IV liga mężczyzn zachód => Runda zasadnicza
Runda: 1, Numer kolejki: 13
Data kolejki ligowej: 2017-01-28
Termin Numer
meczu
Mecz
A-X
Wynik Wer.
2017-01-28 13:00 85 KS „Górnik” Wieliczka - KTS „Victoria” Spytkowice 6:8 tak
1   A MARCHEWKA Artur W MAMOŃ Wojciech 3:0 (11:5, 11:6, 12:10) 1:0
2   B FLOREK Arkadiusz X CHOJNA Dawid 2:3 (11:7, 8:11, 11:8, 8:11, 6:11) 1:1
3   C KURCZYNA Łukasz Y GRONDALCZYK Adrian 3:1 (11:8, 1:11, 11:4, 12:10) 2:1
4   D KOLIŃSKI Witold Z WARMUZ Kamil 3:2 (11:9, 11:4, 8:11, 6:11, 11:9) 3:1
5   A MARCHEWKA Artur
KURCZYNA Łukasz
W MAMOŃ Wojciech
GRONDALCZYK Adrian
2:3 (9:11, 11:6, 10:12, 11:9, 5:11) 3:2
6   B FLOREK Arkadiusz
LELEK Paweł
X WARMUZ Kamil
CHOJNA Dawid
1:3 (10:12, 11:13, 11:7, 8:11) 3:3
7   A MARCHEWKA Artur X CHOJNA Dawid 1:3 (9:11, 11:8, 6:11, 5:11) 3:4
8   B FLOREK Arkadiusz W MAMOŃ Wojciech 0:3 (4:11, 9:11, 8:11) 3:5
9   D KOLIŃSKI Witold Y GRONDALCZYK Adrian 1:3 (10:12, 9:11, 11:8, 8:11) 3:6
10   C KURCZYNA Łukasz Z WARMUZ Kamil 3:0 (12:10, 11:6, 12:10) 4:6
11   A MARCHEWKA Artur Y GRONDALCZYK Adrian 0:3 (8:11, 8:11, 10:12) 4:7
12   C KURCZYNA Łukasz W MAMOŃ Wojciech 3:0 (11:4, 11:5, 11:7) 5:7
13   B FLOREK Arkadiusz Z WARMUZ Kamil 2:3 (11:8, 11:8, 8:11, 7:11, 6:11) 5:8
14   D KOLIŃSKI Witold X CHOJNA Dawid 3:1 (9:11, 11:4, 11:9, 11:9) 6:8
2017-02-02 20:00 86 KS „Cracovia 1906” Kraków - UKS „Jola” Kraków 3:11 tak
1   A SZLAMKA Andrzej W GRATKOWSKI Jacek 0:3 (2:11, 5:11, 5:11) 0:1
2   B PUU Aarne X PIETRZYK Marcin 0:3 (9:11, 6:11, 6:11) 0:2
3   C PASIECZNY Jan Y NOWACKA Dorota 3:1 (6:11, 11:6, 11:9, 12:10) 1:2
4   D MICHAŁOWSKI Włodzimierz Z SZATKO-NOWAK Jolanta 2:3 (7:11, 7:11, 11:3, 11:7, 8:11) 1:3
5   A SZLAMKA Andrzej
PUU Aarne
W NOWACKA Dorota
PIETRZYK Marcin
2:3 (8:11, 11:5, 13:11, 9:11, 1:11) 1:4
6   B PASIECZNY Jan
MICHAŁOWSKI Włodzimierz
X SZATKO-NOWAK Jolanta
GRATKOWSKI Jacek
1:3 (7:11, 11:7, 6:11, 7:11) 1:5
7   A SZLAMKA Andrzej X PIETRZYK Marcin 0:3 (5:11, 6:11, 3:11) 1:6
8   B PUU Aarne W GRATKOWSKI Jacek 0:3 (8:11, 8:11, 2:11) 1:7
9   D MICHAŁOWSKI Włodzimierz Y NOWACKA Dorota 3:0 (11:5, 11:6, 11:6) 2:7
