V liga rejon Kraków => Runda zasadnicza
Runda: 1, Numer kolejki: 3
Data kolejki ligowej: 2016-10-23
Termin Numer
meczu
Mecz
A-X
Wynik Wer.
2016-10-22 13:00 13 MKS KSOS Kraków III - AS „Progres” Kraków 4:10 tak
1   A KUBIC Marcin W PIEGZA Adrian 1:3 (5:11, 11:4, 9:11, 5:11) 0:1
2   B CHOLEWA Wacław X WOJAS Bartłomiej 0:3 (12:14, 7:11, 2:11) 0:2
3   C BUJAK Piotr Y STASIOWSKA Julia 3:2 (7:11, 9:11, 11:5, 11:6, 11:3) 1:2
4   D KUSZYŃSKI Marek Z WIERZBIŃSKI Marcin 0:3 (7:11, 7:11, 5:11) 1:3
5   A KUBIC Marcin
CHOLEWA Wacław
W WOJAS Bartłomiej
STASIOWSKA Julia
3:2 (11:9, 11:7, 4:11, 8:11, 11:7) 2:3
6   B BUJAK Piotr
KUSZYŃSKI Marek
X PIEGZA Adrian
WIERZBIŃSKI Marcin
0:3 (7:11, 7:11, 7:11) 2:4
7   A KUBIC Marcin X WOJAS Bartłomiej 3:0 (11:8, 11:8, 11:6) 3:4
8   B WALCZAK Wojciech W PIEGZA Adrian 0:3 (4:11, 8:11, 4:11) 3:5
9   D PIEPRZYK Szymon Y STASIOWSKA Julia 0:3 (7:11, 8:11, 10:12) 3:6
10   C BUJAK Piotr Z WIERZBIŃSKI Marcin 0:3 (10:12, 12:14, 8:11) 3:7
11   A KUBIC Marcin Y STASIOWSKA Julia 3:2 (11:5, 5:11, 9:11, 11:3, 11:6) 4:7
12   C BUJAK Piotr W PIEGZA Adrian 0:3 (4:11, 10:12, 9:11) 4:8
13   B WALCZAK Wojciech Z WIERZBIŃSKI Marcin 0:3 (4:11, 7:11, 4:11) 4:9
14   D PIEPRZYK Szymon X WOJAS Bartłomiej 1:3 (9:11, 6:11, 11:5, 9:11) 4:10
2016-10-23 11:00 14 SSL „Wielmożanka” Wielmoża - „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie II 3:11 tak
1   A FERDEK Marek W KUC Leszek 2:3 (8:11, 11:5, 4:11, 11:8, 6:11) 0:1
2   B PIESZCZEK Włodzimierz X NAŁÓDKA Dariusz 0:3 (6:11, 5:11, 4:11) 0:2
3   C GRZEBINOGA Gabriel Y BOCHENEK Dariusz 0:3 (5:11, 6:11, 8:11) 0:3
4   D GŁOWACKI Dawid Z STANISZEWSKI Krzysztof 1:3 (5:11, 3:11, 11:8, 6:11) 0:4
5   A PIESZCZEK Włodzimierz
GŁOWACKI Dawid
W STANISZEWSKI Krzysztof
BOCHENEK Dariusz
0:3 (3:11, 7:11, 9:11) 0:5
6   B GRZEBINOGA Gabriel
FERDEK Marek
X NAŁÓDKA Dariusz
KUC Leszek
3:0 (11:8, 11:8, 11:8) 1:5
7   A FERDEK Marek X NAŁÓDKA Dariusz 1:3 (3:11, 11:8, 6:11, 5:11) 1:6
8   B PIESZCZEK Włodzimierz W KUC Leszek 0:3 (8:11, 5:11, 3:11) 1:7
9   D GŁOWACKI Dawid Y BOCHENEK Dariusz 0:3 (5:11, 9:11, 1:11) 1:8
10   C GRZEBINOGA Gabriel Z STANISZEWSKI Krzysztof 1:3 (8:11, 5:11, 11:6, 7:11) 1:9
11   A FERDEK Marek Y BOCHENEK Mirosław 3:0 (11:7, 11:6, 11:8) 2:9
12   C GRZEBINOGA Gabriel W KUC Leszek 0:3 (4:11, 9:11, 10:12) 2:10
13   B PIESZCZEK Włodzimierz Z STANISZEWSKI Krzysztof 3:2 (11:8, 11:7, 6:11, 11:13, 12:10) 3:10
14   D GŁOWACKI Dawid X NAŁÓDKA Dariusz 0:3 (5:11, 10:12, 3:11) 3:11
