V liga rejon Nowy Targ => Runda zasadnicza
Runda: 1, Numer kolejki: 8
Data kolejki ligowej: 2017-01-13
Termin Numer
meczu
Mecz
A-X
Wynik Wer.
2017-01-13 18:00 36 LKS „Victoria” Nidek - MKS „Skawa” Wadowice II 12:2 tak
1   A SKRZYPIEC Dawid W MUCHA Piotr 0:3 (5:11, 6:11, 9:11) 0:1
2   B WĘGLARZ Patryk X ŻYDEK Miłosz 3:1 (6:11, 11:3, 11:3, 11:4) 1:1
3   C MIKOŁAJEK Rafał Y JĘDRZEJOWSKI Oskar 3:1 (11:8, 11:6, 8:11, 11:8) 2:1
4   D GASIDŁO Marian Z RAJDA Karol 3:0 (11:2, 11:3, 11:8) 3:1
5   A SKRZYPIEC Dawid
WĘGLARZ Patryk
W MUCHA Piotr
RAJDA Karol
3:0 (12:10, 11:2, 11:6) 4:1
6   B MIKOŁAJEK Rafał
GASIDŁO Marian
X ŻYDEK Miłosz
JĘDRZEJOWSKI Oskar
3:0 (11:5, 11:5, 11:5) 5:1
7   A SKRZYPIEC Dawid X ŻYDEK Miłosz 3:0 (11:7, 11:1, 11:4) 6:1
8   B WĘGLARZ Patryk W MUCHA Piotr 3:0 (11:9, 11:7, 11:7) 7:1
9   D GASIDŁO Marian Y JĘDRZEJOWSKI Oskar 3:0 (11:1, 11:3, 11:4) 8:1
10   C MIKOŁAJEK Rafał Z RAJDA Karol 3:1 (11:8, 7:11, 11:8, 11:9) 9:1
11   A SKRZYPIEC Dawid Y JĘDRZEJOWSKI Oskar 3:2 (11:9, 8:11, 11:7, 9:11, 11:9) 10:1
12   C MIKOŁAJEK Rafał W MUCHA Piotr 1:3 (11:9, 6:11, 7:11, 9:11) 10:2
13   B WĘGLARZ Patryk Z RAJDA Karol 3:0 (11:4, 11:7, 11:6) 11:2
14   D GASIDŁO Marian X ŻYDEK Miłosz 3:0 (11:4, 11:5, 11:2) 12:2
2017-01-13 18:00 37 KS „Łęgi” Nowa Biała - KS „Gorce” Nowy Targ V 0:14 WO
Brak wyników szczegółowych dla tego meczu.
2017-01-13 18:00 38 LKS „Olmex” Piotrowice III - ULKS „Lachowice” Lachowice III 14:0 tak
1   A WOLANIN Piotr W KUTEK Edyta 3:0 (11:4, 11:6, 11:5) 1:0
2   B BODNAR Michał X SAŁAPATEK Tomasz 3:0 (11:2, 11:3, 11:1) 2:0
3   C ORTMAN Agata Y KUTEK Patrycja 3:0 (11:0, 11:1, 11:2) 3:0
4   D ANTECKI Patryk Z WIERZBICKA Marlena 3:0 (11:9, 11:3, 11:3) 4:0
5   A ANTECKI Patryk
WOLANIN Piotr
W KUTEK Patrycja
KUTEK Edyta
3:0 (11:5, 11:5, 11:7) 5:0
6   B ORTMAN Agata
BODNAR Michał
X SAŁAPATEK Tomasz
WIERZBICKA Marlena
3:0 (11:5, 11:5, 11:7) 6:0
7   A WOLANIN Piotr X SAŁAPATEK Tomasz 3:0 (11:3, 11:7, 11:7) 7:0
8   B BODNAR Michał W KUTEK Edyta 3:0 (11:4, 11:1, 11:3) 8:0
9   D ANTECKI Patryk Y KUTEK Patrycja 3:0 (12:10, 11:2, 11:1) 9:0
10   C ORTMAN Agata Z WIERZBICKA Marlena 3:0 (11:2, 11:4, 11:3) 10:0
11   A WOLANIN Piotr Y KUTEK Patrycja 3:0 (11:4, 11:8, 11:1) 11:0
12   C ORTMAN Agata W KUTEK Edyta 3:0 (11:7, 11:6, 11:1) 12:0
13   B BODNAR Michał Z WIERZBICKA Marlena 3:0 (11:1, 11:4, 11:1) 13:0
14   D ANTECKI Patryk X SAŁAPATEK Tomasz 3:0 (11:8, 11:4, 12:10) 14:0
