IV liga mężczyzn zachód => Runda zasadnicza
Runda: 1, Numer kolejki: 8
Data kolejki ligowej: 2016-12-03
Termin Numer
meczu
Mecz
A-X
Wynik Wer.
2016-12-02 18:00 50 KTS „Victoria” Spytkowice - MKS KSOS Kraków II 7:7 tak
1   A WARMUZ Kamil W BOGACZ Wojciech 0:3 (9:11, 8:11, 9:11) 0:1
2   B CHOJNA Dawid X RAJTAR Marek 2:3 (11:7, 6:11, 13:11, 7:11, 8:11) 0:2
3   C GRONDALCZYK Adrian Y SZEROCKI Jan 3:2 (11:5, 3:11, 11:5, 4:11, 11:9) 1:2
4   D MAMOŃ Wojciech Z KUBIC Marcin 1:3 (8:11, 11:7, 10:12, 6:11) 1:3
5   A WARMUZ Kamil
CHOJNA Dawid
W KUBIC Marcin
SZEROCKI Jan
3:0 (11:9, 11:5, 11:8) 2:3
6   B MAMOŃ Wojciech
GRONDALCZYK Adrian
X RAJTAR Marek
BOGACZ Wojciech
2:3 (8:11, 13:11, 10:12, 11:6, 2:11) 2:4
7   A WARMUZ Kamil X RAJTAR Marek 2:3 (11:8, 5:11, 7:11, 11:4, 7:11) 2:5
8   B CHOJNA Dawid W BOGACZ Wojciech 0:3 (7:11, 3:11, 6:11) 2:6
9   D MAMOŃ Wojciech Y SZEROCKI Jan 3:2 (11:6, 13:11, 9:11, 17:19, 11:9) 3:6
10   C GRONDALCZYK Adrian Z KUBIC Marcin 3:1 (11:7, 9:11, 12:10, 11:7) 4:6
11   A WARMUZ Kamil Y SZEROCKI Jan 3:2 (11:6, 9:11, 9:11, 11:7, 11:8) 5:6
12   C GRONDALCZYK Adrian W BOGACZ Wojciech 3:1 (11:5, 11:9, 7:11, 11:8) 6:6
13   B CHOJNA Dawid Z KUBIC Marcin 3:1 (11:8, 9:11, 11:5, 11:6) 7:6
14   D MAMOŃ Wojciech X RAJTAR Marek 1:3 (5:11, 11:7, 8:11, 7:11) 7:7
2017-01-05 18:00 51 UKS „Rokicie” Szczytniki II - KS „Podwawelski” Kraków IV 1:13 tak
1   A GUZIK Aleksandra W BIEŃCZYCKI Łukasz 0:3 (10:12, 5:11, 5:11) 0:1
2   B GARYCKI Adrian X PIETRZAK Agnieszka 0:3 (9:11, 7:11, 8:11) 0:2
3   C WCISŁO Konrad Y MOREK Radosław 0:3 (2:11, 8:11, 5:11) 0:3
4   D TURECKI Kacper Z BOLEK Łukasz 3:0 (11:9, 11:9, 12:10) 1:3
5   A TURECKI Kacper
KUCHARSKI Mateusz
W MOREK Radosław
BOLEK Łukasz
0:3 (7:11, 9:11, 3:11) 1:4
6   B WCISŁO Konrad
GUZIK Aleksandra
X BIEŃCZYCKI Łukasz
PIETRZAK Agnieszka
0:3 (5:11, 10:12, 10:12) 1:5
7   A GUZIK Aleksandra X PIETRZAK Agnieszka 0:3 (2:11, 3:11, 5:11) 1:6
8   B GARYCKI Adrian W BIEŃCZYCKI Łukasz 1:3 (13:11, 3:11, 4:11, 7:11) 1:7
9   D TURECKI Kacper Y MOREK Radosław 0:3 (4:11, 6:11, 7:11) 1:8
10   C WCISŁO Konrad Z BOLEK Łukasz 0:3 (2:11, 7:11, 2:11) 1:9
