IV liga mężczyzn wschód => Runda zasadnicza
Runda: 1, Numer kolejki: 13
Data kolejki ligowej: 2017-01-29
Termin Numer
meczu
Mecz
A-X
Wynik Wer.
2017-01-29 11:00 85 UKS SP 1 Tarnów - LUKS „Galux” Skrzyszów III 0:14 WO tak
Brak wyników szczegółowych dla tego meczu.
2017-01-29 11:00 86 KS „Spektrum-Karpol” Słopnice III - LZS „Solidarni” Mędrzechów II 8:6 tak
1   A TABOR Janusz W ZĄBKOWSKI Mirosław 3:0 (11:3, 11:6, 11:7) 1:0
2   B BOLSĘGA Henryk X FURTAK Krzysztof 0:3 (4:11, 10:12, 3:11) 1:1
3   C SOBCZAK Krzysztof Y WOLIŃSKI Zenon 3:1 (8:11, 11:4, 11:8, 11:5) 2:1
4   D TABOR Krzysztof Z WOLIŃSKI Andrzej 3:1 (11:9, 11:8, 5:11, 11:9) 3:1
5   A BOLSĘGA Henryk
TABOR Krzysztof
W WOLIŃSKI Andrzej
WOLIŃSKI Zenon
0:3 (5:11, 8:11, 7:11) 3:2
6   B TABOR Janusz
SOBCZAK Krzysztof
X FURTAK Krzysztof
ZĄBKOWSKI Mirosław
1:3 (9:11, 11:8, 10:12, 7:11) 3:3
7   A TABOR Janusz X FURTAK Krzysztof 2:3 (11:9, 11:3, 8:11, 7:11, 5:11) 3:4
8   B BOLSĘGA Henryk W ZĄBKOWSKI Mirosław 3:0 (11:5, 11:2, 11:8) 4:4
9   D TABOR Krzysztof Y WOLIŃSKI Zenon 3:0 (15:13, 12:10, 11:6) 5:4
10   C SOBCZAK Krzysztof Z WOLIŃSKI Andrzej 3:1 (11:7, 11:4, 7:11, 11:8) 6:4
11   A TABOR Janusz Y WOLIŃSKI Zenon 2:3 (11:9, 7:11, 8:11, 13:11, 6:11) 6:5
12   C SOBCZAK Krzysztof W ZĄBKOWSKI Mirosław 3:0 (11:6, 11:7, 15:13) 7:5
13   B BOLSĘGA Henryk Z WOLIŃSKI Andrzej 3:2 (13:11, 9:11, 7:11, 12:10, 11:9) 8:5
14   D TABOR Krzysztof X FURTAK Krzysztof 2:3 (9:11, 11:7, 12:10, 6:11, 8:11) 8:6
2017-01-26 18:00 87 LZS „Solidarni” Mędrzechów I - TG „Sokół” Brzesko II 10:4 tak
1   A JASTRZĘBSKI Dawid W SKRZYPEK Adrian 3:1 (11:9, 9:11, 11:5, 11:6) 1:0
2   B OPIOŁA Tomasz X HAZIK Jakub 3:1 (11:9, 10:12, 11:5, 11:5) 2:0
3   C KRAWIEC Kamil Y MARTYKA Kamil 1:3 (8:11, 11:8, 5:11, 4:11) 2:1
4   D RUSEK Andrzej Z BŁĄKAŁA Leszek 3:1 (14:12, 10:12, 11:3, 11:7) 3:1
5   A JASTRZĘBSKI Dawid
RUSEK Andrzej
W BŁĄKAŁA Leszek
SKRZYPEK Adrian
3:1 (11:3, 11:8, 7:11, 11:5) 4:1
6   B OPIOŁA Tomasz
KRAWIEC Kamil
X MARTYKA Kamil
HAZIK Jakub
3:1 (8:11, 11:8, 12:10, 14:12) 5:1
7   A JASTRZĘBSKI Dawid X HAZIK Jakub 2:3 (11:13, 11:3, 11:9, 10:12, 10:12) 5:2
8   B OPIOŁA Tomasz W SKRZYPEK Adrian 3:1 (11:5, 9:11, 11:5, 11:5) 6:2
9   D RUSEK Andrzej Y MARTYKA Kamil 3:0 (13:11, 11:9, 14:12) 7:2
10   C KRAWIEC Kamil Z BŁĄKAŁA Leszek 1:3 (6:11, 12:10, 6:11, 9:11) 7:3
11   A JASTRZĘBSKI Dawid Y MARTYKA Kamil 3:1 (11:9, 12:14, 11:9, 11:8) 8:3
12   C KRAWIEC Kamil W SKRZYPEK Adrian 1:3 (11:6, 9:11, 6:11, 5:11) 8:4