2017-01-13 18:00 39 KS „Gorce” Nowy Targ IV - UKS „Tornado” Waksmund 11:3 tak
1   A ŚCIESZKA Karolina W KORCZAK Natasza 3:0 (11:6, 11:6, 11:7) 1:0
2   B MENSFELD Natalia X KOCZAŁKO Oliwia 3:1 (11:4, 11:5, 4:11, 11:9) 2:0
3   C ZANIEWSKI Franciszek Y KOLASA Iwona 3:1 (11:8, 10:12, 11:7, 11:8) 3:0
4   D KWIATKOWSKI Kacper Z HANDZEL Weronika 3:0 (11:7, 11:7, 11:8) 4:0
5   A ŚCIESZKA Karolina
MENSFELD Natalia
W KOLASA Iwona
KORCZAK Natasza
3:0 (11:8, 11:8, 11:9) 5:0
6   B KWIATKOWSKI Kacper
ZANIEWSKI Franciszek
X HANDZEL Weronika
KOCZAŁKO Oliwia
3:1 (11:6, 9:11, 12:10, 11:8) 6:0
7   A ŚCIESZKA Karolina X KOCZAŁKO Oliwia 3:0 (11:7, 11:7, 11:6) 7:0
8   B MENSFELD Natalia W KORCZAK Natasza 3:1 (11:3, 11:3, 7:11, 11:7) 8:0
9   D KWIATKOWSKI Kacper Y KOLASA Iwona 3:2 (6:11, 11:3, 11:7, 14:16, 11:3) 9:0
10   C ZANIEWSKI Franciszek Z HANDZEL Weronika 0:3 (5:11, 3:11, 10:12) 9:1
11   A ŚCIESZKA Karolina Y KOLASA Iwona 3:1 (9:11, 11:3, 11:6, 11:4) 10:1
12   C ZANIEWSKI Franciszek W KORCZAK Natasza 0:3 (8:11, 7:11, 10:12) 10:2
13   B MENSFELD Natalia Z HANDZEL Weronika 1:3 (2:11, 7:11, 11:8, 4:11) 10:3
14   D KWIATKOWSKI Kacper X KOCZAŁKO Oliwia 3:0 (11:9, 11:9, 11:5) 11:3
2017-01-13 18:00 40 LKS „Olmex” Piotrowice II - KTS „Victoria” Spytkowice II 9:5 tak
1   A BROSZKIEWICZ Karol W BOBAK Piotr 0:3 (8:11, 7:11, 8:11) 0:1
2   B ŻYDEK Robert X BOBAK Jacek 3:1 (11:6, 4:11, 11:6, 11:3) 1:1
3   C BROSZKIEWICZ Łukasz Y WOLAREK Artur 3:0 (11:4, 11:8, 11:6) 2:1
4   D MITORAJ Paweł Z KAJFASZ Bogdan 1:3 (5:11, 11:9, 8:11, 6:11) 2:2
5   A ŻYDEK Robert
BROSZKIEWICZ Karol
W BOBAK Piotr
BOBAK Jacek
3:2 (11:3, 8:11, 11:8, 2:11, 11:7) 3:2
6   B MITORAJ Paweł
BROSZKIEWICZ Łukasz
X WOLAREK Artur
KAJFASZ Bogdan
3:0 (11:7, 11:6, 11:4) 4:2
7   A BROSZKIEWICZ Karol X BOBAK Jacek 0:3 (6:11, 8:11, 4:11) 4:3
8   B ŻYDEK Robert W BOBAK Piotr 3:0 (11:8, 11:6, 11:7) 5:3
9   D MITORAJ Paweł Y WOLAREK Artur 3:2 (12:10, 11:7, 9:11, 10:12, 11:7) 6:3
10   C BROSZKIEWICZ Łukasz Z KAJFASZ Bogdan 3:0 (11:6, 14:12, 12:10) 7:3
11   A MITORAJ Jan Y WOLAREK Artur 0:3 (8:11, 9:11, 7:11) 7:4
12   C BROSZKIEWICZ Łukasz W BOBAK Piotr 3:1 (7:11, 11:1, 11:8, 11:8) 8:4
13   B ŻYDEK Robert Z KAJFASZ Bogdan 3:2 (11:7, 11:6, 9:11, 6:11, 11:7) 9:4
14   D MITORAJ Paweł X BOBAK Jacek 2:3 (8:11, 11:8, 9:11, 11:9, 8:11) 9:5
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9