V liga rejon Nowy Targ => Runda zasadnicza
Runda: 1, Numer kolejki: 6
Data kolejki ligowej: 2016-12-02
Termin Numer
meczu
Mecz
A-X
Wynik Wer.
2016-12-02 18:00 26 LKS „Olmex” Piotrowice II - LKS „Victoria” Nidek 4:10 tak
1   A MITORAJ Jan W SKRZYPIEC Dawid 0:3 (3:11, 5:11, 4:11) 0:1
2   B BROSZKIEWICZ Karol X SZEMIK Krzysztof 3:2 (6:11, 11:8, 5:11, 11:6, 11:6) 1:1
3   C BROSZKIEWICZ Łukasz Y WĘGLARZ Patryk 1:3 (11:3, 10:12, 8:11, 3:11) 1:2
4   D MITORAJ Paweł Z GASIDŁO Marian 0:3 (10:12, 4:11, 6:11) 1:3
5   A BROSZKIEWICZ Łukasz
BROSZKIEWICZ Karol
W SZEMIK Krzysztof
SKRZYPIEC Dawid
2:3 (7:11, 11:9, 11:8, 8:11, 6:11) 1:4
6   B MITORAJ Jan
MITORAJ Paweł
X WĘGLARZ Patryk
GASIDŁO Marian
0:3 (3:11, 6:11, 8:11) 1:5
7   A MITORAJ Jan X SZEMIK Krzysztof 0:3 (5:11, 7:11, 4:11) 1:6
8   B BROSZKIEWICZ Karol W SKRZYPIEC Dawid 0:3 (4:11, 4:11, 4:11) 1:7
9   D MITORAJ Paweł Y WĘGLARZ Patryk 0:3 (4:11, 1:11, 9:11) 1:8
10   C BROSZKIEWICZ Łukasz Z GASIDŁO Marian 3:1 (11:5, 11:6, 4:11, 11:6) 2:8
11   A MITORAJ Jan Y WĘGLARZ Patryk 0:3 (6:11, 7:11, 4:11) 2:9
12   C BROSZKIEWICZ Łukasz W SKRZYPIEC Dawid 3:2 (9:11, 11:13, 13:11, 11:5, 13:11) 3:9
13   B BROSZKIEWICZ Karol Z GASIDŁO Marian 3:1 (11:8, 5:11, 11:8, 11:4) 4:9
14   D MITORAJ Paweł X SZEMIK Krzysztof 0:3 (6:11, 7:11, 7:11) 4:10
2016-12-08 19:00 27 MKS „Skawa” Wadowice II - KS „Gorce” Nowy Targ V 4:10 tak
1   A WORECKI Michał W KOWALKOWSKI Patryk 3:1 (11:9, 9:11, 12:10, 11:6) 1:0
2   B ŻYDEK Miłosz X RÓŻAŃSKI Damian 0:3 (6:11, 4:11, 6:11) 1:1
3   C GAŁUSZKA Paweł Y KLAG Wiktor 0:3 (2:11, 6:11, 5:11) 1:2
4   D RADWAN Mikołaj Z DŁUGOPOLSKI Grzegorz 0:3 (13:15, 9:11, 8:11) 1:3
5   A JĘDRZEJOWSKI Oskar
WORECKI Michał
W KOWALKOWSKI Patryk
RÓŻAŃSKI Damian
3:2 (11:5, 9:11, 11:6, 5:11, 11:8) 2:3
6   B GAŁUSZKA Paweł
MUCHA Piotr
X DŁUGOPOLSKI Grzegorz
KLAG Wiktor
1:3 (11:9, 9:11, 10:12, 3:11) 2:4
7   A WORECKI Michał X RÓŻAŃSKI Damian 3:0 (11:6, 11:6, 11:8) 3:4
8   B ŻYDEK Miłosz W KOWALKOWSKI Patryk 0:3 (5:11, 6:11, 7:11) 3:5
9   D RADWAN Mikołaj Y KLAG Wiktor 0:3 (11:13, 2:11, 4:11) 3:6
10   C GAŁUSZKA Paweł Z DŁUGOPOLSKI Grzegorz 0:3 (3:11, 7:11, 4:11) 3:7
11   A WORECKI Michał Y KLAG Wiktor 3:0 (11:2, 11:8, 11:6) 4:7
12   C JĘDRZEJOWSKI Oskar W KOWALKOWSKI Patryk 0:3 (7:11, 2:11, 3:11) 4:8
13   B ŻYDEK Miłosz Z DŁUGOPOLSKI Grzegorz 0:3 (10:12, 8:11, 9:11) 4:9
14   D RADWAN Mikołaj X RÓŻAŃSKI Damian 0:3 (7:11, 2:11, 10:12) 4:10
2016-12-02 17:30 28 ULKS „Lachowice” Lachowice III - UKS „Tornado” Waksmund 5:9 tak
1   A BANAŚ Jan W HANDZEL Weronika 3:2 (11:13, 12:10, 9:11, 11:7, 11:9) 1:0
2   B KACHEL Piotr X KORCZAK Natasza 2:3 (11:6, 11:9, 6:11, 9:11, 7:11) 1:1
3   C KUTEK Edyta Y KOLASA Iwona 0:3 (8:11, 4:11, 0:11) 1:2
4   D SAŁAPATEK Tomasz Z KOCZAŁKO Oliwia 0:3 (6:11, 8:11, 2:11) 1:3
5   A BANAŚ Jan
KACHEL Piotr
W HANDZEL Weronika
KOCZAŁKO Oliwia
3:0 (11:6, 11:4, 11:8) 2:3
6   B KUTEK Edyta
SAŁAPATEK Tomasz
X KOLASA Iwona
KORCZAK Natasza
0:3 (9:11, 5:11, 9:11) 2:4
