II liga mężczyzn => Grupa „mocniejsza”
Runda: 2, Numer kolejki: 18
Data kolejki ligowej: 2017-04-22
Termin Numer
meczu
Mecz
A-X
Wynik Wer.
2017-04-22 15:00 91 AZS PWSW MLKS „Nurt” Przemyśl - KS „Spektrum-Karpol” Słopnice 3:7 tak
1 1 A BLAT Piotr X MADZULA Paweł 0:3 (6:11, 6:11, 4:11) 0:1
2 2 C KRZYSIK Oskar W URBAŃSKI Adam 3:0 (11:4, 11:7, 11:7) 1:1
3 1 B BOROWIAK Krzysztof Y OBROCHTA Paweł 1:3 (11:2, 5:11, 4:11, 6:11) 1:2
4 2 D SAWA Bartosz Z KAIM Adrian 3:0 (11:8, 12:10, 11:7) 2:2
5 1 A BLAT Piotr
KRZYSIK Oskar
X OBROCHTA Paweł
MADZULA Paweł
0:3 (9:11, 3:11, 8:11) 2:3
6 2 C SAWA Bartosz
BOROWIAK Krzysztof
W KAIM Adrian
URBAŃSKI Adam
3:2 (11:8, 9:11, 11:8, 2:11, 11:9) 3:3
7 1 A BLAT Piotr Y OBROCHTA Paweł 0:3 (5:11, 4:11, 8:11) 3:4
8 2 C KRZYSIK Oskar Z KAIM Adrian 0:3 (10:12, 8:11, 8:11) 3:5
9 1 B BOROWIAK Krzysztof X MADZULA Paweł 0:3 (4:11, 7:11, 6:11) 3:6
10 2 D SAWA Bartosz W URBAŃSKI Adam 2:3 (11:7, 11:7, 7:11, 8:11, 8:11) 3:7
2017-04-22 11:00 92 KU AZS Politechnika Rzeszów II - KSTS MOSiR „Karpaty” Krosno 6:4 tak
1 1 A STĄPOR Rafał X ANTOSIAK Daniel 3:1 (11:7, 11:5, 9:11, 13:11) 1:0
2 2 C KOPCZYK Hubert W WIŚNIEWSKI Karol 2:3 (13:11, 6:11, 4:11, 11:6, 9:11) 1:1
3 1 B PELCZAR Dawid Y FLAUMENHAFT Jacek 0:3 (9:11, 7:11, 6:11) 1:2
4 2 D KLOCEK Kamil Z KOCIUBA Filip 3:1 (7:11, 11:9, 11:4, 11:9) 2:2
5 1 A STĄPOR Rafał
KLOCEK Kamil
X FLAUMENHAFT Jacek
ANTOSIAK Daniel
0:3 (9:11, 9:11, 7:11) 2:3
6 2 C PELCZAR Dawid
KOPCZYK Hubert
W WIŚNIEWSKI Karol
KOCIUBA Filip
3:1 (11:4, 11:13, 11:3, 15:13) 3:3
7 1 A STĄPOR Rafał Y FLAUMENHAFT Jacek 1:3 (11:9, 7:11, 7:11, 9:11) 3:4
8 2 C KOPCZYK Hubert Z KOCIUBA Filip 3:1 (11:2, 11:7, 7:11, 11:6) 4:4
9 1 B PELCZAR Dawid X ANTOSIAK Daniel 3:1 (7:11, 11:8, 11:8, 11:6) 5:4
10 2 D KLOCEK Kamil W WIŚNIEWSKI Karol 3:1 (11:5, 4:11, 11:1, 11:8) 6:4
2017-04-21 17:30 93 KS „Gorce” Nowy Targ - LUKS „Galux” Skrzyszów 3:7 tak
1 1 A MOZDYNIEWICZ Marek X DUDEK Radosław 2:3 (7:11, 5:11, 11:5, 11:2, 8:11) 0:1
2 2 C WĄSIK Marcin W GALUS Mateusz 3:1 (11:9, 12:10, 4:11, 11:2) 1:1
3 1 B CZYSZCZOŃ Jakub Y PUSHKAROV Kostyantyn 0:3 (10:12, 6:11, 8:11) 1:2
4 2 D KRÓLIKOWSKI Bartosz Z GALUS Katarzyna 1:3 (6:11, 7:11, 11:9, 7:11) 1:3
5 1 A MOZDYNIEWICZ Marek
CZYSZCZOŃ Jakub
X PUSHKAROV Kostyantyn
DUDEK Radosław
2:3 (11:7, 9:11, 11:13, 11:7, 6:11) 1:4
6 2 C WĄSIK Marcin
KRÓLIKOWSKI Bartosz
W NOSAL Mirosław
GALUS Katarzyna
3:0 (11:8, 12:10, 12:10) 2:4
7 1 A MOZDYNIEWICZ Marek Y PUSHKAROV Kostyantyn 2:3 (11:2, 6:11, 11:6, 3:11, 7:11) 2:5
8 2 C WĄSIK Marcin Z GALUS Katarzyna 0:3 (7:11, 9:11, 9:11) 2:6
9 1 B CZYSZCZOŃ Jakub X DUDEK Radosław 3:0 (11:4, 13:11, 11:6) 3:6
10 2 D KRÓLIKOWSKI Bartosz W GALUS Mateusz 2:3 (10:12, 12:10, 11:7, 4:11, 7:11) 3:7
14 | 15 | 16 | 17 | 18
Drużyna MLUKS „Gulon” Zakliczyn nie przystąpiła do rozgrywek.