V liga rejon Nowy Targ => Runda zasadnicza
Runda: 1, Numer kolejki: 7
Data kolejki ligowej: 2016-12-09
Termin Numer
meczu
Mecz
A-X
Wynik Wer.
2016-12-05 18:00 31 KS „Łęgi” Nowa Biała - LKS „Victoria” Nidek 0:14 WO
Brak wyników szczegółowych dla tego meczu.
2016-12-17 15:00 32 KS „Gorce” Nowy Targ V - LKS „Olmex” Piotrowice II 14:0 tak
1   A KOWALKOWSKI Patryk W ŻYDEK Robert 3:0 (11:5, 11:6, 11:5) 1:0
2   B RÓŻAŃSKI Damian X MITORAJ Jan 3:0 (11:2, 11:2, 11:4) 2:0
3   C DŁUGOPOLSKI Grzegorz Y MITORAJ Paweł 3:0 (11:8, 11:8, 11:4) 3:0
4   D KLAG Wiktor Z PIEKARCZYK Zuzanna 3:0 (11:1, 11:2, 11:1) 4:0
5   A KOWALKOWSKI Patryk
RÓŻAŃSKI Damian
W MITORAJ Paweł
ŻYDEK Robert
3:2 (9:11, 15:13, 11:9, 7:11, 11:6) 5:0
6   B DŁUGOPOLSKI Grzegorz
KLAG Wiktor
X MITORAJ Jan
PIEKARCZYK Zuzanna
3:0 (11:0, 11:2, 11:4) 6:0
7   A KOWALKOWSKI Patryk X MITORAJ Jan 3:0 (11:4, 11:4, 11:6) 7:0
8   B RÓŻAŃSKI Damian W ŻYDEK Robert 3:0 (11:3, 11:6, 11:7) 8:0
9   D KLAG Wiktor Y MITORAJ Paweł 3:1 (6:11, 11:1, 11:3, 11:6) 9:0
10   C DŁUGOPOLSKI Grzegorz Z PIEKARCZYK Zuzanna 3:0 (11:4, 11:4, 11:4) 10:0
11   A KOWALKOWSKI Patryk Y MITORAJ Paweł 3:0 (11:4, 11:4, 11:6) 11:0
12   C DŁUGOPOLSKI Grzegorz W ŻYDEK Robert 3:0 (11:7, 11:6, 11:6) 12:0
13   B RÓŻAŃSKI Damian Z PIEKARCZYK Zuzanna 3:0 (11:4, 11:3, 11:1) 13:0
14   D KLAG Wiktor X MITORAJ Jan 3:0 (11:4, 11:1, 11:5) 14:0
2016-12-07 17:30 33 ULKS „Lachowice” Lachowice III - KS „Gorce” Nowy Targ IV 6:8 tak
1   A BANAŚ Jan W ŚCIESZKA Karolina 2:3 (11:7, 13:15, 9:11, 11:6, 7:11) 0:1
2   B KUTEK Edyta X MENSFELD Natalia 1:3 (7:11, 11:5, 9:11, 8:11) 0:2
3   C KACHEL Piotr Y ZANIEWSKI Franciszek 3:0 (11:1, 11:6, 11:1) 1:2
4   D WIERZBICKA Marlena Z BRYNIARSKI Borys 0:3 (5:11, 11:13, 9:11) 1:3
5   A BANAŚ Jan
KACHEL Piotr
W ŚCIESZKA Karolina
MENSFELD Natalia
3:2 (11:7, 10:12, 11:4, 5:11, 11:5) 2:3
6   B KUTEK Patrycja
KUTEK Edyta
X BRYNIARSKI Borys
ZANIEWSKI Franciszek
2:3 (4:11, 11:8, 8:11, 13:11, 11:13) 2:4
7   A BANAŚ Jan X MENSFELD Natalia 3:0 (11:5, 11:6, 11:5) 3:4
8   B KUTEK Edyta W ŚCIESZKA Karolina 1:3 (9:11, 16:14, 7:11, 9:11) 3:5
9   D KUTEK Patrycja Y ZANIEWSKI Franciszek 0:3 (6:11, 4:11, 7:11) 3:6
10   C KACHEL Piotr Z BRYNIARSKI Borys 3:0 (11:7, 11:4, 11:5) 4:6
11   A BANAŚ Jan Y ZANIEWSKI Franciszek 3:0 (11:4, 11:4, 11:7) 5:6
12   C KACHEL Piotr W ŚCIESZKA Karolina 3:1 (11:9, 11:7, 9:11, 11:8) 6:6
13   B KUTEK Edyta Z BRYNIARSKI Borys 0:3 (8:11, 5:11, 4:11) 6:7