2016-10-23 16:00 15 KS „Jordan” Kraków - TKS „Opoka” Trzebinia II 2:12 tak
1   A URBAN Piotr W ZAJĘCKI Rafał 0:3 (7:11, 7:11, 11:13) 0:1
2   B APOSTOŁ Paweł X SITARZ Krzysztof 0:3 (3:11, 4:11, 5:11) 0:2
3   C WIROŃSKI Piotr Y REJDYCH Marek 0:3 (4:11, 7:11, 5:11) 0:3
4   D LODOWSKI Janusz Z KURDZIEL Mikołaj 1:3 (8:11, 3:11, 11:3, 8:11) 0:4
5   A URBAN Piotr
WIROŃSKI Piotr
W REJDYCH Marek
KURDZIEL Mikołaj
3:0 (11:6, 11:4, 11:8) 1:4
6   B LODOWSKI Janusz
APOSTOŁ Paweł
X SITARZ Krzysztof
ZAJĘCKI Rafał
2:3 (10:12, 6:11, 13:11, 12:10, 4:11) 1:5
7   A URBAN Piotr X SITARZ Krzysztof 0:3 (8:11, 6:11, 9:11) 1:6
8   B APOSTOŁ Paweł W ZAJĘCKI Rafał 0:3 (7:11, 7:11, 6:11) 1:7
9   D LODOWSKI Janusz Y REJDYCH Marek 0:3 (8:11, 5:11, 8:11) 1:8
10   C WIROŃSKI Piotr Z KURDZIEL Mikołaj 1:3 (7:11, 11:5, 9:11, 9:11) 1:9
11   A URBAN Piotr Y REJDYCH Marek 1:3 (7:11, 11:5, 9:11, 9:11) 1:10
12   C WIROŃSKI Piotr W ZAJĘCKI Rafał 0:3 (4:11, 6:11, 7:11) 1:11
13   B APOSTOŁ Paweł Z KURDZIEL Mikołaj 1:3 (8:11, 11:6, 11:13, 9:11) 1:12
14   D LODOWSKI Janusz X SITARZ Krzysztof 3:1 (11:3, 7:11, 11:9, 11:9) 2:12
2016-10-22 11:00 16 PKS „Porta” Kraków II - UKS „Zarabie” Myślenice III 6:8 tak
1   A PEREK Robert W DŹWIG Andrzej 0:3 (9:11, 8:11, 7:11) 0:1
2   B KOHUTEK Konrad X STALMACH Zbigniew 2:3 (11:7, 11:5, 7:11, 9:11, 2:11) 0:2
3   C KALICIAK Dariusz Y TALAGA Samuel 2:3 (9:11, 12:14, 11:8, 11:8, 7:11) 0:3
4   D KRAWCZYK Kacper Z ŚWIĘCH Jarosław 3:1 (7:11, 11:5, 11:8, 13:11) 1:3
5   A KOHUTEK Konrad
PEREK Robert
W TALAGA Samuel
ŚWIĘCH Jarosław
3:2 (11:4, 5:11, 11:13, 11:9, 11:8) 2:3
6   B OCŁOŃ Stanisław
KALICIAK Dariusz
X STALMACH Zbigniew
DŹWIG Andrzej
3:1 (11:4, 11:13, 12:10, 12:10) 3:3
7   A PEREK Robert X STALMACH Zbigniew 0:3 (4:11, 9:11, 8:11) 3:4
8   B KOHUTEK Konrad W DŹWIG Andrzej 0:3 (10:12, 4:11, 8:11) 3:5
9   D KRAWCZYK Kacper Y TALAGA Samuel 1:3 (11:7, 10:12, 8:11, 7:11) 3:6
10   C KALICIAK Dariusz Z ŚWIĘCH Jarosław 3:0 (11:2, 11:9, 11:7) 4:6
11   A PEREK Robert Y TALAGA Samuel 0:3 (1:11, 5:11, 4:11) 4:7
12   C KALICIAK Dariusz W DŹWIG Andrzej 1:3 (6:11, 8:11, 11:7, 15:17) 4:8
13   B KOHUTEK Konrad Z ŚWIĘCH Jarosław 3:0 (11:7, 11:7, 11:8) 5:8
14   D KRAWCZYK Kacper X STALMACH Zbigniew 3:1 (11:5, 5:11, 11:4, 12:10) 6:8
2016-10-23 11:00 17 KS „Górnik” Wieliczka II - UKS „Zarabie” Myślenice II 1:13 tak
1   A SZOTT Krzysztof W KUZIO Waldemar 0:3 (6:11, 7:11, 10:12) 0:1
