V liga rejon Nowy Targ => Runda zasadnicza
Runda: 1, Numer kolejki: 2
Data kolejki ligowej: 2016-10-21
Termin Numer
meczu
Mecz
A-X
Wynik Wer.
2016-10-12 18:00 6 KS „Gorce” Nowy Targ IV - LKS „Victoria” Nidek 0:14 tak
1   A ŚCIESZKA Karolina W MIKOŁAJEK Rafał 1:3 (5:11, 8:11, 18:16, 4:11) 0:1
2   B MENSFELD Natalia X SKRZYPIEC Dawid 0:3 (4:11, 5:11, 10:12) 0:2
3   C KWIATKOWSKI Kacper Y SZEMIK Krzysztof 2:3 (6:11, 6:11, 11:3, 12:10, 4:11) 0:3
4   D ZANIEWSKI Franciszek Z GASIDŁO Marian 0:3 (4:11, 4:11, 3:11) 0:4
5   A ŚCIESZKA Karolina
MENSFELD Natalia
W SKRZYPIEC Dawid
WĘGLARZ Patryk
1:3 (11:9, 7:11, 5:11, 10:12) 0:5
6   B KWIATKOWSKI Kacper
ZANIEWSKI Franciszek
X MIKOŁAJEK Rafał
SZEMIK Krzysztof
0:3 (4:11, 2:11, 4:11) 0:6
7   A ŚCIESZKA Karolina X SKRZYPIEC Dawid 0:3 (2:11, 8:11, 9:11) 0:7
8   B MENSFELD Natalia W MIKOŁAJEK Rafał 0:3 (6:11, 3:11, 5:11) 0:8
9   D ZANIEWSKI Franciszek Y SZEMIK Krzysztof 0:3 (7:11, 4:11, 4:11) 0:9
10   C KWIATKOWSKI Kacper Z GASIDŁO Marian 1:3 (10:12, 3:11, 12:10, 8:11) 0:10
11   A ŚCIESZKA Karolina Y SZEMIK Krzysztof 0:3 (9:11, 5:11, 6:11) 0:11
12   C BRYNIARSKI Borys W MIKOŁAJEK Rafał 1:3 (3:11, 4:11, 11:9, 6:11) 0:12
13   B MENSFELD Natalia Z GASIDŁO Marian 0:3 (4:11, 6:11, 7:11) 0:13
14   D ZANIEWSKI Franciszek X WĘGLARZ Patryk 0:3 (9:11, 4:11, 6:11) 0:14
2016-10-14 18:00 7 UKS „Tornado” Waksmund - KS „Gorce” Nowy Targ V 0:14 tak
1   A KORCZAK Natasza W KOWALKOWSKI Patryk 0:3 (4:11, 2:11, 4:11) 0:1
2   B KOCZAŁKO Oliwia X RÓŻAŃSKI Damian 0:3 (1:11, 3:11, 1:11) 0:2
3   C KOLASA Iwona Y KLAG Wiktor 0:3 (4:11, 4:11, 6:11) 0:3
4   D HANDZEL Weronika Z KOWALCZYK Michał 0:3 (9:11, 8:11, 7:11) 0:4
5   A KOCZAŁKO Oliwia
KORCZAK Natasza
W KOWALKOWSKI Patryk
RÓŻAŃSKI Damian
0:3 (4:11, 3:11, 4:11) 0:5
6   B HANDZEL Weronika
KOLASA Iwona
X KLAG Wiktor
KOWALCZYK Michał
0:3 (3:11, 8:11, 5:11) 0:6
7   A KORCZAK Natasza X RÓŻAŃSKI Damian 0:3 (2:11, 4:11, 9:11) 0:7
8   B KOCZAŁKO Oliwia W KOWALKOWSKI Patryk 0:3 (5:11, 4:11, 2:11) 0:8
9   D HANDZEL Weronika Y KLAG Wiktor 0:3 (7:11, 6:11, 4:11) 0:9
10   C KOLASA Iwona Z KOWALCZYK Michał 0:3 (8:11, 4:11, 7:11) 0:10
11   A KORCZAK Natasza Y KLAG Wiktor 0:3 (8:11, 4:11, 7:11) 0:11
12   C KOLASA Iwona W KOWALKOWSKI Patryk 0:3 (9:11, 8:11, 8:11) 0:12
13   B KOCZAŁKO Oliwia Z KOWALCZYK Michał 0:3 (3:11, 3:11, 3:11) 0:13
14   D MOZDYNIEWICZ Natalia X RÓŻAŃSKI Damian 0:3 (3:11, 1:11, 0:11) 0:14
2016-10-21 18:00 8 LKS „Olmex” Piotrowice III - KS „Łęgi” Nowa Biała 13:1 tak
1   A WOLANIN Piotr W MAJERCZAK Jan 3:0 (11:4, 11:2, 11:6) 1:0
2   B ORTMAN Agata X MAJERCZAK Tomasz 2:3 (11:8, 11:8, 8:11, 8:11, 9:11) 1:1
3   C FOKSIŃSKI Przemysław Y WALICZEK Łukasz 3:0 (11:5, 11:3, 11:6) 2:1
4   D ANTECKI Patryk Z WAWRZON Sebastian 3:0 (11:2, 11:8, 11:6) 3:1
5   A ORTMAN Agata
WOLANIN Piotr
W MAJERCZAK Jan
WALICZEK Łukasz
3:0 (11:9, 11:3, 11:1) 4:1
6   B FOKSIŃSKI Przemysław
ANTECKI Patryk
X MAJERCZAK Tomasz
