II liga mężczyzn
Runda: 1, Numer kolejki: 6
Data kolejki ligowej: 2017-11-04
Termin Numer
meczu
Mecz
A-X
Wynik Wer.
2017-11-05 16:00 31 KS „Bronowianka” Kraków - KS „Spektrum-Karpol” Słopnice 5:5
1 1 A KARMOLIŃSKI Maciej X MADZULA Paweł 1:3 (4:11, 11:3, 10:12, 8:11) 0:1
2 2 C OSIKA Sławomir W KAIM Adrian 3:1 (11:7, 11:13, 11:4, 12:10) 1:1
3 1 B KUZMENKO Hrihorii Y OBROCHTA Paweł 0:3 (5:11, 7:11, 9:11) 1:2
4 2 D KOŁODZIEJ Szymon Z MAGULSKI Damian 3:2 (15:13, 6:11, 9:11, 11:8, 11:5) 2:2
5 1 A OSIKA Sławomir
KUZMENKO Hrihorii
X OBROCHTA Paweł
MADZULA Paweł
0:3 (8:11, 12:14, 10:12) 2:3
6 2 C KOŁODZIEJ Szymon
KARMOLIŃSKI Maciej
W MAGULSKI Damian
KAIM Adrian
2:3 (11:8, 7:11, 11:9, 6:11, 3:11) 2:4
7 1 A KARMOLIŃSKI Maciej Y OBROCHTA Paweł 3:2 (11:4, 9:11, 9:11, 11:8, 11:4) 3:4
8 2 C OSIKA Sławomir Z MAGULSKI Damian 3:0 (11:5, 11:8, 11:5) 4:4
9 1 B KUZMENKO Hrihorii X MADZULA Paweł 0:3 (6:11, 9:11, 6:11) 4:5
10 2 D KOŁODZIEJ Szymon W KAIM Adrian 3:2 (11:6, 6:11, 10:12, 14:12, 11:3) 5:5
2017-11-05 16:00 32 KSTS MOSiR „Karpaty” Krosno - KTS GOSiR Krościenko Wyżne 9:1 tak
1 1 A JURCZAK Michał X STĄPOR Rafał 3:0 (11:3, 11:7, 13:11) 1:0
2 2 C WIŚNIEWSKI Karol W TOMOŃ Grzegorz 3:1 (13:11, 9:11, 11:8, 11:5) 2:0
3 1 B PELCZAR Dawid Y KLOCEK Kamil 3:0 (11:4, 11:8, 11:7) 3:0
4 2 D ANTOSIAK Daniel Z SEROKA Szymon 3:1 (3:11, 11:4, 11:9, 11:7) 4:0
5 1 A JURCZAK Michał
WIŚNIEWSKI Karol
X TOMOŃ Grzegorz
STĄPOR Rafał
3:2 (11:7, 11:9, 8:11, 12:14, 11:4) 5:0
6 2 C PELCZAR Dawid
ANTOSIAK Daniel
W SEROKA Szymon
KLOCEK Kamil
1:3 (8:11, 11:8, 3:11, 11:13) 5:1
7 1 A JURCZAK Michał Y KLOCEK Kamil 3:0 (11:9, 11:5, 11:8) 6:1
8 2 C WIŚNIEWSKI Karol Z SEROKA Szymon 3:0 (11:3, 11:7, 11:5) 7:1
9 1 B PELCZAR Dawid X STĄPOR Rafał 3:1 (11:8, 9:11, 11:8, 13:11) 8:1
10 2 D ANTOSIAK Daniel W TOMOŃ Grzegorz 3:1 (8:11, 11:3, 13:11, 11:8) 9:1
2017-11-04 16:00 33 LUKS „Galux” Skrzyszów - AZS PWSW MLKS „Nurt” Przemyśl 10:0 tak
1 1 A DUDEK Radosław X SAWA Bartosz 3:0 (11:4, 11:4, 11:3) 1:0
2 2 C GALUS Mateusz W SALAMON Paweł 3:0 (11:7, 11:8, 11:5) 2:0
3 1 B FLAUMENHAFT Jacek Y BOROWIAK Krzysztof 3:1 (11:7, 11:4, 10:12, 11:9) 3:0
4 2 D MLECZKO Radosław Z SKŁADOŃ Piotr 3:0 (11:2, 11:4, 11:4) 4:0
5 1 A MLECZKO Radosław
DUDEK Radosław
X SAWA Bartosz
SKŁADOŃ Piotr
3:0 (11:3, 11:6, 11:3) 5:0
6 2 C GALUS Mateusz
FLAUMENHAFT Jacek
W BOROWIAK Krzysztof
SALAMON Paweł
