II liga mężczyzn
Runda: 1, Numer kolejki: 3
Data kolejki ligowej: 2017-09-30
Termin Numer
meczu
Mecz
A-X
Wynik Wer.
2017-10-07 11:00 13 PKS „Kolping” Jarosław II - KS „Bronowianka” Kraków 8:2
1 1 A CYRNEK Piotr X KARMOLIŃSKI Maciej 3:0 (11:4, 11:4, 11:3) 1:0
2 2 C CZERNIK Mateusz W OSIKA Sławomir 3:1 (13:15, 11:6, 11:2, 11:7) 2:0
3 1 B MARCINOWSKI Krzysztof Y MI Ruijie 3:0 (11:9, 11:4, 11:7) 3:0
4 2 D ŻOŁYNIAK Hubert Z KOŁODZIEJ Szymon 0:3 (6:11, 7:11, 5:11) 3:1
5 1 A CYRNEK Piotr
MARCINOWSKI Krzysztof
X OSIKA Sławomir
MI Ruijie
3:0 (11:5, 11:6, 11:5) 4:1
6 2 C DZIUKIEWICZ Kamil
CZERNIK Mateusz
W KOŁODZIEJ Szymon
KARMOLIŃSKI Maciej
3:1 (9:11, 11:6, 11:8, 11:6) 5:1
7 1 A CYRNEK Piotr Y MI Ruijie 3:0 (11:6, 11:3, 11:9) 6:1
8 2 C CZERNIK Mateusz Z KOŁODZIEJ Szymon 3:1 (7:11, 11:8, 13:11, 11:2) 7:1
9 1 B MARCINOWSKI Krzysztof X KARMOLIŃSKI Maciej 3:0 (11:7, 13:11, 11:7) 8:1
10 2 D ŻOŁYNIAK Hubert W OSIKA Sławomir 0:3 (10:12, 3:11, 9:11) 8:2
2017-09-30 11:00 14 UKS „Płomień” Limanowa - „Witmar-Podwawelski” Kraków 2:8
1 1 A SUŁKOWSKI Bartosz X BIAŁCZYK Łukasz 3:0 (16:14, 11:5, 13:11) 1:0
2 2 C KOSMAL Dawid W JANIK Tomasz 1:3 (8:11, 11:9, 7:11, 2:11) 1:1
3 1 B GAIK Krystian Y CHYC Tomasz 0:3 (6:11, 9:11, 6:11) 1:2
4 2 D ROZUM Dawid Z JANIK Angelika 1:3 (12:14, 10:12, 11:8, 7:11) 1:3
5 1 A SUŁKOWSKI Bartosz
KOSMAL Dawid
X JANIK Angelika
BIAŁCZYK Łukasz
1:3 (7:11, 3:11, 11:8, 7:11) 1:4
6 2 C GAIK Krystian
ROZUM Dawid
W CHYC Tomasz
JANIK Tomasz
1:3 (7:11, 11:9, 8:11, 9:11) 1:5
7 1 A SUŁKOWSKI Bartosz Y CHYC Tomasz 2:3 (10:12, 11:7, 7:11, 11:9, 4:11) 1:6
8 2 C KOSMAL Dawid Z JANIK Angelika 3:2 (11:7, 11:7, 6:11, 9:11, 11:9) 2:6
9 1 B GAIK Krystian X BIAŁCZYK Łukasz 2:3 (8:11, 11:9, 11:9, 8:11, 6:11) 2:7
10 2 D ROZUM Dawid W JANIK Tomasz 1:3 (4:11, 9:11, 11:8, 9:11) 2:8
2017-10-15 11:00 15 ULKS „Lachowice” - KS „Gorce” Nowy Targ 0:10
1 1 A PNIACZEK Dominik X KLAG Tomasz 0:3 (5:11, 9:11, 6:11) 0:1
2 2 C SURMA Krzysztof W KOLASA Szymon 2:3 (11:9, 11:7, 9:11, 6:11, 9:11) 0:2
3 1 B RACZEK Marcin Y CZYSZCZOŃ Jakub 1:3 (6:11, 11:4, 6:11, 7:11) 0:3
4 2 D KACHEL Mateusz Z MOZDYNIEWICZ Marek 0:3 (2:11, 3:11, 5:11) 0:4
5 1 A PNIACZEK Dominik
RACZEK Marcin
X MOZDYNIEWICZ Marek
KLAG Tomasz
1:3 (7:11, 8:11, 11:8, 4:11) 0:5
6 2 C SURMA Krzysztof
KACHEL Mateusz
W CZYSZCZOŃ Jakub
KOLASA Szymon
0:3 (7:11, 7:11, 9:11) 0:6
7 1 A PNIACZEK Dominik Y CZYSZCZOŃ Jakub 0:3 (6:11, 7:11, 12:14) 0:7
8 2 C SURMA Krzysztof Z MOZDYNIEWICZ Marek 2:3 (11:8, 12:10, 3:11, 11:13, 3:11) 0:8
9 1 B RACZEK Marcin X KLAG Tomasz 0:3 (1:11, 7:11, 6:11) 0:9
10 2 D KACHEL Mateusz W KOLASA Szymon 0:3 (3:11, 3:11, 3:11) 0:10
2017-09-30 16:00 16 UKS „Zarabie” Myślenice - LUKS „Galux” Skrzyszów 2:8
1 1 A DUDZIAK Damian X DUDEK Radosław 3:2 (11:7, 5:11, 14:12, 4:11, 11:8) 1:0
