II liga mężczyzn
Runda: 1, Numer kolejki: 5
Data kolejki ligowej: 2017-10-28
Termin Numer
meczu
Mecz
A-X
Wynik Wer.
2017-10-28 11:00 25 UKS „Płomień” Limanowa - KS „Bronowianka” Kraków
2017-10-14 16:00 26 ULKS „Lachowice” - PKS „Kolping” Jarosław II 1:9 tak
1 1 A RACZEK Marcin X MARCINOWSKI Krzysztof 0:3 (2:11, 4:11, 3:11) 0:1
2 2 C SURMA Krzysztof W ŻOŁYNIAK Hubert 3:1 (11:9, 7:11, 11:5, 11:5) 1:1
3 1 B PNIACZEK Dominik Y CYRNEK Piotr 0:3 (7:11, 8:11, 8:11) 1:2
4 2 D KACHEL Mateusz Z CZERNIK Mateusz 0:3 (2:11, 7:11, 7:11) 1:3
5 1 A PNIACZEK Dominik
RACZEK Marcin
X CYRNEK Piotr
MARCINOWSKI Krzysztof
0:3 (6:11, 4:11, 6:11) 1:4
6 2 C SURMA Krzysztof
KACHEL Mateusz
W ŻOŁYNIAK Hubert
CZERNIK Mateusz
0:3 (7:11, 4:11, 7:11) 1:5
7 1 A RACZEK Marcin Y CYRNEK Piotr 1:3 (10:12, 11:9, 2:11, 7:11) 1:6
8 2 C SURMA Krzysztof Z CZERNIK Mateusz 0:3 (8:11, 7:11, 11:13) 1:7
9 1 B PNIACZEK Dominik X MARCINOWSKI Krzysztof 0:3 (7:11, 6:11, 5:11) 1:8
10 2 D KACHEL Mateusz W ŻOŁYNIAK Hubert 0:3 (7:11, 7:11, 6:11) 1:9
2017-11-07 18:00 27 UKS „Zarabie” Myślenice - „Witmar-Podwawelski” Kraków 2:8 tak
1 1 A DUDZIAK Damian X BIAŁCZYK Łukasz 0:3 (4:11, 10:12, 10:12) 0:1
2 2 C ZAKRZYŃSKI Dominik W STRZAŁKA Marek 3:2 (11:7, 7:11, 11:6, 7:11, 11:7) 1:1
3 1 B OSTANEK Michał Y CHYC Tomasz 0:3 (5:11, 6:11, 6:11) 1:2
4 2 D ŚWIATŁOŃ Piotr Z JANIK Tomasz 1:3 (11:7, 6:11, 9:11, 5:11) 1:3
5 1 A DUDZIAK Damian
OSTANEK Michał
X STRZAŁKA Marek
BIAŁCZYK Łukasz
3:1 (11:7, 8:11, 12:10, 13:11) 2:3
6 2 C ZAKRZYŃSKI Dominik
ŚWIATŁOŃ Piotr
W CHYC Tomasz
JANIK Tomasz
0:3 (7:11, 3:11, 8:11) 2:4
7 1 A DUDZIAK Damian Y CHYC Tomasz 2:3 (11:7, 8:11, 9:11, 12:10, 2:11) 2:5
8 2 C ZAKRZYŃSKI Dominik Z JANIK Tomasz 0:3 (6:11, 8:11, 4:11) 2:6
9 1 B OSTANEK Michał X BIAŁCZYK Łukasz 1:3 (11:8, 9:11, 5:11, 5:11) 2:7
10 2 D ŚWIATŁOŃ Piotr W STRZAŁKA Marek 0:3 (12:14, 9:11, 8:11) 2:8
2017-10-29 11:00 28 UKS TKKF MOSiR Dukla - KS „Gorce” Nowy Targ 0:10
1 1 A KOPCZYK Hubert X KLAG Tomasz 0:3 (5:11, 7:11, 4:11) 0:1
2 2 C SPOREK Szymon W KOLASA Szymon 0:3 (6:11, 5:11, 7:11) 0:2
3 1 B KOCIUBA Filip Y CZYSZCZOŃ Jakub 1:3 (11:9, 8:11, 7:11, 4:11) 0:3
4 2 D OLBRYCHT Michał Z MOZDYNIEWICZ Marek 0:3 (4:11, 9:11, 6:11) 0:4
5 1 A KOPCZYK Hubert
KOCIUBA Filip
X MOZDYNIEWICZ Marek
KLAG Tomasz
1:3 (11:7, 3:11, 3:11, 9:11) 0:5
6 2 C OLBRYCHT Michał
SPOREK Szymon
W CZYSZCZOŃ Jakub
KOLASA Szymon
1:3 (7:11, 14:12, 8:11, 3:11) 0:6
7 1 A KOPCZYK Hubert Y CZYSZCZOŃ Jakub 0:3 (3:11, 2:11, 9:11) 0:7
8 2 C SPOREK Szymon Z MOZDYNIEWICZ Marek 0:3 (4:11, 3:11, 7:11) 0:8
9 1 B KOCIUBA Filip X KLAG Tomasz 0:3 (6:11, 6:11, 6:11) 0:9
10 2 D OLBRYCHT Michał W KOLASA Szymon 0:3 (12:14, 6:11, 8:11) 0:10
2017-12-13 17:00 29 AZS PWSW MLKS „Nurt” Przemyśl - KSTS MOSiR „Karpaty” Krosno 1:9
Brak wyników szczegółowych dla tego meczu.
2017-10-28 15:00 30 KTS GOSiR Krościenko Wyżne - KS „Spektrum-Karpol” Słopnice 3:7 tak
1 1 A STĄPOR Rafał X MADZULA Paweł 1:3 (11:8, 10:12, 5:11, 9:11) 0:1
2 2 C TOMOŃ Grzegorz W KAIM Adrian 3:0 (11:4, 11:9, 11:8) 1:1
3 1 B KLOCEK Kamil Y OBROCHTA Paweł 1:3 (11:9, 11:13, 10:12, 9:11) 1:2
4 2 D SEROKA Szymon Z MAGULSKI Damian 3:2 (13:11, 9:11, 6:11, 11:9, 11:7) 2:2
5 1 A TOMOŃ Grzegorz
STĄPOR Rafał
X OBROCHTA Paweł
MADZULA Paweł
2:3 (8:11, 11:8, 11:5, 10:12, 7:11) 2:3
6 2 C SEROKA Szymon
KLOCEK Kamil
W MAGULSKI Damian
KAIM Adrian
3:1 (2:11, 11:9, 11:7, 11:5) 3:3
7 1 A STĄPOR Rafał Y OBROCHTA Paweł 0:3 (6:11, 8:11, 5:11) 3:4
8 2 C TOMOŃ Grzegorz Z MAGULSKI Damian 1:3 (9:11, 16:14, 8:11, 8:11) 3:5
9 1 B KLOCEK Kamil X MADZULA Paweł 1:3 (7:11, 11:4, 7:11, 10:12) 3:6
10 2 D SEROKA Szymon W KAIM Adrian 2:3 (12:10, 9:11, 7:11, 11:8, 11:13) 3:7
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13
W przypadku uwag do rankingu prosimy o kontakt z WGiD (wgid@kozts.pl).
Drużyna KU AZS Politechnika Rzeszów II przekazała miejsce w rozgrywkach KTS GOSiR Krościenko Wyżne.
Drużyna GMKS „Strzelec-Pegaz” Frysztak II przekazała miejsce w rozgrywkach UKS TKKF MOSiR Dukla.