IV liga mężczyzn zachód => Runda zasadnicza
Runda: 1, Numer kolejki: 2
Data kolejki ligowej: 2016-10-01
Termin Numer
meczu
Mecz
A-X
Wynik Wer.
2016-09-30 18:00 8 KTS „Victoria” Spytkowice - KS „Cracovia 1906” Kraków 9:5 tak
1   A CHOJNA Dawid W PASIECZNY Jan 3:1 (9:11, 11:5, 11:6, 11:9) 1:0
2   B WARMUZ Kamil X MICHAŁOWSKI Włodzimierz 0:3 (4:11, 11:13, 7:11) 1:1
3   C GRONDALCZYK Adrian Y PUU Aarne 2:3 (4:11, 5:11, 11:8, 11:4, 7:11) 1:2
4   D MAMOŃ Wojciech Z SZLAMKA Andrzej 3:0 (11:6, 11:9, 11:8) 2:2
5   A WARMUZ Kamil
CHOJNA Dawid
W SZLAMKA Andrzej
MICHAŁOWSKI Włodzimierz
3:0 (11:7, 11:6, 12:10) 3:2
6   B MAMOŃ Wojciech
GRONDALCZYK Adrian
X PUU Aarne
PASIECZNY Jan
3:0 (11:8, 11:4, 15:13) 4:2
7   A CHOJNA Dawid X MICHAŁOWSKI Włodzimierz 3:1 (10:12, 11:7, 11:7, 11:9) 5:2
8   B WARMUZ Kamil W PASIECZNY Jan 3:1 (11:9, 11:8, 11:13, 11:8) 6:2
9   D MAMOŃ Wojciech Y PUU Aarne 1:3 (11:9, 9:11, 7:11, 12:14) 6:3
10   C GRONDALCZYK Adrian Z SZLAMKA Andrzej 3:0 (11:5, 11:6, 11:6) 7:3
11   A CHOJNA Dawid Y PUU Aarne 0:3 (9:11, 6:11, 8:11) 7:4
12   C GRONDALCZYK Adrian W PASIECZNY Jan 3:2 (11:8, 3:11, 7:11, 11:9, 11:1) 8:4
13   B WARMUZ Kamil Z SZLAMKA Andrzej 3:1 (11:9, 11:8, 4:11, 11:6) 9:4
14   D MAMOŃ Wojciech X MICHAŁOWSKI Włodzimierz 0:3 (8:11, 7:11, 8:11) 9:5
2016-10-01 13:00 9 ULKS „Lachowice” Lachowice II - KS „Górnik” Wieliczka 8:6 tak
1   A KUŹNIK Grzegorz W LELEK Paweł 3:0 (11:6, 11:6, 11:7) 1:0
2   B KACHEL Mateusz X KURCZYNA Łukasz 0:3 (9:11, 8:11, 5:11) 1:1
3   C SKOWRON Daniel Y MARCHEWKA Artur 3:1 (11:3, 4:11, 11:6, 16:14) 2:1
4   D GRAJNY Piotr Z FLOREK Arkadiusz 0:3 (7:11, 8:11, 9:11) 2:2
5   A KACHEL Mateusz
SKOWRON Daniel
W MARCHEWKA Artur
KURCZYNA Łukasz
2:3 (11:9, 2:11, 9:11, 11:6, 9:11) 2:3
6   B KUŹNIK Grzegorz
GRAJNY Piotr
X LELEK Paweł
KOLIŃSKI Witold
3:1 (11:9, 11:8, 7:11, 11:5) 3:3
7   A KUŹNIK Grzegorz X KURCZYNA Łukasz 3:1 (11:7, 11:8, 12:14, 15:13) 4:3
8   B KACHEL Mateusz W KOLIŃSKI Witold 3:2 (7:11, 13:15, 14:12, 11:9, 11:7) 5:3
9   D GRAJNY Piotr Y MARCHEWKA Artur 1:3 (9:11, 8:11, 11:7, 4:11) 5:4
10   C SKOWRON Daniel Z FLOREK Arkadiusz 3:2 (11:2, 7:11, 11:5, 6:11, 11:6) 6:4