2   B GĘDŁEK Władysław X SZLACHETKA Jakub 3:2 (11:7, 11:6, 8:11, 8:11, 11:6) 1:1
3   C GARYCKI Andrzej Y ZAKRZYŃSKI Wojciech 0:3 (9:11, 4:11, 5:11) 1:2
4   D PUCZEK Robert Z KUZIO Maciej 2:3 (11:7, 9:11, 11:4, 8:11, 9:11) 1:3
5   A GĘDŁEK Władysław
SZOTT Krzysztof
W SZLACHETKA Jakub
ZAKRZYŃSKI Wojciech
0:3 (6:11, 9:11, 8:11) 1:4
6   B GARYCKI Andrzej
PUCZEK Robert
X KUZIO Waldemar
KUZIO Maciej
0:3 (7:11, 9:11, 13:15) 1:5
7   A SZOTT Krzysztof X SZLACHETKA Jakub 1:3 (7:11, 8:11, 11:6, 7:11) 1:6
8   B GĘDŁEK Władysław W KUZIO Waldemar 0:3 (3:11, 4:11, 3:11) 1:7
9   D PUCZEK Robert Y ZAKRZYŃSKI Wojciech 1:3 (7:11, 11:7, 8:11, 9:11) 1:8
10   C GARYCKI Andrzej Z KUZIO Maciej 1:3 (11:8, 7:11, 6:11, 7:11) 1:9
11   A SZOTT Krzysztof Y ZAKRZYŃSKI Wojciech 0:3 (9:11, 10:12, 9:11) 1:10
12   C GARYCKI Andrzej W KUZIO Waldemar 0:3 (9:11, 7:11, 12:14) 1:11
13   B GĘDŁEK Władysław Z KUZIO Maciej 2:3 (11:9, 7:11, 9:11, 11:8, 9:11) 1:12
14   D PUCZEK Robert X SZLACHETKA Jakub 1:3 (11:8, 7:11, 9:11, 10:12) 1:13
2016-10-23 09:00 18 „Q Team” Kraków - PKS „Porta” Kraków I 2:12 tak
1   A WALA Tomasz W NOWICKI Marek 0:3 (7:11, 6:11, 6:11) 0:1
2   B KURDZIEL Stanisław X ZAPALSKI Bartosz 2:3 (12:10, 7:11, 6:11, 11:6, 8:11) 0:2
3   C BIESAGA Marek Y KUTYŁA Dawid 0:3 (8:11, 8:11, 7:11) 0:3
4   D STOLARCZYK Marcin Z PARTYKA Ryszard 3:1 (11:7, 11:7, 7:11, 11:8) 1:3
5   A BIESAGA Marek
STOLARCZYK Marcin
W KUTYŁA Dawid
ZAPALSKI Bartosz
2:3 (8:11, 11:7, 9:11, 11:2, 7:11) 1:4
6   B KURDZIEL Stanisław
WALA Tomasz
X MAŚLONG Mirosław
NOWICKI Marek
1:3 (11:9, 9:11, 8:11, 7:11) 1:5
7   A WALA Tomasz X ZAPALSKI Bartosz 1:3 (7:11, 11:7, 10:12, 3:11) 1:6
8   B KURDZIEL Stanisław W NOWICKI Marek 0:3 (6:11, 8:11, 8:11) 1:7
9   D STOLARCZYK Marcin Y KUTYŁA Dawid 3:1 (11:8, 11:13, 11:3, 11:9) 2:7
10   C BIESAGA Marek Z PARTYKA Ryszard 1:3 (4:11, 11:5, 6:11, 3:11) 2:8
11   A WALA Tomasz Y KUTYŁA Dawid 0:3 (6:11, 7:11, 6:11) 2:9
12   C BIESAGA Marek W NOWICKI Marek 0:3 (4:11, 6:11, 14:16) 2:10
13   B KURDZIEL Stanisław Z MAŚLONG Mirosław 2:3 (8:11, 11:3, 5:11, 11:6, 4:11) 2:11
14   D STOLARCZYK Marcin X ZAPALSKI Bartosz 2:3 (14:12, 8:11, 5:11, 11:7, 7:11) 2:12
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11
Drużyna GMKS Zielonki nie przystąpiła do rozgrywek.
Drużyna UKS "Rokicie" Szczytniki III przekazała miejsce w rozgrywkach KS "Górnik" Wieliczka II.
Drużyny KS "Jordan" Kraków, PKS "Porta" Kraków II i SSL "Wielmożanka" Wielmoża przystąpiły do rozgrywek na zasadzie uzupełnienia.