10   C PASIECZNY Jan Z SZATKO-NOWAK Jolanta 0:3 (4:11, 3:11, 9:11) 2:8
11   A ŁAWROWSKI Tadeusz Y MARKIEWICZ Zbigniew 0:3 (9:11, 4:11, 4:11) 2:9
12   C PASIECZNY Jan W GRATKOWSKI Jacek 2:3 (5:11, 11:9, 11:9, 9:11, 9:11) 2:10
13   B PUU Aarne Z SZATKO-NOWAK Jolanta 0:3 (4:11, 4:11, 2:11) 2:11
14   D MICHAŁOWSKI Włodzimierz X PIETRZYK Marcin 3:2 (11:7, 11:13, 7:11, 11:8, 11:7) 3:11
2017-01-28 13:00 87 ULKS „Lachowice” Lachowice II - KS „Gorce” Nowy Targ III 0:14 tak
1   A KACHEL Mateusz W KOLASA Szymon 0:3 (6:11, 8:11, 6:11) 0:1
2   B GRAJNY Piotr X DŁUGOPOLSKI Miłosz 0:3 (12:14, 5:11, 10:12) 0:2
3   C KACHEL Jan Y KRÓLIKOWSKI Bartosz 0:3 (1:11, 5:11, 6:11) 0:3
4   D BANAŚ Jan Z RÓŻAŃSKI Damian 0:3 (7:11, 3:11, 7:11) 0:4
5   A KACHEL Mateusz
GRAJNY Piotr
W KOLASA Szymon
DŁUGOPOLSKI Miłosz
1:3 (6:11, 11:7, 11:13, 12:14) 0:5
6   B KACHEL Jan
BANAŚ Jan
X KRÓLIKOWSKI Bartosz
RÓŻAŃSKI Damian
0:3 (9:11, 8:11, 6:11) 0:6
7   A KACHEL Mateusz X DŁUGOPOLSKI Miłosz 1:3 (11:13, 9:11, 11:9, 11:13) 0:7
8   B GRAJNY Piotr W KOLASA Szymon 1:3 (13:11, 6:11, 7:11, 5:11) 0:8
9   D BANAŚ Jan Y KRÓLIKOWSKI Bartosz 0:3 (8:11, 5:11, 4:11) 0:9
10   C KACHEL Jan Z RÓŻAŃSKI Damian 0:3 (12:14, 5:11, 9:11) 0:10
11   A KACHEL Mateusz Y KRÓLIKOWSKI Bartosz 1:3 (9:11, 11:9, 8:11, 8:11) 0:11
12   C KACHEL Jan W KOLASA Szymon 1:3 (5:11, 2:11, 11:9, 6:11) 0:12
13   B GRAJNY Piotr Z RÓŻAŃSKI Damian 0:3 (7:11, 6:11, 7:11) 0:13
14   D BANAŚ Jan X DŁUGOPOLSKI Miłosz 0:3 (4:11, 3:11, 5:11) 0:14
2017-01-29 10:00 88 KS „Podwawelski” Kraków IV - KS „Gorce” Nowy Targ II 9:5 tak
1   A KOSIŃSKI Mateusz W GARB Aleksandra 2:3 (7:11, 11:8, 4:11, 11:8, 9:11) 0:1
2   B PIETRZAK Agnieszka X MAŁYSIAK Kamila 3:0 (11:4, 11:4, 11:8) 1:1
3   C MOREK Radosław Y KOWALCZYK Zuzanna 2:3 (11:13, 20:18, 6:11, 11:9, 8:11) 1:2
4   D BOLEK Łukasz Z CYRWUS Anna 3:0 (11:3, 11:6, 11:9) 2:2
5   A PIETRZAK Agnieszka
KOSIŃSKI Mateusz
W GARB Aleksandra
KOWALCZYK Zuzanna
0:3 (3:11, 8:11, 4:11) 2:3
6   B MOREK Radosław
BOLEK Łukasz
X MAŁYSIAK Kamila
CYRWUS Anna
3:0 (11:7, 11:6, 12:10) 3:3
7   A KOSIŃSKI Mateusz X MAŁYSIAK Kamila 0:3 (2:11, 8:11, 7:11) 3:4