11   A KUŹNIK Grzegorz Y MARCHEWKA Artur 3:2 (12:14, 11:8, 11:6, 12:14, 11:6) 7:4
12   C SKOWRON Daniel W KOLIŃSKI Witold 2:3 (9:11, 11:8, 5:11, 11:4, 3:11) 7:5
13   B KACHEL Mateusz Z FLOREK Arkadiusz 3:2 (6:11, 11:4, 11:6, 6:11, 11:4) 8:5
14   D GRAJNY Piotr X KURCZYNA Łukasz 0:3 (10:12, 3:11, 6:11) 8:6
2016-10-16 18:15 10 KS „Podwawelski” Kraków IV - UKS „Jola” Kraków 4:10 tak
1   A KOSIŃSKI Mateusz W NOWACKA Dorota 0:3 (9:11, 4:11, 8:11) 0:1
2   B BOLEK Łukasz X GRATKOWSKI Jacek 0:3 (15:17, 4:11, 6:11) 0:2
3   C MOREK Radosław Y PIETRZYK Marcin 0:3 (5:11, 7:11, 3:11) 0:3
4   D PIETRZAK Agnieszka Z SZATKO-NOWAK Jolanta 0:3 (4:11, 8:11, 11:13) 0:4
5   A BOLEK Łukasz
KOSIŃSKI Mateusz
W NOWACKA Dorota
PIETRZYK Marcin
0:3 (5:11, 9:11, 9:11) 0:5
6   B PIETRZAK Agnieszka
MOREK Radosław
X SZATKO-NOWAK Jolanta
GRATKOWSKI Jacek
0:3 (4:11, 11:13, 6:11) 0:6
7   A KOSIŃSKI Mateusz X MARKIEWICZ Zbigniew 3:1 (6:11, 11:5, 11:8, 11:9) 1:6
8   B BOLEK Łukasz W NOWACKA Dorota 3:0 (11:9, 11:6, 11:7) 2:6
9   D PIETRZAK Agnieszka Y PIETRZYK Marcin 3:1 (10:12, 11:8, 11:8, 11:3) 3:6
10   C MOREK Radosław Z SZATKO-NOWAK Jolanta 1:3 (4:11, 11:7, 4:11, 4:11) 3:7
11   A KOSIŃSKI Mateusz Y PIETRZYK Marcin 1:3 (9:11, 4:11, 11:6, 2:11) 3:8
12   C MOREK Radosław W NOWACKA Dorota 0:3 (11:13, 8:11, 6:11) 3:9
13   B BOLEK Łukasz Z SZATKO-NOWAK Jolanta 1:3 (11:5, 11:13, 6:11, 9:11) 3:10
14   D PIETRZAK Agnieszka X MARKIEWICZ Zbigniew 3:0 (11:2, 11:7, 11:8) 4:10
2016-10-05 18:00 11 MKS KSOS Kraków II - KS „Gorce” Nowy Targ III 5:9 tak
1   A SZEROCKI Jan W KRÓLIKOWSKI Bartosz 1:3 (8:11, 10:12, 11:8, 7:11) 0:1
2   B KUBIC Marcin X DŁUGOPOLSKI Miłosz 2:3 (2:11, 11:7, 6:11, 11:8, 12:14) 0:2
3   C BOGACZ Wojciech Y KOLASA Szymon 0:3 (7:11, 8:11, 5:11) 0:3
4   D PACYNA Dariusz Z KOWALKOWSKI Maciej 0:3 (6:11, 8:11, 6:11) 0:4
5   A PACYNA Dariusz
BOGACZ Wojciech
W KOLASA Szymon
DŁUGOPOLSKI Miłosz
1:3 (9:11, 6:11, 11:9, 6:11) 0:5
6   B KUBIC Marcin
SZEROCKI Jan
X KRÓLIKOWSKI Bartosz
KOWALKOWSKI Maciej
2:3 (11:7, 8:11, 11:7, 6:11, 7:11) 0:6
7   A SZEROCKI Jan X DŁUGOPOLSKI Miłosz 3:2 (11:5, 6:11, 11:9, 5:11, 11:9) 1:6
8   B KUBIC Marcin W KRÓLIKOWSKI Bartosz 0:3 (10:12, 4:11, 9:11) 1:7
