAK Damian X KUZMENKO Hrihorii 1:3 (2:11, 4:11, 11:6, 3:11) 0:1
2 2 C ZAKRZYŃSKI Dominik W KNAGA Łukasz 1:3 (6:11, 7:11, 11:8, 4:11) 0:2
3 1 B OSTANEK Michał Y KARMOLIŃSKI Maciej 0:3 (2:11, 4:11, 4:11) 0:3
4 2 D ŚWIATŁOŃ Piotr Z KOŁODZIEJ Szymon 3:2 (8:11, 11:9, 11:7, 8:11, 11:4) 1:3
5 1 A DUDZIAK Damian
OSTANEK Michał
X KNAGA Łukasz
KUZMENKO Hrihorii
3:2 (14:12, 1:11, 11:9, 9:11, 11:4) 2:3
6 2 C ZAKRZYŃSKI Dominik
ŚWIATŁOŃ Piotr
W KOŁODZIEJ Szymon
KARMOLIŃSKI Maciej
1:3 (11:7, 9:11, 7:11, 6:11) 2:4
7 1 A DUDZIAK Damian Y KARMOLIŃSKI Maciej 1:3 (7:11, 14:12, 5:11, 7:11) 2:5
8 2 C ZAKRZYŃSKI Dominik Z KOŁODZIEJ Szymon 2:3 (11:9, 6:11, 8:11, 12:10, 6:11) 2:6
9 1 B OSTANEK Michał X KUZMENKO Hrihorii 3:2 (11:8, 15:13, 12:14, 5:11, 11:8) 3:6
10 2 D ŚWIATŁOŃ Piotr W KNAGA Łukasz 3:1 (11:8, 6:11, 12:10, 11:7) 4:6
2017-12-03 11:00 50 UKS TKKF MOSiR Dukla - ULKS „Lachowice” 10:0 tak
1 1 A KOCIUBA Filip X PNIACZEK Dominik 3:1 (12:10, 11:13, 11:3, 11:9) 1:0
2 2 C GAŁUSZKA Jacek W KACHEL Mateusz 3:0 (11:3, 11:4, 11:5) 2:0
3 1 B OLBRYCHT Michał Y RACZEK Marcin 3:2 (9:11, 11:2, 11:8, 2:11, 11:8) 3:0
4 2 D SPOREK Szymon Z SURMA Krzysztof 3:1 (9:11, 11:4, 11:6, 12:10) 4:0
5 1 A KOCIUBA Filip
SPOREK Szymon
X PNIACZEK Dominik
RACZEK Marcin
3:1 (11:8, 11:7, 15:17, 11:9) 5:0
6 2 C GAŁUSZKA Jacek
OLBRYCHT Michał
W SURMA Krzysztof
KACHEL Mateusz
3:1 (11:6, 9:11, 11:9, 11:7) 6:0
7 1 A KOCIUBA Filip Y RACZEK Marcin 3:0 (12:10, 11:6, 11:8) 7:0
8 2 C GAŁUSZKA Jacek Z SURMA Krzysztof 3:0 (11:7, 11:8, 11:9) 8:0
9 1 B OLBRYCHT Michał X PNIACZEK Dominik 3:2 (9:11, 6:11, 11:8, 11:8, 11:8) 9:0
10 2 D SPOREK Szymon W KACHEL Mateusz 3:0 (11:4, 11:8, 13:11) 10:0
2017-12-09 14:00 51 AZS PWSW MLKS „Nurt” Przemyśl - PKS „Kolping” Jarosław II 0:10 tak
1 1 A BLAT Piotr X MARCINOWSKI Krzysztof 0:3 (4:11, 6:11, 3:11) 0:1
2 2 C SAWA Bartosz W ŻOŁYNIAK Hubert 0:3 (7:11, 9:11, 6:11) 0:2
3 1 B CHMIELOWSKI Jakub Y CYRNEK Piotr 0:3 (4:11, 4:11, 6:11) 0:3
4 2 D BOROWIAK Krzysztof Z CZERNIK Mateusz 0:3 (1:11, 8:11, 5:11) 0:4
5 1 A BLAT Piotr
SAWA Bartosz
X CYRNEK Piotr
MARCINOWSKI Krzysztof
0:3 (8:11, 4:11, 6:11) 0:5
6 2 C BOROWIAK Krzysztof
CHMIELOWSKI Jakub
W ŻOŁYNIAK Hubert
CZERNIK Mateusz
2:3 (4:11, 11:9, 3:11, 11:4, 8:11) 0:6
7 1 A BLAT Piotr Y CYRNEK Piotr 0:3 (10:12, 5:11, 10:12) 0:7
8 2 C SAWA Bartosz Z CZERNIK Mateusz 0:3 (6:11, 11:13, 6:11) 0:8
9 1 B CHMIELOWSKI Jakub X MARCINOWSKI Krzysztof 0:3 (7:11, 3:11, 6:11) 0:9
10 2 D BOROWIAK Krzysztof W ŻOŁYNIAK Hubert 1:3 (3:11, 6:11, 18:16, 6:11) 0:10
2017-12-02 15:00 52 KTS GOSiR Krościenko Wyżne - „Witmar-Podwawelski” Kraków 2:8 tak
1 1 A STĄPOR Rafał X BIAŁCZYK Łukasz 0:3 (9:11, 9:11, 8:11) 0:1