7   A BANAŚ Jan X KORCZAK Natasza 3:0 (11:7, 11:4, 11:8) 3:4
8   B KACHEL Piotr W HANDZEL Weronika 2:3 (11:8, 4:11, 3:11, 11:8, 6:11) 3:5
9   D SAŁAPATEK Tomasz Y KOLASA Iwona 2:3 (11:8, 7:11, 7:11, 11:8, 11:13) 3:6
10   C KUTEK Edyta Z KOCZAŁKO Oliwia 1:3 (10:12, 11:9, 8:11, 11:13) 3:7
11   A BANAŚ Jan Y KOLASA Iwona 3:0 (11:7, 11:3, 11:6) 4:7
12   C KUTEK Edyta W HANDZEL Weronika 0:3 (3:11, 4:11, 4:11) 4:8
13   B KACHEL Piotr Z KOCZAŁKO Oliwia 3:0 (11:7, 11:6, 11:4) 5:8
14   D SAŁAPATEK Tomasz X KORCZAK Natasza 0:3 (5:11, 9:11, 7:11) 5:9
2016-12-17 19:00 29 KS „Gorce” Nowy Targ IV - LKS „Olmex” Piotrowice III 1:13 tak
1   A ŚCIESZKA Karolina W FOKSIŃSKI Przemysław 0:3 (9:11, 6:11, 7:11) 0:1
2   B MENSFELD Natalia X BODNAR Michał 0:3 (3:11, 2:11, 5:11) 0:2
3   C ZANIEWSKI Franciszek Y ANTECKI Patryk 1:3 (4:11, 11:7, 6:11, 9:11) 0:3
4   D KWIATKOWSKI Kacper Z ORTMAN Agata 0:3 (4:11, 6:11, 5:11) 0:4
5   A ŚCIESZKA Karolina
MENSFELD Natalia
W FOKSIŃSKI Przemysław
ANTECKI Patryk
0:3 (5:11, 9:11, 4:11) 0:5
6   B KWIATKOWSKI Kacper
ZANIEWSKI Franciszek
X ORTMAN Agata
BODNAR Michał
2:3 (11:6, 13:15, 11:8, 9:11, 6:11) 0:6
7   A ŚCIESZKA Karolina X BODNAR Michał 0:3 (4:11, 5:11, 6:11) 0:7
8   B MENSFELD Natalia W FOKSIŃSKI Przemysław 0:3 (2:11, 4:11, 3:11) 0:8
9   D KWIATKOWSKI Kacper Y ANTECKI Patryk 1:3 (11:5, 9:11, 12:14, 6:11) 0:9
10   C ZANIEWSKI Franciszek Z ORTMAN Agata 0:3 (5:11, 1:11, 7:11) 0:10
11   A ŚCIESZKA Karolina Y ANTECKI Patryk 0:3 (5:11, 7:11, 6:11) 0:11
12   C ZANIEWSKI Franciszek W FOKSIŃSKI Przemysław 1:3 (6:11, 13:11, 6:11, 6:11) 0:12
13   B MENSFELD Natalia Z ORTMAN Agata 0:3 (6:11, 5:11, 10:12) 0:13
14   D KWIATKOWSKI Kacper X BODNAR Michał 3:2 (2:11, 11:9, 6:11, 11:6, 11:6) 1:13
2016-12-09 18:00 30 KTS „Victoria” Spytkowice II - KS „Łęgi” Nowa Biała 8:6 tak
1   A BOBAK Piotr W WAWRZON Sebastian 3:0 (11:9, 11:6, 11:4) 1:0
2   B BOBAK Jacek X MAJERCZAK Jan 3:1 (11:9, 4:11, 11:9, 11:4) 2:0
3   C WOLAREK Artur Y MAJERCZAK Tomasz 1:3 (11:6, 12:14, 10:12, 11:13) 2:1
4   D KAJFASZ Bogdan Z WALICZEK Łukasz 3:0 (11:4, 11:4, 11:5) 3:1
5   A BOBAK Piotr
BOBAK Jacek
W MAJERCZAK Jan
MAJERCZAK Tomasz
2:3 (9:11, 11:6, 12:14, 11:3, 6:11) 3:2
6   B WOLAREK Artur
KAJFASZ Bogdan
X WAWRZON Sebastian
WALICZEK Łukasz
3:0 (11:7, 11:3, 11:6) 4:2
7   A BOBAK Piotr X MAJERCZAK Jan 3:1 (11:7, 11:5, 7:11, 12:10) 5:2
8   B BOBAK Jacek W WAWRZON Sebastian 3:1 (11:2, 11:5, 9:11, 11:5) 6:2
9   D KAJFASZ Bogdan Y MAJERCZAK Tomasz 3:1 (11:8, 11:7, 9:11, 12:10) 7:2
10   C WOLAREK Artur Z WALICZEK Łukasz 3:2 (11:9, 5:11, 11:4, 9:11, 11:5) 8:2
11   A GNIADEK Paweł Y MAJERCZAK Tomasz 0:3 (5:11, 11:13, 7:11) 8:3
12   C WOLAREK Artur W WAWRZON Sebastian 2:3 (1:11, 11:4, 6:11, 11:5, 8:11) 8:4
13   B BOBAK Kacper Z WALICZEK Łukasz 0:3 (5:11, 1:11, 12:14) 8:5
14   D KAJFASZ Bogdan X MAJERCZAK Jan 0:3 (7:11, 8:11, 7:11) 8:6
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9
Drużyna KS „Łęgi” Nowa Biała została wykluczone z rozgrywek po zakończeniu II rundy.