II liga mężczyzn => Runda zasadnicza
Runda: 1, Numer kolejki: 2
Data kolejki ligowej: 2017-09-23
Termin Numer
meczu
Mecz
A-X
Wynik Wer.
2017-10-14 14:00 7 KS „Bronowianka” Kraków - AZS PWSW MLKS „Nurt” Przemyśl 10:0 tak
1 1 A KARMOLIŃSKI Maciej X BLAT Piotr 3:1 (11:6, 11:4, 9:11, 11:7) 1:0
2 2 C KOŁODZIEJ Szymon W SALAMON Paweł 3:0 (11:5, 11:3, 11:6) 2:0
3 1 B MI Ruijie Y BOROWIAK Krzysztof 3:1 (11:9, 11:5, 5:11, 11:6) 3:0
4 2 D OSIKA Sławomir Z BODNAR Zdzisław 3:0 (11:1, 11:6, 11:4) 4:0
5 1 A OSIKA Sławomir
MI Ruijie
X BLAT Piotr
SALAMON Paweł
3:1 (11:8, 5:11, 12:10, 11:6) 5:0
6 2 C KOŁODZIEJ Szymon
KARMOLIŃSKI Maciej
W BOROWIAK Krzysztof
BODNAR Zdzisław
3:0 (11:1, 11:9, 11:6) 6:0
7 1 A KARMOLIŃSKI Maciej Y BOROWIAK Krzysztof 3:0 (11:2, 11:4, 12:10) 7:0
8 2 C KOŁODZIEJ Szymon Z BODNAR Zdzisław 3:0 (11:3, 11:4, 11:7) 8:0
9 1 B MI Ruijie X BLAT Piotr 3:1 (11:7, 11:9, 5:11, 12:10) 9:0
10 2 D OSIKA Sławomir W SALAMON Paweł 3:0 (11:4, 11:5, 11:6) 10:0
2017-10-15 11:00 8 KS „Spektrum-Karpol” Słopnice - UKS TKKF MOSiR Dukla 6:4 tak
1 1 A OBROCHTA Paweł X KOPCZYK Hubert 3:1 (11:8, 9:11, 12:10, 12:10) 1:0
2 2 C KAIM Adrian W OLBRYCHT Michał 1:3 (6:11, 12:10, 10:12, 10:12) 1:1
3 1 B MADZULA Paweł Y KOCIUBA Filip 2:3 (11:6, 11:6, 10:12, 9:11, 6:11) 1:2
4 2 D MAGULSKI Damian Z GAŁUSZKA Jacek 1:3 (12:10, 8:11, 9:11, 11:13) 1:3
5 1 A OBROCHTA Paweł
MADZULA Paweł
X KOPCZYK Hubert
KOCIUBA Filip
3:1 (11:7, 11:13, 11:7, 11:6) 2:3
6 2 C MAGULSKI Damian
KAIM Adrian
W GAŁUSZKA Jacek
OLBRYCHT Michał
0:3 (5:11, 10:12, 8:11) 2:4
7 1 A OBROCHTA Paweł Y KOCIUBA Filip 3:1 (11:7, 10:12, 11:6, 11:2) 3:4
8 2 C KAIM Adrian Z GAŁUSZKA Jacek 3:0 (11:5, 11:7, 11:6) 4:4
9 1 B MADZULA Paweł X SPOREK Szymon 3:0 (11:5, 12:10, 11:4) 5:4
10 2 D MAGULSKI Damian W OLBRYCHT Michał 3:0 (11:5, 11:9, 11:8) 6:4
2017-09-24 16:00 9 KSTS MOSiR „Karpaty” Krosno - UKS „Zarabie” Myślenice 8:2 tak
1 1 A JURCZAK Michał X DUDZIAK Damian 3:0 (11:4, 11:8, 12:10) 1:0
2 2 C WIŚNIEWSKI Karol W ZAKRZYŃSKI Dominik 3:1 (11:9, 10:12, 11:7, 11:7) 2:0
3 1 B PELCZAR Dawid Y OSTANEK Michał 1:3 (8:11, 7:11, 11:1, 5:11) 2:1
4 2 D ANTOSIAK Daniel Z ŚWIATŁOŃ Piotr 3:0 (11:9, 13:11, 13:11) 3:1
5 1 A JURCZAK Michał
ANTOSIAK Daniel
X DUDZIAK Damian
OSTANEK Michał
3:2 (8:11, 12:10, 10:12, 11:8, 11:8) 4:1
6 2 C PELCZAR Dawid
WIŚNIEWSKI Karol
W ZAKRZYŃSKI Dominik
ŚWIATŁOŃ Piotr
1:3 (6:11, 13:15, 11:8, 9:11) 4:2
7 1 A JURCZAK Michał Y OSTANEK Michał 3:1 (10:12, 11:9, 11:5, 11:8) 5:2
8 2 C WIŚNIEWSKI Karol Z ŚWIATŁOŃ Piotr 3:0 (11:8, 11:4, 11:8) 6:2
9 1 B PELCZAR Dawid X DUDZIAK Damian 3:1 (11:13, 11:9, 11:7, 11:7) 7:2
10 2 D ANTOSIAK Daniel W ZAKRZYŃSKI Dominik 3:1 (11:5, 8:11, 11:9, 11:2) 8:2
2017-09-23 16:00 10 LUKS „Galux” Skrzyszów - ULKS „Lachowice” 7:3 tak
