IV liga mężczyzn wschód => Runda zasadnicza
Runda: 1, Numer kolejki: 12
Data kolejki ligowej: 2017-01-22
Termin Numer
meczu
Mecz
A-X
Wynik Wer.
2017-01-22 11:00 78 LUKS „Galux” Skrzyszów III - KS „Start” Nowy Sącz 3:11 tak
1   A KOZIOŁ Jarosław W BORKOWSKI Marek 2:3 (14:12, 13:15, 5:11, 11:9, 7:11) 0:1
2   B PIS Kamil X TROJANOWSKI Adrian 1:3 (8:11, 8:11, 11:8, 5:11) 0:2
3   C KOZIOŁ Zuzanna Y TROJANOWSKI Kamil 3:1 (11:3, 9:11, 12:10, 11:8) 1:2
4   D JASIELSKI Marek Z MACIUSZEK Wiesław 0:3 (5:11, 7:11, 9:11) 1:3
5   A KOZIOŁ Jarosław
KOZIOŁ Zuzanna
W TROJANOWSKI Kamil
TROJANOWSKI Adrian
3:0 (12:10, 11:3, 11:6) 2:3
6   B JASIELSKI Marek
PIS Kamil
X BORKOWSKI Marek
MACIUSZEK Wiesław
1:3 (11:8, 5:11, 7:11, 4:11) 2:4
7   A KOZIOŁ Jarosław X TROJANOWSKI Adrian 0:3 (9:11, 9:11, 10:12) 2:5
8   B PIS Kamil W BORKOWSKI Marek 0:3 (7:11, 9:11, 9:11) 2:6
9   D JASIELSKI Marek Y TROJANOWSKI Kamil 1:3 (11:9, 7:11, 3:11, 14:16) 2:7
10   C KOZIOŁ Zuzanna Z MACIUSZEK Wiesław 1:3 (5:11, 6:11, 11:9, 10:12) 2:8
11   A KOZIOŁ Jarosław Y TROJANOWSKI Kamil 1:3 (8:11, 11:9, 8:11, 7:11) 2:9
12   C KOZIOŁ Zuzanna W BORKOWSKI Marek 3:2 (11:7, 11:6, 6:11, 9:11, 11:7) 3:9
13   B PIS Kamil Z MACIUSZEK Wiesław 0:3 (8:11, 7:11, 11:13) 3:10
14   D KASPRZYK Michalina X TROJANOWSKI Adrian 0:3 (6:11, 7:11, 3:11) 3:11
2017-01-20 18:00 79 MLUKS „Gulon” Zakliczyn - LKS „Vocovia” Wokowice 4:10 tak
1   A HEŁMECKI Szymon W GAWLIK Adam 2:3 (11:9, 8:11, 11:9, 9:11, 4:11) 0:1
2   B BARDON Piotr X RĘBACZ Wojciech 3:1 (16:14, 11:9, 7:11, 11:6) 1:1
3   C SZCZEPAŃSKI Dominik Y SKRZYŃSKI Janusz 1:3 (7:11, 11:8, 9:11, 9:11) 1:2
4   D RAK Sebastian Z PRZYBYŁO Marek 0:3 (7:11, 9:11, 9:11) 1:3
5   A HEŁMECKI Szymon
BARDON Piotr
W GAWLIK Adam
PRZYBYŁO Marek
3:2 (9:11, 11:7, 8:11, 11:5, 11:8) 2:3
6   B RAK Sebastian
SZCZEPAŃSKI Dominik
X SKRZYŃSKI Janusz
RĘBACZ Wojciech
0:3 (9:11, 9:11, 5:11) 2:4
7   A HEŁMECKI Szymon X RĘBACZ Wojciech 2:3 (10:12, 2:11, 11:8, 11:9, 8:11) 2:5
8   B BARDON Piotr W GAWLIK Adam 3:2 (6:11, 11:7, 3:11, 14:12, 11:4) 3:5
9   D RAK Sebastian Y SKRZYŃSKI Janusz 2:3 (11:6, 8:11, 11:7, 7:11, 8:11) 3:6
