II liga mężczyzn => Runda zasadnicza
Runda: 1, Numer kolejki: 8
Data kolejki ligowej: 2017-11-25
Termin Numer
meczu
Mecz
A-X
Wynik Wer.
2018-01-06 15:00 43 KS „Bronowianka” Kraków - KSTS MOSiR „Karpaty” Krosno 5:5 tak
1 1 A KARMOLIŃSKI Maciej X PELCZAR Dawid 3:0 (11:7, 11:5, 11:6) 1:0
2 2 C OSIKA Sławomir W ANTOSIAK Daniel 3:1 (11:8, 11:13, 11:3, 11:2) 2:0
3 1 B KUZMENKO Hrihorii Y JURCZAK Michał 0:3 (8:11, 4:11, 4:11) 2:1
4 2 D KOŁODZIEJ Szymon Z WIŚNIEWSKI Karol 1:3 (11:6, 7:11, 8:11, 6:11) 2:2
5 1 A KOŁODZIEJ Szymon
KUZMENKO Hrihorii
X JURCZAK Michał
WIŚNIEWSKI Karol
3:1 (11:7, 7:11, 11:7, 11:7) 3:2
6 2 C OSIKA Sławomir
KARMOLIŃSKI Maciej
W PELCZAR Dawid
ANTOSIAK Daniel
3:0 (11:5, 11:4, 11:8) 4:2
7 1 A KARMOLIŃSKI Maciej Y JURCZAK Michał 0:3 (9:11, 10:12, 5:11) 4:3
8 2 C OSIKA Sławomir Z WIŚNIEWSKI Karol 0:3 (7:11, 7:11, 5:11) 4:4
9 1 B KUZMENKO Hrihorii X PELCZAR Dawid 3:0 (11:5, 11:9, 11:5) 5:4
10 2 D KOŁODZIEJ Szymon W ANTOSIAK Daniel 1:3 (11:7, 7:11, 9:11, 8:11) 5:5
2017-11-25 16:00 44 LUKS „Galux” Skrzyszów - KS „Spektrum-Karpol” Słopnice 7:3 tak
1 1 A DUDEK Radosław X MADZULA Paweł 0:3 (9:11, 10:12, 8:11) 0:1
2 2 C GALUS Mateusz W MAGULSKI Damian 0:3 (8:11, 8:11, 10:12) 0:2
3 1 B FLAUMENHAFT Jacek Y OBROCHTA Paweł 1:3 (6:11, 8:11, 11:8, 6:11) 0:3
4 2 D MLECZKO Radosław Z KAIM Adrian 3:0 (11:8, 11:7, 11:3) 1:3
5 1 A MLECZKO Radosław
DUDEK Radosław
X OBROCHTA Paweł
MADZULA Paweł
3:0 (13:11, 11:6, 11:7) 2:3
6 2 C GALUS Mateusz
FLAUMENHAFT Jacek
W MAGULSKI Damian
KAIM Adrian
3:1 (11:7, 12:10, 12:14, 11:5) 3:3
7 1 A DUDEK Radosław Y OBROCHTA Paweł 3:2 (9:11, 11:7, 11:6, 1:11, 11:4) 4:3
8 2 C GALUS Mateusz Z KAIM Adrian 3:2 (11:9, 9:11, 3:11, 11:8, 11:7) 5:3
9 1 B FLAUMENHAFT Jacek X MADZULA Paweł 3:0 (11:6, 13:11, 11:5) 6:3
10 2 D MLECZKO Radosław W MAGULSKI Damian 3:1 (5:11, 11:9, 11:5, 11:7) 7:3
2017-12-17 16:00 45 KS „Gorce” Nowy Targ - KTS GOSiR Krościenko Wyżne 10:0 tak
1 1 A KLAG Tomasz X KLOCEK Kamil 3:1 (11:9, 7:11, 11:8, 11:7) 1:0
2 2 C MOZDYNIEWICZ Marek W TOMOŃ Grzegorz 3:1 (11:7, 11:3, 6:11, 11:2) 2:0
3 1 B CZYSZCZOŃ Jakub Y STĄPOR Rafał 3:0 (11:6, 11:5, 11:5) 3:0
4 2 D KOLASA Szymon Z SEROKA Szymon 3:0 (11:1, 11:9, 11:5) 4:0
5 1 A MOZDYNIEWICZ Marek
KLAG Tomasz
X TOMOŃ Grzegorz
STĄPOR Rafał
3:0 (11:7, 11:8, 11:5) 5:0
6 2 C CZYSZCZOŃ Jakub
KOLASA Szymon
W SEROKA Szymon
KLOCEK Kamil
3:1 (11:6, 11:7, 8:11, 14:12) 6:0
7 1 A KLAG Tomasz Y STĄPOR Rafał 3:0 (11:9, 11:1, 11:6) 7:0
8 2 C MOZDYNIEWICZ Marek Z SEROKA Szymon 3:0 (11:9, 13:11, 11:4) 8:0
9 1 B CZYSZCZOŃ Jakub X KLOCEK Kamil 3:1 (14:12, 6:11, 11:6, 11:7) 9:0
10 2 D KOLASA Szymon W TOMOŃ Grzegorz 3:1 (11:4, 9:11, 11:7, 11:6) 10:0
2017-11-25 16:00 46 „Witmar-Podwawelski” Kraków - AZS PWSW MLKS „Nurt” Przemyśl 10:0 WO tak
Brak wyników szczegółowych dla tego meczu.