1 1 A DUDEK Radosław X PNIACZEK Dominik 3:0 (11:9, 11:6, 13:11) 1:0
2 2 C NOSAL Mirosław W SURMA Krzysztof 2:3 (11:7, 7:11, 11:8, 8:11, 1:11) 1:1
3 1 B FLAUMENHAFT Jacek Y RACZEK Marcin 3:0 (11:3, 11:5, 11:3) 2:1
4 2 D GALUS Mateusz Z KACHEL Mateusz 3:2 (11:3, 9:11, 7:11, 11:9, 11:9) 3:1
5 1 A MLECZKO Radosław
DUDEK Radosław
X PNIACZEK Dominik
RACZEK Marcin
3:2 (4:11, 7:11, 11:8, 11:3, 15:13) 4:1
6 2 C NOSAL Mirosław
FLAUMENHAFT Jacek
W SURMA Krzysztof
KACHEL Mateusz
0:3 (9:11, 7:11, 9:11) 4:2
7 1 A DUDEK Radosław Y RACZEK Marcin 3:0 (15:13, 11:5, 11:4) 5:2
8 2 C MLECZKO Radosław Z KACHEL Mateusz 1:3 (11:7, 8:11, 8:11, 11:13) 5:3
9 1 B FLAUMENHAFT Jacek X PNIACZEK Dominik 3:0 (11:5, 11:5, 11:4) 6:3
10 2 D GALUS Mateusz W SURMA Krzysztof 3:2 (12:10, 8:11, 11:5, 1:11, 12:10) 7:3
2017-09-20 18:00 11 KS „Gorce” Nowy Targ - UKS „Płomień” Limanowa 7:3 tak
1 1 A CZYSZCZOŃ Jakub X SUŁKOWSKI Bartosz 0:3 (12:14, 6:11, 3:11) 0:1
2 2 C MOZDYNIEWICZ Marek W ROZUM Dawid 3:1 (12:10, 11:7, 7:11, 11:4) 1:1
3 1 B KLAG Tomasz Y GAIK Krystian 2:3 (11:5, 11:5, 5:11, 9:11, 7:11) 1:2
4 2 D KOLASA Szymon Z KOSMAL Dawid 0:3 (10:12, 7:11, 11:13) 1:3
5 1 A MOZDYNIEWICZ Marek
KLAG Tomasz
X SUŁKOWSKI Bartosz
KOSMAL Dawid
3:0 (11:4, 11:6, 11:3) 2:3
6 2 C CZYSZCZOŃ Jakub
KOLASA Szymon
W GAIK Krystian
ROZUM Dawid
3:1 (11:3, 11:6, 9:11, 15:13) 3:3
7 1 A CZYSZCZOŃ Jakub Y GAIK Krystian 3:1 (8:11, 11:2, 11:8, 14:12) 4:3
8 2 C MOZDYNIEWICZ Marek Z KOSMAL Dawid 3:0 (11:3, 11:2, 11:5) 5:3
9 1 B KLAG Tomasz X SUŁKOWSKI Bartosz 3:0 (13:11, 11:6, 11:3) 6:3
10 2 D KOLASA Szymon W ROZUM Dawid 3:0 (15:13, 11:7, 11:6) 7:3
2017-09-23 16:00 12 „Witmar-Podwawelski” Kraków - PKS „Kolping” Jarosław II 0:10 tak
1 1 A BIAŁCZYK Łukasz X MARCINOWSKI Krzysztof 1:3 (9:11, 11:4, 6:11, 10:12) 0:1
2 2 C STRZAŁKA Marek W CZERNIK Mateusz 0:3 (8:11, 6:11, 6:11) 0:2
3 1 B JANIK Tomasz Y CYRNEK Piotr 0:3 (7:11, 5:11, 8:11) 0:3
4 2 D JANIK Angelika Z ŻOŁYNIAK Hubert 0:3 (6:11, 7:11, 9:11) 0:4
5 1 A STRZAŁKA Marek
BIAŁCZYK Łukasz
X CYRNEK Piotr
MARCINOWSKI Krzysztof
2:3 (7:11, 7:11, 11:7, 11:9, 7:11) 0:5
6 2 C JANIK Angelika
JANIK Tomasz
W ŻOŁYNIAK Hubert
CZERNIK Mateusz
0:3 (2:11, 8:11, 4:11) 0:6
7 1 A BIAŁCZYK Łukasz Y CYRNEK Piotr 0:3 (5:11, 6:11, 6:11) 0:7
8 2 C STRZAŁKA Marek Z ŻOŁYNIAK Hubert 0:3 (8:11, 4:11, 4:11) 0:8
9 1 B JANIK Tomasz X MARCINOWSKI Krzysztof 0:3 (4:11, 8:11, 11:13) 0:9
10 2 D JANIK Angelika W CZERNIK Mateusz 0:3 (4:11, 4:11, 2:11) 0:10
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13
W przypadku uwag do rankingu prosimy o kontakt z WGiD (wgid@kozts.pl).
Drużyna KU AZS Politechnika Rzeszów II przekazała miejsce w rozgrywkach KTS GOSiR Krościenko Wyżne.
Drużyna GMKS „Strzelec-Pegaz” Frysztak II przekazała miejsce w rozgrywkach UKS TKKF MOSiR Dukla.