14   D KUTEK Patrycja X MENSFELD Natalia 2:3 (7:11, 12:14, 11:9, 11:8, 4:11) 6:8
2016-11-29 19:00 34 KTS „Victoria” Spytkowice II - LKS „Olmex” Piotrowice III 3:11 tak
1   A CHOJNA Zbigniew W WOLANIN Piotr 0:3 (4:11, 9:11, 8:11) 0:1
2   B BOBAK Piotr X WODNIAK Kamil 0:3 (7:11, 9:11, 6:11) 0:2
3   C WOLAREK Artur Y ORTMAN Agata 2:3 (11:9, 10:12, 11:9, 7:11, 8:11) 0:3
4   D BOBAK Jacek Z ANTECKI Patryk 3:0 (11:5, 11:7, 11:8) 1:3
5   A BOBAK Piotr
BOBAK Jacek
W BODNAR Michał
WODNIAK Kamil
3:1 (11:7, 5:11, 16:14, 11:9) 2:3
6   B WOLAREK Artur
CHOJNA Zbigniew
X ORTMAN Agata
WOLANIN Piotr
2:3 (11:5, 6:11, 11:7, 6:11, 6:11) 2:4
7   A CHOJNA Zbigniew X WODNIAK Kamil 0:3 (8:11, 8:11, 7:11) 2:5
8   B BOBAK Piotr W WOLANIN Piotr 0:3 (6:11, 7:11, 10:12) 2:6
9   D BOBAK Jacek Y ORTMAN Agata 0:3 (4:11, 6:11, 10:12) 2:7
10   C KAJFASZ Bogdan Z ANTECKI Patryk 3:1 (11:5, 7:11, 11:2, 11:9) 3:7
11   A CHOJNA Zbigniew Y ORTMAN Agata 1:3 (7:11, 11:8, 9:11, 8:11) 3:8
12   C KAJFASZ Bogdan W WOLANIN Piotr 2:3 (11:9, 11:7, 2:11, 8:11, 3:11) 3:9
13   B BOBAK Piotr Z BODNAR Michał 0:3 (10:12, 10:12, 7:11) 3:10
14   D BOBAK Jacek X WODNIAK Kamil 0:3 (7:11, 6:11, 10:12) 3:11
2016-12-15 17:00 35 UKS „Tornado” Waksmund - MKS „Skawa” Wadowice II 9:5 tak
1   A KORCZAK Natasza W WCISŁO Patryk 3:0 (11:9, 11:5, 11:3) 1:0
2   B KOLASA Iwona X RAJDA Karol 3:0 (11:7, 11:3, 11:6) 2:0
3   C KOCZAŁKO Oliwia Y MACIEJCZYK Paweł 1:3 (3:11, 8:11, 11:7, 3:11) 2:1
4   D HANDZEL Weronika Z HUBER Tomasz 2:3 (9:11, 11:5, 11:5, 8:11, 9:11) 2:2
5   A KOLASA Iwona
KORCZAK Natasza
W WCISŁO Patryk
RAJDA Karol
3:0 (11:4, 11:3, 11:7) 3:2
6   B HANDZEL Weronika
KOCZAŁKO Oliwia
X MACIEJCZYK Paweł
HUBER Tomasz
3:1 (9:11, 11:7, 11:8, 14:12) 4:2
7   A KORCZAK Natasza X RAJDA Karol 3:0 (11:6, 11:1, 11:8) 5:2
8   B KOLASA Iwona W WCISŁO Patryk 3:0 (11:4, 11:1, 11:5) 6:2
9   D HANDZEL Weronika Y MACIEJCZYK Paweł 3:2 (9:11, 11:4, 11:4, 8:11, 11:8) 7:2
10   C KOCZAŁKO Oliwia Z HUBER Tomasz 1:3 (5:11, 11:9, 9:11, 6:11) 7:3
11   A KORCZAK Natasza Y MACIEJCZYK Paweł 2:3 (5:11, 10:12, 11:9, 11:7, 10:12) 7:4
12   C KOCZAŁKO Oliwia W WCISŁO Patryk 3:1 (11:7, 7:11, 11:9, 11:5) 8:4
13   B KOLASA Iwona Z HUBER Tomasz 0:3 (7:11, 8:11, 9:11) 8:5
14   D HANDZEL Weronika X RAJDA Karol 3:0 (11:1, 11:4, 11:3) 9:5
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9
Drużyna KS „Łęgi” Nowa Biała została wykluczone z rozgrywek po zakończeniu II rundy.