10   C SZCZEPAŃSKI Dominik Z PRZYBYŁO Marek 1:3 (2:11, 11:6, 6:11, 10:12) 3:7
11   A HEŁMECKI Szymon Y SKRZYŃSKI Janusz 1:3 (11:9, 9:11, 9:11, 6:11) 3:8
12   C SZCZEPAŃSKI Dominik W GAWLIK Adam 1:3 (6:11, 7:11, 11:8, 6:11) 3:9
13   B BARDON Piotr Z PRZYBYŁO Marek 3:0 (12:10, 13:11, 11:5) 4:9
14   D RAK Sebastian X RĘBACZ Wojciech 2:3 (6:11, 12:10, 8:11, 11:8, 7:11) 4:10
2017-01-22 11:00 80 LKS „Orzeł” Wojnarowa - GSWAL „Bogdański” Grybów 3:11 tak
1   A KRÓL Stanisław W TOKARZ Adam 0:3 (9:11, 9:11, 7:11) 0:1
2   B KOZIOŁ Bogdan X MÓL Marcin 1:3 (11:7, 8:11, 8:11, 8:11) 0:2
3   C URBAN Mariusz Y NOWAK Marcin 1:3 (10:12, 12:10, 11:13, 14:16) 0:3
4   D JURKOWSKI Piotr Z GAJ Rafał 3:1 (11:3, 11:7, 10:12, 11:3) 1:3
5   A URBAN Mariusz
KOZIOŁ Bogdan
W NOWAK Marcin
MÓL Marcin
1:3 (7:11, 1:11, 11:5, 9:11) 1:4
6   B JURKOWSKI Piotr
KRÓL Stanisław
X TOKARZ Adam
GŁÓWCZYK Jan
3:0 (11:6, 11:8, 11:9) 2:4
7   A KRÓL Stanisław X MÓL Marcin 1:3 (1:11, 11:6, 6:11, 8:11) 2:5
8   B KOZIOŁ Bogdan W TOKARZ Adam 1:3 (11:9, 3:11, 4:11, 7:11) 2:6
9   D JURKOWSKI Piotr Y NOWAK Marcin 1:3 (11:2, 9:11, 6:11, 3:11) 2:7
10   C URBAN Mariusz Z GAJ Rafał 2:3 (11:7, 8:11, 12:10, 7:11, 8:11) 2:8
11   A KRÓL Stanisław Y NOWAK Marcin 0:3 (8:11, 4:11, 9:11) 2:9
12   C URBAN Mariusz W TOKARZ Adam 0:3 (8:11, 4:11, 12:14) 2:10
13   B KOZIOŁ Bogdan Z GŁÓWCZYK Jan 3:0 (11:7, 11:6, 11:7) 3:10
14   D JURKOWSKI Piotr X MÓL Marcin 1:3 (5:11, 11:4, 8:11, 5:11) 3:11
2017-01-22 11:00 81 KS „Talar Team” Szczawa - MKS „Radość” Gorlice 8:6 tak
1   A TALAR Konrad W PIECHOWICZ Marek 2:3 (18:20, 11:5, 9:11, 11:5, 12:14) 0:1
2   B OPYD Artur X WOŹNIAK Dominik 1:3 (11:13, 7:11, 14:12, 7:11) 0:2
3   C JANIK Bartosz Y BERDYSZ Mariusz 3:1 (7:11, 11:4, 14:12, 11:7) 1:2
4   D MIKOŁAJCZYK Radosław Z ŁABOWSKI Józef 1:3 (8:11, 8:11, 11:9, 7:11) 1:3
5   A TALAR Konrad
OPYD Artur
W PIECHOWICZ Marek
WOŹNIAK Dominik
3:1 (11:9, 7:11, 11:9, 11:7) 2:3
6   B JANIK Bartosz
MIKOŁAJCZYK Radosław
X ŁABOWSKI Józef
BERDYSZ Mariusz
3:2 (11:7, 11:8, 5:11, 9:11, 11:6) 3:3
7   A TALAR Konrad X WOŹNIAK Dominik 3:2 (7:11, 11:1, 6:11, 11:8, 11:6) 4:3