8   B PIETRZAK Agnieszka W GARB Aleksandra 3:2 (6:11, 5:11, 11:8, 11:8, 11:5) 4:4
9   D BOLEK Łukasz Y KOWALCZYK Zuzanna 3:0 (11:5, 11:5, 11:8) 5:4
10   C MOREK Radosław Z CYRWUS Anna 3:1 (9:11, 11:8, 11:9, 11:3) 6:4
11   A KOSIŃSKI Mateusz Y KOWALCZYK Zuzanna 0:3 (7:11, 7:11, 5:11) 6:5
12   C MOREK Radosław W GARB Aleksandra 3:1 (11:5, 9:11, 11:8, 11:5) 7:5
13   B PIETRZAK Agnieszka Z CYRWUS Anna 3:0 (11:6, 11:9, 11:6) 8:5
14   D BOLEK Łukasz X MAŁYSIAK Kamila 3:0 (11:9, 11:7, 11:8) 9:5
2017-01-27 18:00 89 MKS KSOS Kraków II - YMCA Kraków 4:10 tak
1   A PACYNA Dariusz W LUHA Peter 1:3 (7:11, 5:11, 11:2, 8:11) 0:1
2   B RAJTAR Marek X RYŚ Bartosz 3:1 (11:8, 11:9, 8:11, 11:7) 1:1
3   C ROBAK Wiktor Y KAMIŃSKI Czesław 0:3 (7:11, 9:11, 9:11) 1:2
4   D MARCHEWKA Kamil Z KULIŚ Mateusz 0:3 (1:11, 6:11, 6:11) 1:3
5   A MARCHEWKA Kamil
ROBAK Wiktor
W RYŚ Bartosz
LUHA Peter
0:3 (9:11, 7:11, 9:11) 1:4
6   B RAJTAR Marek
PACYNA Dariusz
X KAMIŃSKI Czesław
KULIŚ Mateusz
2:3 (11:8, 7:11, 6:11, 11:8, 7:11) 1:5
7   A PACYNA Dariusz X RYŚ Bartosz 3:1 (5:11, 11:9, 11:9, 11:9) 2:5
8   B RAJTAR Marek W LUHA Peter 1:3 (7:11, 11:4, 9:11, 9:11) 2:6
9   D MARCHEWKA Kamil Y KAMIŃSKI Czesław 1:3 (3:11, 11:7, 4:11, 1:11) 2:7
10   C ROBAK Wiktor Z KULIŚ Mateusz 2:3 (5:11, 9:11, 14:12, 11:5, 9:11) 2:8
11   A PACYNA Dariusz Y KAMIŃSKI Czesław 3:0 (11:7, 11:5, 11:7) 3:8
12   C ROBAK Wiktor W LUHA Peter 1:3 (11:8, 8:11, 5:11, 9:11) 3:9
13   B RAJTAR Marek Z KULIŚ Mateusz 3:0 (11:5, 11:9, 11:6) 4:9
14   D MARCHEWKA Kamil X RYŚ Bartosz 0:3 (6:11, 8:11, 9:11) 4:10
2017-01-28 13:00 90 UKS „Rokicie” Szczytniki II - KS „Bronowianka” Kraków III 4:10 tak
1   A TURECKI Kacper W SZCZEBAK Jerzy 1:3 (3:11, 11:8, 5:11, 5:11) 0:1
2   B GARYCKI Adrian X ZAJĄC Anna 3:2 (11:8, 8:11, 9:11, 11:7, 11:9) 1:1
3   C WCISŁO Konrad Y CHODACKI Marcin 1:3 (11:5, 6:11, 8:11, 9:11) 1:2
4   D DZIEDZIC Piotr Z KROCHMAL Paweł 3:2 (11:3, 8:11, 11:4, 10:12, 11:8) 2:2
5   A GARYCKI Adrian
DZIEDZIC Piotr
W CHODACKI Marcin
KROCHMAL Paweł
0:3 (10:12, 8:11, 8:11) 2:3
6   B TURECKI Kacper
TURECKI Jarosław
X SZCZEBAK Jerzy
ZAJĄC Anna
