V liga rejon Nowy Targ => Grupa „słabsza”
Runda: 2, Numer kolejki: 12
Data kolejki ligowej: 2017-03-24
Termin Numer
meczu
Mecz
A-X
Wynik Wer.
2017-03-24 18:00 60 UKS „Tornado” Waksmund - ULKS „Lachowice” Lachowice III 4:10
1   A KORCZAK Natasza W BANAŚ Jan 1:3 (6:11, 5:11, 13:11, 5:11) 0:1
2   B KOLASA Iwona X KACHEL Piotr 0:3 (5:11, 4:11, 6:11) 0:2
3   C HANDZEL Weronika Y PANEK Kamil 0:3 (5:11, 8:11, 5:11) 0:3
4   D KOCZAŁKO Oliwia Z KUTEK Edyta 3:0 (11:6, 12:10, 11:6) 1:3
5   A KOLASA Iwona
KORCZAK Natasza
W BANAŚ Jan
KACHEL Piotr
0:3 (4:11, 4:11, 4:11) 1:4
6   B HANDZEL Weronika
KOCZAŁKO Oliwia
X PANEK Kamil
KUTEK Edyta
3:0 (12:10, 11:5, 11:3) 2:4
7   A KORCZAK Natasza X KACHEL Piotr 0:3 (4:11, 6:11, 2:11) 2:5
8   B KOLASA Iwona W BANAŚ Jan 0:3 (5:11, 9:11, 4:11) 2:6
9   D KOCZAŁKO Oliwia Y PANEK Kamil 0:3 (6:11, 7:11, 6:11) 2:7
10   C HANDZEL Weronika Z KUTEK Edyta 3:0 (11:4, 11:4, 11:5) 3:7
11   A KORCZAK Natasza Y PANEK Kamil 0:3 (7:11, 3:11, 2:11) 3:8
12   C HANDZEL Weronika W BANAŚ Jan 1:3 (7:11, 11:9, 8:11, 8:11) 3:9
13   B KOLASA Iwona Z KUTEK Edyta 3:0 (11:4, 11:8, 14:12) 4:9
14   D KOCZAŁKO Oliwia X KACHEL Piotr 0:3 (6:11, 2:11, 6:11) 4:10
2017-03-24 18:00 61 MKS „Skawa” Wadowice II - KS „Gorce” Nowy Targ IV 4:10
1   A MUCHA Piotr W ŚCIESZKA Karolina 3:1 (11:8, 11:9, 10:12, 12:10) 1:0
2   B GAŁUSZKA Paweł X MENSFELD Natalia 1:3 (8:11, 7:11, 11:6, 10:12) 1:1
3   C STUDNICKA Anna Y KWIATKOWSKI Kacper 0:3 (4:11, 2:11, 6:11) 1:2
4   D RAJDA Karol Z ZANIEWSKI Franciszek 1:3 (7:11, 14:12, 9:11, 8:11) 1:3
5   A GAŁUSZKA Paweł
WCISŁO Patryk
W KWIATKOWSKI Kacper
ZANIEWSKI Franciszek
3:1 (7:11, 11:8, 13:11, 11:8) 2:3
6   B STUDNICKA Anna
MUCHA Piotr
X ŚCIESZKA Karolina
MENSFELD Natalia
1:3 (5:11, 11:6, 5:11, 5:11) 2:4
7   A MUCHA Piotr X MENSFELD Natalia 3:0 (11:4, 11:2, 11:4) 3:4
8   B WCISŁO Patryk W ŚCIESZKA Karolina 0:3 (9:11, 9:11, 7:11) 3:5
9   D RAJDA Karol Y KWIATKOWSKI Kacper 2:3 (9:11, 11:7, 11:7, 6:11, 8:11) 3:6
10   C STUDNICKA Anna Z ZANIEWSKI Franciszek 0:3 (5:11, 2:11, 1:11) 3:7
11   A MUCHA Piotr Y KWIATKOWSKI Kacper 3:2 (10:12, 11:7, 8:11, 11:5, 11:8) 4:7
12   C STUDNICKA Anna W ŚCIESZKA Karolina 0:3 (3:11, 3:11, 6:11) 4:8
13   B WCISŁO Patryk Z ZANIEWSKI Franciszek 1:3 (9:11, 6:11, 11:8, 4:11) 4:9
14   D RAJDA Karol X MENSFELD Natalia 1:3 (7:11, 11:7, 8:11, 4:11) 4:10
10 | 11 | 12 | 13 | 14
Drużyna KS „Łęgi” Nowa Biała została wykluczone z rozgrywek po zakończeniu II rundy.