2 2 C SEROKA Szymon W JANIK Tomasz 2:3 (11:4, 6:11, 11:9, 7:11, 11:13) 0:2
3 1 B KLOCEK Kamil Y CHYC Tomasz 0:3 (8:11, 6:11, 5:11) 0:3
4 2 D TOMOŃ Grzegorz Z STRZAŁKA Marek 3:1 (11:13, 11:8, 11:8, 11:9) 1:3
5 1 A TOMOŃ Grzegorz
STĄPOR Rafał
X STRZAŁKA Marek
BIAŁCZYK Łukasz
2:3 (11:5, 4:11, 11:8, 6:11, 1:11) 1:4
6 2 C SEROKA Szymon
KLOCEK Kamil
W CHYC Tomasz
JANIK Tomasz
0:3 (9:11, 7:11, 5:11) 1:5
7 1 A STĄPOR Rafał Y CHYC Tomasz 0:3 (4:11, 6:11, 4:11) 1:6
8 2 C SEROKA Szymon Z STRZAŁKA Marek 3:0 (11:3, 11:9, 11:5) 2:6
9 1 B KLOCEK Kamil X BIAŁCZYK Łukasz 2:3 (7:11, 11:6, 6:11, 11:4, 12:14) 2:7
10 2 D TOMOŃ Grzegorz W JANIK Tomasz 1:3 (7:11, 11:9, 9:11, 9:11) 2:8
2017-12-02 11:00 53 KS „Spektrum-Karpol” Słopnice - KS „Gorce” Nowy Targ 2:8 tak
1 1 A MADZULA Paweł X KLAG Tomasz 0:3 (8:11, 7:11, 4:11) 0:1
2 2 C KAIM Adrian W KOLASA Szymon 0:3 (8:11, 9:11, 3:11) 0:2
3 1 B OBROCHTA Paweł Y CZYSZCZOŃ Jakub 3:1 (11:7, 11:6, 9:11, 11:8) 1:2
4 2 D MAGULSKI Damian Z MOZDYNIEWICZ Marek 0:3 (8:11, 9:11, 4:11) 1:3
5 1 A OBROCHTA Paweł
MADZULA Paweł
X MOZDYNIEWICZ Marek
KLAG Tomasz
2:3 (11:6, 5:11, 11:8, 7:11, 6:11) 1:4
6 2 C MAGULSKI Damian
KAIM Adrian
W CZYSZCZOŃ Jakub
KOLASA Szymon
1:3 (11:9, 8:11, 4:11, 9:11) 1:5
7 1 A MADZULA Paweł Y CZYSZCZOŃ Jakub 2:3 (12:10, 13:11, 7:11, 8:11, 7:11) 1:6
8 2 C KAIM Adrian Z MOZDYNIEWICZ Marek 1:3 (4:11, 1:11, 11:9, 10:12) 1:7
9 1 B OBROCHTA Paweł X KLAG Tomasz 3:2 (7:11, 12:10, 12:10, 9:11, 11:6) 2:7
10 2 D MAGULSKI Damian W KOLASA Szymon 1:3 (5:11, 8:11, 11:8, 4:11) 2:8
2017-12-03 16:00 54 KSTS MOSiR „Karpaty” Krosno - LUKS „Galux” Skrzyszów 8:2 tak
1 1 A PELCZAR Dawid X FLAUMENHAFT Jacek 0:3 (6:11, 8:11, 6:11) 0:1
2 2 C WIŚNIEWSKI Karol W GALUS Mateusz 3:0 (11:8, 11:2, 11:4) 1:1
3 1 B JURCZAK Michał Y DUDEK Radosław 3:0 (11:5, 11:6, 11:9) 2:1
4 2 D ANTOSIAK Daniel Z MLECZKO Radosław 3:1 (6:11, 12:10, 11:3, 11:3) 3:1
5 1 A JURCZAK Michał
WIŚNIEWSKI Karol
X MLECZKO Radosław
DUDEK Radosław
3:0 (11:8, 11:9, 11:6) 4:1
6 2 C PELCZAR Dawid
ANTOSIAK Daniel
W GALUS Mateusz
FLAUMENHAFT Jacek
3:0 (12:10, 11:9, 11:9) 5:1
7 1 A PELCZAR Dawid Y DUDEK Radosław 2:3 (7:11, 11:4, 10:12, 14:12, 8:11) 5:2
8 2 C WIŚNIEWSKI Karol Z MLECZKO Radosław 3:0 (11:3, 11:6, 11:5) 6:2
9 1 B JURCZAK Michał X FLAUMENHAFT Jacek 3:1 (10:12, 11:9, 11:8, 15:13) 7:2
10 2 D ANTOSIAK Daniel W GALUS Mateusz 3:0 (11:6, 11:8, 11:6) 8:2
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13
W przypadku uwag do rankingu prosimy o kontakt z WGiD (wgid@kozts.pl).
Drużyna KU AZS Politechnika Rzeszów II przekazała miejsce w rozgrywkach KTS GOSiR Krościenko Wyżne.
Drużyna GMKS „Strzelec-Pegaz” Frysztak II przekazała miejsce w rozgrywkach UKS TKKF MOSiR Dukla.