IV liga mężczyzn wschód => Runda zasadnicza
Runda: 1, Numer kolejki: 1
Data kolejki ligowej: 2016-09-18
Termin Numer
meczu
Mecz
A-X
Wynik Wer.
2016-09-16 18:00 1 MLUKS „Gulon” Zakliczyn - LUKS „Galux” Skrzyszów III 6:8 tak
1   A RAK Dawid W KASPRZYK Michalina 3:1 (12:10, 11:6, 7:11, 11:6) 1:0
2   B BARDON Piotr X KOZIOŁ Zuzanna 3:1 (11:9, 9:11, 11:6, 11:8) 2:0
3   C SZCZEPAŃSKI Dominik Y KOZIOŁ Jarosław 1:3 (9:11, 6:11, 11:9, 13:15) 2:1
4   D HEŁMECKI Szymon Z PIS Kamil 2:3 (10:12, 11:7, 9:11, 11:6, 11:13) 2:2
5   A BARDON Piotr
RAK Dawid
W KOZIOŁ Zuzanna
KASPRZYK Michalina
3:1 (11:9, 11:9, 9:11, 11:4) 3:2
6   B HEŁMECKI Szymon
RAK Sebastian
X KOZIOŁ Jarosław
KANIA Jan
3:0 (11:7, 11:9, 11:9) 4:2
7   A RAK Dawid X KOZIOŁ Zuzanna 0:3 (8:11, 9:11, 7:11) 4:3
8   B BARDON Piotr W KASPRZYK Michalina 3:0 (11:7, 11:9, 11:7) 5:3
9   D HEŁMECKI Szymon Y KOZIOŁ Jarosław 0:3 (8:11, 5:11, 8:11) 5:4
10   C SZCZEPAŃSKI Dominik Z PIS Kamil 1:3 (13:11, 6:11, 7:11, 4:11) 5:5
11   A RAK Dawid Y KOZIOŁ Jarosław 1:3 (4:11, 11:7, 11:13, 8:11) 5:6
12   C SZCZEPAŃSKI Dominik W KASPRZYK Michalina 3:1 (8:11, 11:8, 11:8, 11:9) 6:6
13   B BARDON Piotr Z PIS Kamil 1:3 (11:6, 9:11, 2:11, 6:11) 6:7
14   D HEŁMECKI Szymon X KOZIOŁ Zuzanna 2:3 (8:11, 12:14, 11:9, 11:9, 13:15) 6:8
2016-10-16 11:00 2 LKS „Orzeł” Wojnarowa - KS „Start” Nowy Sącz 3:11 tak
1   A JURKOWSKI Piotr W BORKOWSKI Marek 1:3 (11:8, 9:11, 10:12, 8:11) 0:1
2   B KOZIOŁ Bogdan X TROJANOWSKI Adrian 2:3 (11:5, 4:11, 11:9, 4:11, 8:11) 0:2
3   C URBAN Mariusz Y TROJANOWSKI Kamil 1:3 (5:11, 11:7, 3:11, 4:11) 0:3
4   D KRÓL Stanisław Z MACIUSZEK Wiesław 0:3 (8:11, 9:11, 8:11) 0:4
5   A KRÓL Stanisław
KOZIOŁ Bogdan
W TROJANOWSKI Kamil
TROJANOWSKI Adrian
2:3 (11:4, 8:11, 8:11, 12:10, 9:11) 0:5
6   B JURKOWSKI Piotr
URBAN Mariusz
X BORKOWSKI Marek
MACIUSZEK Wiesław
1:3 (5:11, 4:11, 11:8, 5:11) 0:6
7   A JURKOWSKI Piotr X TROJANOWSKI Adrian 2:3 (8:11, 11:6, 11:8, 7:11, 7:11) 0:7
8   B KOZIOŁ Bogdan W BORKOWSKI Marek 3:1 (11:4, 11:7, 9:11, 11:4) 1:7
9   D KRÓL Stanisław Y TROJANOWSKI Kamil 1:3 (11:13, 4:11, 11:9, 7:11) 1:8