9   D PACYNA Dariusz Y KOLASA Szymon 0:3 (4:11, 5:11, 6:11) 1:8
10   C BOGACZ Wojciech Z KOWALKOWSKI Maciej 3:1 (8:11, 11:1, 11:7, 11:7) 2:8
11   A SZEROCKI Jan Y KOLASA Szymon 0:3 (5:11, 7:11, 5:11) 2:9
12   C BOGACZ Wojciech W KRÓLIKOWSKI Bartosz 3:2 (11:9, 7:11, 8:11, 11:9, 11:9) 3:9
13   B KUBIC Marcin Z KOWALKOWSKI Maciej 3:2 (5:11, 14:12, 7:11, 11:9, 11:7) 4:9
14   D PACYNA Dariusz X DŁUGOPOLSKI Miłosz 3:1 (7:11, 12:10, 11:7, 11:7) 5:9
2016-09-29 17:30 12 UKS „Rokicie” Szczytniki II - KS „Gorce” Nowy Targ II 7:7 tak
1   A KLIMCZAK Marek W GARB Aleksandra 2:3 (11:6, 6:11, 11:3, 6:11, 9:11) 0:1
2   B GARYCKI Adrian X CYRWUS Anna 3:0 (11:6, 11:5, 11:9) 1:1
3   C KUCHARSKI Mateusz Y KOWALCZYK Zuzanna 0:3 (4:11, 8:11, 5:11) 1:2
4   D TURECKI Kacper Z GACH Klaudia 2:3 (7:11, 15:13, 11:7, 2:11, 9:11) 1:3
5   A KLIMCZAK Marek
KUTAJ Maksymilian
W KOWALCZYK Zuzanna
CYRWUS Anna
3:0 (11:8, 13:11, 11:6) 2:3
6   B TURECKI Kacper
KUCHARSKI Mateusz
X GACH Klaudia
GARB Aleksandra
0:3 (8:11, 3:11, 10:12) 2:4
7   A KLIMCZAK Marek X CYRWUS Anna 3:2 (9:11, 12:14, 11:8, 11:5, 11:9) 3:4
8   B GARYCKI Adrian W GARB Aleksandra 1:3 (4:11, 11:9, 1:11, 8:11) 3:5
9   D TURECKI Kacper Y KOWALCZYK Zuzanna 2:3 (12:10, 7:11, 8:11, 11:8, 6:11) 3:6
10   C KUTAJ Maksymilian Z GACH Klaudia 3:0 (12:10, 11:7, 11:7) 4:6
11   A KLIMCZAK Marek Y KOWALCZYK Zuzanna 3:1 (11:8, 11:7, 7:11, 11:8) 5:6
12   C KUTAJ Maksymilian W GARB Aleksandra 3:2 (7:11, 14:16, 11:5, 11:9, 11:8) 6:6
13   B GARYCKI Adrian Z GACH Klaudia 3:0 (11:7, 11:6, 11:8) 7:6
14   D GUZIK Aleksandra X CYRWUS Anna 0:3 (8:11, 11:13, 3:11) 7:7
2016-10-02 12:00 13 KS „Bronowianka” Kraków II - YMCA Kraków 1:13 tak
1   A WOLAŃCZYK Paweł W WOJCIACZYK Antoni 1:3 (10:12, 3:11, 11:7, 12:14) 0:1
2   B KUSIAK Franciszek X LUHA Peter 1:3 (5:11, 11:7, 7:11, 10:12) 0:2
3   C ZIELENIEWSKI Leon Y KAMIŃSKI Czesław 0:3 (7:11, 7:11, 4:11) 0:3
4   D KOPACKI Paweł Z RYŚ Bartosz 1:3 (7:11, 7:11, 11:8, 6:11) 0:4
5   A KOPACKI Paweł
WOLAŃCZYK Paweł
W KAMIŃSKI Czesław
KULIŚ Mateusz
0:3 (9:11, 9:11, 10:12) 0:5
6   B KUSIAK Franciszek
ZIELENIEWSKI Leon
X WOJCIACZYK Antoni
