II liga mężczyzn => Runda zasadnicza
Runda: 1, Numer kolejki: 7
Data kolejki ligowej: 2017-11-18
Termin Numer
meczu
Mecz
A-X
Wynik Wer.
2017-11-18 16:00 37 ULKS „Lachowice” - KS „Bronowianka” Kraków 0:10 tak
1 1 A RACZEK Marcin X KUZMENKO Hrihorii 0:3 (10:12, 6:11, 11:13) 0:1
2 2 C KACHEL Mateusz W KOŁODZIEJ Szymon 1:3 (11:7, 9:11, 8:11, 9:11) 0:2
3 1 B PNIACZEK Dominik Y KARMOLIŃSKI Maciej 1:3 (8:11, 11:6, 8:11, 9:11) 0:3
4 2 D SURMA Krzysztof Z OSIKA Sławomir 1:3 (9:11, 8:11, 11:5, 6:11) 0:4
5 1 A PNIACZEK Dominik
RACZEK Marcin
X KARMOLIŃSKI Maciej
KUZMENKO Hrihorii
2:3 (11:8, 5:11, 11:5, 9:11, 8:11) 0:5
6 2 C SURMA Krzysztof
KACHEL Mateusz
W KOŁODZIEJ Szymon
OSIKA Sławomir
2:3 (11:7, 5:11, 11:9, 10:12, 7:11) 0:6
7 1 A RACZEK Marcin Y KARMOLIŃSKI Maciej 0:3 (4:11, 9:11, 9:11) 0:7
8 2 C KACHEL Mateusz Z OSIKA Sławomir 0:3 (6:11, 7:11, 8:11) 0:8
9 1 B PNIACZEK Dominik X KUZMENKO Hrihorii 0:3 (9:11, 10:12, 8:11) 0:9
10 2 D SURMA Krzysztof W KOŁODZIEJ Szymon 0:3 (7:11, 8:11, 7:11) 0:10
2017-11-18 16:00 38 UKS „Zarabie” Myślenice - UKS „Płomień” Limanowa 2:8 tak
1 1 A OSTANEK Michał X SUŁKOWSKI Bartosz 1:3 (11:9, 4:11, 6:11, 10:12) 0:1
2 2 C ZAKRZYŃSKI Dominik W KOSMAL Dawid 0:3 (6:11, 9:11, 9:11) 0:2
3 1 B SZLACHETKA Jakub Y GAIK Krystian 0:3 (8:11, 5:11, 6:11) 0:3
4 2 D ŚWIATŁOŃ Piotr Z ROZUM Dawid 2:3 (15:13, 6:11, 13:11, 7:11, 6:11) 0:4
5 1 A OSTANEK Michał
SZLACHETKA Jakub
X SUŁKOWSKI Bartosz
KOSMAL Dawid
0:3 (4:11, 2:11, 7:11) 0:5
6 2 C ZAKRZYŃSKI Dominik
ŚWIATŁOŃ Piotr
W GAIK Krystian
ROZUM Dawid
1:3 (6:11, 10:12, 11:6, 5:11) 0:6
7 1 A OSTANEK Michał Y GAIK Krystian 3:2 (11:9, 9:11, 12:10, 7:11, 11:7) 1:6
8 2 C ZAKRZYŃSKI Dominik Z ROZUM Dawid 3:0 (11:9, 11:6, 11:9) 2:6
9 1 B SZLACHETKA Jakub X SUŁKOWSKI Bartosz 0:3 (3:11, 4:11, 7:11) 2:7
10 2 D ŚWIATŁOŃ Piotr W KOSMAL Dawid 1:3 (4:11, 11:9, 5:11, 11:13) 2:8
2017-11-19 11:00 39 UKS TKKF MOSiR Dukla - PKS „Kolping” Jarosław II 2:8 tak
1 1 A KOPCZYK Hubert X MARCINOWSKI Krzysztof 0:3 (5:11, 8:11, 5:11) 0:1
2 2 C OLBRYCHT Michał W ŻOŁYNIAK Hubert 3:2 (12:14, 12:10, 11:4, 7:11, 14:12) 1:1
3 1 B KOCIUBA Filip Y CYRNEK Piotr 1:3 (6:11, 5:11, 11:9, 4:11) 1:2
4 2 D SPOREK Szymon Z CZERNIK Mateusz 0:3 (3:11, 9:11, 7:11) 1:3
5 1 A KOPCZYK Hubert
KOCIUBA Filip
X CYRNEK Piotr
MARCINOWSKI Krzysztof
0:3 (10:12, 7:11, 3:11) 1:4
6 2 C OLBRYCHT Michał
SPOREK Szymon
W ŻOŁYNIAK Hubert
CZERNIK Mateusz
0:3 (8:11, 6:11, 7:11) 1:5
7 1 A KOPCZYK Hubert Y CYRNEK Piotr 0:3 (3:11, 8:11, 3:11) 1:6
8 2 C OLBRYCHT Michał Z CZERNIK Mateusz 0:3 (9:11, 6:11, 3:11) 1:7
9 1 B KOCIUBA Filip X MARCINOWSKI Krzysztof 1:3 (4:11, 11:7, 5:11, 2:11) 1:8
10 2 D SPOREK Szymon W ŻOŁYNIAK Hubert 3:0 (11:4, 11:4, 11:9) 2:8
2017-11-18 15:00 40 AZS PWSW MLKS „Nurt” Przemyśl - KS „Gorce” Nowy Targ 0:10 tak