10   C URBAN Mariusz Z MACIUSZEK Wiesław 1:3 (8:11, 7:11, 11:9, 2:11) 1:9
11   A JURKOWSKI Piotr Y TROJANOWSKI Kamil 3:1 (10:12, 11:9, 12:10, 11:4) 2:9
12   C URBAN Mariusz W BORKOWSKI Marek 3:2 (8:11, 7:11, 11:8, 14:12, 11:7) 3:9
13   B KOZIOŁ Bogdan Z MACIUSZEK Wiesław 1:3 (8:11, 9:11, 11:9, 8:11) 3:10
14   D KRÓL Stanisław X TROJANOWSKI Adrian 0:3 (9:11, 8:11, 9:11) 3:11
2016-09-18 11:00 3 KS „Talar Team” Szczawa - LKS „Vocovia” Wokowice 10:4 tak
1   A TALAR Konrad W SKRZYŃSKI Janusz 3:0 (11:4, 11:6, 11:9) 1:0
2   B OPYD Artur X RĘBACZ Wojciech 3:1 (10:12, 11:3, 11:9, 14:12) 2:0
3   C JANIK Bartosz Y FLĄDRO Piotr 2:3 (9:11, 14:12, 11:7, 11:13, 11:13) 2:1
4   D SOPATA Jan Z PRZYBYŁO Marek 3:0 (11:8, 11:8, 13:11) 3:1
5   A JANIK Bartosz
SOPATA Jan
W SKRZYŃSKI Janusz
RĘBACZ Wojciech
1:3 (10:12, 4:11, 11:8, 9:11) 3:2
6   B TALAR Konrad
OPYD Artur
X FLĄDRO Piotr
PRZYBYŁO Marek
3:0 (11:8, 11:6, 11:4) 4:2
7   A TALAR Konrad X RĘBACZ Wojciech 3:0 (12:10, 13:11, 11:5) 5:2
8   B OPYD Artur W SKRZYŃSKI Janusz 3:0 (11:9, 11:8, 11:5) 6:2
9   D SOPATA Jan Y FLĄDRO Piotr 1:3 (8:11, 7:11, 14:12, 10:12) 6:3
10   C JANIK Bartosz Z PRZYBYŁO Marek 3:0 (11:5, 11:4, 11:9) 7:3
11   A TALAR Konrad Y FLĄDRO Piotr 3:1 (14:12, 8:11, 11:9, 11:6) 8:3
12   C JANIK Bartosz W SKRZYŃSKI Janusz 3:1 (6:11, 11:9, 12:10, 11:4) 9:3
13   B OPYD Artur Z PRZYBYŁO Marek 3:0 (11:7, 11:7, 11:4) 10:3
14   D SOPATA Jan X RĘBACZ Wojciech 2:3 (11:8, 2:11, 11:9, 10:12, 11:13) 10:4
2016-09-18 11:00 4 LKS „Dobrzanka” Dobra - GSWAL „Bogdański” Grybów 3:11 tak
1   A MIŚKOWIEC Jerzy W MÓL Marcin 2:3 (11:5, 11:6, 6:11, 7:11, 8:11) 0:1
2   B PIETRZAK Krzysztof X NOWAK Marcin 3:1 (5:11, 12:10, 11:8, 12:10) 1:1
3   C PIETRZAK Tomasz Y GŁÓWCZYK Jan 3:2 (8:11, 11:7, 11:9, 10:12, 11:8) 2:1
4   D CZYRNEK Jakub Z GAJ Rafał 0:3 (9:11, 10:12, 8:11) 2:2
5   A MRÓZEK Jan
MIŚKOWIEC Jerzy
W GAJ Rafał
GŁÓWCZYK Jan
1:3 (8:11, 9:11, 11:7, 6:11) 2:3
6   B CZYRNEK Jakub
PIETRZAK Krzysztof
X NOWAK Marcin
MÓL Marcin
2:3 (11:9, 9:11, 11:7, 9:11, 4:11) 2:4
7   A MIŚKOWIEC Jerzy X NOWAK Marcin 1:3 (9:11, 5:11, 11:8, 3:11) 2:5