0:3 (7:11, 11:13, 10:12) 2:4
7   A TURECKI Kacper X ZAJĄC Anna 3:0 (12:10, 11:8, 11:8) 3:4
8   B GARYCKI Adrian W SZCZEBAK Jerzy 0:3 (4:11, 5:11, 7:11) 3:5
9   D DZIEDZIC Piotr Y CHODACKI Marcin 3:0 (15:13, 11:6, 11:8) 4:5
10   C WCISŁO Konrad Z KROCHMAL Paweł 0:3 (3:11, 7:11, 11:13) 4:6
11   A TURECKI Kacper Y CHODACKI Marcin 0:3 (7:11, 7:11, 9:11) 4:7
12   C TURECKI Jarosław W SZCZEBAK Jerzy 0:3 (5:11, 12:14, 3:11) 4:8
13   B GARYCKI Adrian Z KROCHMAL Paweł 2:3 (11:6, 11:7, 11:13, 8:11, 8:11) 4:9
14   D DZIEDZIC Piotr X ZAJĄC Anna 1:3 (9:11, 6:11, 11:7, 9:11) 4:10
2017-01-28 09:00 91 KS „Bronowianka” Kraków II - TKS „Opoka” Trzebinia 6:8 tak
1   A GÓRECKA Dominika W ZAJĘCKI Paweł 1:3 (4:11, 11:8, 7:11, 9:11) 0:1
2   B ZIELENIEWSKI Leon X FRĄCZEK Artur 0:3 (7:11, 4:11, 9:11) 0:2
3   C KUSIAK Franciszek Y FRĄCZEK Łukasz 1:3 (3:11, 11:9, 9:11, 8:11) 0:3
4   D WOLAŃCZYK Paweł Z WIELGOSZ Mirosław 3:1 (7:11, 11:7, 11:9, 11:9) 1:3
5   A KUSIAK Franciszek
GÓRECKA Dominika
W WIELGOSZ Mirosław
FRĄCZEK Artur
3:1 (11:6, 11:6, 9:11, 11:6) 2:3
6   B ZIELENIEWSKI Leon
WOLAŃCZYK Paweł
X FRĄCZEK Łukasz
ZAJĘCKI Paweł
0:3 (5:11, 7:11, 7:11) 2:4
7   A GÓRECKA Dominika X FRĄCZEK Artur 3:0 (11:7, 11:9, 11:5) 3:4
8   B ZIELENIEWSKI Leon W ZAJĘCKI Paweł 0:3 (7:11, 9:11, 9:11) 3:5
9   D WOLAŃCZYK Paweł Y FRĄCZEK Łukasz 0:3 (8:11, 7:11, 7:11) 3:6
10   C KUSIAK Franciszek Z WIELGOSZ Mirosław 3:1 (11:7, 8:11, 11:9, 15:13) 4:6
11   A GÓRECKA Dominika Y FRĄCZEK Łukasz 3:0 (11:9, 11:7, 11:7) 5:6
12   C KUSIAK Franciszek W ZAJĘCKI Paweł 1:3 (9:11, 9:11, 12:10, 9:11) 5:7
13   B ZIELENIEWSKI Leon Z WIELGOSZ Mirosław 0:3 (4:11, 12:14, 9:11) 5:8
14   D WOLAŃCZYK Paweł X FRĄCZEK Artur 3:2 (11:5, 7:11, 12:10, 7:11, 18:16) 6:8
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13
Drużyna CKiS Skawina przekazała miejsce w rozgrywkach KS „Gorce” Nowy Targ III.
Drużyna LKS „Olmex” Piotrowice przekazała miejsce w rozgrywkach UKS „Rokicie” Szczytniki II.
Drużyna „YMCA-Cracovia 1906” Kraków II przekazała miejsce w rozgrywkach YMCA Kraków.
Drużyna YMCA Kraków została wykluczone z rozgrywek po zakończeniu II rundy.