11   A GUZIK Aleksandra Y MOREK Radosław 0:3 (6:11, 6:11, 3:11) 1:10
12   C WCISŁO Konrad W BIEŃCZYCKI Łukasz 2:3 (7:11, 8:11, 13:11, 11:8, 7:11) 1:11
13   B GARYCKI Adrian Z BOLEK Łukasz 0:3 (6:11, 11:13, 9:11) 1:12
14   D TURECKI Kacper X PIETRZAK Agnieszka 1:3 (5:11, 11:4, 6:11, 7:11) 1:13
2016-12-04 12:00 52 KS „Bronowianka” Kraków II - ULKS „Lachowice” Lachowice II 2:12 tak
1   A ZIELENIEWSKI Leon W KUŹNIK Grzegorz 0:3 (9:11, 8:11, 4:11) 0:1
2   B KUSIAK Franciszek X KACHEL Mateusz 2:3 (13:11, 3:11, 15:13, 9:11, 5:11) 0:2
3   C ŁUKASIK Sławomir Y GRAJNY Piotr 0:3 (6:11, 4:11, 1:11) 0:3
4   D WOLAŃCZYK Paweł Z KACHEL Jan 3:2 (13:11, 9:11, 10:12, 11:6, 11:3) 1:3
5   A KUSIAK Franciszek
ZIELENIEWSKI Leon
W KUŹNIK Grzegorz
KACHEL Mateusz
0:3 (7:11, 6:11, 4:11) 1:4
6   B ŁUKASIK Sławomir
WOLAŃCZYK Paweł
X GRAJNY Piotr
KACHEL Jan
0:3 (8:11, 6:11, 3:11) 1:5
7   A ZIELENIEWSKI Leon X KACHEL Mateusz 0:3 (6:11, 9:11, 1:11) 1:6
8   B KUSIAK Franciszek W KUŹNIK Grzegorz 0:3 (8:11, 5:11, 6:11) 1:7
9   D WOLAŃCZYK Paweł Y GRAJNY Piotr 0:3 (6:11, 4:11, 4:11) 1:8
10   C ŁUKASIK Sławomir Z KACHEL Jan 1:3 (11:8, 7:11, 5:11, 9:11) 1:9
11   A ZIELENIEWSKI Leon Y GRAJNY Piotr 0:3 (5:11, 5:11, 5:11) 1:10
12   C ŁUKASIK Sławomir W KUŹNIK Grzegorz 0:3 (8:11, 6:11, 3:11) 1:11
13   B KUSIAK Franciszek Z KACHEL Jan 3:2 (4:11, 13:11, 11:9, 6:11, 11:7) 2:11
14   D WOLAŃCZYK Paweł X KACHEL Mateusz 0:3 (10:12, 9:11, 9:11) 2:12
2016-12-04 11:00 53 TKS „Opoka” Trzebinia - KS „Cracovia 1906” Kraków 8:6 tak
1   A FRĄCZEK Łukasz W ŁAWROWSKI Tadeusz 3:0 (11:4, 11:8, 11:3) 1:0
2   B ZAJĘCKI Paweł X PASIECZNY Jan 3:2 (7:11, 11:8, 11:9, 2:11, 11:9) 2:0
3   C FRĄCZEK Artur Y PUU Aarne 0:3 (5:11, 9:11, 8:11) 2:1
4   D WIELGOSZ Mirosław Z MICHAŁOWSKI Włodzimierz 1:3 (11:13, 15:13, 8:11, 7:11) 2:2
5   A FRĄCZEK Łukasz
ZAJĘCKI Paweł
W ŁAWROWSKI Tadeusz
PUU Aarne
3:0 (11:5, 11:9, 11:5) 3:2
6   B WIELGOSZ Mirosław
FRĄCZEK Artur
X PASIECZNY Jan
MICHAŁOWSKI Włodzimierz
1:3 (8:11, 9:11, 11:8, 8:11) 3:3
7   A FRĄCZEK Łukasz X PASIECZNY Jan 3:0 (11:9, 13:11, 11:6) 4:3
8   B ZAJĘCKI Paweł W ŁAWROWSKI Tadeusz 3:1 (11:6, 11:8, 8:11, 11:4) 5:3