8   B PIETRZAK Krzysztof W MÓL Marcin 0:3 (4:11, 12:14, 7:11) 2:6
9   D CZYRNEK Jakub Y GŁÓWCZYK Jan 3:1 (11:8, 7:11, 11:9, 11:8) 3:6
10   C PIETRZAK Tomasz Z GAJ Rafał 1:3 (9:11, 7:11, 11:7, 8:11) 3:7
11   A MIŚKOWIEC Jerzy Y GŁÓWCZYK Jan 1:3 (7:11, 9:11, 11:8, 9:11) 3:8
12   C PIETRZAK Tomasz W MÓL Marcin 0:3 (9:11, 10:12, 8:11) 3:9
13   B PIETRZAK Krzysztof Z GAJ Rafał 2:3 (11:7, 11:8, 14:16, 9:11, 9:11) 3:10
14   D CZYRNEK Jakub X NOWAK Marcin 1:3 (8:11, 13:11, 3:11, 14:16) 3:11
2016-09-25 11:00 5 TG „Sokół” Brzesko II - MKS „Radość” Gorlice 9:5 tak
1   A DRZAZGA Jerzy W PIECHOWICZ Marek 2:3 (7:11, 11:9, 11:8, 5:11, 7:11) 0:1
2   B MARTYKA Kamil X WOŹNIAK Dominik 3:1 (11:5, 9:11, 11:7, 11:7) 1:1
3   C HAZIK Jakub Y WÓJTOWICZ Jakub 3:0 (11:6, 11:7, 11:6) 2:1
4   D SKRZYPEK Adrian Z GOTFRYD Grzegorz 3:1 (11:7, 5:11, 11:9, 11:7) 3:1
5   A MARTYKA Kamil
HAZIK Jakub
W PIECHOWICZ Marek
WOŹNIAK Dominik
1:3 (12:10, 7:11, 9:11, 12:14) 3:2
6   B SKRZYPEK Adrian
DRZAZGA Jerzy
X GOTFRYD Grzegorz
WÓJTOWICZ Jakub
3:0 (11:6, 11:8, 11:5) 4:2
7   A DRZAZGA Jerzy X WOŹNIAK Dominik 1:3 (6:11, 8:11, 11:9, 7:11) 4:3
8   B MARTYKA Kamil W PIECHOWICZ Marek 3:1 (11:7, 11:8, 9:11, 11:9) 5:3
9   D SKRZYPEK Adrian Y WÓJTOWICZ Jakub 2:3 (11:6, 8:11, 5:11, 11:9, 7:11) 5:4
10   C HAZIK Jakub Z GOTFRYD Grzegorz 3:1 (9:11, 11:3, 11:8, 11:9) 6:4
11   A DRZAZGA Jerzy Y WÓJTOWICZ Jakub 3:0 (11:9, 11:9, 11:4) 7:4
12   C HAZIK Jakub W PIECHOWICZ Marek 3:1 (11:7, 11:9, 6:11, 11:9) 8:4
13   B MARTYKA Kamil Z GOTFRYD Grzegorz 3:0 (11:7, 11:4, 11:9) 9:4
14   D SKRZYPEK Adrian X WOŹNIAK Dominik 0:3 (6:11, 5:11, 8:11) 9:5
2016-09-17 17:00 6 LZS „Solidarni” Mędrzechów II - LZS „Solidarni” Mędrzechów I 6:8 tak
1   A FURTAK Krzysztof W GAJEWSKI Dominik 3:1 (11:6, 11:6, 7:11, 11:8) 1:0
2   B WOLIŃSKI Radosław X RUSEK Andrzej 1:3 (6:11, 11:8, 9:11, 9:11) 1:1
3   C ZĄBKOWSKI Mirosław Y JASTRZĘBSKI Dawid 0:3 (4:11, 9:11, 8:11) 1:2
4   D WOLIŃSKI Andrzej Z OPIOŁA Tomasz 1:3 (6:11, 9:11, 11:8, 8:11) 1:3
5   A WOLIŃSKI Andrzej
WOLIŃSKI Zenon
W GAJEWSKI Dominik
RUSEK Andrzej