13   B OPIOŁA Tomasz Z BŁĄKAŁA Leszek 3:1 (11:7, 11:6, 7:11, 11:4) 9:4
14   D RUSEK Andrzej X HAZIK Jakub 3:0 (11:7, 11:7, 11:7) 10:4
2017-01-29 11:00 88 MKS „Radość” Gorlice - LKS „Dobrzanka” Dobra 7:7 tak
1   A BERDYSZ Mariusz W PIETRZAK Tomasz 1:3 (11:4, 3:11, 8:11, 11:13) 0:1
2   B ŁABOWSKI Józef X MIŚKOWIEC Jerzy 3:0 (11:9, 11:6, 11:9) 1:1
3   C PIECHOWICZ Marek Y PIETRZAK Krzysztof 3:0 (11:5, 11:8, 11:9) 2:1
4   D WARIAN Mirosław Z CZYRNEK Jakub 0:3 (7:11, 2:11, 5:11) 2:2
5   A ŁABOWSKI Józef
BERDYSZ Mariusz
W CZYRNEK Jakub
PIETRZAK Krzysztof
3:0 (11:7, 12:10, 11:8) 3:2
6   B WARIAN Mirosław
PIECHOWICZ Marek
X PIETRZAK Tomasz
MIŚKOWIEC Jerzy
3:1 (11:4, 9:11, 11:3, 13:11) 4:2
7   A BERDYSZ Mariusz X MIŚKOWIEC Jerzy 1:3 (11:9, 8:11, 8:11, 4:11) 4:3
8   B ŁABOWSKI Józef W PIETRZAK Tomasz 0:3 (10:12, 10:12, 8:11) 4:4
9   D WARIAN Mirosław Y PIETRZAK Krzysztof 3:2 (5:11, 13:11, 11:8, 6:11, 17:15) 5:4
10   C PIECHOWICZ Marek Z CZYRNEK Jakub 1:3 (11:8, 9:11, 9:11, 10:12) 5:5
11   A BERDYSZ Mariusz Y PIETRZAK Krzysztof 3:0 (11:6, 11:9, 11:6) 6:5
12   C PIECHOWICZ Marek W PIETRZAK Tomasz 1:3 (9:11, 11:9, 9:11, 6:11) 6:6
13   B ŁABOWSKI Józef Z CZYRNEK Jakub 3:0 (11:5, 11:9, 11:6) 7:6
14   D WARIAN Mirosław X MIŚKOWIEC Jerzy 2:3 (5:11, 12:10, 11:9, 7:11, 6:11) 7:7
2017-01-28 17:00 89 GSWAL „Bogdański” Grybów - KS „Talar Team” Szczawa 8:6 tak
1   A MÓL Marcin W KULEWICZ Radosław 3:0 (11:3, 11:9, 11:5) 1:0
2   B GŁÓWCZYK Jan X TALAR Konrad 1:3 (6:11, 16:14, 6:11, 8:11) 1:1
3   C GAJ Rafał Y JANIK Bartosz 2:3 (11:9, 4:11, 11:9, 6:11, 3:11) 1:2
4   D WILK Paweł Z OPYD Artur 3:2 (10:12, 9:11, 11:8, 11:7, 11:8) 2:2
5   A GAJ Rafał
GŁÓWCZYK Jan
W TALAR Konrad
OPYD Artur
3:1 (11:9, 12:10, 6:11, 11:8) 3:2
6   B WILK Paweł
MÓL Marcin
X KULEWICZ Radosław
JANIK Bartosz
2:3 (10:12, 11:4, 11:8, 8:11, 9:11) 3:3
7   A MÓL Marcin X TALAR Konrad 0:3 (5:11, 2:11, 6:11) 3:4
8   B GŁÓWCZYK Jan W KULEWICZ Radosław 3:0 (11:1, 11:8, 12:10) 4:4
9   D WILK Paweł Y JANIK Bartosz 3:1 (11:6, 4:11, 11:8, 11:6) 5:4
10   C GAJ Rafał Z OPYD Artur 2:3 (11:9, 9:11, 11:8, 8:11, 9:11) 5:5
11   A MÓL Marcin Y NIEĆ Andrzej 3:1 (11:9, 6:11, 11:4, 11:3) 6:5
12   C GAJ Rafał W KULEWICZ Radosław 2:3 (12:14, 11:9, 11:8, 6:11, 12:14) 6:6
13   B GŁÓWCZYK Jan Z OPYD Artur 3:0 (11:9, 11:4, 11:4) 7:6
14   D WILK Paweł X TALAR Konrad 3:0 (11:9, 11:6, 11:8) 8:6
2017-01-29 11:00 90 LKS „Vocovia” Wokowice - LKS „Orzeł” Wojnarowa 9:5 tak