LUHA Peter
0:3 (9:11, 6:11, 5:11) 0:6
7   A WOLAŃCZYK Paweł X LUHA Peter 3:2 (7:11, 11:4, 4:11, 11:3, 11:7) 1:6
8   B KUSIAK Franciszek W WOJCIACZYK Antoni 0:3 (4:11, 7:11, 9:11) 1:7
9   D KOPACKI Paweł Y KAMIŃSKI Czesław 0:3 (5:11, 11:13, 7:11) 1:8
10   C ZIELENIEWSKI Leon Z RYŚ Bartosz 0:3 (1:11, 8:11, 10:12) 1:9
11   A WOLAŃCZYK Paweł Y KULIŚ Mateusz 0:3 (10:12, 8:11, 4:11) 1:10
12   C ZIELENIEWSKI Leon W WOJCIACZYK Antoni 1:3 (12:10, 5:11, 4:11, 13:15) 1:11
13   B KUSIAK Franciszek Z RYŚ Bartosz 1:3 (11:9, 4:11, 11:13, 6:11) 1:12
14   D KOPACKI Paweł X LUHA Peter 0:3 (4:11, 7:11, 8:11) 1:13
2016-10-01 13:00 14 TKS „Opoka” Trzebinia - KS „Bronowianka” Kraków III 7:7 tak
1   A FRĄCZEK Łukasz W CHODACKI Marcin 3:0 (13:11, 11:7, 11:9) 1:0
2   B ZAJĘCKI Paweł X CYGANKIEWICZ Filip 3:0 (11:8, 13:11, 13:11) 2:0
3   C FRĄCZEK Artur Y MISZCZYK Łukasz 3:2 (11:3, 11:8, 11:13, 9:11, 11:7) 3:0
4   D WIELGOSZ Mirosław Z SZCZEBAK Jerzy 2:3 (3:11, 7:11, 13:11, 11:9, 8:11) 3:1
5   A FRĄCZEK Łukasz
ZAJĘCKI Paweł
W SZCZEBAK Jerzy
CYGANKIEWICZ Filip
3:0 (11:7, 11:8, 11:8) 4:1
6   B WIELGOSZ Mirosław
FRĄCZEK Artur
X CHODACKI Marcin
MISZCZYK Łukasz
3:2 (8:11, 6:11, 11:8, 12:10, 14:12) 5:1
7   A FRĄCZEK Łukasz X CYGANKIEWICZ Filip 3:0 (11:8, 11:6, 11:4) 6:1
8   B ZAJĘCKI Paweł W CHODACKI Marcin 1:3 (8:11, 3:11, 11:9, 8:11) 6:2
9   D WIELGOSZ Mirosław Y MISZCZYK Łukasz 0:3 (9:11, 5:11, 10:12) 6:3
10   C FRĄCZEK Artur Z SZCZEBAK Jerzy 1:3 (9:11, 3:11, 11:9, 7:11) 6:4
11   A FRĄCZEK Łukasz Y MISZCZYK Łukasz 1:3 (7:11, 9:11, 12:10, 10:12) 6:5
12   C FRĄCZEK Artur W CHODACKI Marcin 0:3 (8:11, 3:11, 14:16) 6:6
13   B ZAJĘCKI Paweł Z SZCZEBAK Jerzy 3:0 (11:9, 11:9, 13:11) 7:6
14   D WIELGOSZ Mirosław X CYGANKIEWICZ Filip 1:3 (11:13, 11:5, 4:11, 7:11) 7:7
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13
Drużyna CKiS Skawina przekazała miejsce w rozgrywkach KS „Gorce” Nowy Targ III.
Drużyna LKS „Olmex” Piotrowice przekazała miejsce w rozgrywkach UKS „Rokicie” Szczytniki II.
Drużyna „YMCA-Cracovia 1906” Kraków II przekazała miejsce w rozgrywkach YMCA Kraków.
Drużyna YMCA Kraków została wykluczone z rozgrywek po zakończeniu II rundy.