8   B OPYD Artur W PIECHOWICZ Marek 3:1 (11:7, 11:4, 6:11, 11:9) 5:3
9   D MIKOŁAJCZYK Radosław Y BERDYSZ Mariusz 0:3 (4:11, 8:11, 7:11) 5:4
10   C JANIK Bartosz Z ŁABOWSKI Józef 0:3 (6:11, 6:11, 7:11) 5:5
11   A TALAR Konrad Y BERDYSZ Mariusz 3:1 (11:9, 11:1, 6:11, 11:5) 6:5
12   C JANIK Bartosz W PIECHOWICZ Marek 3:0 (11:7, 11:6, 13:11) 7:5
13   B OPYD Artur Z ŁABOWSKI Józef 3:1 (7:11, 12:10, 11:4, 11:8) 8:5
14   D MIKOŁAJCZYK Radosław X WOŹNIAK Dominik 0:3 (8:11, 4:11, 8:11) 8:6
2017-01-22 11:00 82 LKS „Dobrzanka” Dobra - LZS „Solidarni” Mędrzechów I 5:9 tak
1   A MIŚKOWIEC Jerzy W GAJEWSKI Dominik 3:2 (11:9, 8:11, 7:11, 11:9, 11:7) 1:0
2   B PIETRZAK Krzysztof X JASTRZĘBSKI Dawid 0:3 (5:11, 5:11, 11:13) 1:1
3   C PIETRZAK Tomasz Y OPIOŁA Tomasz 3:1 (9:11, 11:8, 11:8, 11:9) 2:1
4   D CZYRNEK Jakub Z SZCZEPAŃSKI Andrzej 2:3 (11:6, 12:10, 8:11, 13:15, 9:11) 2:2
5   A CZYRNEK Jakub
PIETRZAK Krzysztof
W OPIOŁA Tomasz
SZCZEPAŃSKI Andrzej
3:1 (11:8, 11:9, 8:11, 11:7) 3:2
6   B PIETRZAK Tomasz
MIŚKOWIEC Jerzy
X GAJEWSKI Dominik
RUSEK Andrzej
2:3 (11:5, 10:12, 10:12, 11:9, 10:12) 3:3
7   A MIŚKOWIEC Jerzy X JASTRZĘBSKI Dawid 3:2 (12:14, 11:9, 11:7, 10:12, 11:8) 4:3
8   B PIETRZAK Krzysztof W GAJEWSKI Dominik 3:2 (7:11, 11:9, 11:6, 9:11, 12:10) 5:3
9   D CZYRNEK Jakub Y OPIOŁA Tomasz 2:3 (9:11, 11:9, 11:4, 7:11, 5:11) 5:4
10   C PIETRZAK Tomasz Z SZCZEPAŃSKI Andrzej 1:3 (11:7, 8:11, 9:11, 6:11) 5:5
11   A MIŚKOWIEC Jerzy Y OPIOŁA Tomasz 2:3 (8:11, 11:9, 9:11, 11:5, 7:11) 5:6
12   C PIETRZAK Tomasz W GAJEWSKI Dominik 1:3 (7:11, 8:11, 11:7, 11:13) 5:7
13   B PIETRZAK Krzysztof Z SZCZEPAŃSKI Andrzej 2:3 (8:11, 9:11, 11:7, 11:8, 7:11) 5:8
14   D CZYRNEK Jakub X JASTRZĘBSKI Dawid 1:3 (4:11, 11:9, 10:12, 10:12) 5:9
2017-01-18 18:00 83 TG „Sokół” Brzesko II - KS „Spektrum-Karpol” Słopnice III 1:13 tak
1   A MARTYKA Kamil W TABOR Janusz 2:3 (11:9, 7:11, 8:11, 11:9, 8:11) 0:1
2   B BŁĄKAŁA Leszek X URBAŃSKI Adam 0:3 (5:11, 10:12, 3:11) 0:2
3   C HAZIK Jakub Y SOBCZAK Krzysztof 0:3 (9:11, 8:11, 5:11) 0:3
4   D SKRZYPEK Adrian Z PIĘTOŃ Robert 1:3 (11:6, 0:11, 8:11, 9:11) 0:4
