IV liga mężczyzn zachód => Grupa „mocniejsza”
Runda: 2, Numer kolejki: 15
Data kolejki ligowej: 2017-02-25
Termin Numer
meczu
Mecz
A-X
Wynik Wer.
2017-02-23 19:00 95 KS „Górnik” Wieliczka - UKS „Jola” Kraków 12:2 tak
1   A KURCZYNA Łukasz W KOSTECKI Andrzej 3:0 (11:9, 11:2, 11:6) 1:0
2   B MARCHEWKA Artur X MARKIEWICZ Zbigniew 3:0 (11:8, 11:6, 11:3) 2:0
3   C FLOREK Arkadiusz Y NOWACKA Dorota 3:0 (11:9, 11:9, 11:7) 3:0
4   D LELEK Paweł Z PIETRZYK Marcin 3:2 (11:9, 9:11, 7:11, 11:5, 11:8) 4:0
5   A MARCHEWKA Artur
KURCZYNA Łukasz
W NOWACKA Dorota
KOSTECKI Andrzej
3:0 (11:2, 11:8, 11:5) 5:0
6   B FLOREK Arkadiusz
LELEK Paweł
X PIETRZYK Marcin
MARKIEWICZ Zbigniew
3:0 (11:9, 11:7, 15:13) 6:0
7   A KURCZYNA Łukasz X MARKIEWICZ Zbigniew 3:0 (11:7, 12:10, 11:9) 7:0
8   B MARCHEWKA Artur W KOSTECKI Andrzej 3:0 (11:6, 11:5, 11:8) 8:0
9   D LELEK Paweł Y NOWACKA Dorota 3:1 (11:9, 9:11, 11:8, 11:5) 9:0
10   C FLOREK Arkadiusz Z PIETRZYK Marcin 2:3 (11:8, 7:11, 9:11, 11:8, 10:12) 9:1
11   A KURCZYNA Łukasz Y NOWACKA Dorota 3:0 (12:10, 11:7, 11:8) 10:1
12   C FLOREK Arkadiusz W KOSTECKI Andrzej 2:3 (11:9, 13:11, 11:13, 8:11, 12:14) 10:2
13   B MARCHEWKA Artur Z PIETRZYK Marcin 3:1 (11:9, 8:11, 11:7, 11:7) 11:2
14   D LELEK Paweł X MARKIEWICZ Zbigniew 3:0 (11:9, 11:9, 12:10) 12:2
2017-02-26 12:00 96 YMCA Kraków - KS „Bronowianka” Kraków III 9:5^A tak
1   A LUHA Peter W KROCHMAL Paweł 3:2 (11:13, 11:9, 8:11, 11:9, 11:7) 1:0
2   B WOJCIACZYK Antoni X CHODACKI Marcin 3:0 (11:8, 11:9, 14:12) 2:0
3   C KULIŚ Mateusz Y MISZCZYK Łukasz 1:3 (11:7, 5:11, 2:11, 5:11) 2:1
4   D RYŚ Bartosz Z CYGANKIEWICZ Filip 3:0 (11:6, 11:5, 11:8) 3:1
5   A WOJCIACZYK Antoni
KULIŚ Mateusz
W MISZCZYK Łukasz
CYGANKIEWICZ Filip
3:2 (7:11, 11:7, 6:11, 11:8, 11:8) 4:1
6   B RYŚ Bartosz
LUHA Peter
X CHODACKI Marcin
KROCHMAL Paweł
3:1 (8:11, 11:4, 11:8, 11:6) 5:1
7   A LUHA Peter X CHODACKI Marcin 3:2 (11:6, 9:11, 11:6, 8:11, 11:1) 6:1
8   B WOJCIACZYK Antoni W SZCZEBAK Jerzy 3:0 (11:8, 11:8, 14:12) 7:1
9   D RYŚ Bartosz Y MISZCZYK Łukasz 2:3 (5:11, 4:11, 11:9, 11:9, 9:11) 7:2
10   C KAMIŃSKI Czesław Z CYGANKIEWICZ Filip 2:3 (11:8, 6:11, 7:11, 16:14, 9:11) 7:3
11   A LUHA Peter Y MISZCZYK Łukasz 2:3 (11:9, 11:9, 6:11, 8:11, 9:11) 7:4
12   C KAMIŃSKI Czesław W SZCZEBAK Jerzy 3:2 (11:9, 4:11, 7:11, 11:3, 16:14) 8:4
13   B WOJCIACZYK Antoni Z CYGANKIEWICZ Filip 2:3 (11:7, 8:11, 11:9, 6:11, 9:11) 8:5
14   D RYŚ Bartosz X CHODACKI Marcin 3:1 (11:6, 10:12, 11:9, 11:8) 9:5
2017-03-08 19:00 97 KS „Podwawelski” Kraków IV - KS „Gorce” Nowy Targ III 3:11 tak
1   A PIETRZAK Agnieszka W KOLASA Szymon 1:3 (11:6, 2:11, 6:11, 3:11) 0:1
2   B MOREK Radosław X KRÓLIKOWSKI Bartosz 1:3 (6:11, 6:11, 11:6, 5:11) 0:2
3   C BIEŃCZYCKI Łukasz Y DŁUGOPOLSKI Miłosz 1:3 (7:11, 13:15, 11:5, 9:11) 0:3
4   D BOLEK Łukasz Z KOWALKOWSKI Maciej 1:3 (11:6, 7:11, 7:11, 4:11) 0:4
5   A BIEŃCZYCKI Łukasz
PIETRZAK Agnieszka
W KOLASA Szymon
DŁUGOPOLSKI Miłosz
3:2 (11:8, 9:11, 11:9, 10:12, 11:9) 1:4
6   B MOREK Radosław
BOLEK Łukasz
X KRÓLIKOWSKI Bartosz
KOWALKOWSKI Maciej
3:0 (11:6, 12:10, 18:16) 2:4
7   A PIETRZAK Agnieszka X KRÓLIKOWSKI Bartosz 0:3 (2:11, 4:11, 7:11) 2:5
8   B MOREK Radosław W KOLASA Szymon 0:3 (5:11, 5:11, 5:11) 2:6
9   D BOLEK Łukasz Y DŁUGOPOLSKI Miłosz 2:3 (11:9, 7:11, 11:7, 7:11, 7:11) 2:7
10   C BIEŃCZYCKI Łukasz Z KOWALKOWSKI Maciej 2:3 (11:9, 11:2, 3:11, 12:14, 8:11) 2:8
11   A PIETRZAK Agnieszka Y DŁUGOPOLSKI Miłosz 2:3 (9:11, 11:7, 13:15, 11:4, 7:11) 2:9
12   C BIEŃCZYCKI Łukasz W KOLASA Szymon 0:3 (9:11, 7:11, 8:11) 2:10
13   B MOREK Radosław Z KOWALKOWSKI Maciej 3:2 (6:11, 11:8, 11:3, 3:11, 11:7) 3:10
14   D KOSIŃSKI Mateusz X KRÓLIKOWSKI Bartosz 0:3 (4:11, 4:11, 9:11) 3:11
14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20
Drużyna CKiS Skawina przekazała miejsce w rozgrywkach KS „Gorce” Nowy Targ III.
Drużyna LKS „Olmex” Piotrowice przekazała miejsce w rozgrywkach UKS „Rokicie” Szczytniki II.
Drużyna „YMCA-Cracovia 1906” Kraków II przekazała miejsce w rozgrywkach YMCA Kraków.
Drużyna YMCA Kraków została wykluczone z rozgrywek po zakończeniu II rundy.