9   D WIELGOSZ Mirosław Y PUU Aarne 0:3 (8:11, 9:11, 9:11) 5:4
10   C FRĄCZEK Artur Z MICHAŁOWSKI Włodzimierz 2:3 (9:11, 11:4, 11:7, 8:11, 13:15) 5:5
11   A FRĄCZEK Łukasz Y PUU Aarne 3:0 (11:5, 11:7, 11:7) 6:5
12   C FRĄCZEK Artur W ŁAWROWSKI Tadeusz 3:0 (11:9, 11:9, 11:3) 7:5
13   B ZAJĘCKI Paweł Z MICHAŁOWSKI Włodzimierz 2:3 (11:7, 2:11, 9:11, 11:5, 9:11) 7:6
14   D WIELGOSZ Mirosław X PASIECZNY Jan 3:0 (13:11, 11:9, 11:8) 8:6
2016-12-04 14:00 54 KS „Bronowianka” Kraków III - KS „Górnik” Wieliczka 4:10 tak
1   A CYGANKIEWICZ Filip W MARCHEWKA Artur 0:3 (6:11, 9:11, 7:11) 0:1
2   B KROCHMAL Paweł X KOLIŃSKI Witold 1:3 (3:11, 15:13, 9:11, 12:14) 0:2
3   C CHODACKI Marcin Y KURCZYNA Łukasz 1:3 (14:12, 8:11, 7:11, 8:11) 0:3
4   D MISZCZYK Łukasz Z LELEK Paweł 3:0 (11:6, 13:11, 11:5) 1:3
5   A CHODACKI Marcin
CYGANKIEWICZ Filip
W MARCHEWKA Artur
KURCZYNA Łukasz
1:3 (10:12, 4:11, 11:9, 1:11) 1:4
6   B MISZCZYK Łukasz
KROCHMAL Paweł
X FLOREK Arkadiusz
LELEK Paweł
1:3 (8:11, 11:8, 7:11, 10:12) 1:5
7   A CYGANKIEWICZ Filip X KOLIŃSKI Witold 3:1 (6:11, 14:12, 12:10, 11:9) 2:5
8   B KROCHMAL Paweł W MARCHEWKA Artur 2:3 (9:11, 11:9, 11:5, 7:11, 4:11) 2:6
9   D MISZCZYK Łukasz Y KURCZYNA Łukasz 0:3 (13:15, 8:11, 7:11) 2:7
10   C CHODACKI Marcin Z FLOREK Arkadiusz 0:3 (9:11, 5:11, 9:11) 2:8
11   A CYGANKIEWICZ Filip Y KURCZYNA Łukasz 0:3 (6:11, 8:11, 8:11) 2:9
12   C CHODACKI Marcin W MARCHEWKA Artur 3:1 (11:4, 5:11, 11:9, 11:6) 3:9
13   B KROCHMAL Paweł Z FLOREK Arkadiusz 1:3 (13:15, 9:11, 11:5, 7:11) 3:10
14   D MISZCZYK Łukasz X KOLIŃSKI Witold 3:1 (2:11, 11:9, 11:9, 11:9) 4:10
2016-12-04 12:00 55 YMCA Kraków - UKS „Jola” Kraków 9:5 tak
1   A LUHA Peter W GRATKOWSKI Jacek 2:3 (9:11, 11:8, 11:4, 6:11, 5:11) 0:1
2   B RYŚ Bartosz X PIETRZYK Marcin 3:1 (11:7, 11:7, 4:11, 11:6) 1:1
3   C KAMIŃSKI Czesław Y KOSTECKI Andrzej 3:0 (11:6, 11:2, 11:7) 2:1
4   D WOJCIACZYK Antoni Z NOWACKA Dorota 3:0 (11:4, 11:4, 11:6) 3:1
5   A KAMIŃSKI Czesław
RYŚ Bartosz
W GRATKOWSKI Jacek
MARKIEWICZ Zbigniew
1:3 (11:3, 7:11, 2:11, 10:12) 3:2
6   B KULIŚ Mateusz
LUHA Peter
X PIETRZYK Marcin
KOSTECKI Andrzej
3:0 (11:7, 11:6, 11:9) 4:2