2017-12-16 12:00 47 UKS „Płomień” Limanowa - UKS TKKF MOSiR Dukla 8:2 tak
1 1 A SUŁKOWSKI Bartosz X KOPCZYK Hubert 3:0 (11:7, 11:2, 16:14) 1:0
2 2 C KOSMAL Dawid W SPOREK Mariusz 3:0 (16:14, 12:10, 11:6) 2:0
3 1 B GAIK Krystian Y OLBRYCHT Michał 3:0 (11:3, 11:3, 11:9) 3:0
4 2 D ROZUM Dawid Z GAŁUSZKA Jacek 2:3 (11:9, 9:11, 11:6, 9:11, 7:11) 3:1
5 1 A SUŁKOWSKI Bartosz
KOSMAL Dawid
X KOPCZYK Hubert
SPOREK Szymon
3:0 (11:6, 11:4, 11:5) 4:1
6 2 C GAIK Krystian
ROZUM Dawid
W GAŁUSZKA Jacek
OLBRYCHT Michał
3:0 (11:8, 11:9, 11:6) 5:1
7 1 A SUŁKOWSKI Bartosz Y OLBRYCHT Michał 3:1 (11:6, 9:11, 11:6, 11:7) 6:1
8 2 C KOSMAL Dawid Z GAŁUSZKA Jacek 3:0 (11:8, 11:5, 11:9) 7:1
9 1 B GAIK Krystian X KOPCZYK Hubert 1:3 (9:11, 8:11, 12:10, 4:11) 7:2
10 2 D ROZUM Dawid W SPOREK Mariusz 3:2 (12:10, 6:11, 8:11, 11:4, 11:7) 8:2
2017-11-26 15:00 48 ULKS „Lachowice” - UKS „Zarabie” Myślenice 4:6 tak
1 1 A RACZEK Marcin X OSTANEK Michał 1:3 (10:12, 11:5, 5:11, 6:11) 0:1
2 2 C SURMA Krzysztof W ZAKRZYŃSKI Dominik 1:3 (4:11, 11:5, 9:11, 5:11) 0:2
3 1 B PNIACZEK Dominik Y DUDZIAK Damian 3:2 (8:11, 11:6, 9:11, 11:6, 14:12) 1:2
4 2 D KACHEL Mateusz Z ŚWIATŁOŃ Piotr 1:3 (9:11, 11:9, 6:11, 8:11) 1:3
5 1 A PNIACZEK Dominik
RACZEK Marcin
X DUDZIAK Damian
OSTANEK Michał
3:0 (11:8, 11:5, 11:6) 2:3
6 2 C SURMA Krzysztof
KACHEL Mateusz
W ZAKRZYŃSKI Dominik
ŚWIATŁOŃ Piotr
3:2 (15:13, 4:11, 11:9, 8:11, 11:5) 3:3
7 1 A RACZEK Marcin Y DUDZIAK Damian 3:0 (11:9, 11:4, 11:8) 4:3
8 2 C SURMA Krzysztof Z ŚWIATŁOŃ Piotr 1:3 (11:8, 4:11, 7:11, 5:11) 4:4
9 1 B PNIACZEK Dominik X OSTANEK Michał 0:3 (7:11, 9:11, 4:11) 4:5
10 2 D KACHEL Mateusz W ZAKRZYŃSKI Dominik 1:3 (11:7, 2:11, 4:11, 9:11) 4:6
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13
W przypadku uwag do rankingu prosimy o kontakt z WGiD (wgid@kozts.pl).
Drużyna KU AZS Politechnika Rzeszów II przekazała miejsce w rozgrywkach KTS GOSiR Krościenko Wyżne.
Drużyna GMKS „Strzelec-Pegaz” Frysztak II przekazała miejsce w rozgrywkach UKS TKKF MOSiR Dukla.