2 2 C ZAKRZYŃSKI Dominik W GALUS Mateusz 0:3 (9:11, 6:11, 9:11) 1:1
3 1 B OSTANEK Michał Y FLAUMENHAFT Jacek 1:3 (1:11, 8:11, 11:8, 7:11) 1:2
4 2 D ŚWIATŁOŃ Piotr Z MLECZKO Radosław 2:3 (11:7, 11:9, 4:11, 6:11, 9:11) 1:3
5 1 A DUDZIAK Damian
OSTANEK Michał
X MLECZKO Radosław
DUDEK Radosław
0:3 (10:12, 4:11, 11:13) 1:4
6 2 C ZAKRZYŃSKI Dominik
ŚWIATŁOŃ Piotr
W GALUS Mateusz
FLAUMENHAFT Jacek
2:3 (11:13, 11:2, 11:9, 2:11, 6:11) 1:5
7 1 A DUDZIAK Damian Y FLAUMENHAFT Jacek 0:3 (6:11, 9:11, 5:11) 1:6
8 2 C ZAKRZYŃSKI Dominik Z MLECZKO Radosław 1:3 (4:11, 12:10, 5:11, 7:11) 1:7
9 1 B OSTANEK Michał X DUDEK Radosław 0:3 (4:11, 5:11, 9:11) 1:8
10 2 D ŚWIATŁOŃ Piotr W GALUS Mateusz 3:2 (12:10, 11:3, 9:11, 6:11, 11:3) 2:8
2017-10-01 11:00 17 UKS TKKF MOSiR Dukla - KSTS MOSiR „Karpaty” Krosno 3:7
1 1 A KOPCZYK Hubert X JURCZAK Michał 0:3 (6:11, 10:12, 10:12) 0:1
2 2 C OLBRYCHT Michał W ANTOSIAK Daniel 1:3 (7:11, 10:12, 11:8, 7:11) 0:2
3 1 B KOCIUBA Filip Y PELCZAR Dawid 3:2 (13:11, 12:10, 5:11, 9:11, 11:8) 1:2
4 2 D SPOREK Szymon Z WIŚNIEWSKI Karol 1:3 (11:8, 6:11, 6:11, 9:11) 1:3
5 1 A KOPCZYK Hubert
KOCIUBA Filip
X JURCZAK Michał
WIŚNIEWSKI Karol
2:3 (4:11, 11:5, 7:11, 11:5, 3:11) 1:4
6 2 C OLBRYCHT Michał
SPOREK Szymon
W PELCZAR Dawid
ANTOSIAK Daniel
3:2 (11:8, 9:11, 5:11, 11:5, 12:10) 2:4
7 1 A KOPCZYK Hubert Y PELCZAR Dawid 3:1 (12:10, 8:11, 11:6, 11:7) 3:4
8 2 C OLBRYCHT Michał Z WIŚNIEWSKI Karol 2:3 (5:11, 13:11, 1:11, 12:10, 8:11) 3:5
9 1 B KOCIUBA Filip X JURCZAK Michał 0:3 (4:11, 7:11, 7:11) 3:6
10 2 D SPOREK Szymon W ANTOSIAK Daniel 2:3 (7:11, 7:11, 11:6, 11:5, 8:11) 3:7
2017-09-30 15:00 18 AZS PWSW MLKS „Nurt” Przemyśl - KTS GOSiR Krościenko Wyżne 0:10
1 1 A SAWA Bartosz X STĄPOR Rafał 0:3 (10:12, 2:11, 8:11) 0:1
2 2 C KALINOWSKI Łukasz W TOMOŃ Grzegorz 0:3 (8:11, 8:11, 6:11) 0:2
3 1 B CHMIELOWSKI Jakub Y KLOCEK Kamil 0:3 (7:11, 8:11, 8:11) 0:3
4 2 D STACHNIAK Martyna Z SEROKA Szymon 0:3 (4:11, 7:11, 8:11) 0:4
5 1 A SAWA Bartosz
CHMIELOWSKI Jakub
X STĄPOR Rafał
KLOCEK Kamil
2:3 (12:14, 8:11, 11:7, 11:5, 3:11) 0:5
6 2 C KALINOWSKI Łukasz
STACHNIAK Martyna
W TOMOŃ Grzegorz
SEROKA Szymon
0:3 (9:11, 1:11, 7:11) 0:6
7 1 A SAWA Bartosz Y KLOCEK Kamil 0:3 (14:16, 8:11, 4:11) 0:7
8 2 C KALINOWSKI Łukasz Z SEROKA Szymon 0:3 (5:11, 9:11, 9:11) 0:8
9 1 B CHMIELOWSKI Jakub X STĄPOR Rafał 2:3 (9:11, 6:11, 11:7, 11:8, 8:11) 0:9
10 2 D STACHNIAK Martyna W TOMOŃ Grzegorz 1:3 (7:11, 10:12, 11:8, 4:11) 0:10
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13
W przypadku uwag do rankingu prosimy o kontakt z WGiD (wgid@kozts.pl).
Drużyna KU AZS Politechnika Rzeszów II przekazała miejsce w rozgrywkach KTS GOSiR Krościenko Wyżne.
Drużyna GMKS „Strzelec-Pegaz” Frysztak II przekazała miejsce w rozgrywkach UKS TKKF MOSiR Dukla.