2:3 (9:11, 7:11, 13:11, 11:9, 9:11) 1:4
6   B FURTAK Krzysztof
WOLIŃSKI Radosław
X OPIOŁA Tomasz
SZCZEPAŃSKI Andrzej
3:2 (3:11, 11:8, 8:11, 11:6, 13:11) 2:4
7   A FURTAK Krzysztof X SZCZEPAŃSKI Andrzej 3:1 (6:11, 11:6, 13:11, 11:3) 3:4
8   B WOLIŃSKI Zenon W GAJEWSKI Dominik 2:3 (8:11, 11:5, 13:11, 3:11, 6:11) 3:5
9   D WOLIŃSKI Andrzej Y JASTRZĘBSKI Dawid 0:3 (8:11, 9:11, 5:11) 3:6
10   C ZĄBKOWSKI Mirosław Z OPIOŁA Tomasz 2:3 (11:7, 11:6, 5:11, 9:11, 7:11) 3:7
11   A FURTAK Krzysztof Y JASTRZĘBSKI Dawid 3:1 (8:11, 11:7, 13:11, 14:12) 4:7
12   C ZĄBKOWSKI Mirosław W GAJEWSKI Dominik 3:0 (11:6, 11:7, 11:5) 5:7
13   B WOLIŃSKI Zenon Z OPIOŁA Tomasz 1:3 (8:11, 11:5, 3:11, 9:11) 5:8
14   D WOLIŃSKI Andrzej X SZCZEPAŃSKI Andrzej 3:1 (11:5, 11:6, 5:11, 11:6) 6:8
2016-09-18 11:00 7 UKS SP 1 Tarnów - KS „Spektrum-Karpol” Słopnice III 6:8 tak
1   A GNIEWEK Andrzej W BOBER Damian 3:1 (11:7, 11:9, 8:11, 11:4) 1:0
2   B BOJDO Julia X TABOR Janusz 0:3 (8:11, 2:11, 9:11) 1:1
3   C SKRĘŻYNA Hubert Y TABOR Krzysztof 3:1 (16:14, 8:11, 11:8, 11:5) 2:1
4   D GNIEWEK Walentyna Z BOLSĘGA Henryk 1:3 (8:11, 11:3, 6:11, 4:11) 2:2
5   A GNIEWEK Andrzej
ZĄBEK Stanisław
W TABOR Janusz
BOBER Damian
1:3 (11:7, 4:11, 5:11, 8:11) 2:3
6   B SKRĘŻYNA Hubert
BOJDO Julia
X BOLSĘGA Henryk
TABOR Krzysztof
0:3 (8:11, 3:11, 8:11) 2:4
7   A GNIEWEK Andrzej X TABOR Janusz 3:0 (11:4, 11:7, 11:5) 3:4
8   B BOJDO Julia W BOBER Damian 0:3 (7:11, 6:11, 8:11) 3:5
9   D ZĄBEK Stanisław Y TABOR Krzysztof 1:3 (11:7, 6:11, 8:11, 11:13) 3:6
10   C SKRĘŻYNA Hubert Z BOLSĘGA Henryk 3:1 (11:8, 7:11, 11:6, 11:7) 4:6
11   A GNIEWEK Andrzej Y TABOR Krzysztof 3:0 (11:6, 15:13, 11:4) 5:6
12   C SKRĘŻYNA Hubert W BOBER Damian 3:1 (8:11, 12:10, 11:9, 11:6) 6:6
13   B BOJDO Julia Z BOLSĘGA Henryk 0:3 (7:11, 10:12, 5:11) 6:7
14   D ZĄBEK Stanisław X TABOR Janusz 1:3 (6:11, 11:7, 8:11, 6:11) 6:8
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13
Drużyna MLUKS „Gulon” Zakliczyn III przekazała miejsce w rozgrywkach LZS „Solidarni” Mędrzechów.
Drużyna MOSiR Tuchów przekazała miejsce w rozgrywkach UKS SP 1 Tarnów.