3:0 (11:7, 11:9, 13:11) 6:0
7 1 A DUDEK Radosław Y BOROWIAK Krzysztof 3:0 (13:11, 11:4, 11:8) 7:0
8 2 C GALUS Mateusz Z SKŁADOŃ Piotr 3:0 (11:6, 11:7, 11:5) 8:0
9 1 B FLAUMENHAFT Jacek X SAWA Bartosz 3:0 (11:5, 11:4, 11:4) 9:0
10 2 D MLECZKO Radosław W SALAMON Paweł 3:0 (11:3, 11:4, 11:3) 10:0
2017-11-05 17:00 34 „Witmar-Podwawelski” Kraków - UKS TKKF MOSiR Dukla 6:4 tak
1 1 A BIAŁCZYK Łukasz X KOPCZYK Hubert 3:1 (11:6, 11:9, 7:11, 11:2) 1:0
2 2 C STRZAŁKA Marek W OLBRYCHT Michał 2:3 (5:11, 11:8, 11:13, 11:8, 8:11) 1:1
3 1 B CHYC Tomasz Y KOCIUBA Filip 3:0 (11:7, 11:6, 11:5) 2:1
4 2 D PETKA Krzysztof Z GAŁUSZKA Jacek 1:3 (12:10, 6:11, 4:11, 6:11) 2:2
5 1 A STRZAŁKA Marek
BIAŁCZYK Łukasz
X KOPCZYK Hubert
KOCIUBA Filip
3:1 (14:16, 11:8, 11:8, 11:1) 3:2
6 2 C CHYC Tomasz
JANIK Tomasz
W GAŁUSZKA Jacek
OLBRYCHT Michał
3:0 (11:6, 11:3, 11:5) 4:2
7 1 A BIAŁCZYK Łukasz Y KOCIUBA Filip 3:2 (3:11, 14:12, 11:2, 8:11, 11:6) 5:2
8 2 C STRZAŁKA Marek Z GAŁUSZKA Jacek 0:3 (6:11, 8:11, 3:11) 5:3
9 1 B CHYC Tomasz X KOPCZYK Hubert 3:0 (11:7, 11:9, 11:7) 6:3
10 2 D PETKA Krzysztof W OLBRYCHT Michał 0:3 (4:11, 2:11, 7:11) 6:4
2017-10-14 11:00 35 UKS „Zarabie” Myślenice - PKS „Kolping” Jarosław II 1:9 tak
1 1 A OSTANEK Michał X MARCINOWSKI Krzysztof 0:3 (3:11, 3:11, 4:11) 0:1
2 2 C ZAKRZYŃSKI Dominik W CZERNIK Mateusz 1:3 (2:11, 11:6, 3:11, 8:11) 0:2
3 1 B DUDZIAK Damian Y CYRNEK Piotr 0:3 (4:11, 6:11, 11:13) 0:3
4 2 D ŚWIATŁOŃ Piotr Z ŻOŁYNIAK Hubert 3:1 (11:5, 11:7, 9:11, 11:6) 1:3
5 1 A DUDZIAK Damian
OSTANEK Michał
X CYRNEK Piotr
MARCINOWSKI Krzysztof
0:3 (3:11, 7:11, 1:11) 1:4
6 2 C ZAKRZYŃSKI Dominik
ŚWIATŁOŃ Piotr
W ŻOŁYNIAK Hubert
CZERNIK Mateusz
0:3 (5:11, 9:11, 4:11) 1:5
7 1 A OSTANEK Michał Y CYRNEK Piotr 1:3 (1:11, 13:11, 4:11, 6:11) 1:6
8 2 C ZAKRZYŃSKI Dominik Z ŻOŁYNIAK Hubert 1:3 (6:11, 11:9, 10:12, 9:11) 1:7
9 1 B DUDZIAK Damian X MARCINOWSKI Krzysztof 0:3 (5:11, 5:11, 7:11) 1:8
10 2 D ŚWIATŁOŃ Piotr W CZERNIK Mateusz 0:3 (9:11, 2:11, 6:11) 1:9
do ustalenia 36 UKS „Płomień” Limanowa - ULKS „Lachowice”
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13
W przypadku uwag do rankingu prosimy o kontakt z WGiD (wgid@kozts.pl).
Drużyna KU AZS Politechnika Rzeszów II przekazała miejsce w rozgrywkach KTS GOSiR Krościenko Wyżne.
Drużyna GMKS „Strzelec-Pegaz” Frysztak II przekazała miejsce w rozgrywkach UKS TKKF MOSiR Dukla.