KURNAT Piotr
3:0 (11:3, 11:7, 11:7) 5:1
7   A WOLANIN Piotr X MAJERCZAK Tomasz 3:0 (15:13, 11:6, 11:6) 6:1
8   B ORTMAN Agata W MAJERCZAK Jan 3:0 (11:3, 11:6, 11:2) 7:1
9   D ANTECKI Patryk Y WALICZEK Łukasz 3:0 (12:10, 11:3, 12:10) 8:1
10   C FOKSIŃSKI Przemysław Z WAWRZON Sebastian 3:1 (11:6, 12:14, 11:6, 11:6) 9:1
11   A WOLANIN Piotr Y WALICZEK Łukasz 3:0 (11:4, 11:2, 11:8) 10:1
12   C FOKSIŃSKI Przemysław W KURNAT Piotr 3:0 (11:8, 11:5, 11:8) 11:1
13   B ORTMAN Agata Z WAWRZON Sebastian 3:0 (13:11, 11:4, 11:6) 12:1
14   D ANTECKI Patryk X MAJERCZAK Tomasz 3:1 (11:8, 11:13, 11:8, 13:11) 13:1
2016-10-21 18:00 9 MKS „Skawa” Wadowice II - LKS „Olmex” Piotrowice II 8:6 tak
1   A WORECKI Michał W BROSZKIEWICZ Łukasz 3:1 (11:8, 7:11, 11:4, 11:9) 1:0
2   B GAŁUSZKA Paweł X ŻYDEK Robert 1:3 (11:8, 5:11, 10:12, 7:11) 1:1
3   C MUCHA Piotr Y BROSZKIEWICZ Karol 1:3 (7:11, 12:10, 8:11, 6:11) 1:2
4   D RADWAN Mikołaj Z MITORAJ Paweł 3:1 (11:3, 4:11, 11:8, 11:8) 2:2
5   A WORECKI Michał
MUCHA Piotr
W FILEK Maciej
BROSZKIEWICZ Łukasz
3:1 (11:5, 6:11, 11:7, 11:9) 3:2
6   B GAŁUSZKA Paweł
JĘDRZEJOWSKI Oskar
X ŻYDEK Robert
BROSZKIEWICZ Karol
0:3 (5:11, 7:11, 9:11) 3:3
7   A WORECKI Michał X ŻYDEK Robert 3:0 (11:8, 11:9, 11:9) 4:3
8   B GAŁUSZKA Paweł W BROSZKIEWICZ Łukasz 0:3 (4:11, 8:11, 7:11) 4:4
9   D RADWAN Mikołaj Y BROSZKIEWICZ Karol 3:0 (11:7, 11:9, 11:5) 5:4
10   C MUCHA Piotr Z MITORAJ Paweł 3:0 (11:3, 11:8, 11:9) 6:4
11   A WORECKI Michał Y BROSZKIEWICZ Karol 3:0 (11:5, 11:7, 11:8) 7:4
12   C MUCHA Piotr W MITORAJ Jan 3:0 (11:6, 11:6, 11:9) 8:4
13   B GAŁUSZKA Paweł Z FILEK Maciej 1:3 (11:5, 6:11, 10:12, 7:11) 8:5
14   D JĘDRZEJOWSKI Oskar X ŻYDEK Robert 0:3 (5:11, 7:11, 8:11) 8:6
2016-10-21 18:00 10 KTS „Victoria” Spytkowice II - ULKS „Lachowice” Lachowice III 10:4 tak
1   A WOLAREK Artur W KUTEK Edyta 3:0 (11:3, 11:6, 11:6) 1:0
2   B BOBAK Piotr X KUTEK Patrycja 3:0 (11:3, 11:6, 11:3) 2:0
3   C BOBAK Jacek Y BANAŚ Jan 3:0 (11:9, 11:6, 11:6) 3:0
4   D CHOJNA Zbigniew Z GRAJNY Marta 3:2 (7:11, 11:9, 11:9, 7:11, 14:12) 4:0
5   A WOLAREK Artur
CHOJNA Zbigniew
W KUTEK Patrycja
KUTEK Edyta
3:0 (11:6, 11:5, 11:3) 5:0
6   B BOBAK Piotr
BOBAK Jacek
X GRAJNY Marta
BANAŚ Jan
2:3 (11:9, 6:11, 7:11, 12:10, 10:12) 5:1
7   A WOLAREK Artur X KUTEK Patrycja 3:0 (11:3, 11:4, 11:2) 6:1
8   B BOBAK Piotr W KUTEK Edyta 3:0 (11:7, 11:7, 11:8) 7:1
9   D CHOJNA Zbigniew Y BANAŚ Jan 3:2 (11:9, 7:11, 11:8, 4:11, 11:9) 8:1
10   C BOBAK Jacek Z GRAJNY Marta 0:3 (5:11, 5:11, 5:11) 8:2
11   A GNIADEK Paweł Y BANAŚ Jan 0:3 (5:11, 8:11, 11:13) 8:3
12   C BOBAK Jacek W KUTEK Edyta 3:0 (11:7, 11:6, 11:9) 9:3
13   B BOBAK Piotr Z GRAJNY Marta 0:3 (9:11, 7:11, 5:11) 9:4
14   D BOBAK Kacper X KUTEK Patrycja 3:1 (11:6, 7:11, 11:9, 11:8) 10:4
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9
Drużyna KS „Łęgi” Nowa Biała została wykluczone z rozgrywek po zakończeniu II rundy.