7   A LUHA Peter X PIETRZYK Marcin 3:1 (11:9, 15:13, 5:11, 11:8) 5:2
8   B RYŚ Bartosz W GRATKOWSKI Jacek 0:3 (8:11, 9:11, 7:11) 5:3
9   D WOJCIACZYK Antoni Y KOSTECKI Andrzej 3:0 (11:7, 11:9, 11:4) 6:3
10   C KAMIŃSKI Czesław Z MARKIEWICZ Zbigniew 3:0 (11:5, 11:7, 11:7) 7:3
11   A LUHA Peter Y KOSTECKI Andrzej 3:0 (11:9, 11:6, 11:5) 8:3
12   C KAMIŃSKI Czesław W GRATKOWSKI Jacek 2:3 (9:11, 4:11, 11:9, 11:8, 9:11) 8:4
13   B RYŚ Bartosz Z MARKIEWICZ Zbigniew 3:0 (11:9, 11:8, 11:3) 9:4
14   D KULIŚ Mateusz X PIETRZYK Marcin 2:3 (8:11, 11:6, 12:10, 4:11, 7:11) 9:5
2016-12-13 18:00 56 KS „Gorce” Nowy Targ II - KS „Gorce” Nowy Targ III 1:13 tak
1   A GARB Aleksandra W KOLASA Szymon 0:3 (2:11, 7:11, 2:11) 0:1
2   B CYRWUS Anna X KRÓLIKOWSKI Bartosz 0:3 (8:11, 6:11, 3:11) 0:2
3   C MAŁYSIAK Kamila Y DŁUGOPOLSKI Miłosz 0:3 (8:11, 13:15, 6:11) 0:3
4   D KOWALCZYK Zuzanna Z KOWALKOWSKI Maciej 3:2 (11:9, 13:11, 10:12, 8:11, 11:6) 1:3
5   A GARB Aleksandra
KOWALCZYK Zuzanna
W KOLASA Szymon
DŁUGOPOLSKI Miłosz
2:3 (8:11, 11:4, 13:11, 6:11, 9:11) 1:4
6   B MAŁYSIAK Kamila
CYRWUS Anna
X KRÓLIKOWSKI Bartosz
KOWALKOWSKI Maciej
2:3 (9:11, 11:8, 12:10, 10:12, 2:11) 1:5
7   A GARB Aleksandra X KRÓLIKOWSKI Bartosz 1:3 (9:11, 7:11, 11:9, 10:12) 1:6
8   B CYRWUS Anna W KOLASA Szymon 0:3 (6:11, 1:11, 5:11) 1:7
9   D KOWALCZYK Zuzanna Y DŁUGOPOLSKI Miłosz 2:3 (9:11, 11:4, 11:9, 7:11, 8:11) 1:8
10   C MAŁYSIAK Kamila Z KOWALKOWSKI Maciej 0:3 (12:14, 9:11, 3:11) 1:9
11   A GARB Aleksandra Y DŁUGOPOLSKI Miłosz 0:3 (9:11, 6:11, 5:11) 1:10
12   C MAŁYSIAK Kamila W KOLASA Szymon 0:3 (4:11, 3:11, 4:11) 1:11
13   B CYRWUS Anna Z KOWALKOWSKI Maciej 1:3 (9:11, 16:18, 11:7, 2:11) 1:12
14   D KOWALCZYK Zuzanna X KRÓLIKOWSKI Bartosz 0:3 (6:11, 7:11, 18:20) 1:13
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13
Drużyna CKiS Skawina przekazała miejsce w rozgrywkach KS „Gorce” Nowy Targ III.
Drużyna LKS „Olmex” Piotrowice przekazała miejsce w rozgrywkach UKS „Rokicie” Szczytniki II.
Drużyna „YMCA-Cracovia 1906” Kraków II przekazała miejsce w rozgrywkach YMCA Kraków.
Drużyna YMCA Kraków została wykluczone z rozgrywek po zakończeniu II rundy.