1 1 A BLAT Piotr X KLAG Tomasz 0:3 (8:11, 8:11, 5:11) 0:1
2 2 C SALAMON Paweł W KOLASA Szymon 0:3 (4:11, 6:11, 6:11) 0:2
3 1 B SAWA Bartosz Y CZYSZCZOŃ Jakub 1:3 (3:11, 7:11, 11:8, 5:11) 0:3
4 2 D BOROWIAK Krzysztof Z MOZDYNIEWICZ Marek 0:3 (6:11, 7:11, 6:11) 0:4
5 1 A BLAT Piotr
CHMIELOWSKI Jakub
X MOZDYNIEWICZ Marek
KLAG Tomasz
1:3 (11:8, 7:11, 5:11, 5:11) 0:5
6 2 C SAWA Bartosz
BOROWIAK Krzysztof
W CZYSZCZOŃ Jakub
KOLASA Szymon
0:3 (4:11, 4:11, 7:11) 0:6
7 1 A BLAT Piotr Y CZYSZCZOŃ Jakub 1:3 (9:11, 11:13, 12:10, 8:11) 0:7
8 2 C SALAMON Paweł Z MOZDYNIEWICZ Marek 0:3 (3:11, 2:11, 2:11) 0:8
9 1 B SAWA Bartosz X KLAG Tomasz 0:3 (5:11, 7:11, 7:11) 0:9
10 2 D CHMIELOWSKI Jakub W KOLASA Szymon 1:3 (4:11, 6:11, 11:5, 1:11) 0:10
2017-11-19 14:00 41 KTS GOSiR Krościenko Wyżne - LUKS „Galux” Skrzyszów 4:6 tak
1 1 A STĄPOR Rafał X DUDEK Radosław 0:3 (9:11, 5:11, 9:11) 0:1
2 2 C TOMOŃ Grzegorz W GALUS Mateusz 3:1 (6:11, 11:6, 12:10, 12:10) 1:1
3 1 B KLOCEK Kamil Y FLAUMENHAFT Jacek 2:3 (11:8, 6:11, 11:2, 8:11, 9:11) 1:2
4 2 D SEROKA Szymon Z MLECZKO Radosław 2:3 (7:11, 12:10, 13:15, 11:8, 8:11) 1:3
5 1 A TOMOŃ Grzegorz
STĄPOR Rafał
X MLECZKO Radosław
DUDEK Radosław
3:1 (5:11, 11:7, 11:8, 11:6) 2:3
6 2 C SEROKA Szymon
KLOCEK Kamil
W GALUS Mateusz
FLAUMENHAFT Jacek
3:1 (11:7, 11:8, 9:11, 15:13) 3:3
7 1 A STĄPOR Rafał Y FLAUMENHAFT Jacek 0:3 (7:11, 7:11, 7:11) 3:4
8 2 C TOMOŃ Grzegorz Z MLECZKO Radosław 3:1 (7:11, 11:3, 11:5, 11:5) 4:4
9 1 B KLOCEK Kamil X DUDEK Radosław 0:3 (7:11, 8:11, 4:11) 4:5
10 2 D SEROKA Szymon W GALUS Mateusz 2:3 (6:11, 6:11, 11:5, 11:7, 5:11) 4:6
2017-11-19 14:00 42 KS „Spektrum-Karpol” Słopnice - KSTS MOSiR „Karpaty” Krosno 4:6 tak
1 1 A MADZULA Paweł X JURCZAK Michał 1:3 (4:11, 4:11, 14:12, 8:11) 0:1
2 2 C KAIM Adrian W ANTOSIAK Daniel 1:3 (11:13, 11:13, 12:10, 9:11) 0:2
3 1 B OBROCHTA Paweł Y PELCZAR Dawid 3:1 (11:6, 8:11, 11:2, 11:5) 1:2
4 2 D MAGULSKI Damian Z WIŚNIEWSKI Karol 2:3 (6:11, 11:9, 15:13, 9:11, 7:11) 1:3
5 1 A OBROCHTA Paweł
MADZULA Paweł
X JURCZAK Michał
WIŚNIEWSKI Karol
0:3 (10:12, 7:11, 8:11) 1:4
6 2 C MAGULSKI Damian
KAIM Adrian
W PELCZAR Dawid
ANTOSIAK Daniel
3:1 (11:8, 9:11, 11:2, 11:6) 2:4
7 1 A MADZULA Paweł Y PELCZAR Dawid 3:0 (11:6, 11:5, 11:5) 3:4
8 2 C KAIM Adrian Z WIŚNIEWSKI Karol 0:3 (5:11, 11:13, 11:13) 3:5
9 1 B OBROCHTA Paweł X JURCZAK Michał 3:0 (11:9, 11:9, 11:5) 4:5
10 2 D MAGULSKI Damian W ANTOSIAK Daniel 2:3 (6:11, 8:11, 11:4, 11:9, 6:11) 4:6
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13
W przypadku uwag do rankingu prosimy o kontakt z WGiD (wgid@kozts.pl).
Drużyna KU AZS Politechnika Rzeszów II przekazała miejsce w rozgrywkach KTS GOSiR Krościenko Wyżne.
Drużyna GMKS „Strzelec-Pegaz” Frysztak II przekazała miejsce w rozgrywkach UKS TKKF MOSiR Dukla.