5   A MARTYKA Kamil
BŁĄKAŁA Leszek
W SOBCZAK Krzysztof
URBAŃSKI Adam
1:3 (11:9, 5:11, 6:11, 11:13) 0:5
6   B HAZIK Jakub
SKRZYPEK Adrian
X TABOR Janusz
PIĘTOŃ Robert
0:3 (8:11, 7:11, 5:11) 0:6
7   A MARTYKA Kamil X URBAŃSKI Adam 3:1 (11:4, 4:11, 11:7, 11:5) 1:6
8   B BŁĄKAŁA Leszek W TABOR Janusz 0:3 (5:11, 9:11, 6:11) 1:7
9   D SKRZYPEK Adrian Y SOBCZAK Krzysztof 0:3 (7:11, 8:11, 5:11) 1:8
10   C HAZIK Jakub Z PIĘTOŃ Robert 0:3 (6:11, 6:11, 9:11) 1:9
11   A MARTYKA Kamil Y SOBCZAK Krzysztof 2:3 (11:9, 3:11, 8:11, 11:9, 5:11) 1:10
12   C HAZIK Jakub W TABOR Janusz 0:3 (6:11, 6:11, 9:11) 1:11
13   B PASZKOWSKI Bogdan Z PIĘTOŃ Robert 1:3 (11:4, 3:11, 3:11, 10:12) 1:12
14   D SKRZYPEK Adrian X URBAŃSKI Adam 1:3 (6:11, 10:12, 11:6, 5:11) 1:13
2017-01-21 17:00 84 LZS „Solidarni” Mędrzechów II - UKS SP 1 Tarnów 12:2 tak
1   A FURTAK Krzysztof W ZĄBEK Stanisław 3:0 (11:7, 11:7, 11:4) 1:0
2   B WOLIŃSKI Radosław X SZCZEPKA Jakub 3:1 (11:5, 12:10, 9:11, 12:10) 2:0
3   C WOLIŃSKI Zenon Y STOSZKO Artur 3:0 (11:6, 11:4, 11:8) 3:0
4   D TOBIASZ Andrzej Z KASPRZYK Adrian 3:1 (8:11, 11:5, 11:6, 11:6) 4:0
5   A FURTAK Krzysztof
WOLIŃSKI Radosław
W KASPRZYK Adrian
ZĄBEK Stanisław
3:1 (11:8, 10:12, 11:5, 11:4) 5:0
6   B WOLIŃSKI Andrzej
WOLIŃSKI Zenon
X SZCZEPKA Jakub
STOSZKO Artur
3:0 (11:3, 11:8, 11:5) 6:0
7   A FURTAK Krzysztof X SZCZEPKA Jakub 3:0 (11:6, 11:1, 11:5) 7:0
8   B WOLIŃSKI Radosław W ZĄBEK Stanisław 0:3 (6:11, 3:11, 8:11) 7:1
9   D TOBIASZ Andrzej Y STOSZKO Artur 3:1 (12:10, 8:11, 12:10, 11:5) 8:1
10   C WOLIŃSKI Zenon Z KASPRZYK Adrian 3:1 (11:3, 11:6, 11:13, 11:2) 9:1
11   A FURTAK Krzysztof Y STOSZKO Artur 3:0 (11:8, 11:7, 11:2) 10:1
12   C WOLIŃSKI Zenon W ZĄBEK Stanisław 3:1 (7:11, 13:11, 11:4, 11:8) 11:1
13   B WOLIŃSKI Radosław Z KASPRZYK Adrian 0:3 (8:11, 9:11, 7:11) 11:2
14   D TOBIASZ Andrzej X SZCZEPKA Jakub 3:2 (6:11, 11:9, 11:4, 5:11, 11:1) 12:2
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13
Drużyna MLUKS „Gulon” Zakliczyn III przekazała miejsce w rozgrywkach LZS „Solidarni” Mędrzechów.
Drużyna MOSiR Tuchów przekazała miejsce w rozgrywkach UKS SP 1 Tarnów.