VI liga rejon Kraków
Runda: 1, Numer kolejki: 8
Data kolejki ligowej: 2016-12-11
Termin Numer
meczu
Mecz
A-X
Wynik Wer.
2016-12-15 16:00 29 LKS „Nadwiślanka” Nowe Brzesko - LKS „Wisła” Rząska 2:8 tak
1   A SASIŃSKI Tomasz X DZIURA Wojciech 0:3 (7:11, 9:11, 4:11) 0:1
2   B DATA Adrian Y KORCZEK Łukasz 0:3 (8:11, 9:11, 8:11) 0:2
3   C KRZYK Bartosz Z BUŁA Dominik 3:0 (11:9, 15:13, 11:9) 1:2
4   A KRZYK Bartosz
SASIŃSKI Tomasz
X BUŁA Dominik
KORCZEK Łukasz
3:0 (11:9, 11:8, 11:7) 2:2
5   B DATA Adrian X DZIURA Wojciech 0:3 (10:12, 6:11, 7:11) 2:3
6   A SASIŃSKI Tomasz Z BUŁA Dominik 2:3 (6:11, 11:5, 11:7, 7:11, 9:11) 2:4
7   C KRZYK Bartosz Y ROMANOWSKI Cezary 1:3 (5:11, 3:11, 11:7, 10:12) 2:5
8   B DATA Adrian Z BUŁA Dominik 0:3 (8:11, 9:11, 7:11) 2:6
9   C KRZYK Bartosz X DZIURA Wojciech 2:3 (11:8, 12:10, 6:11, 3:11, 5:11) 2:7
10   A SASIŃSKI Tomasz Y ROMANOWSKI Cezary 2:3 (11:6, 11:9, 8:11, 8:11, 7:11) 2:8
2016-12-10 15:00 30 AS „Progres” Kraków II - GOK Charsznica 7:3 tak
1   A ADAMSKI Łukasz X LASKOWSKI Jan 3:0 (11:7, 11:3, 11:5) 1:0
2   B GORYCKI Mikołaj Y SĘK Rafał 0:3 (6:11, 11:13, 11:13) 1:1
3   C MYSTEK Rafał Z PIĄTEK Jarosław 3:1 (11:8, 11:8, 8:11, 11:5) 2:1
4   A MYSTEK Rafał
ADAMSKI Łukasz
X SĘK Rafał
LASKOWSKI Jan
3:0 (11:8, 11:8, 11:8) 3:1
5   B GORYCKI Mikołaj X LASKOWSKI Jan 3:1 (11:6, 11:4, 5:11, 13:11) 4:1
6   A ADAMSKI Łukasz Z PIĄTEK Jarosław 3:0 (11:5, 11:9, 11:4) 5:1
7   C MYSTEK Rafał Y SĘK Rafał 0:3 (4:11, 1:11, 5:11) 5:2
8   B GORYCKI Mikołaj Z PIĄTEK Jarosław 3:1 (12:10, 9:11, 11:7, 11:8) 6:2
9   C MYSTEK Rafał X LASKOWSKI Jan 3:0 (11:8, 11:6, 11:5) 7:2
10   A CNOTA Jakub Y SĘK Rafał 0:3 (2:11, 2:11, 8:11) 7:3
2016-12-14 16:30 31 KS „Górnik” Wieliczka III - KS „Bronowianka” Kraków IV 4:6 tak
1   A FALIŃSKI Marcel X SKUBA Emilia 0:3 (8:11, 4:11, 5:11) 0:1
2   B PALUCH Michał Y PIESZCZEK Mikołaj 0:3 (11:13, 8:11, 10:12) 0:2
3   C PASZEK Hubert Z BRUZDA Julia 3:0 (11:4, 11:7, 11:7) 1:2
4   A KMITA Kamil
PASZEK Hubert
X SKUBA Emilia
PIESZCZEK Mikołaj
0:3 (2:11, 2:11, 0:0 krecz) 1:3
5   B PALUCH Michał X SKUBA Emilia 1:3 (3:11, 11:9, 3:11, 11:13) 1:4
6   A FALIŃSKI Marcel Z BRUZDA Julia 3:1 (11:6, 11:7, 7:11, 11:2) 2:4
7   C PASZEK Hubert Y PIESZCZEK Mikołaj 3:2 (10:12, 5:11, 12:10, 11:5, 14:12) 3:4
8   B MIĘKINA Hubert Z BRUZDA Julia 3:1 (11:7, 9:11, 16:14, 11:4) 4:4
9   C PASZEK Hubert X SKUBA Emilia 0:3 (11:13, 4:11, 3:11) 4:5
10   A FALIŃSKI Marcel Y PIESZCZEK Mikołaj 2:3 (11:7, 8:11, 11:7, 7:11, 5:11) 4:6
2016-12-10 16:00 32 PKS „Jakub” Więcławice Stare - TKKF Dobczyce 8:2 tak
1   A RAŚ Tomasz X NOWAK Jakub 3:0 (11:5, 11:4, 11:2) 1:0
2   B MASTERNAK Kuba Y BAJER Grzegorz 3:1 (11:7, 11:6, 8:11, 11:8) 2:0
3   C STOJEK Michał Z BAJER Emilia 3:0 (11:6, 11:5, 11:4) 3:0
4   A RAŚ Tomasz
JURCZYK Marcin
X NOWAK Jakub
BAJER Grzegorz
3:1 (11:3, 11:4, 8:11, 11:8) 4:0
5   B MASTERNAK Kuba X NOWAK Jakub 3:2 (7:11, 11:8, 6:11, 11:6, 11:5) 5:0
6   A JURCZYK Marek Z BAJER Emilia 3:1 (13:11, 11:8, 7:11, 11:6) 6:0
7   C STOJEK Michał Y BAJER Grzegorz 3:2 (6:11, 8:11, 13:11, 11:7, 13:11) 7:0
8   B MASTERNAK Kuba Z BAJER Emilia 3:0 (11:4, 11:6, 11:3) 8:0
9   C STOJEK Michał X NOWAK Jakub 0:3 (13:15, 6:11, 10:12) 8:1
10   A JURCZYK Marek Y BAJER Grzegorz 0:3 (9:11, 7:11, 11:13) 8:2
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18