V liga rejon Kraków => Grupa "mocniejsza"
Runda: 2, Numer kolejki: 13
Data kolejki ligowej: 2017-03-05
Termin Numer
meczu
Mecz
A-X
Wynik Wer.
2017-03-05 09:00 70 „Q Team” Kraków - UKS „Zarabie” Myślenice II 4:10 tak
1   A PALCZYŃSKI Bogdan W ŚWIATŁOŃ Sebastian 1:3 (11:7, 6:11, 3:11, 7:11) 0:1
2   B KURDZIEL Stanisław X SZLACHETKA Jakub 2:3 (7:11, 11:7, 12:10, 9:11, 6:11) 0:2
3   C BIESAGA Marek Y KUZIO Maciej 1:3 (11:4, 10:12, 6:11, 9:11) 0:3
4   D WALA Tomasz Z GDULA Adam 1:3 (5:11, 11:7, 4:11, 1:11) 0:4
5   A BIESAGA Marek
PALCZYŃSKI Bogdan
W SZLACHETKA Jakub
GDULA Adam
2:3 (7:11, 11:13, 11:8, 11:9, 11:13) 0:5
6   B KURDZIEL Stanisław
WALA Tomasz
X ŚWIATŁOŃ Sebastian
KUZIO Maciej
3:2 (13:15, 3:11, 11:4, 11:9, 11:9) 1:5
7   A PALCZYŃSKI Bogdan X SZLACHETKA Jakub 0:3 (11:13, 9:11, 7:11) 1:6
8   B KURDZIEL Stanisław W ŚWIATŁOŃ Sebastian 0:3 (7:11, 4:11, 8:11) 1:7
9   D WALA Tomasz Y KUZIO Maciej 3:1 (11:7, 9:11, 11:8, 11:5) 2:7
10   C BIESAGA Marek Z GDULA Adam 1:3 (7:11, 11:8, 4:11, 2:11) 2:8
11   A PALCZYŃSKI Bogdan Y KUZIO Maciej 3:0 (11:7, 16:14, 11:6) 3:8
12   C BIESAGA Marek W ŚWIATŁOŃ Sebastian 3:2 (9:11, 11:8, 11:5, 4:11, 11:8) 4:8
13   B KURDZIEL Stanisław Z GDULA Adam 0:3 (4:11, 7:11, 5:11) 4:9
14   D WALA Tomasz X SZLACHETKA Jakub 2:3 (11:6, 11:9, 8:11, 6:11, 5:11) 4:10
2017-03-04 11:00 71 PKS „Porta” Kraków I - UKS „Zarabie” Myślenice III 13:1 tak
1   A NOWICKI Marek W DŹWIG Andrzej 3:0 (11:5, 11:7, 11:8) 1:0
2   B ZAPALSKI Bartosz X TALAGA Samuel 3:2 (11:5, 8:11, 10:12, 11:7, 11:4) 2:0
3   C KUTYŁA Dawid Y ŚWIĘCH Jarosław 3:0 (11:2, 11:2, 11:5) 3:0
4   D MAŚLONG Mirosław Z STALMACH Zbigniew 1:3 (9:11, 11:9, 3:11, 7:11) 3:1
5   A MAŚLONG Mirosław
NOWICKI Marek
W ŚWIĘCH Jarosław
DŹWIG Andrzej
3:0 (11:3, 11:8, 11:5) 4:1
6   B KUTYŁA Dawid
ZAPALSKI Bartosz
X TALAGA Samuel
STALMACH Zbigniew
3:1 (11:7, 6:11, 11:8, 11:5) 5:1
7   A NOWICKI Marek X TALAGA Samuel 3:0 (11:3, 11:7, 11:6) 6:1
8   B ZAPALSKI Bartosz W DŹWIG Andrzej 3:2 (7:11, 11:6, 11:8, 9:11, 11:9) 7:1
9   D MAŚLONG Mirosław Y ŚWIĘCH Jarosław 3:1 (11:4, 9:11, 11:6, 11:5) 8:1
10   C KUTYŁA Dawid Z STALMACH Zbigniew 3:2 (11:9, 11:8, 2:11, 7:11, 11:5) 9:1
11   A NOWICKI Marek Y ŚWIĘCH Jarosław 3:0 (11:9, 11:2, 11:3) 10:1
12   C KUTYŁA Dawid W DŹWIG Andrzej 3:0 (11:7, 11:7, 11:1) 11:1
13   B ZAPALSKI Bartosz Z STALMACH Zbigniew 3:1 (11:5, 11:9, 8:11, 13:11) 12:1
14   D MAŚLONG Mirosław X TALAGA Samuel 3:1 (11:7, 7:11, 11:3, 11:5) 13:1
2017-03-04 10:30 72 TKS „Opoka” Trzebinia II - AS „Progres” Kraków 2:12 tak
1   A KURDZIEL Mikołaj W GŁĄB Damian 0:3 (6:11, 12:14, 2:11) 0:1
2   B ZAJĘCKI Rafał X WIERZBIŃSKI Marcin 3:2 (11:6, 13:15, 7:11, 11:7, 11:8) 1:1
3   C GRABANIA Zdzisław Y PIEGZA Adrian 0:3 (6:11, 9:11, 3:11) 1:2
4   D REJDYCH Marek Z RESZKA Jakub 1:3 (11:8, 10:12, 6:11, 5:11) 1:3
5   A REJDYCH Marek
ZAJĘCKI Rafał
W PIEGZA Adrian
WIERZBIŃSKI Marcin
1:3 (7:11, 12:10, 8:11, 9:11) 1:4
6   B GRABANIA Zdzisław
KURDZIEL Mikołaj
X GŁĄB Damian
RESZKA Jakub
0:3 (5:11, 7:11, 6:11) 1:5
7   A KURDZIEL Mikołaj X WIERZBIŃSKI Marcin 2:3 (6:11, 14:12, 11:7, 5:11, 14:16) 1:6
8   B ZAJĘCKI Rafał W GŁĄB Damian 0:3 (5:11, 7:11, 9:11) 1:7
9   D REJDYCH Marek Y PIEGZA Adrian 1:3 (9:11, 11:9, 7:11, 8:11) 1:8
10   C GRABANIA Zdzisław Z RESZKA Jakub 0:3 (2:11, 5:11, 7:11) 1:9
11   A KURDZIEL Mikołaj Y PIEGZA Adrian 1:3 (7:11, 9:11, 11:5, 6:11) 1:10
12   C GRABANIA Zdzisław W GŁĄB Damian 0:3 (5:11, 5:11, 4:11) 1:11
13   B ZAJĘCKI Rafał Z RESZKA Jakub 3:2 (11:8, 9:11, 11:9, 7:11, 11:8) 2:11
14   D REJDYCH Marek X WIERZBIŃSKI Marcin 1:3 (11:8, 9:11, 8:11, 8:11) 2:12
12 | 13 | 14 | 15 | 16
Drużyna GMKS Zielonki nie przystąpiła do rozgrywek.
Drużyna UKS "Rokicie" Szczytniki III przekazała miejsce w rozgrywkach KS "Górnik" Wieliczka II.
Drużyny KS "Jordan" Kraków, PKS "Porta" Kraków II i SSL "Wielmożanka" Wielmoża przystąpiły do rozgrywek na zasadzie uzupełnienia.