1   A GAWLIK Adam W URBAN Mariusz 3:1 (11:9, 11:9, 6:11, 11:7) 1:0
2   B RĘBACZ Wojciech X KOZIOŁ Bogdan 3:1 (14:16, 11:5, 11:5, 11:6) 2:0
3   C SKRZYŃSKI Janusz Y KRÓL Stanisław 1:3 (8:11, 11:7, 9:11, 6:11) 2:1
4   D PRZYBYŁO Marek Z JURKOWSKI Piotr 0:3 (8:11, 6:11, 5:11) 2:2
5   A GAWLIK Adam
PRZYBYŁO Marek
W URBAN Mariusz
KOZIOŁ Bogdan
3:1 (9:11, 11:8, 11:8, 11:8) 3:2
6   B SKRZYŃSKI Janusz
RĘBACZ Wojciech
X JURKOWSKI Piotr
KRÓL Stanisław
3:0 (12:10, 13:11, 11:3) 4:2
7   A GAWLIK Adam X KOZIOŁ Bogdan 0:3 (9:11, 6:11, 3:11) 4:3
8   B RĘBACZ Wojciech W URBAN Mariusz 3:0 (11:8, 11:6, 11:4) 5:3
9   D PRZYBYŁO Marek Y KRÓL Stanisław 1:3 (11:8, 8:11, 4:11, 5:11) 5:4
10   C SKRZYŃSKI Janusz Z JURKOWSKI Piotr 0:3 (8:11, 6:11, 7:11) 5:5
11   A GAWLIK Adam Y KRÓL Stanisław 3:1 (4:11, 11:8, 11:6, 11:5) 6:5
12   C SKRZYŃSKI Janusz W URBAN Mariusz 3:0 (11:6, 11:6, 11:7) 7:5
13   B RĘBACZ Wojciech Z JURKOWSKI Piotr 3:2 (10:12, 10:12, 11:6, 11:7, 11:9) 8:5
14   D PRZYBYŁO Marek X KOZIOŁ Bogdan 3:2 (13:11, 11:5, 6:11, 7:11, 11:9) 9:5
2017-01-28 11:00 91 KS „Start” Nowy Sącz - MLUKS „Gulon” Zakliczyn 12:2 tak
1   A BORKOWSKI Marek W RAK Sebastian 3:0 (11:6, 11:7, 11:8) 1:0
2   B TROJANOWSKI Adrian X BARDON Piotr 3:1 (8:11, 11:9, 11:6, 11:5) 2:0
3   C TROJANOWSKI Kamil Y HEŁMECKI Szymon 3:1 (11:2, 11:3, 12:14, 11:7) 3:0
4   D MACIUSZEK Wiesław Z MRÓZ Jakub 3:0 (11:3, 11:3, 11:6) 4:0
5   A TROJANOWSKI Kamil
TROJANOWSKI Adrian
W RAK Sebastian
MRÓZ Jakub
3:0 (11:6, 11:7, 11:8) 5:0
6   B BORKOWSKI Marek
MACIUSZEK Wiesław
X HEŁMECKI Szymon
BARDON Piotr
1:3 (11:4, 9:11, 8:11, 9:11) 5:1
7   A BORKOWSKI Marek X BARDON Piotr 0:3 (1:11, 8:11, 7:11) 5:2
8   B TROJANOWSKI Adrian W RAK Sebastian 3:2 (11:8, 12:10, 7:11, 7:11, 11:5) 6:2
9   D MACIUSZEK Wiesław Y HEŁMECKI Szymon 3:1 (11:9, 12:10, 5:11, 11:9) 7:2
10   C TROJANOWSKI Kamil Z MRÓZ Jakub 3:0 (11:3, 11:8, 11:6) 8:2
11   A BORKOWSKI Marek Y HEŁMECKI Szymon 3:2 (9:11, 9:11, 11:4, 11:4, 11:9) 9:2
12   C TROJANOWSKI Kamil W RAK Sebastian 3:0 (11:7, 11:6, 11:8) 10:2
13   B TROJANOWSKI Adrian Z MRÓZ Jakub 3:0 (11:5, 11:1, 11:9) 11:2
14   D MACIUSZEK Wiesław X BARDON Piotr 3:1 (11:4, 8:11, 11:6, 11:9) 12:2
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13
Drużyna MLUKS „Gulon” Zakliczyn III przekazała miejsce w rozgrywkach LZS „Solidarni” Mędrzechów.
Drużyna MOSiR Tuchów przekazała miejsce w rozgrywkach UKS SP 1 Tarnów.