IV liga mężczyzn zachód => Grupa „mocniejsza”
Runda: 2, Numer kolejki: 14
Data kolejki ligowej: 2017-02-11
Termin Numer
meczu
Mecz
A-X
Wynik Wer.
2017-04-05 19:00 92 KS „Podwawelski” Kraków IV - KTS „Victoria” Spytkowice 11:3 tak
1   A BIEŃCZYCKI Łukasz W WARMUZ Kamil 3:1 (15:13, 11:7, 4:11, 11:5) 1:0
2   B PIETRZAK Agnieszka X CHOJNA Dawid 3:2 (7:11, 11:5, 4:11, 11:7, 11:3) 2:0
3   C MOREK Radosław Y GRONDALCZYK Adrian 3:1 (5:11, 11:8, 11:6, 11:9) 3:0
4   D BOLEK Łukasz Z MAMOŃ Wojciech 3:0 (11:5, 11:6, 11:5) 4:0
5   A BIEŃCZYCKI Łukasz
PIETRZAK Agnieszka
W MAMOŃ Wojciech
GRONDALCZYK Adrian
1:3 (10:12, 11:7, 10:12, 8:11) 4:1
6   B MOREK Radosław
BOLEK Łukasz
X WARMUZ Kamil
CHOJNA Dawid
0:3 (10:12, 8:11, 9:11) 4:2
7   A BIEŃCZYCKI Łukasz X CHOJNA Dawid 3:1 (12:10, 11:9, 9:11, 11:9) 5:2
8   B PIETRZAK Agnieszka W WARMUZ Kamil 3:0 (11:8, 11:7, 11:6) 6:2
9   D BOLEK Łukasz Y GRONDALCZYK Adrian 3:1 (11:8, 12:14, 11:7, 11:5) 7:2
10   C MOREK Radosław Z MAMOŃ Wojciech 3:0 (11:9, 11:7, 12:10) 8:2
11   A BIEŃCZYCKI Łukasz Y GRONDALCZYK Adrian 2:3 (11:6, 11:5, 5:11, 9:11, 9:11) 8:3
12   C MOREK Radosław W WARMUZ Kamil 3:0 (11:4, 11:7, 11:4) 9:3
13   B PIETRZAK Agnieszka Z MAMOŃ Wojciech 3:1 (11:7, 9:11, 11:9, 11:8) 10:3
14   D KOSIŃSKI Mateusz X CHOJNA Dawid 3:0 (11:5, 16:14, 11:3) 11:3
2017-02-25 11:00 93 UKS „Jola” Kraków - YMCA Kraków 5:9^A tak
1   A KOSTECKI Andrzej W WOJCIACZYK Antoni 0:3 (7:11, 4:11, 9:11) 0:1
2   B NOWACKA Dorota X KAMIŃSKI Czesław 1:3 (11:4, 9:11, 9:11, 6:11) 0:2
3   C PIETRZYK Marcin Y RYŚ Bartosz 3:2 (11:8, 11:9, 6:11, 8:11, 16:14) 1:2
4   D SZATKO-NOWAK Jolanta Z LUHA Peter 3:2 (11:9, 12:10, 9:11, 6:11, 12:10) 2:2
5   A PIETRZYK Marcin
KOSTECKI Andrzej
W KAMIŃSKI Czesław
WOJCIACZYK Antoni
1:3 (11:6, 9:11, 7:11, 8:11) 2:3
6   B NOWACKA Dorota
SZATKO-NOWAK Jolanta
X RYŚ Bartosz
LUHA Peter
2:3 (12:10, 9:11, 9:11, 11:8, 9:11) 2:4
7   A KOSTECKI Andrzej X KAMIŃSKI Czesław 0:3 (4:11, 5:11, 7:11) 2:5
8   B NOWACKA Dorota W WOJCIACZYK Antoni 0:3 (4:11, 4:11, 6:11) 2:6
9   D SZATKO-NOWAK Jolanta Y RYŚ Bartosz 3:1 (11:5, 8:11, 11:9, 11:7) 3:6
10   C PIETRZYK Marcin Z LUHA Peter 3:2 (7:11, 8:11, 11:9, 11:9, 12:10) 4:6
11   A KOSTECKI Andrzej Y RYŚ Bartosz 0:3 (5:11, 4:11, 8:11) 4:7
12   C PIETRZYK Marcin W WOJCIACZYK Antoni 1:3 (9:11, 11:9, 8:11, 10:12) 4:8
13   B NOWACKA Dorota Z LUHA Peter 1:3 (9:11, 4:11, 11:9, 5:11) 4:9
14   D SZATKO-NOWAK Jolanta X KAMIŃSKI Czesław 3:2 (11:8, 8:11, 12:10, 9:11, 14:12) 5:9
2017-02-12 13:00 94 KS „Gorce” Nowy Targ III - KS „Bronowianka” Kraków III 8:6 tak
1   A KOLASA Szymon W KROCHMAL Paweł 3:0 (11:5, 11:8, 11:8) 1:0
2   B KRÓLIKOWSKI Bartosz X SZCZEBAK Jerzy 3:0 (11:5, 11:9, 11:8) 2:0
3   C KOWALKOWSKI Maciej Y MISZCZYK Łukasz 2:3 (3:11, 6:11, 11:5, 11:7, 8:11) 2:1
4   D KOWALKOWSKI Patryk Z CHODACKI Marcin 0:3 (7:11, 3:11, 5:11) 2:2
5   A KRÓLIKOWSKI Bartosz
KOLASA Szymon
W CHODACKI Marcin
KROCHMAL Paweł
2:3 (11:5, 9:11, 11:8, 9:11, 8:11) 2:3
6   B KOWALKOWSKI Patryk
KOWALKOWSKI Maciej
X SZCZEBAK Jerzy
MISZCZYK Łukasz
1:3 (7:11, 8:11, 11:6, 8:11) 2:4
7   A KOLASA Szymon X SZCZEBAK Jerzy 3:0 (11:7, 11:8, 11:8) 3:4
8   B KRÓLIKOWSKI Bartosz W KROCHMAL Paweł 3:0 (11:7, 11:9, 11:9) 4:4
9   D KOWALKOWSKI Patryk Y MISZCZYK Łukasz 1:3 (11:9, 6:11, 8:11, 3:11) 4:5
10   C KOWALKOWSKI Maciej Z CHODACKI Marcin 3:2 (11:9, 4:11, 11:9, 10:12, 11:3) 5:5
11   A KOLASA Szymon Y MISZCZYK Łukasz 3:0 (11:8, 11:1, 11:6) 6:5
12   C KOWALKOWSKI Maciej W KROCHMAL Paweł 3:0 (11:5, 11:4, 11:4) 7:5
13   B KRÓLIKOWSKI Bartosz Z CHODACKI Marcin 3:2 (9:11, 9:11, 13:11, 11:3, 11:7) 8:5
14   D KOWALKOWSKI Patryk X SZCZEBAK Jerzy 2:3 (11:7, 8:11, 11:8, 7:11, 10:12) 8:6
14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20
Drużyna CKiS Skawina przekazała miejsce w rozgrywkach KS „Gorce” Nowy Targ III.
Drużyna LKS „Olmex” Piotrowice przekazała miejsce w rozgrywkach UKS „Rokicie” Szczytniki II.
Drużyna „YMCA-Cracovia 1906” Kraków II przekazała miejsce w rozgrywkach YMCA Kraków.
Drużyna YMCA Kraków została wykluczone z rozgrywek po zakończeniu II rundy.